Szerző Téma: MÜHLE  (Megtekintve 198556 alkalommal)

Nem elérhető atteeharp

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1550
Re:MÜHLE
« Válasz #975 Dátum: 2016. Február 08. - 13:31:39 »
Budaörsi Auchan-ban lévő EM-ben láttam egy 2009-es R41-et kirakva.
Nem volt időm nézelődni, de eléggé ugyanúgy nézett ki, mint a 41C feje.
Ha valaki nagyon kíváncsi rá...

Nem elérhető pmol322

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 7041
Re:MÜHLE
« Válasz #976 Dátum: 2016. Február 08. - 14:00:48 »
Budaörsi Auchan-ban lévő EM-ben láttam egy 2009-es R41-et kirakva.
Nem volt időm nézelődni, de eléggé ugyanúgy nézett ki, mint a 41C feje.
Ha valaki nagyon kíváncsi rá...

Ha az tényleg az, akkor meg kell venni!

S igen 41c, mint már itt kitárgyaltuk, ez az őse, ahol a merkur gyártotta mühle névvel.

Ha megveszed, s valóban a Mühle r41 / 2009 akkor vételi ár +1000-adok érte, ha nos, nem használtan elhozod.  De több mint valószínű, hogy a merkur r41 cassicot láttad. 9900-Ért
- És ha… fizetést ajánlanék, hogy dolgozzon?
– Engem nem lehet megvesztegetni.

Nem elérhető pmol322

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 7041
Re:MÜHLE
« Válasz #977 Dátum: 2016. Február 08. - 14:06:00 »


Nem ilyen volt?
- És ha… fizetést ajánlanék, hogy dolgozzon?
– Engem nem lehet megvesztegetni.

Nem elérhető atteeharp

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1550
Re:MÜHLE
« Válasz #978 Dátum: 2016. Február 08. - 14:24:31 »
Nem :) muhle nyele volt. Elhiszed h megismerem? Leven h van ilyenem. Amugy 10900 volt az ara

Nem elérhető atteeharp

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1550
Re:MÜHLE
« Válasz #979 Dátum: 2016. Február 09. - 12:47:07 »
A képen egy Merkur 41C fej Mühle nyéllel:


Kb. így nézett ki az is, amit az EM kirakatban láttam. Nem esküdnék meg rá, de talán a fedő lemez nem volt ilyen vastag. De az is lehet hogy de.

Nem elérhető pmol322

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 7041
Re:MÜHLE
« Válasz #980 Dátum: 2016. Február 09. - 13:10:01 »
Basszus!

- És ha… fizetést ajánlanék, hogy dolgozzon?
– Engem nem lehet megvesztegetni.

Nem elérhető GPF

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 400
Re:MÜHLE
« Válasz #981 Dátum: 2016. Február 17. - 10:36:42 »
Ha viszonylag kezdők is olvassák a topicot, akkor talán elriadnak az R41-es fejtől.

Fél éves borotválkozási tapasztalattal beszereztem egy R101-et, ugyanaz a fej, de tetszett a fekete nyél. A hozzá adott (leszólt) Mühle pengével használom. Közel 10 borotválkozás után állítom, hogy ilyen kellemes, sima, vértelen, alapos eredményt még semmivel sem tudtam elérni.

Úgy látszik, nekem bejön az agresszív borotva, enyhe penge kombó. De a következőként egy Personna pengét teszek bele. Ha ezzel is ilyen kedvező tapasztalatom lesz, akkor nagyon meg kell erőltetnem magam, hogy mást is elővegyek :)

Nem elérhető pmol322

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 7041
Re:MÜHLE
« Válasz #982 Dátum: 2016. Február 17. - 11:52:37 »
Ha viszonylag kezdők is olvassák a topicot, akkor talán elriadnak az R41-es fejtől.

Fél éves borotválkozási tapasztalattal beszereztem egy R101-et, ugyanaz a fej, de tetszett a fekete nyél. A hozzá adott (leszólt) Mühle pengével használom. Közel 10 borotválkozás után állítom, hogy ilyen kellemes, sima, vértelen, alapos eredményt még semmivel sem tudtam elérni.

Úgy látszik, nekem bejön az agresszív borotva, enyhe penge kombó. De a következőként egy Personna pengét teszek bele. Ha ezzel is ilyen kedvező tapasztalatom lesz, akkor nagyon meg kell erőltetnem magam, hogy mást is elővegyek :)

Én mindig is ezt mondtam!
- És ha… fizetést ajánlanék, hogy dolgozzon?
– Engem nem lehet megvesztegetni.

Nem elérhető pmol322

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 7041
Re:MÜHLE
« Válasz #983 Dátum: 2016. Április 11. - 17:03:54 »
Mostanra, sikerült egy r41 twistet is beszereznem.

Mivel egy éltársnak felajánlottam a 2013-s készülékemet, így ezen innovatív termékkel újra van 2013-s fejem, s egy közel grande hosszúságú, de 5 grammal nehezebb készülékem.

De ez sehol a parker nyeles 2011 hez ami 128gramm lett penge nélkül.

- És ha… fizetést ajánlanék, hogy dolgozzon?
– Engem nem lehet megvesztegetni.

Nem elérhető mano66

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 184
Re:MÜHLE
« Válasz #984 Dátum: 2016. Április 14. - 16:33:06 »
Mivel egy éltársnak felajánlottam a 2013-s készülékemet.

Ha a nálam landolóra gondolsz.Köszönöm.Nagyon meg barátkoztam vele.Egyre bátrabban használom.Jó,hogy rábeszéltetek egy r41 birtoklására. :boldog: Igaz Feather pengével még nem próbáltam,de a zöld Astra-val szuper párost alkot.A legszebb,hogy a szuper eldobható borotvákkal sem tudtam ilyen sima arcot csinálni mint evvel a párossal.Most értem el azt a szintet,hogy nem nyűgnek érzem a borotválkozás ha nem őröm faktornak.Minden borotválkozás egy élmény!!! :boldog:
RazoRock Game Changer .84-P . RazoRock Silver 400 Plissoft Noir szintetkus borotvapamacs.

Nem elérhető Jim74

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 429
Re:MÜHLE
« Válasz #985 Dátum: 2016. Április 14. - 17:50:33 »
Szinte ugyanez a véleményem nekem is az R41-ről. Mindenféleképpen próbálj ki benne Feather pengét. Nalam az  majdnem ugyanolyan jó, mint a NOS zöld Astra, csak könnyebb beszerezni.

Nem elérhető pmol322

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 7041
Re:MÜHLE
« Válasz #986 Dátum: 2016. Április 14. - 17:59:05 »
Mivel egy éltársnak felajánlottam a 2013-s készülékemet.

Ha a nálam landolóra gondolsz.Köszönöm.Nagyon meg barátkoztam vele.Egyre bátrabban használom.Jó,hogy rábeszéltetek egy r41 birtoklására. :boldog: Igaz Feather pengével még nem próbáltam,de a zöld Astra-val szuper párost alkot.A legszebb,hogy a szuper eldobható borotvákkal sem tudtam ilyen sima arcot csinálni mint evvel a párossal.Most értem el azt a szintet,hogy nem nyűgnek érzem a borotválkozás ha nem őröm faktornak.Minden borotválkozás egy élmény!!! :boldog:

Örülök, hogy bevált!
- És ha… fizetést ajánlanék, hogy dolgozzon?
– Engem nem lehet megvesztegetni.

Nem elérhető mano66

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 184
Re:MÜHLE
« Válasz #987 Dátum: 2016. Május 16. - 08:15:18 »
Eljutottam arra a szintre,hogy még egy borotvát szeretnék magamnak. R41 tesóját az R89-et. Van olyan alapos mint az R41. Vagy melyik borotva hozza az R41 szintet?
RazoRock Game Changer .84-P . RazoRock Silver 400 Plissoft Noir szintetkus borotvapamacs.

Nem elérhető Bowapex

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2055
    • Mood for Dance zenekar
Re:MÜHLE
« Válasz #988 Dátum: 2016. Május 16. - 08:26:50 »
Eljutottam arra a szintre,hogy még egy borotvát szeretnék magamnak. R41 tesóját az R89-et. Van olyan alapos mint az R41. Vagy melyik borotva hozza az R41 szintet?
Az R89 sokkal kíméletesebb. Állítólag a Fatip picollo hasonló, de még nem próbáltam. De szerintem fogom :)
Soha ne vitatkozz hülyékkel, mert lehúznak a szintjükre és legyőznek a rutinjukkal!

Nem elérhető pmol322

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 7041
Re:MÜHLE
« Válasz #989 Dátum: 2016. Május 16. - 08:28:26 »
Eljutottam arra a szintre,hogy még egy borotvát szeretnék magamnak. R41 tesóját az R89-et. Van olyan alapos mint az R41. Vagy melyik borotva hozza az R41 szintet?

A kések olyanok.
A 89 egy sokkal megbocsájtóbb, ha beleszerelmesedtél az r41 alaposságába, és tükrébe, majdnem minden borotva ( ha ez a minimum elvárás ), akkor csalódás lesz.

Nem mondom, hogy nem tudnál szetetni egy 89-s fejet, csak ne egy r41 alaposságát várjad töle.
- És ha… fizetést ajánlanék, hogy dolgozzon?
– Engem nem lehet megvesztegetni.

Olvasatlan hozzászólások megtekintése a legutóbbi látogatásom óta.
Hozzászólásaimra érkezett új válaszok megtekintése.
Összes olvasatlan téma

 

iddaa net geciktirici