Szerző Téma: MÜHLE  (Megtekintve 198555 alkalommal)

Nem elérhető pézé

  • Új tag
  • *
  • Hozzászólások: 14
Re:MÜHLE
« Válasz #1320 Dátum: 2018. Február 27. - 07:58:07 »
Túl vagyok rajta. Csodálatos egy szerkezet. :boldog:Ha újoncként lehet javaslatom akkor nem szabad gatyázni rögtön R41-el kell kezdeni.
Az előkészítésre nem sajnáltam az energiát,forró víz után eukaliptuszos proraso pre shave,szappan(meglepően jobban bevált mint a krém)és utána első kör.WTG,óvatosan kis mozdulatokkal nem nyomva kb 30' szöget tartva.XTG,szintén ua. még óvatosabban.
És kész többre nem is volt szükségem.A timsóhoz hozzá sem nyúltam.Borzasztóan tetszik nem tudom,hogy mivel fogom ezt majd überelni.Csütörtökön borbélyhoz megyek kíváncsi leszek a különbségre.
Köszönöm a tudást ha nem jártam volna erre akkor kimaradt volna ez az élmény. :thanks:Lehet ,hogy hülye dolog de megszerettem a borotválkozást(idáig nem volt a kedvencem!)és tényleg alig várom a következőt. :borotva2:



Nem elérhető Tibi11

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 310
Re:MÜHLE
« Válasz #1321 Dátum: 2018. Február 27. - 08:54:56 »
Gratulálok! Érdekes, hogy nem kellett ATG irányba is menned. És így is BBS lett az eredményed? Én kizárólag ATG irányban tudok BBS eredményt elérni. Viszont ATG irány a legveszélyesebb irritáció szempontjából.

Nem elérhető pézé

  • Új tag
  • *
  • Hozzászólások: 14
Re:MÜHLE
« Válasz #1322 Dátum: 2018. Február 27. - 09:11:30 »
Nem lett rossz az eredmény de tény,hogy lehetett volna még rajta egy kicsit dolgozni.Az állcsontnál sosem tudom szépen simára borotválni.Ettől eltekintve szerintem ilyen alaposan még sosem borotválkoztam.Legközelebb futok három kört.

Nem elérhető Tibi11

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 310
Re:MÜHLE
« Válasz #1323 Dátum: 2018. Február 27. - 09:13:27 »
Nekem van, hogy bizonyos helyeken még ATG irányban is 2x kell menni.

Majd írd meg a következő beszámolód is, amikor ATG irányban mész.

Nem elérhető Narakh

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1139
Re:MÜHLE
« Válasz #1324 Dátum: 2018. Február 27. - 10:32:04 »
Szerintem nem kell egyből az ATG-t erőltetni, pláne, ha anélkül is jó az eredmény. A sikerélmény sokkal többet ér.
"This was I, a sparrow. I did my best; farewell."

Nem elérhető zenith

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1489
Re:MÜHLE
« Válasz #1325 Dátum: 2018. Február 27. - 10:35:24 »
Szerintem nem kell egyből az ATG-t erőltetni, pláne, ha anélkül is jó az eredmény. A sikerélmény sokkal többet ér.
Vagy kihagyni az XTG -t...
Gillette Tech 1951

Nem elérhető astra501

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1238
Re:MÜHLE
« Válasz #1326 Dátum: 2018. Március 20. - 09:03:35 »
Zoldastra vagy LordSC valt be nalam az agresszoroknal(R41'11 es Roedter).
Köszi. Ez érdekes, mert a Lord SC nálam nem volt jobb a kék Astránál, ami ugye leszerepelt az R41-ben, de ki fogom próbálni azt is mindenképpen :)
Tegnap este ment a Lord SC az R41-be. Első kör teljesen rendben volt, de ezt még a kék Astra is sikeresen abszolválta. Kíváncsian várom a folytatást :)

Nem elérhető szabolcshalasz

  • Új tag
  • *
  • Hozzászólások: 6
Re:MÜHLE
« Válasz #1327 Dátum: 2018. Június 29. - 18:27:26 »
Ma rendeltem egy Mühle r89-t. Eddig Merkur 1906-ot használtam remélem hogy nem csalódok. Maradtam a német gyártmányoknál.

Nem elérhető Malac

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 6026
  • wei wuwei
Re:MÜHLE
« Válasz #1328 Dátum: 2018. Június 29. - 19:27:27 »
Lehet, hogy fogsz.
Valószínűleg nem olyan alapos, ezért rá fogod nyomni...
"Jertek, s hogy sorsotok előre nézzétek,
Vigyázó szemetek Párizsra vessétek!"

                                                            Batsányi János: A franciaországi változásokra

Nem elérhető szabolcshalasz

  • Új tag
  • *
  • Hozzászólások: 6
Re:MÜHLE
« Válasz #1329 Dátum: 2018. Június 30. - 20:55:45 »
Nem tudom hogy súlyban a Mühle nehezebb-e mint a Merkur 1906 de szebb kidolgozású az r89 mint a Merkur. Gondolkoztam még az Edwin Jagger de89-en is. Most astra pengét használok de max majd valami jobbat kell használnom.

Nem elérhető szabolcshalasz

  • Új tag
  • *
  • Hozzászólások: 6
Re:MÜHLE
« Válasz #1330 Dátum: 2018. Július 03. - 13:57:47 »
  Ma kaptam meg az R89-et és nekem bejön igaz 2 kör kell de precíz borotva zöld astra pengével használtam és kitűnő eredmény.

Nem elérhető csupi

  • Tag
  • ***
  • Hozzászólások: 91
Re:MÜHLE
« Válasz #1331 Dátum: 2018. Július 18. - 22:14:52 »
bbuffy-tól megvásárolt R41-es (2013) tesztelését ma el is kezdtem.  :borosta:

Az első próbálkozást (R41+zöld Astra+Figaró+Balea szinti; WTG+ATG) túléltem. Nagyon óvatos/lassú voltam, ATG után az eredmény állcsont környékén kívül babapopsi, a bőrpír viszont jelentős, apró pontvérzésekkel, de vágás nélkül.  :borz1:

Nagy élmény volt, nem vagyok hozzászokva a BBS-hez.

Kék Personna-val megbocsájtóbb az R41?

Nem elérhető atteeharp

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1550
Re:MÜHLE
« Válasz #1332 Dátum: 2018. Július 18. - 22:20:47 »
A problémádat nem a penge, hanem a technikád okozza. A kékpersonna is éles ám :)
Szerintem ne eröltesd egy darabig az ATG-t és érd be XTG-vel. Mikor már "csont nélkül" boldogulsz, kínozhatod magad ATG-vel. (De amúgy minek?  :nemtom:)

Nem elérhető astra501

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1238
Re:MÜHLE
« Válasz #1333 Dátum: 2018. Július 19. - 05:48:15 »
A kék Personnát tartogasd inkább másba sztem. Az R41 és a ződastra jól passzolnak, a pengéhez egyszerű hozzájutni, nem is drága, amik értékes tulajdonságok egy ilyen pengezabáló készüléknél. Én tettem pár kísérletet egyéb pengékkel, de gyorsan beláttam, hogy felesleges. ;)

Nem elérhető bbuffy

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 5187
  • ナイフ少年
Re:MÜHLE
« Válasz #1334 Dátum: 2018. Július 19. - 06:41:12 »
Personna megbocsátóbb eszközökbe való.
Ide eleg az Astra, legjobb a vintage vonal belőle. Zöld vagy kék műanyag dobozos.
A plazma csapdába eshet a zárt mágneses hurkokban, így itt sűrűsége megnövekszik. A nyitott hurkok esetén a plazma az erővonalak mentén kiszabadul és eltávolodik a Földtől. A plazmaréteg és a sugárzási öv is a zárt hurkokban található.

Olvasatlan hozzászólások megtekintése a legutóbbi látogatásom óta.
Hozzászólásaimra érkezett új válaszok megtekintése.
Összes olvasatlan téma

 

iddaa net geciktirici