Szerző Téma: MÜHLE  (Megtekintve 198577 alkalommal)

Nem elérhető Malac

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 6026
  • wei wuwei
Re:MÜHLE
« Válasz #135 Dátum: 2012. Január 06. - 20:23:32 »
...nekem azok a borotvák jönnek be, aminek a nyele átfér a hüvelyk és a mutatóujjam között, így könnyen tudok a helyzetén változtatni.
"Jertek, s hogy sorsotok előre nézzétek,
Vigyázó szemetek Párizsra vessétek!"

                                                            Batsányi János: A franciaországi változásokra

Nem elérhető snake

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1570
Re:MÜHLE
« Válasz #136 Dátum: 2012. Január 06. - 21:36:39 »
Ma ismét a Mühle R89-el borotválkoztam, belsejében egy 2-3 alkalommal használt Wilkinson bléd figyelt.

Ez a kombó valóban megérdemli a safety jelzőt, mert bátran húzkálva sem sikerült összevagdalnom magam. Viszont a 2. kör után is éreztem, hogy serceg a szőr néhány helyen, ahogy kézzel végighúztam rajta.

Ezért a Wilkinsont nyugállományba helyeztem a kukában, majd egy Mman pengét illesztettem a megüresedett helyre, de ez csak vasárnap lesz nagy valószínűséggel próbálva ( ha csak holnap el nem kap a hév). :)
Rájöttem, hogy uralkodni nem is nehéz, csak trónhoz jusson az ember ebbe a tolongásba. (Rejtő J.)

Nem elérhető yoee

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 396
Re:MÜHLE
« Válasz #137 Dátum: 2012. Január 07. - 15:05:13 »
Snake! Ha sercegett a 2. kör végén, akkor miért nem mentél még egy kört? A két köröd az milyen volt? 1ébként én is ilyesminek éreztem a wilkivel.  :D

Nem elérhető snake

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1570
Re:MÜHLE
« Válasz #138 Dátum: 2012. Január 07. - 21:48:33 »
Hát hogy hamarább legyen mit vágnom!  ;D

Mert ugye amennyire macerásnak éreztem régen a dolgot, most annál inkább várom a következő borotválkozás eljövetelét. Ha bbs-re tolom, akkor ez az időpont egy napot csúszik, meg ugye én valahogy mindig a 3. körben szoktam összevagdalni magam, ezért ezt inkább nem erőltetem. :)
Rájöttem, hogy uralkodni nem is nehéz, csak trónhoz jusson az ember ebbe a tolongásba. (Rejtő J.)

Nem elérhető yoee

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 396
Re:MÜHLE
« Válasz #139 Dátum: 2012. Január 08. - 17:30:49 »
:) szinte és is ugyanígy érzek.
Mielőtt a hagyományos, hogyúgymondjam "úri" borotválkozási módszert használtam,  nem szerettem borotválkozni, ez azt jelenti, hogy hetente kétszer (nagyjából: hétfő reggel, csütörtök reggel) Ha valamiért korábban kellett, akkor az abszolút nem esett jól, nem szerettem.

Nos, mióta pamacsot, szappant/krémet és DE-t használok, azóta szinte megszállottan várom a következő borotválkozási lehetőséget... Ezt elkézelhetetlen volt  2-3 hónappal korábban... Egyébként hihetetlen jó érzés :)


Hát hogy hamarább legyen mit vágnom!  ;D

Mert ugye amennyire macerásnak éreztem régen a dolgot, most annál inkább várom a következő borotválkozás eljövetelét. Ha bbs-re tolom, akkor ez az időpont egy napot csúszik, meg ugye én valahogy mindig a 3. körben szoktam összevagdalni magam, ezért ezt inkább nem erőltetem. :)

Nem elérhető snake

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1570
Re:MÜHLE
« Válasz #140 Dátum: 2012. Január 08. - 20:38:52 »
A módszer nálam már 30 éve DE, csak idáig idegesített az a kis elvesztegetett idő is, amit erre fordítottam.
Gyerekkoromban a Banánt se szerettem, most meg igen.

Szóval fordítottam egyet az agyamon és megpróbáltam értelmet keresni ebben a műveletben. Valamint olcsóbb szabadidő eltöltésnek tűnik, mint pl a mozi. :)
Gyanítom az asszony is  jobban díjazza, ha ilyesmire verem el azt a kis pénzt, mintsem mondjuk elkocsmáznám a haverokkal, aztán este még ki is osztanám a családot. :)
Eddig 10 évig teljesen más vonalon mozogtam hobbi ügyben, de az mindent összevetve jóval drágább volt.
Most itt vagyok és jól érzem magam.
Rájöttem, hogy uralkodni nem is nehéz, csak trónhoz jusson az ember ebbe a tolongásba. (Rejtő J.)

Nem elérhető Malac

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 6026
  • wei wuwei
Re:MÜHLE
« Válasz #141 Dátum: 2012. Január 08. - 20:40:44 »
Mesélj!
"Jertek, s hogy sorsotok előre nézzétek,
Vigyázó szemetek Párizsra vessétek!"

                                                            Batsányi János: A franciaországi változásokra

Nem elérhető snake

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1570
Re:MÜHLE
« Válasz #142 Dátum: 2012. Január 08. - 20:48:53 »
A geocachinget űztem 2002 óta, meg a műemlék felmérést és fotózást.
Még nem mertem összeszámolni, hogy mennyi benzint égettem el azokkal kapcsolatban.  :D
Rájöttem, hogy uralkodni nem is nehéz, csak trónhoz jusson az ember ebbe a tolongásba. (Rejtő J.)

Nem elérhető Malac

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 6026
  • wei wuwei
Re:MÜHLE
« Válasz #143 Dátum: 2012. Január 08. - 21:03:22 »
Minek számolgatni, élvezted nem?
"Jertek, s hogy sorsotok előre nézzétek,
Vigyázó szemetek Párizsra vessétek!"

                                                            Batsányi János: A franciaországi változásokra

Nem elérhető snake

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1570
Re:MÜHLE
« Válasz #144 Dátum: 2012. Január 09. - 18:10:57 »
Naná, én igen!

Viszont ha az oldalbordám kérdeznéd, azért némileg már árnyaltabb lenne a kép. :)
Rájöttem, hogy uralkodni nem is nehéz, csak trónhoz jusson az ember ebbe a tolongásba. (Rejtő J.)

Nem elérhető snake

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1570
Re:MÜHLE
« Válasz #145 Dátum: 2012. Január 23. - 20:18:01 »
Ez az R89 egész jól kijön az Mman pengével. Wilkinsonnal olyan volt, mintha egy darab fával próbáltam volna meg a borotválkozást, ezzel meg egész tisztességesen lehet húzni, kevés vérrel.
Rájöttem, hogy uralkodni nem is nehéz, csak trónhoz jusson az ember ebbe a tolongásba. (Rejtő J.)

Nem elérhető snake

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1570
Re:MÜHLE
« Válasz #146 Dátum: 2012. Január 25. - 20:34:18 »
Az R89 Cerrus pengével nagyjából olyannak tűnt, mint Wilkinsonnal. Tompának, ámde nagyon biztonságinak. Valahogy a német borotva nem szereti a német pengéket.
Rájöttem, hogy uralkodni nem is nehéz, csak trónhoz jusson az ember ebbe a tolongásba. (Rejtő J.)

Nem elérhető yoee

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 396
Re:MÜHLE
« Válasz #147 Dátum: 2012. Január 26. - 13:49:34 »
No, ezt én is hamarosan kipróbálom, nekem is van egy csomag Mman penge -azt hiszem a Müller sajátmárkája.



Ez az R89 egész jól kijön az Mman pengével. Wilkinsonnal olyan volt, mintha egy darab fával próbáltam volna meg a borotválkozást, ezzel meg egész tisztességesen lehet húzni, kevés vérrel.

Nem elérhető MetalWarrior

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 955
Re:MÜHLE
« Válasz #148 Dátum: 2012. Február 18. - 16:21:50 »
Valaki meg tudja mondani, hogy az ExtraMetálban, melyik féle R41-est árulják? Felhívtam őket, de az úr a telefonban" Ez nyitott fésűs, és zárt fésűs ???..."
Holnapi napomból kis időt megspórolna, ha valaki biztosra mondaná, hogy van nekik 2011-es fejjel ilyen borotvájuk.
Köszönöm.

Nem elérhető Bubu

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1716
Re:MÜHLE
« Válasz #149 Dátum: 2012. Február 18. - 17:44:32 »
Szia!

Valóban árulják a hagyományos,zárt fésűs, és az új,2011-es fejes borotvát is.Mindkettő a fémnyelű verzió.
Ha jól emlékszem egyaránt 9500Ft.
Info:nyíregyházi EM

U.i.:ugyanitt az alap Dovo kés(FBP ilyet keresett) 16.900Ft,Osma timsó 3500Ft.
Baa baa black sheep, have you any wool? Yes Sir, yes Sir, three shaves full.

Olvasatlan hozzászólások megtekintése a legutóbbi látogatásom óta.
Hozzászólásaimra érkezett új válaszok megtekintése.
Összes olvasatlan téma

 

iddaa net geciktirici