Szerző Téma: MÜHLE  (Megtekintve 198591 alkalommal)

Nem elérhető feeder67

  • Új tag
  • *
  • Hozzászólások: 35
Re:MÜHLE
« Válasz #960 Dátum: 2016. Január 17. - 14:56:19 »
Sziasztok!

Ennél a borotvánál, csak elírás történhetett? ??? https://www.galaxy-cosmetics.com/muhle-traditional-zart-fesus-kromozott-biztonsagi-borotva-rosegold-nyellel
Tetszik ez a borotva! :)

A képen a zártfésűs rosegold látható, ha erre gondoltál.

Nyitott fésűsnek írja! Ezek szerint, ha megrendelném akkor zárt fésűset küldenének? ???

Nem elérhető Qka

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2387
Re:MÜHLE
« Válasz #961 Dátum: 2016. Január 17. - 15:00:23 »
 :offtopik:
Sziasztok!

Ennél a borotvánál, csak elírás történhetett? ??? https://www.galaxy-cosmetics.com/muhle-traditional-zart-fesus-kromozott-biztonsagi-borotva-rosegold-nyellel
Tetszik ez a borotva! :)

A képen a zártfésűs rosegold látható, ha erre gondoltál.

A kapcsolat alatt ott a telefonszám és email is. Szerintem az ügyfélszolgálattal lehet egyeztetni, hogy mi legyen.

Nyitott fésűsnek írja! Ezek szerint, ha megrendelném akkor zárt fésűset küldenének? ???
Preparation, Preparation, Preparation, Technique, Technique, Technique, No pressure, Let the razor do the work, it is not a race, it is your face.

Nem elérhető GPF

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 400
Re:MÜHLE
« Válasz #962 Dátum: 2016. Január 17. - 15:22:26 »
Én a napokban rendeltem egy r101-et, az is rosszul volt írva, de a modellszám a döntő. Az R89 zárt fésűs, ha megrendeled azt fogod kapni. Én az R101 esetén szóltam nekik és javították is.


Nem elérhető feeder67

  • Új tag
  • *
  • Hozzászólások: 35
Re:MÜHLE
« Válasz #963 Dátum: 2016. Január 17. - 18:00:38 »
Én a napokban rendeltem egy r101-et, az is rosszul volt írva, de a modellszám a döntő. Az R89 zárt fésűs, ha megrendeled azt fogod kapni. Én az R101 esetén szóltam nekik és javították is.

 :thanks:

Nem elérhető mano66

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 184
Re:MÜHLE
« Válasz #964 Dátum: 2016. Február 02. - 09:12:05 »
Van egy Merkur 41C borotvám.Gondolkodok,hogy vennék még egy Mühle R41-t.Van értelme?Van különbség tudásban a kettő között?Lehet olcsóbban megúsznám,ha csak R41 fejet vennék és a 41C nyéllel használnám.A két menet csereszabatos?
RazoRock Game Changer .84-P . RazoRock Silver 400 Plissoft Noir szintetkus borotvapamacs.

Nem elérhető SicTransit

  • Moderátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 7810
  • lelkes kezdő
Re:MÜHLE
« Válasz #965 Dátum: 2016. Február 02. - 09:14:52 »
Van bezony, nagyobb különbség talán nem is lehetne a kettő között.
God shave the queen

Penge mintabolt     Eladó kezdőkés

Nem elérhető mano66

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 184
Re:MÜHLE
« Válasz #966 Dátum: 2016. Február 02. - 09:37:46 »
Akkor egy Mühle R41 sokkal jobb mint amim van.Akkor már csak a kérdés,hogy csak fejet vagy egész borotvát vegyek.A fej gazdaságos és nem utolsó sorban a feleségem azt nem is venné észre,hogy cseréltem.Na itt van most a dilemma. :fejtor:
RazoRock Game Changer .84-P . RazoRock Silver 400 Plissoft Noir szintetkus borotvapamacs.

Nem elérhető pmol322

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 7041
Re:MÜHLE
« Válasz #967 Dátum: 2016. Február 02. - 09:54:03 »
Akkor egy Mühle R41 sokkal jobb mint amim van.Akkor már csak a kérdés,hogy csak fejet vagy egész borotvát vegyek.A fej gazdaságos és nem utolsó sorban a feleségem azt nem is venné észre,hogy cseréltem.Na itt van most a dilemma. :fejtor:

Nyél teljesen egyezik, menet szempontjából.

Ha gondolod keress meg.
- És ha… fizetést ajánlanék, hogy dolgozzon?
– Engem nem lehet megvesztegetni.

Nem elérhető atteeharp

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1550
Re:MÜHLE
« Válasz #968 Dátum: 2016. Február 02. - 11:23:31 »
A 41C fej + R41 nyéllel sokkal kezelhetőbb, mint a 41C saját rövid nyelével.

Nem elérhető mano66

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 184
Re:MÜHLE
« Válasz #969 Dátum: 2016. Február 04. - 13:49:58 »
"pmol322" jóvoltából a Mühle R41 projekt megoldódott.Ma este próba. :borotva:
Itt is köszönöm neki a korrekt üzletet. :sör:
RazoRock Game Changer .84-P . RazoRock Silver 400 Plissoft Noir szintetkus borotvapamacs.

Nem elérhető pmol322

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 7041
Re:MÜHLE
« Válasz #970 Dátum: 2016. Február 04. - 14:03:37 »
"pmol322" jóvoltából a Mühle R41 projekt megoldódott.Ma este próba. :borotva:
Itt is köszönöm neki a korrekt üzletet. :sör:

Jó egészséget hozzá!
- És ha… fizetést ajánlanék, hogy dolgozzon?
– Engem nem lehet megvesztegetni.

Nem elérhető bbuffy

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 5187
  • ナイフ少年
Re:MÜHLE
« Válasz #971 Dátum: 2016. Február 04. - 14:49:54 »
Az orszagos R41 ellátó korelnöke a kollega:) :thumbup:
A plazma csapdába eshet a zárt mágneses hurkokban, így itt sűrűsége megnövekszik. A nyitott hurkok esetén a plazma az erővonalak mentén kiszabadul és eltávolodik a Földtől. A plazmaréteg és a sugárzási öv is a zárt hurkokban található.

Nem elérhető mano66

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 184
Re:MÜHLE
« Válasz #972 Dátum: 2016. Február 04. - 15:11:47 »
Nem bírtam várni estig.Meg volt a beavatás.Részemről és a borotva részéről is.Egy 2-szer használt zöld Astra volt a penge.Meg történt az első komolyabb vágásom.Úgy raktam az orrom alá mint a 41C-t,nem volt jó ötlet.Ez nem olyan jámbor.Alaposság terén pedig sokkal jobb.Ha ez a 13-as modell ilyen harapós,milyen durva lehet a 11-es.Nem bántam meg a vételt,de legközelebb óvatosabban bánok vele.
RazoRock Game Changer .84-P . RazoRock Silver 400 Plissoft Noir szintetkus borotvapamacs.

Nem elérhető pmol322

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 7041
Re:MÜHLE
« Válasz #973 Dátum: 2016. Február 04. - 15:47:55 »
Nem bírtam várni estig.Meg volt a beavatás.Részemről és a borotva részéről is.Egy 2-szer használt zöld Astra volt a penge.Meg történt az első komolyabb vágásom.Úgy raktam az orrom alá mint a 41C-t,nem volt jó ötlet.Ez nem olyan jámbor.Alaposság terén pedig sokkal jobb.Ha ez a 13-as modell ilyen harapós,milyen durva lehet a 11-es.Nem bántam meg a vételt,de legközelebb óvatosabban bánok vele.
Hát a '11-s? Szorozd meg kettővel.
- És ha… fizetést ajánlanék, hogy dolgozzon?
– Engem nem lehet megvesztegetni.

Nem elérhető Jim74

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 429
Re:MÜHLE
« Válasz #974 Dátum: 2016. Február 05. - 19:58:49 »
Nem bírtam várni estig.Meg volt a beavatás.Részemről és a borotva részéről is.Egy 2-szer használt zöld Astra volt a penge.Meg történt az első komolyabb vágásom.Úgy raktam az orrom alá mint a 41C-t,nem volt jó ötlet.Ez nem olyan jámbor.Alaposság terén pedig sokkal jobb.Ha ez a 13-as modell ilyen harapós,milyen durva lehet a 11-es.Nem bántam meg a vételt,de legközelebb óvatosabban bánok vele.
És még egy jó tanács, amit én is itt kaptam  :bow:
Új pengével próbálkozz, mert a más készülékben "bejáratódott" penge nem az igazi.  ;)

Olvasatlan hozzászólások megtekintése a legutóbbi látogatásom óta.
Hozzászólásaimra érkezett új válaszok megtekintése.
Összes olvasatlan téma

 

iddaa net geciktirici