Szerző Téma: MÜHLE  (Megtekintve 198546 alkalommal)

Nem elérhető Rotbart

  • Moderátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 3762
Re:MÜHLE
« Válasz #480 Dátum: 2014. Március 17. - 23:38:15 »
Mert megérdemlem, tudom : (

Nem elérhető pmol322

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 7041
Re:MÜHLE
« Válasz #481 Dátum: 2014. Március 18. - 13:18:37 »
Ha a régi, megbeszéljhetjuk, csak a fej
- És ha… fizetést ajánlanék, hogy dolgozzon?
– Engem nem lehet megvesztegetni.

Nem elérhető Black

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1613
Re:MÜHLE
« Válasz #482 Dátum: 2014. Március 19. - 16:13:53 »
A Mühle R106-ra egy darab találatot dob a kereső, miszerint Bubu lehet, hogy be fog szerezni egyet. Beszerezte vajon? Illetve van, aki rendelkezik ilyennel? Tudnátok írni róla egy kis szösszenetet? A nyél jól látom, h tök sima? Ha vizes lesz, márpedig könnyen az lesz, nem csúszik nagyon?

Előre is köszi.

Freddy!

Nos, kipróbáltam a borotvát. Egyáltalán nem vettem észre, hogy csúszna, inkább azt, hogy vizesen is "tapad" - de legalábbis nem csúszik. Persze nálam, lehet, hogy másnak csúszik. Kíváncsiságból a borotválkozás vége felé megérintettem az ujjbegyeimmel a timsótömböt, majd úgy fogtam a borotvát, hogy mégis így milyen lesz. Na így meg aztán végképp tapadt. (timsónál ez mondjuk várható volt.)

Ez csupán egy próba volt, a többi hátra van!  ;)
Lajong és bolotvál! ;-)

Nem elérhető Pjotr

  • Tag
  • ***
  • Hozzászólások: 74
Re:MÜHLE
« Válasz #483 Dátum: 2014. Március 26. - 00:00:40 »
A Mühle R106-ra egy darab találatot dob a kereső, miszerint Bubu lehet, hogy be fog szerezni egyet. Beszerezte vajon? Illetve van, aki rendelkezik ilyennel? Tudnátok írni róla egy kis szösszenetet? A nyél jól látom, h tök sima? Ha vizes lesz, márpedig könnyen az lesz, nem csúszik nagyon?

Előre is köszi.

Freddy!

Nos, kipróbáltam a borotvát. Egyáltalán nem vettem észre, hogy csúszna, inkább azt, hogy vizesen is "tapad" - de legalábbis nem csúszik. Persze nálam, lehet, hogy másnak csúszik. Kíváncsiságból a borotválkozás vége felé megérintettem az ujjbegyeimmel a timsótömböt, majd úgy fogtam a borotvát, hogy mégis így milyen lesz. Na így meg aztán végképp tapadt. (timsónál ez mondjuk várható volt.)

Ez csupán egy próba volt, a többi hátra van!  ;)

Csak most láttam ezt a hozzászólást. Nekem van Mühle R106-osom, nekem bejött, szeretem. Súlyra egy nagyon picivel könnyebbnek tűnik, mint az R89-es, de ezt csak érzésre mondom, egyébként nem mértem le a két borotvát. A nyele valóban sima, jártam már úgy, hogy szappanos kézzel kicsit csúszósnak éreztem, de amúgy vizesen nem csúszik (legalábbis nekem), soha nem volt problémám ilyenből. Minőségre, kialakításra, stb a szokásos magas Mühle színvonal, szerintem nem lehet félrenyúlni vele. Nekem elsősorban utazós borotvaként van használatban (remekül passzol színben is a fekete Mühle utazós pamaccsal :borz2:), de egyre többször veszem elő a szokásos otthoni hétköznapokban is - például ma reggel is ehhez nyúltam, és Lord SC pengével jó kis borotválkozás lett belőle. :thumbup:


Nem elérhető Freddy

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 487
Re:MÜHLE
« Válasz #484 Dátum: 2014. Március 26. - 06:52:12 »
Köszönöm szépen az információkat, bár időközben egy Black Beauty-t vettem utazósnak, de mindenképpen első helyen lesz ez a borotva a listán, a slant-tel egyetemben.
Melyik háziállatnak van nyomása, ellenállása és fázisszöge is? A csirkének, mert az Bar-Ohm-Phi!

Nem elérhető Qka

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2387
MÜHLE
« Válasz #485 Dátum: 2014. Április 03. - 11:37:00 »
ismét készül valamire a Mühle:

"Let’s TWIST: eine neue Variation eines unserer erfolgreichsten Produkte / an unexpected variation of one of the world's best known and appreciated traditional shaving products - premiers at COSMOPROF, Bologna 4.-7. April, 22P (H14). More details to follow....."

Preparation, Preparation, Preparation, Technique, Technique, Technique, No pressure, Let the razor do the work, it is not a race, it is your face.

Nem elérhető bbuffy

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 5187
  • ナイフ少年
Re:MÜHLE
« Válasz #486 Dátum: 2014. Április 03. - 11:43:09 »
Na ez jól hangzik. Büdzséveszélyes cucc:)
A plazma csapdába eshet a zárt mágneses hurkokban, így itt sűrűsége megnövekszik. A nyitott hurkok esetén a plazma az erővonalak mentén kiszabadul és eltávolodik a Földtől. A plazmaréteg és a sugárzási öv is a zárt hurkokban található.

Nem elérhető Qka

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2387
Re:MÜHLE
« Válasz #487 Dátum: 2014. Április 03. - 11:58:44 »
Na ez jól hangzik. Büdzséveszélyes cucc:)

holnap meglátjuk a TTO fejet?  ;D
Preparation, Preparation, Preparation, Technique, Technique, Technique, No pressure, Let the razor do the work, it is not a race, it is your face.

Nem elérhető bbuffy

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 5187
  • ナイフ少年
Re:MÜHLE
« Válasz #488 Dátum: 2014. Április 03. - 13:52:27 »
Na ez jól hangzik. Büdzséveszélyes cucc:)

holnap meglátjuk a TTO fejet?  ;D
Kiváncsi lesz mennyire designolja meg a muhle. Régóta szeretnék egy tto t, de a vintage vonal annyira nem vonzott be.
A plazma csapdába eshet a zárt mágneses hurkokban, így itt sűrűsége megnövekszik. A nyitott hurkok esetén a plazma az erővonalak mentén kiszabadul és eltávolodik a Földtől. A plazmaréteg és a sugárzási öv is a zárt hurkokban található.

Nem elérhető Qka

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2387
Re:MÜHLE
« Válasz #489 Dátum: 2014. Április 04. - 06:54:27 »
mégse TTO, "csak" egy kétrészes példány: "The new MÜHLE safety razor with precision mechanics and highly functional design: The cap of the razor can be released with a simple twist of the small wheel at the end of the handle. The closed comb remains firmly attached to the handle. Used blades can then be removed safely and replaced with new ones. The R89 TWIST will be favoured by all wet shavers who prefer the slightly heavier model and a more gently attuned safety razor. Premiere: COSMOPROF Bologna/available from 8. April"


Preparation, Preparation, Preparation, Technique, Technique, Technique, No pressure, Let the razor do the work, it is not a race, it is your face.

Nem elérhető Qka

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2387
Re:MÜHLE
« Válasz #490 Dátum: 2014. Április 04. - 07:48:54 »
Nagyon nem valószínû, hogy a Mühle bármikor is egy TTO fejû készülékhez adná a nevét.
HJM vagy egyéb néven elképzelhetô. De Mühle- ként szinte kizárt.

ezzel azt akarod sugallni, hogy egy TTO nem ütheti meg egy 2 vagy 3 részes DE minőségét? nem illeszkedne bele a Mühle világába? nem értek vele egyet.
Preparation, Preparation, Preparation, Technique, Technique, Technique, No pressure, Let the razor do the work, it is not a race, it is your face.

Nem elérhető mad.just mad.

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2130
Re:MÜHLE
« Válasz #491 Dátum: 2014. Április 04. - 08:01:46 »
Inkább az, hogy nehéz lenne egy olyan TTO-t gyártani, ami a megszokott (és akár etalonnak is nevezhető) Mühle minőségi szintet hozná. Ha mégis sikerülne...nem lenne semmi!
"I am free of all prejudice. I hate everyone equally."

Nem elérhető mad.just mad.

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2130
Re:MÜHLE
« Válasz #492 Dátum: 2014. Április 04. - 08:10:14 »
Én azt mondanám: semmi sem csak fekete vagy fehér.
"I am free of all prejudice. I hate everyone equally."

Nem elérhető Favágó45

  • Tag
  • ***
  • Hozzászólások: 76
Re:MÜHLE
« Válasz #493 Dátum: 2014. Április 04. - 08:20:34 »
T. Uraim! Ujkent kerem vilagositsatok fel, hogy mi volt az a nagy bukas a Gillette reszerol a TTo-val! Hiszen ha jol ertem a black beauty, a fat boy, az adjustable mind tto modellek, vagy nem? En speciel orulnek, ha manapsag egyaltalan gyartananak ezekhez hasonloan szep, es funkcionalisan jo hasznalati targyakat! Ma reggel adjustable-el borotvalkoztam, es 10/10-es lett az eredmeny. Kerem valaki csillogtassa meg egy kicsit reszletesebben a lexikalis tudasat, es homalyositson fel! Köszönöm,     János

Nem elérhető cbandi

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 662
Re:MÜHLE
« Válasz #494 Dátum: 2014. Április 04. - 08:54:20 »
:+1:

Olvasatlan hozzászólások megtekintése a legutóbbi látogatásom óta.
Hozzászólásaimra érkezett új válaszok megtekintése.
Összes olvasatlan téma

 

iddaa net geciktirici