Szerző Téma: MÜHLE  (Megtekintve 198583 alkalommal)

Nem elérhető MetalWarrior

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 955
Re:MÜHLE
« Válasz #180 Dátum: 2012. Március 04. - 22:42:37 »
Az Extrametalban egyelőre a 2009-es verzió kapható.

Ma két hete,hogy vettem  az újabb 2011-es fejjel 9.900-ért a debreceni Tesco Extrametál üzletében.
A készletük kb.
Merkur Futur
Merkur 15C
Mühle R41
Mühle R89
Dovo(?) Bismarc (jól írom?)
Ezeket tüzetesen meg is néztem, mást még a kirakatban sem láttam.

Előző nap felhivtam őket, hogy van-e uj fejes Mühle, de a csávó belekavarodott, azt mondta két féle van, ezekszerint árulják még a régebbi fejjel is.Annyira hozzáértők, hogy NYF mint nyitott fésűs és ZF mint zártfésűs rá volt irva a dobozokra, mert összetévesztik öket.

Nem elérhető Qka

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2387
Re:MÜHLE
« Válasz #181 Dátum: 2012. Március 05. - 07:48:14 »
Hát, hazudnék, ha azt merném állítani, hogy tételesen tudom, melyik boltjukban mi van. A weblapjukon csak a 2009-est lehet kapni, 10058 Ft-ért:


Nem kell mindent elhinni a weboldalnak.  ;)
Preparation, Preparation, Preparation, Technique, Technique, Technique, No pressure, Let the razor do the work, it is not a race, it is your face.

Nem elérhető Juby

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 136
  • Mr
Re:MÜHLE
« Válasz #182 Dátum: 2012. Április 02. - 18:31:09 »
Helló srácok ma van a 27. szülinapom.Erre az alkalomra kaptam egy MÜHLE R41-et.Nem tudom hogy ma este kipróbáljam e? Holnap munka és hát ha rosszul sülnek el a dolgok akkor? Valamint nem tudom milyen szögben kell tartani az archoz képest?

Nem elérhető SicTransit

  • Moderátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 7810
  • lelkes kezdő
Re:MÜHLE
« Válasz #183 Dátum: 2012. Április 02. - 18:52:32 »
Juby, óvatosan, és ne eröltesd az atg-t akkor nem lesz baj.
God shave the queen

Penge mintabolt     Eladó kezdőkés

Nem elérhető bgakos

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 5276
  • 7/8"-os kést keresek
Re:MÜHLE
« Válasz #184 Dátum: 2012. Április 02. - 18:55:56 »
Boldog szülinapot  :buek: és persze, ki kell próbálni  :borz1:

Helló srácok ma van a 27. szülinapom.Erre az alkalomra kaptam egy MÜHLE R41-et.Nem tudom hogy ma este kipróbáljam e? Holnap munka és hát ha rosszul sülnek el a dolgok akkor? Valamint nem tudom milyen szögben kell tartani az archoz képest?
HW: Razorock Game Changer .084, Ap Shave Co. pamacsok
SW: B&M, Stirling, Tabac

Nem elérhető fonthunter (†2014)

  • Halhatatlan tag
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 4060
    • Fonti galériája
Re:MÜHLE
« Válasz #185 Dátum: 2012. Április 02. - 19:02:42 »
Boldog szülinapot Juby!  :borz2:  ...a bátraké a szerencse!  ;)
H: Flaschner JP: IWASAKI, TOSUKE, Hishakaku Kamisori Sheffield: F. Reynolds, Wade&Butcher "THE CELEBRATED",  Wostenholm pipe, IXL, Bengall, A.J.Jordan Solingen: Dubl Duck, Rob.Klaas, J.A. Henckels, R. Stehlo, Wacker, Bonsa, Revisor, BlackSmith Herder, RedPoint D: Buddel F: Thiers Issard "Le Canadien" SP: Filarmónica 13 USA: HartSteel, Max S

Nem elérhető Juby

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 136
  • Mr
Re:MÜHLE
« Válasz #186 Dátum: 2012. Április 02. - 19:04:16 »
Jó akkor holnap reggel 6-kor kelek,és csak wtg,xtg lesz azt ha úgy érzem L5-tel megyek atg-t,de még mindig nem tudom milyen szögben kell tartani az archoz.

Nem elérhető tothzoltan

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 4326
Re:MÜHLE
« Válasz #187 Dátum: 2012. Április 02. - 19:51:50 »
Boldogat!

Nekem egy sajatos pergeto mozdulattal mukodik pompasan. Rateszem es enyhe "hamozo" mozdulatot vegzek. Nem tudom jobban leirni. SzSz en sem eroltetnem. XTG meg felesleges, jol vag.
"Gól, amit a bíró megad, avagy az minősül OFF-nak, amit a moderátorok annak gondolnak."

Nem elérhető Juby

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 136
  • Mr
Re:MÜHLE
« Válasz #188 Dátum: 2012. Április 03. - 18:01:01 »
Na reggel kipróbáltam a  MÜHLE R41-emet,remek szerkezet 1pontvérzésel megúsztam persze a tanácsokat megfogadtam és csak WTG XTG mentem.Azt vettem észre hogy az Astra platinum ami az L6-ban nagyon élesnek érzek ebben a készülékben tompábbnak hatott,lehet hogy ide Feather kell?Nem tudom mikor állok készen egy WTG-re,ti hogy oldjátok meg hogy BBS-legyen az arcotok pontvérzés és irritáció nélkül?

Nem elérhető Juby

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 136
  • Mr
Re:MÜHLE
« Válasz #189 Dátum: 2012. Április 04. - 00:01:50 »
Haha  :fetreng: :evil: Április 1 már elmúlt.

Nem elérhető snake

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1570
Re:MÜHLE
« Válasz #190 Dátum: 2012. Április 05. - 19:57:19 »
1-2 pontvérzés simán belefér bármikor.
Engem legalábbis nem zavar.

Nekem R89 Mühle van, bezony kell bele a fedör. Némelyik pengével olyan, mint a bot.
Rájöttem, hogy uralkodni nem is nehéz, csak trónhoz jusson az ember ebbe a tolongásba. (Rejtő J.)

Nem elérhető Juby

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 136
  • Mr
Re:MÜHLE
« Válasz #191 Dátum: 2012. Május 16. - 23:01:22 »
Végre megjött a bátorságom hogy a Mühle R41-el ATG-is menjek,már három alkalmon vagyok túl.Az első alkalommal Barbon krémet használtam és Astra Stainless tettem bele.Meglepően könnyen ment csak a bajszomnál sikerült beszerezni egy két pontvérzést.A második alkalommal Proraso borotva krémmel,Astra Stainless pengével.Itt már nem siklott olyan könnyedén a borotva,de az eredmény hasonlóan jó volt.Ma este megvolt a harmadik alkalom,most is prorasot használtam,de Lord Super Stainless pengével.Ez rossz ötletnek bizonyul,már XTG-ben sikerült sok pontvérzés beszerezni a végén irritáció is fellépet.A tanulság az Mühle R41 jobban működik krémekkel,és élesebb pengével.

Nem elérhető Juby

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 136
  • Mr
Re:MÜHLE
« Válasz #192 Dátum: 2012. Május 25. - 16:49:11 »
Valaki próbálta már a Mühle R41 GRANDE-t? ezt: http://connaughtshaving.com/mur41g.html  2012-ben jött ki,és nehezebb nyéllel rendelkezik.Kíváncsi lennék ez menyiben változtatja a borotválkozási élményt illetve az eredményt. 

Nem elérhető Juby

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 136
  • Mr
Re:MÜHLE
« Válasz #193 Dátum: 2012. Május 25. - 20:14:43 »
Azt nem tom,csak annyit hogy az egész borotva 63 gramm.

Nem elérhető kisfoldik

  • Új tag
  • *
  • Hozzászólások: 4
MÜHLE
« Válasz #194 Dátum: 2012. Június 26. - 12:41:23 »
Sziasztok,

új vagyok itt, de 1 ideje már olvasgatom a fórumot..
Kb 10 éve használok hagyományos DE borotvát..Apámtól örököltem egy pillangófejes Astra borotvát.. Wilkinson pengét szoktam venni bele, mert fater anno azt mondta, h az jó..neki nagyon sűrű borostája volt és gondoltam, ha az övét leviszi, akkor az enyémet is..ez be is vált.
Most a munkám miatt külföldre kényszerültem, és itt is a DE mellett akartam maradni, az egyetlen lehetőséget a DM-ben találtam egy Wilkinson DE képében, ez is teszi dolgát...de véletlenül beleakadtam a pamacs és pengébe, majd ebbe a fórumba és kinyílt a szemem..  :idea: már tudom, hogy egy Mühle DE KELL nekem...most hétvégén utazom haza és elkezdtem keresgélni, h Magyarországon hol tudok beszerezni egy R89-et..de az extrametálon kívül mást nem találtam...Ti tudtok eseteleg más lehetőséget? Ha nincs az sem baj, de olyan ember vagyok aki szereti megtalálni a legjobb lehetőséget ezért gondoltam bekérdezek..  ;D Előre is köszönöm!

Olvasatlan hozzászólások megtekintése a legutóbbi látogatásom óta.
Hozzászólásaimra érkezett új válaszok megtekintése.
Összes olvasatlan téma

 

iddaa net geciktirici