Szerző Téma: MÜHLE  (Megtekintve 198686 alkalommal)

Nem elérhető csupi

  • Tag
  • ***
  • Hozzászólások: 91
Re:MÜHLE
« Válasz #1335 Dátum: 2018. Július 19. - 13:36:33 »
Rendben, köszönöm a jótanácsokat!

Zöld Astrám sok van, de akkor veszek még.

Van egyébként vintage Astra Platinum is műanyag dobozban, 2 db.  ;D

A bőrpír amúgy néhány órán belül elmúlt. Az eredmény pedig még így 20 órával később is jobb, mint L6-al közvetlenül borotválkozás után.  :borz1:

Nem elérhető Detre

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 632
Re:MÜHLE
« Válasz #1336 Dátum: 2018. Július 19. - 15:24:23 »
Az R41 ismerete nélkül azt mondom, hogy a helyzeted (a BBS-érzést pár óra erejéig elkísérő kisebb-nagyobb intenzitású bőrpír, esetleg pontvérzések) ismerős.

Az én esetemben a jobb - vizesebb, a fotogén tejszínhab-állagnál puhább, hígabb - hab, a még kevesebb nyomás, valamint egy agresszívebb készülék segített sokat (EJ DE89-ről váltottam Fatip Piccolóra).
Szerintem az utolsó pontban nincs hova fejlődnöd egy R41 birtokosaként :-)

Nem elérhető csupi

  • Tag
  • ***
  • Hozzászólások: 91
Re:MÜHLE
« Válasz #1337 Dátum: 2018. Július 27. - 15:11:37 »
Megfogadtam a tanácsokat, kihagytam az ATG-t, helyette XTG ment 2. körben  R41 és Slim Adjustable (7. fokozat) esetén is.

Tapasztalat: az irritáció (enyhe bőrpír) teljesen megszűnt, a néhány pontvérzés is többé-kevésbé, viszont a BBS életérzés is eltűnt, hiába próbálkoztam, nem sikerült elérni.  :borosta:

Nem elérhető csupi

  • Tag
  • ***
  • Hozzászólások: 91
Re:MÜHLE
« Válasz #1338 Dátum: 2018. Július 27. - 15:15:43 »
Az R41 ismerete nélkül azt mondom, hogy a helyzeted (a BBS-érzést pár óra erejéig elkísérő kisebb-nagyobb intenzitású bőrpír, esetleg pontvérzések) ismerős.

Az én esetemben a jobb - vizesebb, a fotogén tejszínhab-állagnál puhább, hígabb - hab, a még kevesebb nyomás, valamint egy agresszívebb készülék segített sokat (EJ DE89-ről váltottam Fatip Piccolóra).
Szerintem az utolsó pontban nincs hova fejlődnöd egy R41 birtokosaként :-)

A tejszínhab-állagnál hígabb habot az én arcom is jobban szereti, na meg így nem szárad oda olyan gyorsan a krém, pl. a Barbon esetén ez nálam gyakori probléma volt korábban.  :thumbup:

Nem elérhető rozsdás bökő

  • Tag
  • ***
  • Hozzászólások: 62
Re:MÜHLE
« Válasz #1339 Dátum: 2018. Október 07. - 11:55:12 »
A mühle r106-ról kerestem infót, de vagy nincs róla, vagy nem működik a kereső a Tapatalk alatt. Használt valaki ilyet? Vagy ez egy 89-es fekete nyéllel?

Nem elérhető astra501

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1238
Re:MÜHLE
« Válasz #1340 Dátum: 2018. Október 07. - 14:22:52 »
Ja, 89-es fej, műanyag nyéllel, ezért könnyebb durván 10%-al, mint a fémnyelű Mühle R89.

Nem elérhető rozsdás bökő

  • Tag
  • ***
  • Hozzászólások: 62
Re:MÜHLE
« Válasz #1341 Dátum: 2018. Október 07. - 15:54:48 »
Ja, 89-es fej, műanyag nyéllel, ezért könnyebb durván 10%-al, mint a fémnyelű Mühle R89.
Köszönöm!

Nem elérhető bbuffy

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 5187
  • ナイフ少年
Re:MÜHLE
« Válasz #1342 Dátum: 2018. November 30. - 06:37:54 »
Valakinek sikerült lecsapnia egy R96 DLC re?
A plazma csapdába eshet a zárt mágneses hurkokban, így itt sűrűsége megnövekszik. A nyitott hurkok esetén a plazma az erővonalak mentén kiszabadul és eltávolodik a Földtől. A plazmaréteg és a sugárzási öv is a zárt hurkokban található.

Nem elérhető bbuffy

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 5187
  • ナイフ少年
Re:MÜHLE
« Válasz #1343 Dátum: 2019. Január 17. - 18:40:12 »
A plazma csapdába eshet a zárt mágneses hurkokban, így itt sűrűsége megnövekszik. A nyitott hurkok esetén a plazma az erővonalak mentén kiszabadul és eltávolodik a Földtől. A plazmaréteg és a sugárzási öv is a zárt hurkokban található.

Nem elérhető SicTransit

  • Moderátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 7810
  • lelkes kezdő
Re:MÜHLE
« Válasz #1344 Dátum: 2019. Január 18. - 08:58:26 »
 :thumbup:
God shave the queen

Penge mintabolt     Eladó kezdőkés

Nem elérhető bbuffy

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 5187
  • ナイフ少年
Re:MÜHLE
« Válasz #1345 Dátum: 2019. Január 18. - 16:30:11 »
Másfél év várakozás volt, megérte.
Nagyon alapos cucc, ennek ellenére nem gyilkol. A DLC Meg amugy is a gyeng:).
A plazma csapdába eshet a zárt mágneses hurkokban, így itt sűrűsége megnövekszik. A nyitott hurkok esetén a plazma az erővonalak mentén kiszabadul és eltávolodik a Földtől. A plazmaréteg és a sugárzási öv is a zárt hurkokban található.

Nem elérhető astra501

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1238
Re:MÜHLE
« Válasz #1346 Dátum: 2019. Január 19. - 09:50:37 »
Másfél év várakozás? Az ember nem a Mühle-től számítana ilyenre, hanem inkább a MERKUR-tól  ;D

Amúgy nagyon jól néz ki, de nem ragad benne a hab így hogy az alaplapon nincs alul nyílás?

Nem elérhető bbuffy

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 5187
  • ナイフ少年
Re:MÜHLE
« Válasz #1347 Dátum: 2019. Január 19. - 11:50:44 »
Ez alapban nincs a kinalatban, ezt kulon gyartottak le. Kb mint a masik jet volt.
Nem ragad be.
A plazma csapdába eshet a zárt mágneses hurkokban, így itt sűrűsége megnövekszik. A nyitott hurkok esetén a plazma az erővonalak mentén kiszabadul és eltávolodik a Földtől. A plazmaréteg és a sugárzási öv is a zárt hurkokban található.

Nem elérhető bbuffy

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 5187
  • ナイフ少年
Re:MÜHLE
« Válasz #1348 Dátum: 2019. Január 24. - 08:57:18 »
Ha vki rámenne egy ilyenre, a giftsandcare en épp van.
A plazma csapdába eshet a zárt mágneses hurkokban, így itt sűrűsége megnövekszik. A nyitott hurkok esetén a plazma az erővonalak mentén kiszabadul és eltávolodik a Földtől. A plazmaréteg és a sugárzási öv is a zárt hurkokban található.

Nem elérhető SicTransit

  • Moderátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 7810
  • lelkes kezdő
Re:MÜHLE
« Válasz #1349 Dátum: 2019. Február 08. - 09:58:15 »
Foglalom! Már úgy is vettem DLC-t tőled.

Másfél év várakozás volt, megérte.
Nagyon alapos cucc, ennek ellenére nem gyilkol. A DLC Meg amugy is a gyeng:).
God shave the queen

Penge mintabolt     Eladó kezdőkés

Olvasatlan hozzászólások megtekintése a legutóbbi látogatásom óta.
Hozzászólásaimra érkezett új válaszok megtekintése.
Összes olvasatlan téma

 

iddaa net geciktirici