Szerző Téma: MÜHLE  (Megtekintve 198584 alkalommal)

Nem elérhető kezdőmókus

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2041
Re:MÜHLE
« Válasz #1365 Dátum: 2019. Február 13. - 20:23:27 »
Feltételezem hogy a saját ügyfélszolgálatuk ( kontakt@muehle-shaving.com ) tudja miből készítik  8)

Nem elérhető astra501

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1238
Re:MÜHLE
« Válasz #1366 Dátum: 2019. Február 13. - 20:41:44 »
hálistennek mostmár mi is... köszönjük...

Nem elérhető romsitsa

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1027
Re:MÜHLE
« Válasz #1367 Dátum: 2019. Február 13. - 22:25:18 »
Feltételezem hogy a saját ügyfélszolgálatuk ( kontakt@muehle-shaving.com ) tudja miből készítik  8)

Kár, hogy a termékhez nem írják oda, csak hogy stainless steel razor. Tiszta aliexpress, csak drágán.

Üdv

Á

Nem elérhető bbuffy

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 5187
  • ナイフ少年
Re:MÜHLE
« Válasz #1368 Dátum: 2019. Február 14. - 06:31:12 »
 :fetreng: :fetreng:

Azért nem hinném.
A plazma csapdába eshet a zárt mágneses hurkokban, így itt sűrűsége megnövekszik. A nyitott hurkok esetén a plazma az erővonalak mentén kiszabadul és eltávolodik a Földtől. A plazmaréteg és a sugárzási öv is a zárt hurkokban található.

Nem elérhető kezdőmókus

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2041
Re:MÜHLE
« Válasz #1369 Dátum: 2019. Február 14. - 06:38:20 »
Szerintem a sárgaréz nagyon jó anyag, és örülök hogy vki megint csinál belőle borotvát. Gyakorlatban rendeltetésszerű használat mellett ugyanolyan tartós lesz, mint az acél, főleg a DLCvel. Ezért őszintén nem értem miért nem írják ki hogy abból van a nyele, egyáltalán nem kell szégyellni.

Nem elérhető bbuffy

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 5187
  • ナイフ少年
Re:MÜHLE
« Válasz #1370 Dátum: 2019. Február 14. - 07:55:25 »
Abszolút semmi baj vele. Pont tegnap ástam elő egy kb 80 éves gillette borotvát. látszik az idő vasfoga, de a szár meg se repedt semmi. Kemény fémet ezek. Amig vmi nem túl vacak öntvényből készülnek nincs baj.
A DLC meg külön meg is védi.
A plazma csapdába eshet a zárt mágneses hurkokban, így itt sűrűsége megnövekszik. A nyitott hurkok esetén a plazma az erővonalak mentén kiszabadul és eltávolodik a Földtől. A plazmaréteg és a sugárzási öv is a zárt hurkokban található.

Nem elérhető kezdőmókus

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2041
Re:MÜHLE
« Válasz #1371 Dátum: 2019. Február 14. - 13:45:49 »
Folyt: írtam a Mühle-nek hogy pontosíthatnák a honlapon hogy miből van a DLC. Erre egy másik ügyfélszolgálatos kollégájuk visszaírt, hogy szerinte csak a középső rész van sárgarézből, a másik kettő rozsdamentes acél.

Ezen a ponton már nem tudom sírjak-e, vagy nevessek. Akinek van otthon DLC és egy mágnes, esetleg tesztelhetné :D

Nem elérhető romsitsa

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1027
Re:MÜHLE
« Válasz #1372 Dátum: 2019. Február 14. - 13:59:46 »
Mind a három 80g, szerintük. Csak a középső nyír/fém részben van különbség, és miután a nyír fajsúlya alacsonyabb az acélnál/réznél, tippre a díszített rész csak egy vékony henger lehet, alatta acél az egész.

Üdv

Á

Nem elérhető kezdőmókus

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2041
Re:MÜHLE
« Válasz #1373 Dátum: 2019. Február 14. - 14:19:41 »
Valszeg félreérthetően fogalmaztam: azt a választ kaptam tőlük hogy

Idézet
only the middle part is made of brass, all other handle parts are made of DLC coated stainless steel

amit nem tudok értelmezni, révén hogy maga a nyél egy rész, annak mi a középrésze.

Itt már csak a mágnes segít.

Viszont ha valaki mégegyszer német precizitást emleget, akkor a röhögéstől fogok megfulladni.  ;)

Nem elérhető romsitsa

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1027
Re:MÜHLE
« Válasz #1374 Dátum: 2019. Február 14. - 15:11:37 »
Az az. Szerintem a fekete és dlc nyél középső szekciójára van ráhúzva egy esztergált réz cső, a ynírnél meg a kéreg. Vagy a teljes középrész egy réz henger és arra gyógyították rá az acél nyakat és gombot. Utóbbiak acélból kell, hogy legyenek.

Üdv

Á

Nem elérhető kezdőmókus

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2041
Re:MÜHLE
« Válasz #1375 Dátum: 2019. Február 14. - 15:31:28 »
Lehet, de én vagyok naiv amikor azt gondolom hogy jóval egyszerűbb lett volna az egészet 1 db acélból megcsinálni?

Nem elérhető romsitsa

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1027
Re:MÜHLE
« Válasz #1376 Dátum: 2019. Február 14. - 17:16:01 »
A díszítése, föleg a nyír, lehetetlen, ha egy tömb a nyél.

Üdv

Á

Nem elérhető romsitsa

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1027
Re:MÜHLE
« Válasz #1377 Dátum: 2019. Február 17. - 09:21:35 »
Írj nekik egy levelet. Legjobb esetben cserélik, legrosszabb esetben nem történik semmi.

Üdv

Á

Nem elérhető rty42

  • Adminisztrátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1916
Re:MÜHLE
« Válasz #1378 Dátum: 2019. Február 17. - 12:53:35 »
Egyetlen anyaghiba aligha minősít egy gyártót, olyan mindenhogy becsúszik. Az már lényegesebb hogy hogy reagál a panaszra.
... a nyúlon túl?

Nem elérhető bbuffy

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 5187
  • ナイフ少年
Re:MÜHLE
« Válasz #1379 Dátum: 2019. Február 17. - 13:15:14 »
Német, olasz, japán, anyaghiba mindehol lehet. Ha meg sem próbálod ne minősitsd őket. Neked anno ingyen küldtek fedlapot.
A plazma csapdába eshet a zárt mágneses hurkokban, így itt sűrűsége megnövekszik. A nyitott hurkok esetén a plazma az erővonalak mentén kiszabadul és eltávolodik a Földtől. A plazmaréteg és a sugárzási öv is a zárt hurkokban található.

Olvasatlan hozzászólások megtekintése a legutóbbi látogatásom óta.
Hozzászólásaimra érkezett új válaszok megtekintése.
Összes olvasatlan téma

 

iddaa net geciktirici