Szerző Téma: cotag  (Megtekintve 67569 alkalommal)

Nem elérhető edrose

  • Adminisztrátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 3560
    • Pamacs és penge
Re:cotag
« Válasz #45 Dátum: 2010. Március 20. - 23:04:58 »
És hol a Midget?

Nem elérhető cotag

  • Moderátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1138
Re:cotag
« Válasz #46 Dátum: 2010. Március 20. - 23:08:57 »
Ja igen, o kimaradt, a tokjaban arvalkodik. A helyzet pont forditott vele, mint ahogy gondoltam. A konnyu sulya veszelyesse teszi az avatatlan kezben, jelen esetben az enyemben  ;) Nehezebb a helyen tartani, mert a sulya nem segit, igy jobban kell vele figyelnem. Raadasul emiatt a boron fenes is nagyobb odafigyelest igenyel, a masik boromet meg is vagdostam vele szepen, ahogy kell, azota haragban vagyunk  ;D

Nem elérhető cotag

  • Moderátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1138
Re:cotag
« Válasz #47 Dátum: 2010. November 30. - 17:24:24 »
Kutyafuttában. Kommentár nélkül, egyelőre  ::)







Nem elérhető Matifu

  • Tag
  • ***
  • Hozzászólások: 83
Re:cotag
« Válasz #48 Dátum: 2010. November 30. - 18:28:18 »
Nagyon széép
Jaj emberek tisztára felspanoltok ezekkel a cuccokkal.  :crazy:
A borotva olyan mint az élet, amíg biztos kézzel vezeted nincs miért aggódani.
Honlapom.: http://matifu.atw.hu/viewpage.php?page_id=2

Nem elérhető Qka

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2387
Re:cotag
« Válasz #49 Dátum: 2010. November 30. - 22:11:18 »
Cotag, látom elkapott a gépszíj!  ;D Gratulálok. Egyszer majd megtekinteném élőben is.
Preparation, Preparation, Preparation, Technique, Technique, Technique, No pressure, Let the razor do the work, it is not a race, it is your face.

Nem elérhető bgakos

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 5276
  • 7/8"-os kést keresek
Re:cotag
« Válasz #50 Dátum: 2010. December 01. - 06:45:02 »
Nagyon szép, várjuk az élménybeszámolót ;)
HW: Razorock Game Changer .084, Ap Shave Co. pamacsok
SW: B&M, Stirling, Tabac

Nem elérhető edrose

  • Adminisztrátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 3560
    • Pamacs és penge
Re:cotag
« Válasz #51 Dátum: 2010. December 01. - 08:38:48 »
Éreztem én, hogy ha jön egy az országba, az cotagé lesz! ;D
Gratulálok!   :borz2:

Nem elérhető cotag

  • Moderátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1138
Re:cotag
« Válasz #52 Dátum: 2010. December 01. - 09:08:43 »
Köszönöm srácok, éreztem én is, hogy meg kell hoznom ezt az áldozatot a közért  ;)

Nem akarok elhamarkodottan mondani semmit, majd pár nap múlva...
« Utoljára szerkesztve: 2010. December 01. - 14:56:03 írta cotag »

Nem elérhető gas

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 149
Re:cotag
« Válasz #53 Dátum: 2010. December 01. - 11:34:21 »
Hűha!Ez már döfi! ;)

Nem elérhető apafej

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 167
Re:cotag
« Válasz #54 Dátum: 2010. December 01. - 14:17:43 »
Várjuk a véleményedet. Nagyon kíváncsi vagyok, hogy milyen a leve a drága húsnak  ;D

Nem elérhető bgakos

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 5276
  • 7/8"-os kést keresek
Re:cotag
« Válasz #55 Dátum: 2010. December 01. - 16:32:04 »
Valami preview azért legyen :D

Köszönöm srácok, éreztem én is, hogy meg kell hoznom ezt az áldozatot a közért  ;)

Nem akarok elhamarkodottan mondani semmit, majd pár nap múlva...
HW: Razorock Game Changer .084, Ap Shave Co. pamacsok
SW: B&M, Stirling, Tabac

Nem elérhető cotag

  • Moderátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1138
Re:cotag
« Válasz #56 Dátum: 2010. December 01. - 19:12:07 »
Valami preview azért legyen :D

Hát. Nagyon szép a csomagolás, sallangok és túlzások nélküli. A borotva kidolgozása elsőosztályú, egyszerűen nem lehet belekötni. (Na jó Ednek sikerült a fejen lévő feliratba, valóban én is meglennék nélküle, de élőben sokkal jobb az is, mint képeken.) Pont olyan a kidolgozása, amilyennek egy ilyen prémium terméknek lennie kell, mégha ez mostanság nem is mindig van így. A súlya nekem nem sok, valamivel könnyebb, mint a Futur, legalábbis annak tűnik, nem ellenőriztem mérlegen. A nyél texturája jól sikerült, nem csak diszítés nagy biztos, csúszásmentes fogást, anélkül, hogy a kezet bántaná. Ezek az első benyomások, kétszer használtam, még meg kell találnom a megfelelő szöget, technikát hozzá - meglátjuk. Majd jelzem mennyire sikerült  :)

Nem elérhető Qka

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2387
Re:cotag
« Válasz #57 Dátum: 2010. December 01. - 19:53:41 »

Ezek az első benyomások, kétszer használtam, még meg kell találnom a megfelelő szöget, technikát hozzá - meglátjuk. Majd jelzem mennyire sikerült  :)
[/quote]

Hmmm...nem tűnsz túl lelkesnek. Szépnek biztos szép, a többit meg az idő és a gyakorlat eldönti. Ha jól tudom ismered a Portable-t is. Ahhoz képest milyen az agresszivitása?
Preparation, Preparation, Preparation, Technique, Technique, Technique, No pressure, Let the razor do the work, it is not a race, it is your face.

Nem elérhető cotag

  • Moderátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1138
Re:cotag
« Válasz #58 Dátum: 2010. December 01. - 21:32:18 »
Hmmm...nem tűnsz túl lelkesnek. Szépnek biztos szép, a többit meg az idő és a gyakorlat eldönti. Ha jól tudom ismered a Portable-t is. Ahhoz képest milyen az agresszivitása?

Hát még tényleg szoknom kell. Hónapok óta csak a Futurt használtam és ez nagyon más technikát igényel.

Sokkal finomabb borotva, mint a Portable. Sokkal közelebb van az eredeti Tech-hez, bár azt meg nagyon rég használtam. Szinte semmit nem érzel használat közben, első alkalommal ha nem én tettem volna bele a pengét megnéztem volna, hogy van-e benne valami. Teljesen hangtalan es egyáltalán nem húz. Emiatt is nehéz eltalálni a megfelelő szöget, szinte semmilyen visszajelzést nem ad használat közben.

Nem elérhető Qka

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2387
Re:cotag
« Válasz #59 Dátum: 2010. December 13. - 14:52:52 »
Sziasztok,

Cotag jóvoltából (mégegyszer köszönöm) kipróbáltam én is ezt a gyönyörű Feather borotvát. Sok tapasztalatot még nem gyűjtöttem, de íme néhány érzés ezzel az új szépséggel kapcsolatban.

Cotag, teljes mértékben egyet értek veled, végig az járt a fejemben, hogy van-e borotva a "gépben" :-). Gyönyörű a cucc, egy műremek. Nagyon tetszik a kidolgozása, a tömege, anyaghasználat stb., de mégis vegyes érzéseim vannak vele kapcsolatban. Főleg annak tudatában, hogy mennyibe kerül. Nem akartam feather pengével indítani, így egy új wilkinson pengét tettem bele, mivel mostanában a Tech-et is ezzel használom. Szerintem a Tech is agresszívabb!!! A végén már az ATG-t is bátran nyomattam, hogy érezzem mennyire tolerálja a dolgokat. Semmi gondot nem jelentett a határozott mozdulatokkal végzett ATG sem. Szerintem ezt a cuccot az abszolút kezdőknek is lehet bátran ajánlani, teljesen bolondbiztos a hardver!  ;D
Az orrom alatt kész szenvedés volt leborotválni a szőrt, nem akartam hinni a szememnek, kezemnek. Ez a momentum annyira nem nyerte el a tetszésemet. A következő lépés, hogy kipróbáljam hogyan muzsikál Feather pengével. Remélem sokkal határozottabb lesz, ha nem, akkor sajnos azt kell mondanom, hogy csalódást fog okozni. Persze kinek a pap, kinek a papné...
Preparation, Preparation, Preparation, Technique, Technique, Technique, No pressure, Let the razor do the work, it is not a race, it is your face.

Olvasatlan hozzászólások megtekintése a legutóbbi látogatásom óta.
Hozzászólásaimra érkezett új válaszok megtekintése.
Összes olvasatlan téma

 

iddaa net geciktirici