Szerző Téma: Kövek  (Megtekintve 304974 alkalommal)

Nem elérhető jenessanyi

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 3491
    • Jenes razors
Re:Kövek
« Válasz #390 Dátum: 2011. Március 21. - 23:54:58 »
Nyugi, idővel úgy is megveszed, én is megvettem  ;D A lényeg hogy az első szett legyen kipróbált és tuti jó, később ha tetszik úgyis összevásárolsz majd mindent ha olyan vagy mint én :)
"A statisztika egy olyan tudomány, amely matematikai úton bebizonyítja, hogyha 7 napig hasmenésem volt, majd 7 napig szorulásom, akkor az emésztésem egyszerűen tökéletes."

Nem elérhető longball

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 723
Re:Kövek
« Válasz #391 Dátum: 2011. Március 22. - 14:00:15 »
Na ennek a végére kiváncsi leszek: http://cgi.ebay.de/MST-Muller-Water-Hone-whetstone-razor-hone-/260752812439?pt=LH_DefaultDomain_0&hash=item3cb6142997 Nem a lengyel barátunk véletlenül másik nicken?

Nem elérhető Muddy

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 128
Re:Kövek
« Válasz #392 Dátum: 2011. Március 22. - 14:47:47 »
Nyugi, idővel úgy is megveszed, én is megvettem  ;D A lényeg hogy az első szett legyen kipróbált és tuti jó, később ha tetszik úgyis összevásárolsz majd mindent ha olyan vagy mint én :)

Azt nem tudom, Te milyen vagy, de magamról talán annyit, hogy ha megfertez valami hobbi, elfoglaltság, nevezzük bárminek, akkor azt igyekszem jól csinálni. Súlyosbítva mindeme tényt azzal, hogy ha valamit úgy érzem meg tudok csinálni, akkor nekiesek és megoldom, legfeljebb az első próbálkozások félresikerülnek én meg kénytelen vagyok boritalba folytani az afelett érzett bánatomat, hogy miért nem adtam egy profinak. Szóval az elkövetkezendő időszakban 3 eseményről értesülhettek (az esélyeket egyelőre 33,3%-ra teszem mindegyiknél):
1, szépen helyrehozott kés by Flaschner.
2, tűrhetően helyrehozott kés by Muddy.
3, rútul elcseszett kéy by Muddy + üres borospalack.
 :)

Nem elérhető fonthunter (†2014)

  • Halhatatlan tag
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 4060
    • Fonti galériája
Re:Kövek
« Válasz #393 Dátum: 2011. Március 22. - 14:56:33 »
- szépen helyrehozott
- tűrhetően helyrehozott
- rútul elcseszett

...hááát, nem irigyellek elég nehéz döntés előtt állsz.  ;D
H: Flaschner JP: IWASAKI, TOSUKE, Hishakaku Kamisori Sheffield: F. Reynolds, Wade&Butcher "THE CELEBRATED",  Wostenholm pipe, IXL, Bengall, A.J.Jordan Solingen: Dubl Duck, Rob.Klaas, J.A. Henckels, R. Stehlo, Wacker, Bonsa, Revisor, BlackSmith Herder, RedPoint D: Buddel F: Thiers Issard "Le Canadien" SP: Filarmónica 13 USA: HartSteel, Max S

Nem elérhető jenessanyi

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 3491
    • Jenes razors
Re:Kövek
« Válasz #394 Dátum: 2011. Március 22. - 15:17:54 »
Belegondolva abba hogy annó hogy kezdtem, értékes késsel nem próbálkoznék egyedül.
"A statisztika egy olyan tudomány, amely matematikai úton bebizonyítja, hogyha 7 napig hasmenésem volt, majd 7 napig szorulásom, akkor az emésztésem egyszerűen tökéletes."

Nem elérhető OBJoe

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 444
  • Old Black Joe
Re:Kövek
« Válasz #395 Dátum: 2011. Március 22. - 15:50:16 »
Belegondolva abba hogy annó hogy kezdtem, értékes késsel nem próbálkoznék egyedül.

Muddy, mivel egyelőre én nem tervezem, hogy élezésre adjam a fejem, felajánlhatok egy ilyen kést: http://extrametal.hu/index.php?main_page=popup_image&pID=1787 ami jelenlegi/új állapotában használhatatlan. Ha 2. verzió jön be, akkor lesz egy tűrhetően helyrehozott késem by Muddy, amin egyszer még majd én is gyakorolhatok; ha a 3. akkor lesz egy rútul elcseszett késem by Muddy + 2 üres borospalack, mert én is bontok egy üveget.  :sör:
Novaculum habeo.

Nem elérhető Muddy

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 128
Re:Kövek
« Válasz #396 Dátum: 2011. Március 22. - 17:17:05 »
Köszönöm a bíztató és az óva intő szavakat! Olyan "Veled vagyunk Vietnám" érzésem van és jól esik!

Köszönöm a felajánlást is, de az Ecserin a Henckels előtt túrtam egy olcsó szovjet kést, úgy gondoltam azzal gyakorlatozok egyet-kettőt és ha nagyon bizonytalannak tűnik az eredmény, akkor a "lesz egy szépen felújított késem by Flaschner" verzió esélye konvergálni fog a 100%-hoz. Alaposabban végiggondolva akkor is ürülni fogy egy palack.
 :sör:


Off

Apropó boros emoticon nincs valakinek?
Na persze nem mintha a seritalt nagyon megvetném....    ;D

On

Nem elérhető fonthunter (†2014)

  • Halhatatlan tag
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 4060
    • Fonti galériája
Re:Kövek
« Válasz #397 Dátum: 2011. Március 22. - 17:53:15 »
 :buek: ...ez ugyan csak egy tűrhető pezsgő.
H: Flaschner JP: IWASAKI, TOSUKE, Hishakaku Kamisori Sheffield: F. Reynolds, Wade&Butcher "THE CELEBRATED",  Wostenholm pipe, IXL, Bengall, A.J.Jordan Solingen: Dubl Duck, Rob.Klaas, J.A. Henckels, R. Stehlo, Wacker, Bonsa, Revisor, BlackSmith Herder, RedPoint D: Buddel F: Thiers Issard "Le Canadien" SP: Filarmónica 13 USA: HartSteel, Max S

Nem elérhető toxin

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 407
Re:Kövek
« Válasz #398 Dátum: 2011. Március 22. - 18:03:16 »
ezt mondjuk átmenthetnénk a fórumra ;)
"Buy the ticket, take the ride..." /Hunter S. Thompson/

Nem elérhető Muddy

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 128
Re:Kövek
« Válasz #399 Dátum: 2011. Március 22. - 20:57:42 »
ezt mondjuk átmenthetnénk a fórumra ;)

Neved imába foglalva...
 :)

Nem elérhető Talador

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 147
Re:Kövek
« Válasz #400 Dátum: 2011. Március 22. - 20:59:26 »
Off - Pálinkás smile nincs? :) - On
"Húzd ki a Szent Biztosítószeget, majd azután számlálj el háromig. Se többet, se kevesebbet. Három legyen, amedig számolsz, s ameddig számolsz, az háromig legyen. Négyig ne számolj hát ezért, sem pediglen kettőig - hacsak nem folytatod a te számolásodat háromig. Az ötöst szádra ne vedd. Midőn a hármashoz érsz, mely sorrendben a harmadik leszen..."

Nem elérhető ZOZO

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 3317
Re:Kövek
« Válasz #401 Dátum: 2011. Március 22. - 21:30:16 »
Off.
Ez a boros ikon jó. Javaslom a kávézó offtopik mellé egy borozó topik létrehozását
On.

Nem elérhető cotag

  • Moderátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1138
Re:Kövek
« Válasz #402 Dátum: 2011. Április 04. - 22:12:02 »
Jenessanyi kövekről írt hozzászólását áthelyeztem ide: Szakkönyvtár és egyéb kult.

http://xn--borotvafrum-xeb.hu/index.php?topic=621.0

Nem elérhető ZOZO

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 3317
Re:Kövek
« Válasz #403 Dátum: 2011. Április 05. - 08:04:47 »
Valaki hallot Panama kőről? Hozzámkerült egy, hogy tudom megállapitani a finomságát?

Nem elérhető mry314

  • Moderátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2691
    • Borotváim fényképei
Re:Kövek
« Válasz #404 Dátum: 2011. Április 05. - 08:26:16 »
Valaki hallot Panama kőről? Hozzámkerült egy, hogy tudom megállapitani a finomságát?
Én spec. még nem, bár mostanság kevésbé vagyok aktív külföldi fórumokon...
A finomságát elég nehéz szemre megmondani... Tapasztalat, vagy elektronmikroszkóp...
Vérem, bőröm, bánatom és  bajom!
Nem nyúzom tovább magamat agyon!
Nem pattan az arcom, nem lesz beteg bőröm!
Nem kell szitkozódnom miért van nekem szőröm.
Léber Kálmán

Olvasatlan hozzászólások megtekintése a legutóbbi látogatásom óta.
Hozzászólásaimra érkezett új válaszok megtekintése.
Összes olvasatlan téma

 

iddaa net geciktirici