Szerző Téma: MÜHLE  (Megtekintve 198565 alkalommal)

Nem elérhető Qka

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2387
Re:MÜHLE
« Válasz #585 Dátum: 2014. Augusztus 25. - 12:09:58 »
Nos, nekem egyelőre a fentiekből inkább az jön le, hogy a Progress gyártási minősége/kalibrációja se lehet annyira homogén. Hátha azért a Futurnál konzisztensebb :D De attól még veszek, csak vadászom a hosszabb nyelű változatot, állítólag létezik.

mindkét változatot használtam. számomra mintha 2 különböző borotva lett volna. a hosszú nyél nekem nem jött be, egyszerűen kényelmetlennek éreztem azt a progress-t. a rövid viszont rendben van, benne van az 5 kedvenc DE-ben.

Preparation, Preparation, Preparation, Technique, Technique, Technique, No pressure, Let the razor do the work, it is not a race, it is your face.

Nem elérhető kezdőmókus

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2041
Re:MÜHLE
« Válasz #586 Dátum: 2014. Augusztus 25. - 13:14:03 »
Van a long, bár szvsz a röviddel harmonikusabb. És a rövid van dobozzal is.
Akkor lehet hogy rövid lesz. A doboz annyira nem hoz lázba, SZVSZ ezek egyetlen funkciója hogy eltörnek.

Nem elérhető SicTransit

  • Moderátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 7810
  • lelkes kezdő
Re:MÜHLE
« Válasz #587 Dátum: 2014. Augusztus 25. - 15:38:43 »
Számomra a rövid nyelű nemigazán jött be, a hosszú nyelű viszont perfekt!
God shave the queen

Penge mintabolt     Eladó kezdőkés

Nem elérhető tankraid

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 323
Re:MÜHLE
« Válasz #588 Dátum: 2014. Szeptember 04. - 15:00:21 »
Mi a különbség az R41 és R89-es fejek között? (melyik a harapósabb, melyik koszolódik jobban, stb.)
Viszonyítás képen mondjuk Lord L6-hoz képest milyenek?

Nem elérhető Forri

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2021
Re:MÜHLE
« Válasz #589 Dátum: 2014. Szeptember 04. - 15:08:24 »
Az L6 feje kb R89-nek felel meg, de az R41-el köszönőviszonyban sincsenek, az teljesen más karakterisztika, jóval agresszívebb. Odafigyeléssel nagyon alapos, jó kis borotva. Koszolódásban nincs különbség. :)
(szerintem)

Nem elérhető tankraid

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 323
Re:MÜHLE
« Válasz #590 Dátum: 2014. Szeptember 04. - 15:19:09 »
Az L6 feje kb R89-nek felel meg, de az R41-el köszönőviszonyban sincsenek, az teljesen más karakterisztika, jóval agresszívebb. Odafigyeléssel nagyon alapos, jó kis borotva. Koszolódásban nincs különbség. :)

Aham.  :thanks: és R41 nyele sokkal vastagabb mint az L6 illetve kompatibilisek?

Nem elérhető Forri

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2021
Re:MÜHLE
« Válasz #591 Dátum: 2014. Szeptember 04. - 15:21:35 »
Az L6 feje kb R89-nek felel meg, de az R41-el köszönőviszonyban sincsenek, az teljesen más karakterisztika, jóval agresszívebb. Odafigyeléssel nagyon alapos, jó kis borotva. Koszolódásban nincs különbség. :)

Aham.  :thanks: és R41 nyele sokkal vastagabb mint az L6 illetve kompatibilisek?
Szerintem vastagabb, de már nincs meg az L6-om nem tudom összehasonlítani. Talán valaki akinek van mindkettő... :nemtom:
(szerintem)

Nem elérhető Qka

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2387
Re:MÜHLE
« Válasz #592 Dátum: 2014. Szeptember 04. - 15:23:37 »
Az L6 feje kb R89-nek felel meg, de az R41-el köszönőviszonyban sincsenek, az teljesen más karakterisztika, jóval agresszívebb. Odafigyeléssel nagyon alapos, jó kis borotva. Koszolódásban nincs különbség. :)

Aham.  :thanks: és R41 nyele sokkal vastagabb mint az L6 illetve kompatibilisek?
Szerintem vastagabb, de már nincs meg az L6-om nem tudom összehasonlítani. Talán valaki akinek van mindkettő... :nemtom:

ha az L6 nyele olyan, mint az L5-é, akkor vastagabb
Preparation, Preparation, Preparation, Technique, Technique, Technique, No pressure, Let the razor do the work, it is not a race, it is your face.

Nem elérhető tankraid

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 323
Re:MÜHLE
« Válasz #593 Dátum: 2014. Szeptember 04. - 15:24:13 »
Az L6 feje kb R89-nek felel meg, de az R41-el köszönőviszonyban sincsenek, az teljesen más karakterisztika, jóval agresszívebb. Odafigyeléssel nagyon alapos, jó kis borotva. Koszolódásban nincs különbség. :)

Aham.  :thanks: és R41 nyele sokkal vastagabb mint az L6 illetve kompatibilisek?
Szerintem vastagabb, de már nincs meg az L6-om nem tudom összehasonlítani. Talán valaki akinek van mindkettő... :nemtom:

hát annyira pontosan nem is kell. gondolom azért nem sokkal vastagabb.... és kompatibilisek? pakolható az r41-es fej az L6-ra?

Köszönöm a segítséget!

Nem elérhető mad.just mad.

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2130
Re:MÜHLE
« Válasz #594 Dátum: 2014. Szeptember 04. - 15:27:33 »
Eszembe nem jutna Mühle és Lord keveréket csinálni. Még kíváncsiságból sem. A menet azonos, meg lehet csinálni. De minek?! :)
"I am free of all prejudice. I hate everyone equally."

Nem elérhető tankraid

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 323
Re:MÜHLE
« Válasz #595 Dátum: 2014. Szeptember 04. - 15:36:26 »
Eszembe nem jutna Mühle és Lord keveréket csinálni. Még kíváncsiságból sem. A menet azonos, meg lehet csinálni. De minek?! :)

nem akarom keverni csak kíváncsi voltam hogy ezeknek mindnek egyforma -e a menete.

Nem elérhető Wajitsu

  • Új tag
  • *
  • Hozzászólások: 31
Re:MÜHLE
« Válasz #596 Dátum: 2014. Szeptember 05. - 13:15:55 »
Sziasztok

Hátha érdekel valakit:

http://olx.hu/hirdetes/muhle-r89-grande-ID2vLPR.html#0f0672f94a

Mivel az olx-en sokan kérdezik ide is kiírom:A PACK tartalma egy Proraso pre-shave krémmel kevesebb.(azt kiváncsiságból megbontottam)

Nem elérhető Forri

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2021
Re:MÜHLE
« Válasz #597 Dátum: 2014. Szeptember 05. - 13:22:00 »
Sziasztok

Hátha érdekel valakit:

http://olx.hu/hirdetes/muhle-r89-grande-ID2vLPR.html#0f0672f94a

Mivel az olx-en sokan kérdezik ide is kiírom:A PACK tartalma egy Proraso pre-shave krémmel kevesebb.(azt kiváncsiságból megbontottam)
Egy fejvédő kupakot foglalnék, ha az a szürke az. :)
(szerintem)

Nem elérhető Wajitsu

  • Új tag
  • *
  • Hozzászólások: 31
Re:MÜHLE
« Válasz #598 Dátum: 2014. Szeptember 09. - 20:29:55 »
Szia Forri

Egyben hirdettem elsődlegesen az OLX-en,és elkelt.Itt a fórumon szerettem volna hirdetni akár egyesével de a fórum szabályzatnak profilom nem felelt meg és így törölték. (bemutatkozás,hozzászólások száma stb.)

Novemberben újra összejön egy nagyobb rendelés a gyártótól, emlékeztess hogy a kosaramba ezt is tegyek és megkapod a honlapon szereplő áron: 3,5.-EUR.

Üdv.

Nem elérhető Forri

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2021
Re:MÜHLE
« Válasz #599 Dátum: 2014. Szeptember 09. - 21:30:40 »
Szia Forri

Egyben hirdettem elsődlegesen az OLX-en,és elkelt.Itt a fórumon szerettem volna hirdetni akár egyesével de a fórum szabályzatnak profilom nem felelt meg és így törölték. (bemutatkozás,hozzászólások száma stb.)

Novemberben újra összejön egy nagyobb rendelés a gyártótól, emlékeztess hogy a kosaramba ezt is tegyek és megkapod a honlapon szereplő áron: 3,5.-EUR.

Üdv.
Rendben, és köszönöm szépen!  :hat:
(szerintem)

Olvasatlan hozzászólások megtekintése a legutóbbi látogatásom óta.
Hozzászólásaimra érkezett új válaszok megtekintése.
Összes olvasatlan téma

 

iddaa net geciktirici