Szerző Téma: MÜHLE  (Megtekintve 102957 alkalommal)

Nem elérhető astra501

• Törzstag
Re:MÜHLE
« Válasz #1410 Dátum: 2019. Május 11. - 07:56:53 »
Ez nem csak a borotvától függ, hanem a felhasználótól is, az arcbőröd strapabírásától, a borosta erősségétől, stb. Van akinek simán megy a két nap az R41-el, én meg biztos nem vállalnám be. Ez csak akkor derül ki, ha kipróbálod.

Az előkészítést ne hanyagold el, vannak bolti készítmények, de találsz itt a fórumon gyógyszertárban összekevertethető receptet is.

Elérhető kezdőmókus

• Törzstag
« Válasz #1411 Dátum: 2019. Május 11. - 08:38:30 »
Amúgy ha kialakul és jó lesz, akkor lehet ezzel a típussal 2 naponta borotválkozni?

Ez attól függ, hogy mennyire alakul ki és lesz jó ;)

És az astra501 által leírtak mellett még attól, hogy hány körben borotválkozol, milyen irányokban. Pl 1 kör szőrnövekedés irányában akár naponta is bevállalható megfelelő technikával, mert az nem irritál annyira, viszont három kör aminek a vége szőrrel szemben már bátrabb dolog. Mindenesetre amíg megszokod, csak az első változatot csinálnám, az is elég lesz ;D

Nem elérhető Takuun

• Törzstag
« Válasz #1412 Dátum: 2019. Június 04. - 08:15:28 »
Tegnap este kipróbáltam a sima R89 után a Twist verziót. Hááát...  :sziv:
Szerintem nagyon szép készülék, és a Twistnek jobb a fogása, a plusz súly is jót tesz neki. Nekem nagyon bejött. El is adom a sima R89-es és a hozzá vett R41 fejet.
Aki nem szereti a nagy készüléket, annak ez nyilván nem való.
A reggeli borotválkozás voltaképpen egy próba, mely az ember naprakészségének vizsgája.

Nem elérhető Takuun

• Törzstag
« Válasz #1413 Dátum: 2019. Június 12. - 17:31:16 »
Mühlt R41 és a Yaqi Mellon, hogy viszonyul egymáshoz? Az R41-es ismerem, ahhoz képest érdekelne.
A reggeli borotválkozás voltaképpen egy próba, mely az ember naprakészségének vizsgája.

Nem elérhető mano66

• Törzstag
« Válasz #1414 Dátum: 2019. Június 13. - 08:10:18 »
Ne várj tőle R41-es agresszívítást. De alapos. Közelebb van az R89-hez működésben.

Nem elérhető Yugure

• Új tag
  • *
« Válasz #1415 Dátum: 2019. Szeptember 16. - 20:41:32 »
Üdv Mindenkinek!
Meg tudjátok mondani, hogy miből van a mühle r41 és kb. Mennyi a várható élettartama? Láttam itt erős korróziónak indult darabot a fej meneténél. Ez gyakori vagy egyedi eset volt?

Nem elérhető Yugure

• Új tag
  • *
« Válasz #1416 Dátum: 2019. Szeptember 16. - 21:04:03 »
Am. Köszi a válaszokért annó!
Közbe megtanultam szépen borotválkozni az r41-el. Ritka már a pontvérzés. Zöld astrával használom és jó nagyon de nekem a 3-4. alkalommal a legjobb a penge.

Elérhető kezdőmókus

• Törzstag
« Válasz #1417 Dátum: 2019. Szeptember 16. - 21:14:17 »
Tudtommal öntvény, és nem lehet előre kiszámítani, eltarthat évtizedekig, de lehet csak évekig, ha valahol elenged a bevonat. Ugyanakkor többször láttunk már rá esetet itt a fórumon, hogy ha valaki írt a gyártónak akkor kapott ingyen vagy jelképes áron cserealkatrészt.

Szerintem ne aggódj ezen, úgysem tudsz mit befolyásolni rajta, használd amíg ez örömödre szolgál aztán ha tönkremegy vegyél egy másikat.

Nem elérhető thomasrc

• Új tag
  • *
« Válasz #1418 Dátum: 2019. Október 19. - 21:38:05 »
R41 mennyire ajánlott EJ DE89 után, második borotvának? Az EJ ugyanis úgy esett, hogy leesett... szóval, akarom mondani megmurdált a feje. :crazy:

Tudom, hogy lehetne hozzá venni külön fejet, de elgondolkoztam az R41-en, mert igazság szerint vágynék már egy alaposabb borotvára. Ami zavar D89-el, hogy az állam alatt egy kis területen nem tudja babapopsi simaságúra borotválni a szőrt csak ha megnyúzom magam (értsd: sokszor át kell mennem rajta az alap körökön kívül, de olyankor már jönnek elő a pontvérzések is, ha nem bírok leállni időben). Vajon az R41-el ez megoldódna? Nem lenne hirtelen túl nagy lépés agresszivitás tekintetében? Egyébként D89-hez a zöld Astra penge jött be nekem a legjobban, nem tudom ez hogyan viselkedne az R41-el?

Szerk.: Bocs, közben olvasok vissza, úgy látom a zöld Astra penge párosítás akár jól is kisülhet. :)

Elérhető szekelya

• Törzstag
« Válasz #1419 Dátum: 2019. Október 20. - 14:51:14 »
Mindenkepp jo valasztas, ha uj borotvaban gondolokzol, nem pedig valami szep vintage-ben.
En azt javaslom, hogy vagy eleve egy nehezebb, nagyobb nyellel vedd meg (Grande, Twist) vagy csak egy R41-es fejet az elarvult nyeledre.
"I mustache you a question but i'll shave it for later."-- Sean Connery

Nem elérhető Detre

• Törzstag
« Válasz #1420 Dátum: 2019. Október 20. - 17:29:55 »
Idézet
sokszor át kell mennem rajta az alap körökön kívül, de olyankor már jönnek elő a pontvérzések is, ha nem bírok leállni időben). Vajon az R41-el ez megoldódna?
Az alaposabb készülék (szintén EJ-hez viszonyítva, csak Piccolo, nem R41) megoldotta az ilyen természetű gondjaimat.

Nem elérhető thomasrc

• Új tag
  • *
« Válasz #1421 Dátum: 2019. Október 20. - 20:20:43 »
Köszönöm a válaszokat! Megrendeltem, meglátjuk mi lesz. :)

Olvasatlan hozzászólások megtekintése a legutóbbi látogatásom óta.
Hozzászólásaimra érkezett új válaszok megtekintése.
Összes olvasatlan téma

iddaa net geciktirici