Szerző Téma: MÜHLE  (Megtekintve 198592 alkalommal)

Nem elérhető Detre

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 632
Re:MÜHLE
« Válasz #1410 Dátum: 2019. Október 20. - 17:29:55 »
Idézet
sokszor át kell mennem rajta az alap körökön kívül, de olyankor már jönnek elő a pontvérzések is, ha nem bírok leállni időben). Vajon az R41-el ez megoldódna?
Az alaposabb készülék (szintén EJ-hez viszonyítva, csak Piccolo, nem R41) megoldotta az ilyen természetű gondjaimat.

Nem elérhető thomasrc

  • Új tag
  • *
  • Hozzászólások: 30
Re:MÜHLE
« Válasz #1411 Dátum: 2019. Október 20. - 20:20:43 »
Köszönöm a válaszokat! Megrendeltem, meglátjuk mi lesz. :)

Nem elérhető thomasrc

  • Új tag
  • *
  • Hozzászólások: 30
Re:MÜHLE
« Válasz #1412 Dátum: 2019. Október 22. - 13:49:27 »


Holnap indul a tesztüzem! :crazy:

Kaptam mellé egy Mühle pengét is, de egyelőre maradok a zöld astránál.

Nem elérhető vimi

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 139
Re:MÜHLE
« Válasz #1413 Dátum: 2020. Január 08. - 20:53:15 »
Sziasztok!

Tegnap Magyarországon jártam és büszke tulajdonosa lettem egy R89-nek. Ma sikerült is kipróbálnom, ez a borotva egyszerűen fantasztikus! Alig tudtam betelni vele, három kört mentem, de annyira kellemes volt, hogy kedvem lett volna még háromhoz!  :) Új Wilkinson pengét tettem bele. A régi borotvám fele ennyire volt alapos és kb dupla ennyire agresszív. Szóval nagyon meg vagyok elégedve.
Tegnap sikerült még vásárolnom kék Astra zsiletet, két féle Lord pengét, Barbon és Figaró termékeket (krém, AS), Balea krémet és AS-t, Alverde AS-t.
Májusig van mit tesztelnem és azt hiszem, idén már nem kell borotvacuccra költenem (ez nem jelenti azt, hogy nem is fogok).  ;D

Nem elérhető astra501

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1238
Re:MÜHLE
« Válasz #1414 Dátum: 2020. Január 09. - 14:14:00 »
Használd egészséggel az új borotvát! :)

A Caolás cuccok teljesen jók, a Balea AS is rendben van, a többit nem ismerem. A kék Astra az egyik kedvencem, az új borotvákat rendszeresen azzal avattam fel. Lordból nekem nem minden jött be, de a Platinum és a Super Chrome  igen, remélem olyanokat sikerült venned. Jó tesztelést! :)

Nem elérhető vimi

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 139
Re:MÜHLE
« Válasz #1415 Dátum: 2020. Január 09. - 18:03:00 »
Köszönöm szépen! Igyekszem!
Itt csak jókat olvastam eddig ezekről a dolgokról, azért is vásároltam belőlük. Bár az is igaz, hogy a Barbon AS-t kinyitottam a boltban és beleszagoltam.
A LORD pengék Classic és Super. Írok majd róluk, amint sikerült kipróbálnom őket.

Nem elérhető telekcs

  • Új tag
  • *
  • Hozzászólások: 6
Re:MÜHLE
« Válasz #1416 Dátum: 2020. Január 10. - 11:35:37 »
Urak !

Végig olvastam sok oldalnyi tudományt :) , a kérdésemre kb kaptam választ, de megkérdezem biztosan, mert csak beszélgetésből szűrtem le a következtetést, hogy igen.. egyértelműen nem olvastam sehol.

Az EJ 89 es nyele, feje + Mühle 89,41 fejek, nyél kompatibilisek oda vissza egymással ?

Üdv !
Üdv telekcs ! :)

Nem elérhető Rotbart

  • Moderátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 3762
Re:MÜHLE
« Válasz #1417 Dátum: 2020. Január 10. - 13:58:17 »
Mindegyiken M5 menet van, szóval igen.

Nem elérhető telekcs

  • Új tag
  • *
  • Hozzászólások: 6
Re:MÜHLE
« Válasz #1418 Dátum: 2020. Január 10. - 14:16:55 »
Ez jó hír, köszönöm szépen !  :2thumbup:
Üdv telekcs ! :)

Nem elérhető kezdőmókus

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2041
Re:MÜHLE
« Válasz #1419 Dátum: 2020. Január 10. - 16:19:22 »
Hosszra is kompatibilisek? Mármint a menetes rész a fejen és a nyél.

Nem elérhető bbuffy

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 5187
  • ナイフ少年
Re:MÜHLE
« Válasz #1420 Dátum: 2020. Január 10. - 19:20:30 »
Ugyanaz
A plazma csapdába eshet a zárt mágneses hurkokban, így itt sűrűsége megnövekszik. A nyitott hurkok esetén a plazma az erővonalak mentén kiszabadul és eltávolodik a Földtől. A plazmaréteg és a sugárzási öv is a zárt hurkokban található.

Nem elérhető SicTransit

  • Moderátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 7810
  • lelkes kezdő
Re:MÜHLE
« Válasz #1421 Dátum: 2020. Január 12. - 22:24:05 »
Nem, a nyeleket nem tudod öszecsavarozni egymással (hacsaknem egy közdarab segítségével), de ha mégis sikerült borotválkozni aligha fogsz tudni vele!

Ugyanez igaz a fejekre is, bár azokkal legalább meg tudsz majd borotválkozni, ha teszel beléjük pengét.  :crazy:

Urak !

Végig olvastam sok oldalnyi tudományt :) , a kérdésemre kb kaptam választ, de megkérdezem biztosan, mert csak beszélgetésből szűrtem le a következtetést, hogy igen.. egyértelműen nem olvastam sehol.

Az EJ 89 es nyele, feje + Mühle 89,41 fejek, nyél kompatibilisek oda vissza egymással ?

Üdv !
God shave the queen

Penge mintabolt     Eladó kezdőkés

Nem elérhető telekcs

  • Új tag
  • *
  • Hozzászólások: 6
Re:MÜHLE
« Válasz #1422 Dátum: 2020. Január 18. - 21:37:15 »
 :tasli:
Üdv telekcs ! :)

Nem elérhető vimi

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 139
Re:MÜHLE
« Válasz #1423 Dátum: 2020. Szeptember 23. - 21:07:25 »
Ma büszke tulajdonosa lettem egy R41-es fejnek. Mivel Mühle nyelem már van, úgy gondoltam, nem ruházok be egy teljes borotvára.
Hát mit is mondjak az első próba után, valahogy nem erre számítottam. Az rendben van, hogy nagyon közeli a kontakt a pengével, az is igaz, hogy eddigi legjobb eredményt hozta, de valahogy agresszivitásban mégis hiányom van. Izraeli Personna pengével próbáltam, egyetlen vágás sem lett rajtam, a bőröm sem pirosodott ki. Három kört mentem, WTG-XTG-ATG + pár helyen pici javítás. Kíváncsiságbol AS-t kentem a képemre utána, pedig el volt készítve az ASB és a timsó is. Alig csípett jobban, mint amikor a 34C-vel borotválkozom. Valami olyan borotvára számítottam, amit csak piros betűs ünnepnapokon szabad elővenni, hogy utána lehessen három napot pihentetni az arcom. Szerintem egyébként átlagos bőröm van, Mach3-tol folyamatosan ki voltam pirosodva, néhány szőrbenövéssel tarkítva.
Első használat utáni véleményem: ez egy nagyon jó borotva, alapos, de én nem értem ezt a felhajtást körülötte. Ha választanom kellene a Progressem és e között, biztosan a Merkur maradna.

Nem elérhető kezdőmókus

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2041
Re:MÜHLE
« Válasz #1424 Dátum: 2020. Szeptember 24. - 10:03:56 »
Ha amúgy egy borotva alapos és jó, akkor miért hiányzik hogy összevagdosd vele magad? Nem pont az lenne a cél, hogy alapos legyen anélkül hogy irritálná a bőrt?

Olvasatlan hozzászólások megtekintése a legutóbbi látogatásom óta.
Hozzászólásaimra érkezett új válaszok megtekintése.
Összes olvasatlan téma

 

iddaa net geciktirici