Szerző Téma: MÜHLE  (Megtekintve 200023 alkalommal)

Nem elérhető pmol322

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 7041
Re:MÜHLE
« Válasz #1080 Dátum: 2016. Október 07. - 14:16:12 »
A mühle, nem prémium ok.

De minősége, kidolgozottsága közép felső.

Nincs lemaradva.

A Feather az prémium? Csak azért mert nehéz hozzájutni?
- És ha… fizetést ajánlanék, hogy dolgozzon?
– Engem nem lehet megvesztegetni.

Nem elérhető vetus.novacula

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 301
Re:MÜHLE
« Válasz #1081 Dátum: 2016. Október 07. - 14:23:34 »
Kb. a lényeget említetted. A Mühle-Merkur branch a leg tőkeerősebb ezen a területen.
Ehhez képest a készülék fejlesztésük anyag használatban, technológiában nem követte a sikeres konkurenseket.

Most jönnek ki ezzel a 'stainless' szériával. 5 éve piacon van több gyártónál széria termékként ez a rozsdamentes nyél spéci ötvözetű nagynyomású precíziós öntvény fej kombó. Sikeres, keresett termékek.

Mühle alkatrészek kivitelét hasonlítsd össze egy Feather v. iKon stainless gyártmánnyal. Meg az árukat is vesd össze. Jól tükrözi a köztük lévő különbséget ráfordításban és minőségben. Na erre írtam, hogy prémium termék az egyik a másikhoz képest. Ide zárkózna most a Rocca termékcsaláddal a Mühle.

Nem elérhető Horatio Luro

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1612
Re:MÜHLE
« Válasz #1082 Dátum: 2016. Október 07. - 14:38:22 »
Abban a topikban vagyunk. Hol máshol?
Vagy tudsz állandó szériát tőlük, ami a mai prémium kategóriának megfelelő?

Az attól függ, mit gondolsz prémium kategóriának. Gyanítom, hogy a kis cégek cnc-zett rozsdamentes borotváira gondolsz. Azok miről prémium kategória? Szerintem semmitől. Más a gyártástechnológia, de csak azért, mert kicsik a tételek. Ettől még nem lesz prémium, sőt.

Akkor a Royce a Ferrari, Lamborghini stb,  műhelyei, nem a prémium jelleg miatt dolgoznak jobbára kézzel, hanem csak az alacsony darabszám végett váltják ki a robotokat, manufakturális üzemekkel!  :hurra:

Köszönöm.  :handshake:

Én tulok meg még azt hittem, hogy a Daciam azért olcsó, mert gagyi,  de megvilágosúltam!

A Ferrari is gagyi, csak a kézi gyártás miatt hiszik a barmok, hogy prémiumot vesznek 100 milliókért.

 :nemtom:
 :futyul:

A délvidéki csettegők is kézzel készültek, alacsony darabszámban, mégse prémium.

Ez most nem jött össze, de próbálkozhatsz még  ;)

Nem elérhető bbuffy

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 5187
  • ナイフ少年
Re:MÜHLE
« Válasz #1083 Dátum: 2016. Október 07. - 14:39:10 »
Amúgy sztem megteheti hogy ráérősen zárkózzon fel. Mainstream cég.
A plazma csapdába eshet a zárt mágneses hurkokban, így itt sűrűsége megnövekszik. A nyitott hurkok esetén a plazma az erővonalak mentén kiszabadul és eltávolodik a Földtől. A plazmaréteg és a sugárzási öv is a zárt hurkokban található.

Nem elérhető Horatio Luro

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1612
Re:MÜHLE
« Válasz #1084 Dátum: 2016. Október 07. - 14:50:03 »
Kb. a lényeget említetted. A Mühle-Merkur branch a leg tőkeerősebb ezen a területen.
Ehhez képest a készülék fejlesztésük anyag használatban, technológiában nem követte a sikeres konkurenseket.

Most jönnek ki ezzel a 'stainless' szériával. 5 éve piacon van több gyártónál széria termékként ez a rozsdamentes nyél spéci ötvözetű nagynyomású precíziós öntvény fej kombó. Sikeres, keresett termékek.

Mühle alkatrészek kivitelét hasonlítsd össze egy Feather v. iKon stainless gyártmánnyal. Meg az árukat is vesd össze. Jól tükrözi a köztük lévő különbséget ráfordításban és minőségben. Na erre írtam, hogy prémium termék az egyik a másikhoz képest. Ide zárkózna most a Rocca termékcsaláddal a Mühle.

Az miért prémium, ha egy tárgyat olyan anyagokból gyártanak, amit a tárgy funkciója nem indokol? Azt luxusnak hívják. Nincs objektív, mérhető előnye annak  ha repülőgép-ipari anyagot használnak egy borotvához, legfeljebb az árát lehet vele igazolni.
A Mühle meg igényesen gyárt, normális anyagokat használ, szépek a termékei, ami alapján joggal belefér a prémium kategóriábá.
Amúgy meg elkezdtünk egy tök értelmetlen szócsatát, amiért  :bocs:

Nem elérhető vetus.novacula

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 301
Re:MÜHLE
« Válasz #1085 Dátum: 2016. Október 07. - 15:03:00 »
...
Lehetne sorozatgyártott is prémium, például telefonban a szifon. Csak bizonyos prémium opciók esetén egyszerűen nem éri meg gyártósort felállítani.
.

Ez tökéletesen így van. Az előbb említett speciális öntvény fejek sosem kerültek volna borotva készülékre, ha tajvani gyártók nem hoznak létre olyan bődületes mértékű beszállítói kapacitást ebben az iparágban (is). Előtte nagyon drága volt ez a technológia egy alkatrész db- ra vetítve.

Kiváncsi vagyok hol gyártatja ezeket a fejeket a Mühle. Meglepő, ha nem tajvani bérgyártás lenne, mint a konkurenseké.

Nem elérhető vetus.novacula

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 301
Re:MÜHLE
« Válasz #1086 Dátum: 2016. Október 07. - 15:53:55 »
Az miért prémium, ha egy tárgyat olyan anyagokból gyártanak, amit a tárgy funkciója nem indokol? Azt luxusnak hívják. Nincs objektív, mérhető előnye annak  ha repülőgép-ipari anyagot használnak egy borotvához, legfeljebb az árát lehet vele igazolni.
...
Hogyne lenne objektív és mérhető különbsége az új gyártástechnológiának.
Alkatrész részletgazdagság, tökéletes mérethűség az alapja a kifogástalan működésnek és esztétikumnak. A szinterezett és DLC bevonat spiáter öntvény fémre - Mühle fej anyag - nem vihető fel.

Most tényleg azt állítod, hogy ezeknek semmi előnye v. pozitív hozadéka nincs egy DE készüléken?
Csak az árát igazolja? Mi van az iKon ShaveCraft szériával? Mühle kommersz az ára.

Szerintem, hogy nem Ni-Cr bevonat van a készülék fejen már nagy előrelépés. Főleg, ha leejted.  ;D

Annyira azért nem OFF ez itt. Ha a Mühle is gyárt már ilyet.  :sör:

Nem elérhető Horatio Luro

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1612
Re:MÜHLE
« Válasz #1087 Dátum: 2016. Október 07. - 16:00:22 »
Az miért prémium, ha egy tárgyat olyan anyagokból gyártanak, amit a tárgy funkciója nem indokol? Azt luxusnak hívják. Nincs objektív, mérhető előnye annak  ha repülőgép-ipari anyagot használnak egy borotvához, legfeljebb az árát lehet vele igazolni.
...
Hogyne lenne objektív és mérhető különbsége az új gyártástechnológiának.
Alkatrész részletgazdagság, tökéletes mérethűség az alapja a kifogástalan működésnek és esztétikumnak. A szinterezett és DLC bevonat spiáter öntvény fémre - Mühle fej anyag - nem vihető fel.

Most tényleg azt állítod, hogy ezeknek semmi előnye v. pozitív hozadéka nincs egy DE készüléken?
Csak az árát igazolja?
Hogy nem Ni-Cr bevonat van a készülék fejen már nagy előrelépés. Főleg, ha leejted.  ;D

Úgy tűnik, akkor én igénytelen vagyok 
 ;D   :jajne:

Nem elérhető Guyane

  • Tag
  • ***
  • Hozzászólások: 90
Re:MÜHLE
« Válasz #1088 Dátum: 2016. Október 07. - 20:25:10 »
Tud valaki bővebbet a roccáról?Mikor lesz kapható?Ár KB?Csillánál lesz-e?Az R89-hez lesz közelebb,vagy az R41-hez?

Nem elérhető bbuffy

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 5187
  • ナイフ少年
Re:MÜHLE
« Válasz #1089 Dátum: 2016. Október 07. - 20:30:42 »
Igen.
A plazma csapdába eshet a zárt mágneses hurkokban, így itt sűrűsége megnövekszik. A nyitott hurkok esetén a plazma az erővonalak mentén kiszabadul és eltávolodik a Földtől. A plazmaréteg és a sugárzási öv is a zárt hurkokban található.

Nem elérhető Black

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1613
Re:MÜHLE
« Válasz #1090 Dátum: 2016. Október 07. - 20:38:52 »
Ki az a Csilla?
Lajong és bolotvál! ;-)

Nem elérhető holian

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 260
Re:MÜHLE
« Válasz #1091 Dátum: 2016. Október 07. - 21:40:53 »

Nem elérhető szoros

  • Tag
  • ***
  • Hozzászólások: 83
Re:MÜHLE
« Válasz #1092 Dátum: 2016. Október 07. - 23:09:50 »
Azt hittem, az R41 + Voskhod pengével végállomásnál vagyok, de az lehet, hogy ma az R41 + zöld Astrával + jojobaolaj a hab előtt, ezzel még jobb eredményt értem el? Fuuu, nagggyon jó! Most vagy az R41 + zöld Astra kombó a nagyon tuti, vagy a jojobaolaj ennyit jelent, de ez bejövős.

Nem elérhető pmol322

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 7041
Re:MÜHLE
« Válasz #1093 Dátum: 2016. Október 08. - 07:37:34 »
Azt hittem, az R41 + Voskhod pengével végállomásnál vagyok, de az lehet, hogy ma az R41 + zöld Astrával + jojobaolaj a hab előtt, ezzel még jobb eredményt értem el? Fuuu, nagggyon jó! Most vagy az R41 + zöld Astra kombó a nagyon tuti, vagy a jojobaolaj ennyit jelent, de ez bejövős.
Voskhod egy kellemes penge, de közel sincs a zöl astra-vic-feather élességéhez.
- És ha… fizetést ajánlanék, hogy dolgozzon?
– Engem nem lehet megvesztegetni.

Nem elérhető szoros

  • Tag
  • ***
  • Hozzászólások: 83
Re:MÜHLE
« Válasz #1094 Dátum: 2016. Október 08. - 10:44:33 »
„Sajna” betáraztam belőle (Voskhod), de nem bánom, EJ-be nagyon jó. Ha meg precíz borotválkozást akarok: R41 + zöld Astra és a jojobaolajat innentől mindig használom. Nem voltam oda (eddig) a borotválkozás előtti cuccokért, de ez az olaj sokat segít.

Úgy voltam eleinte vele, hogy OK, nekem elérhetetlen a BBS, de így 2 körrel majdnem az lett, úgy, hogy eddig nem „mertem” ATG-t, de egy nyugis napomon lehet, hogy azt is bevállalom :)
Jó az R41, nagggyon!

Olvasatlan hozzászólások megtekintése a legutóbbi látogatásom óta.
Hozzászólásaimra érkezett új válaszok megtekintése.
Összes olvasatlan téma

 

iddaa net geciktirici