Szerző Téma: MÜHLE  (Megtekintve 198613 alkalommal)

Nem elérhető tritrek

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 854
Re:MÜHLE
« Válasz #315 Dátum: 2013. December 20. - 07:20:34 »
+1 zenith véleményére!

Nem elérhető Forri

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2021
Re:MÜHLE
« Válasz #316 Dátum: 2013. December 20. - 08:18:34 »
Ha tetszik vedd meg, próbáld ki.
Aztán ha nem barátkoztok össze, akkor eladod itt, kicsit olcsóbban...ennyi. ;)
(szerintem)

Nem elérhető Rotbart

  • Moderátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 3762
Re:MÜHLE
« Válasz #317 Dátum: 2013. December 20. - 12:46:22 »
Tedd hozzá, hogy foglalom!  ;D

Nem elérhető cbandi

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 662
Re:MÜHLE
« Válasz #318 Dátum: 2013. December 20. - 18:09:55 »
Tegnap borotválkoztam az R41-el kellő tisztelettel. Nem vagdostam össze magam, de éreztem hogy ez nem az a kíméletes készülék, hanem erősen húzza a barázdákat  ;D, viszont cserébe nagyon alapos. Szokni kell a használatát. Nagyon szép és tetszetős darab.  :2thumbup:

Nem elérhető Rotbart

  • Moderátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 3762
Re:MÜHLE
« Válasz #319 Dátum: 2013. December 20. - 18:11:52 »
Úgy érted, nem bírtál magaddal és azonnal szereztél egyet?

Nem elérhető zenith

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1489
Re:MÜHLE
« Válasz #320 Dátum: 2013. December 20. - 20:09:28 »
Tegnap borotválkoztam az R41-el kellő tisztelettel. Nem vagdostam össze magam, de éreztem hogy ez nem az a kíméletes készülék, hanem erősen húzza a barázdákat  ;D, viszont cserébe nagyon alapos. Szokni kell a használatát. Nagyon szép és tetszetős darab.  :2thumbup:
:thumbup:
Gillette Tech 1951

Nem elérhető Forri

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2021
Re:MÜHLE
« Válasz #321 Dátum: 2013. December 20. - 21:24:58 »
(szerintem)

Nem elérhető cbandi

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 662
Re:MÜHLE
« Válasz #322 Dátum: 2013. December 21. - 00:36:05 »
Úgy érted, nem bírtál magaddal és azonnal szereztél egyet?

már úton volt amikor kérdeztem  :borz1:

Nem elérhető Jack Ward

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 174
  • Mr. Cobra
Re:MÜHLE
« Válasz #323 Dátum: 2013. December 21. - 17:10:54 »
Megvettem életem első Mühle borotváját az Extrametálban. Nagyon szép kis darab. Az eladó viszont nagyon nem volt otthon a témában. Mondtam, hogy egy Mühle R89-est szeretnék és rögtön el akart hajtani. Aztán előkerült egy dobozból öt darab készülék amiken teljesen más cimke volt mint a dobozban található termék. Segítettem neki átcimkézni.  ;D









You're the disease and I'm the cure.

Nem elérhető bbuffy

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 5187
  • ナイフ少年
Re:MÜHLE
« Válasz #324 Dátum: 2013. December 24. - 23:05:44 »
Meghozta a jézuska/mindkettőt/, be is töltöttem, két nap múlva teszt. :hurra:
A plazma csapdába eshet a zárt mágneses hurkokban, így itt sűrűsége megnövekszik. A nyitott hurkok esetén a plazma az erővonalak mentén kiszabadul és eltávolodik a Földtől. A plazmaréteg és a sugárzási öv is a zárt hurkokban található.

Nem elérhető kolo

  • Új tag
  • *
  • Hozzászólások: 9
Re:MÜHLE
« Válasz #325 Dátum: 2013. December 24. - 23:44:24 »
Sziasztok!

Hú, évek óta nem voltam erre. Anno, mikor elkezdtem érdeklődni a biztonsági borotvák után, itt a fórumon kaptam segítséget, így szereztem be egy Lord L5-öt. A mai napig ezt használtam, bár ki kellett tapasztalnom, hogy melyik penge ideális hozzá. Néha voltak nehezebb napjaink együtt, ha bénáztam, nem figyeltem, meg tudta bosszulni, de alapvetően egy jó kis borotva. Most karácsonyra viszont kaptam bátyámtól egy R89-est, innentől megint jó ideig megvan a mindennapos társam úgy látszik. Először az tűnt fel kibontás után, hogy milyen szép ez a borotva, na meg nehéz is. Most este mindjárt ki is próbáltam és az első borotválkozás vele zseniálisan jó volt. Kifejezetten kíméletes, de teljesen sima lett az arcom a harmadik kör végére. Sehol egy irritáció, semmi pontvérzés, szóval nagyon tetszik. Nem tudom mostanában ez mennyire népszerű modell, nem követtem az eseményeket, de ezt ajánlom mindenkinek kipróbálásra. :)

Nem elérhető bbuffy

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 5187
  • ナイフ少年
Re:MÜHLE
« Válasz #326 Dátum: 2013. December 25. - 06:55:14 »
Sziasztok!

Hú, évek óta nem voltam erre. Anno, mikor elkezdtem érdeklődni a biztonsági borotvák után, itt a fórumon kaptam segítséget, így szereztem be egy Lord L5-öt. A mai napig ezt használtam, bár ki kellett tapasztalnom, hogy melyik penge ideális hozzá. Néha voltak nehezebb napjaink együtt, ha bénáztam, nem figyeltem, meg tudta bosszulni, de alapvetően egy jó kis borotva. Most karácsonyra viszont kaptam bátyámtól egy R89-est, innentől megint jó ideig megvan a mindennapos társam úgy látszik. Először az tűnt fel kibontás után, hogy milyen szép ez a borotva, na meg nehéz is. Most este mindjárt ki is próbáltam és az első borotválkozás vele zseniálisan jó volt. Kifejezetten kíméletes, de teljesen sima lett az arcom a harmadik kör végére. Sehol egy irritáció, semmi pontvérzés, szóval nagyon tetszik. Nem tudom mostanában ez mennyire népszerű modell, nem követtem az eseményeket, de ezt ajánlom mindenkinek kipróbálásra. :)
Sztem kb. mindenkinek van/volt:)
A plazma csapdába eshet a zárt mágneses hurkokban, így itt sűrűsége megnövekszik. A nyitott hurkok esetén a plazma az erővonalak mentén kiszabadul és eltávolodik a Földtől. A plazmaréteg és a sugárzási öv is a zárt hurkokban található.

Nem elérhető Betyarka

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2001
Re:MÜHLE
« Válasz #327 Dátum: 2013. December 25. - 08:13:46 »
Ez az R41 kezdi izgatni az elmém. Lehet az EJ de89 t elcserélem egy ilyenre?  :fejtor:
Csak a puffin ad erőt...

Nem elérhető Forri

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2021
Re:MÜHLE
« Válasz #328 Dátum: 2013. December 25. - 09:18:11 »
Meghozta a jézuska/mindkettőt/, be is töltöttem, két nap múlva teszt. :hurra:


Nagyon szép darab! :)  :thumbup:
(szerintem)

Nem elérhető bbuffy

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 5187
  • ナイフ少年
Re:MÜHLE
« Válasz #329 Dátum: 2013. December 25. - 09:30:25 »
Ez az R41 kezdi izgatni az elmém. Lehet az EJ de89 t elcserélem egy ilyenre?  :fejtor:
Párban szépek igazán:)
A plazma csapdába eshet a zárt mágneses hurkokban, így itt sűrűsége megnövekszik. A nyitott hurkok esetén a plazma az erővonalak mentén kiszabadul és eltávolodik a Földtől. A plazmaréteg és a sugárzási öv is a zárt hurkokban található.

Olvasatlan hozzászólások megtekintése a legutóbbi látogatásom óta.
Hozzászólásaimra érkezett új válaszok megtekintése.
Összes olvasatlan téma

 

iddaa net geciktirici