Szerző Téma: MÜHLE  (Megtekintve 200351 alkalommal)

Nem elérhető Bowapex

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2055
    • Mood for Dance zenekar
Re:MÜHLE
« Válasz #615 Dátum: 2014. Október 10. - 12:35:13 »

Na végre reggel kipróbálhattam az újonnan begyűjtött R41-t.Ezt tényleg nem kell nyomni,csak hozzá ér az arcbőrhöz,és volt szőr nincs szőr :-) Egy kör simán elég lett volna,de én maximalista vagyok,és végig toltam egyszer a szőr növekedéssel szemben is,de így se irritált,összesen két apró pont vérzést sikerült kreálni.
Innen már nincs visszaút :) Elindultál a lejtőn!
Soha ne vitatkozz hülyékkel, mert lehúznak a szintjükre és legyőznek a rutinjukkal!

Nem elérhető Ibn Rashya

  • Új tag
  • *
  • Hozzászólások: 33
Re:MÜHLE
« Válasz #616 Dátum: 2014. Október 10. - 22:00:27 »
Nem vagyok mániákus gyűjtögető,legalábbis eddig nem volt rám jellemző.Ezek a borotvák,viszont annyira gyönyörűek,és a borotválkozást is olyan élvezetesé teszik,hogy nem lehet abba hagyni :-) Egy kés beszerzésének gondolatával már évek óta barátkozom,csak a fenés körüli macera tart vissza.Persze ha az ember meg tanulja utána már azzal sincs gond.Egyszer azonban vettem már egy borotvakést kemény 2400 forintért na azt lehet hogy nem kellett volna,nem volt egy kellemes tapasztalat,így elajándékoztam.

Nem elérhető Ibn Rashya

  • Új tag
  • *
  • Hozzászólások: 33
Re:MÜHLE
« Válasz #617 Dátum: 2014. Október 24. - 14:38:59 »
Még mindig az R41-t tesztelgetem,mióta megvettem.Azt kell hogy mondjam,vele egy kaland a borotválkozás,persze pozitív értelemben.Alaposan ki kell ismerni őméltóságát.Az első borotválkozás tökéletes volt,atg,xtg,wtg,minden játszott,a végeredmény természetesen bbs,és csak két helyen volt pont vérzés.Viszont azt tapasztaltam,hogy két három használat után már nem érdemes növekedési iránnyal szembe menni,néha olyan érzésem támad,mintha már a bőr alatt borotválna annyira közel van,szinte már mínuszba vág :crazy: Még próbáltam változtatni a technikán,de úgy láttam ezeket a haladó technikákat inkább a c15-re bízom.A slide-ot,és a J-hook-ot próbáltam,de konkrétan vérfürdő lett az eredménye.Mindent összevetve ez egy olyan készülék amit meg kell tanulni használni,ezzel szemben egy 15c-vel keresztbe kasul hadonászhatok nem érhet baleset.Ha egyszer sikerül megszelídítenem,akkor talán képesített leszek egy kés használatára is  :borotva:

Nem elérhető Ibn Rashya

  • Új tag
  • *
  • Hozzászólások: 33
Re:MÜHLE
« Válasz #618 Dátum: 2014. Október 24. - 14:44:21 »
Ja és mellesleg ez az a borotva aminél már elgondolkodtam,borotválkozási kellékek(krém,pamacs,szappan)beszerzésén.A bemutatkozásnál említettem,hogy évek óta semmit se használok,csak a forró zuhanyt,de ebben az esetben jól jöhet egy alaposabb előkészítés.

Nem elérhető kezdőmókus

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2041
Re:MÜHLE
« Válasz #619 Dátum: 2014. Október 24. - 14:50:19 »
Ha C15-el jó eredményt érsz el, akkor minek kínozni magad R41el?

(szerk.: Ja, most látom hogy hab nélkül borotválkozol, szóval az önkínzás valahol egyéni preferencia lehet :D)

Nem elérhető bgakos

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 5276
  • 7/8"-os kést keresek
Re:MÜHLE
« Válasz #620 Dátum: 2014. Október 24. - 14:55:15 »
Mostanában nem használtam az R41-et, így felmerült az eladása, aztán 1 hete újra befogtam, ennek eredményeként még sokáig nálam marad, nagyon jó cucc annak, aki szereti a harapós borotvákat  :thumbup:
HW: Razorock Game Changer .084, Ap Shave Co. pamacsok
SW: B&M, Stirling, Tabac

Nem elérhető Ibn Rashya

  • Új tag
  • *
  • Hozzászólások: 33
Re:MÜHLE
« Válasz #621 Dátum: 2014. Október 24. - 15:12:35 »
A 15c tényleg tökéletes számomra,de szeretnék több fajta készüléket is kipróbálni,meg itt vár a polcon az R89 is,bár azzal szerintem szintén nem lesz gond.Az önkínzás nem célom,csak ezidáig tökéletesen megvoltam krémek,habok nélkül,mindenféle irritáció nélkül.Jó persze mivel utánaolvastam az R41-nek erre akár előre fel is készülhettem volna.Viszont van benne valami kihívás,ez sem egy utolsó szempont.

Nem elérhető Rozoga

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 111
    • Premier Сasual Dating Authentic Ladies
Re:MÜHLE
« Válasz #622 Dátum: 2014. December 11. - 21:14:20 »
Hála Ákosnak sikerült szert tennem egy `R41` re. Hát az a vele való borotválkozás egy élmény (igaz még csak 1szer történt). Meg érkezett a bertva, várta 3 napos borosta, Merkur zsilett ( már csak azért is mert az előzőző Mühle borotvában is ezt használtam, és mivel ránézésre egyforma volt nagyon kíváncsi voltam ). Hát én csak dicsérni tudom,meg kaptam `a harapós` élményt  ezzel már az első borotválkozásnál érzi az ember, hogy dolgozik a borotva. Rövidre fogva én nem rég kezdtem a zsilettel való borotválkozást de ezt az élményt senki ne hagyja ki !!  :borotva2:

Nem elérhető bgakos

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 5276
  • 7/8"-os kést keresek
Re:MÜHLE
« Válasz #623 Dátum: 2014. December 11. - 21:26:29 »
Örülök, hogy elégedett vagy vele, innen már a kés a következő lépcső  :2thumbup:
HW: Razorock Game Changer .084, Ap Shave Co. pamacsok
SW: B&M, Stirling, Tabac

Nem elérhető Karak03

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 759
Re:MÜHLE
« Válasz #624 Dátum: 2014. December 11. - 21:33:58 »
Az első R41-es borotválkozós nekem is meghatározó élmény volt. Azóta is nagyon szerettem.
" Bárhova mész a bicskádat és a f.....at mindig vidd magaddal
-mert sose tudod mivel kínálnak! "

Nem elérhető Bowapex

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2055
    • Mood for Dance zenekar
Re:MÜHLE
« Válasz #625 Dátum: 2014. December 11. - 21:39:50 »
Nekem az volt az első DE borotvám. Semmi nem közelíti meg szerintem csak a kések. Mondjuk azok le is hagyják. A Merkur penge nagyon jó bele és a régi Astra!
Soha ne vitatkozz hülyékkel, mert lehúznak a szintjükre és legyőznek a rutinjukkal!

Nem elérhető Rozoga

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 111
    • Premier Сasual Dating Authentic Ladies
Re:MÜHLE
« Válasz #626 Dátum: 2014. December 11. - 22:10:47 »
Nekem az volt az első DE borotvám. Semmi nem közelíti meg szerintem csak a kések. Mondjuk azok le is hagyják. A Merkur penge nagyon jó bele és a régi Astra!
Köszke a tanàcsot most a`Faterral` szemezek, hogy hgy muzsikál, azé`  picit stresszelek-.. !!!

Nem elérhető Bowapex

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2055
    • Mood for Dance zenekar
Re:MÜHLE
« Válasz #627 Dátum: 2014. December 11. - 22:16:02 »

Nekem az volt az első DE borotvám. Semmi nem közelíti meg szerintem csak a kések. Mondjuk azok le is hagyják. A Merkur penge nagyon jó bele és a régi Astra!
Köszke a tanàcsot most a`Faterral` szemezek, hogy hgy muzsikál, azé`  picit stresszelek-.. !!!
Azt még nem próbáltam. Azt mondják hogy ki sem kell bontani mert kivágja magát a csomagolásból :)
Soha ne vitatkozz hülyékkel, mert lehúznak a szintjükre és legyőznek a rutinjukkal!

Nem elérhető Rozoga

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 111
    • Premier Сasual Dating Authentic Ladies
Re:MÜHLE
« Válasz #628 Dátum: 2014. December 11. - 22:17:58 »
Örülök, hogy elégedett vagy vele, innen már a kés a következő lépcső  :2thumbup:

Azabaj hogy bamba a kezem, barátkozom a gondolattal de abbol `vérfürdő ` lenne  :whoops:

Nem elérhető Rozoga

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 111
    • Premier Сasual Dating Authentic Ladies
Re:MÜHLE
« Válasz #629 Dátum: 2014. December 11. - 22:30:20 »

Nekem az volt az első DE borotvám. Semmi nem közelíti meg szerintem csak a kések. Mondjuk azok le is hagyják. A Merkur penge nagyon jó bele és a régi Astra!
Köszke a tanàcsot most a`Faterral` szemezek, hogy hgy muzsikál, azé`  picit stresszelek-.. !!!
Azt még nem próbáltam. Azt mondják hogy ki sem kell bontani mert kivágja magát a csomagolásból :)

Annyira nem vészes sztem, ha úgy bánok vele mint egy érzékeny `nővel`  akkor nagy élmény a történet

Olvasatlan hozzászólások megtekintése a legutóbbi látogatásom óta.
Hozzászólásaimra érkezett új válaszok megtekintése.
Összes olvasatlan téma

 

iddaa net geciktirici