Szerző Téma: MÜHLE  (Megtekintve 199857 alkalommal)

Nem elérhető Bowapex

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2055
    • Mood for Dance zenekar
Re:MÜHLE
« Válasz #795 Dátum: 2015. Október 18. - 17:29:26 »
A kép a lényeg most! Tudod hogy milyen nehezen találtam ilyen szépen tükröződő felületet?
Soha ne vitatkozz hülyékkel, mert lehúznak a szintjükre és legyőznek a rutinjukkal!

Nem elérhető bbuffy

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 5187
  • ナイフ少年
Re:MÜHLE
« Válasz #796 Dátum: 2015. Október 18. - 17:36:36 »
És mitől rozé?
A plazma csapdába eshet a zárt mágneses hurkokban, így itt sűrűsége megnövekszik. A nyitott hurkok esetén a plazma az erővonalak mentén kiszabadul és eltávolodik a Földtől. A plazmaréteg és a sugárzási öv is a zárt hurkokban található.

Nem elérhető Bowapex

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2055
    • Mood for Dance zenekar
Re:MÜHLE
« Válasz #797 Dátum: 2015. Október 18. - 17:46:19 »

És mitől rozé?
Lámpa a fej felöl. Kicsit színezett de így tetszett. Inkább arany nem vörös szerintem
Soha ne vitatkozz hülyékkel, mert lehúznak a szintjükre és legyőznek a rutinjukkal!

Nem elérhető Bowapex

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2055
    • Mood for Dance zenekar
Re:MÜHLE
« Válasz #798 Dátum: 2015. Október 18. - 17:47:18 »
A fejen kicsit kékesen színez egyébként.
Soha ne vitatkozz hülyékkel, mert lehúznak a szintjükre és legyőznek a rutinjukkal!

Nem elérhető orultspanyol

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 368
Re:MÜHLE
« Válasz #799 Dátum: 2015. Október 18. - 20:02:37 »
Én meg ezzel vagyok úgy lassan tényleg, mint pmol a késekkel: csakazértsem (lesz '11-es r41-em, pedig lehet jó lenne :D )
I will be the change I'm seeking, manifest the words I'm speaking. ||| shallam.hu

Nem elérhető pmol322

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 7041
Re:MÜHLE
« Válasz #800 Dátum: 2015. Október 18. - 20:35:12 »
Én meg ezzel vagyok úgy lassan tényleg, mint pmol a késekkel: csakazértsem (lesz '11-es r41-em, pedig lehet jó lenne :D )

Nem ua!  :naughty:
- És ha… fizetést ajánlanék, hogy dolgozzon?
– Engem nem lehet megvesztegetni.

Nem elérhető orultspanyol

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 368
Re:MÜHLE
« Válasz #801 Dátum: 2015. Október 18. - 20:45:08 »
Dehogynem. Pont te mondtad, hogy a '11-es r41 majdnem ugyanolyan mint egy kés a késsel járó egyéb körülményességektől eltekintve (élezés, stb). :futyul:
I will be the change I'm seeking, manifest the words I'm speaking. ||| shallam.hu

Nem elérhető orultspanyol

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 368
Re:MÜHLE
« Válasz #802 Dátum: 2015. Október 23. - 13:24:55 »
http://galaxy-cosmetics.com/index.php?route=common/home  <--- itt csak én nem találom meg értelmesen az r41-et vagy nincs is? Tököm tele van, hogy sehova nem írják ki rendesen, hogy R41, nesze paraszt, hanem csak mindenféle álneveket. Segítenétek?  :)

Semmi. Megtaláltam. Már csak az a kérdés akkor, hogy a sima r41 meg a twist között mi a különbség azt leszámítva, hogy egyiknek az alját csavarod a másiknak meg a tetejét szeded le? Ha jól tippelek akkor a társaság a simát favorizálja annyira nagyon és nem a twistet. Plusz milyen empirikus módszerek segítségével tudom én, földi tudatlan halandó megkülönböztetni a '13-as r41-et a régebbitől?
I will be the change I'm seeking, manifest the words I'm speaking. ||| shallam.hu

Nem elérhető Horatio Luro

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1612
Re:MÜHLE
« Válasz #803 Dátum: 2015. Október 23. - 13:59:37 »
Nem mindegy neked, hogy itt melyik a menőbb, a twist, vagy a normál? Azt vedd, ami neked jobban tetszik. Vagy már most az eladhatóságra is gondolsz?  ;D Felesleges, addigra úgyis pont a másik lesz a menő  :naughty:
Nyilván ma már csak az újabb (2013) kapható a boltokban.

Nem elérhető pmol322

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 7041
Re:MÜHLE
« Válasz #804 Dátum: 2015. Október 23. - 14:04:55 »
Kezdjük a kérdés elején.

Twist kétrészes, vastagabb a nyele, jobb a fogása, nehezebb. Igen, míg a háromrészesnél a nyelet csavarod le, addig a twist alját tekered.

A '11 s a '13-st egyszerűen minden méregetés és adatismeret nélkül meg tudod ismerni.

Ha befogsz egy pengét a háromrészesbe ( twistből csak '13 van ), akkor a rövidebb oldalon ha 1-2 mm-t kiáll a penge, '11-s, ha nagyjából fedve van, akkor '13-t tartasz a kezedben.
- És ha… fizetést ajánlanék, hogy dolgozzon?
– Engem nem lehet megvesztegetni.

Nem elérhető orultspanyol

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 368
Re:MÜHLE
« Válasz #805 Dátum: 2015. Október 23. - 16:18:06 »
Tehát a '11-esből "oldalt" kiáll a penge, míg a '13-asból nem. Jó tudni.
Amúgy gondoltam, hogy már csak az újabb kapható, de hátha alapon azért reménykedtem, hogy ez pl még '11-es is lehet:
http://galaxy-cosmetics.com/markak/muhle-1/muhle-traditional-nyitott-fesus-kromozott-biztonsagi-borotva?limit=100

De akkor nem és marad a fórumos vadászat. Amúgy a menőség mellett ha ennyi mindenkinek tetszik akkor azért érdekel, mert hátha nekem is :)
I will be the change I'm seeking, manifest the words I'm speaking. ||| shallam.hu

Nem elérhető Bowapex

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2055
    • Mood for Dance zenekar
Re:MÜHLE
« Válasz #806 Dátum: 2015. Október 23. - 16:22:10 »

Tehát a '11-esből "oldalt" kiáll a penge, míg a '13-asból nem. Jó tudni.
Amúgy gondoltam, hogy már csak az újabb kapható, de hátha alapon azért reménykedtem, hogy ez pl még '11-es is lehet:
http://galaxy-cosmetics.com/markak/muhle-1/muhle-traditional-nyitott-fesus-kromozott-biztonsagi-borotva?limit=100

De akkor nem és marad a fórumos vadászat. Amúgy a menőség mellett ha ennyi mindenkinek tetszik akkor azért érdekel, mert hátha nekem is :)
Ha személyesen vásárolsz akkor le tudod mérni a felső lemezt. Ha a szélessége kb 20mm akkor 2013-as, ha 18mm körül van akkor 2011.
Soha ne vitatkozz hülyékkel, mert lehúznak a szintjükre és legyőznek a rutinjukkal!

Nem elérhető orultspanyol

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 368
Re:MÜHLE
« Válasz #807 Dátum: 2015. Október 23. - 16:37:57 »
Na ez is egy jó kiindulási pont! Köszi az infot, jövő héttől elkezdek vadászni szerintem.
I will be the change I'm seeking, manifest the words I'm speaking. ||| shallam.hu

Nem elérhető pmol322

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 7041
Re:MÜHLE
« Válasz #808 Dátum: 2015. Október 23. - 18:11:31 »

Tehát a '11-esből "oldalt" kiáll a penge, míg a '13-asból nem. Jó tudni.
Amúgy gondoltam, hogy már csak az újabb kapható, de hátha alapon azért reménykedtem, hogy ez pl még '11-es is lehet:
http://galaxy-cosmetics.com/markak/muhle-1/muhle-traditional-nyitott-fesus-kromozott-biztonsagi-borotva?limit=100

De akkor nem és marad a fórumos vadászat. Amúgy a menőség mellett ha ennyi mindenkinek tetszik akkor azért érdekel, mert hátha nekem is :)
Ha személyesen vásárolsz akkor le tudod mérni a felső lemezt. Ha a szélessége kb 20mm akkor 2013-as, ha 18mm körül van akkor 2011.

Ez is

Vagy egy penge a pénztárcában.
- És ha… fizetést ajánlanék, hogy dolgozzon?
– Engem nem lehet megvesztegetni.

Nem elérhető Bowapex

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2055
    • Mood for Dance zenekar
Re:MÜHLE
« Válasz #809 Dátum: 2015. Október 23. - 18:13:18 »
Nem biztos hogy engedik betenni a készülékbe. De méricskélni mindig szabad :)
Soha ne vitatkozz hülyékkel, mert lehúznak a szintjükre és legyőznek a rutinjukkal!

Olvasatlan hozzászólások megtekintése a legutóbbi látogatásom óta.
Hozzászólásaimra érkezett új válaszok megtekintése.
Összes olvasatlan téma

 

iddaa net geciktirici