Szerző Téma: MÜHLE  (Megtekintve 200931 alkalommal)

Nem elérhető SicTransit

  • Moderátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 7810
  • lelkes kezdő
Re:MÜHLE
« Válasz #195 Dátum: 2012. Június 26. - 12:46:13 »
Extrametál, vagy a Connaught-ról is meg tudod rendelni, ráadásul ahhoz nem is kell hazajönni, szállítanak akárhova.
God shave the queen

Penge mintabolt     Eladó kezdőkés

Nem elérhető gprinz

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 644
Re:MÜHLE
« Válasz #196 Dátum: 2012. Június 26. - 12:48:06 »
Szia! Ha nem ragaszkodsz ahhoz, hogy Mühle felirat legyen rajta, hanem jó az Edwin Jagger is, akkor ajánlom a Neroli-t a Régipostakocsi utcában. Szoftvereik is vannak bőségben.
"Iuris praecepta sunt haec: honeste vivere, alterum non laedere, suum cuique tribuere." (Ulpianus)

Nem elérhető kisfoldik

  • Új tag
  • *
  • Hozzászólások: 4
Re:MÜHLE
« Válasz #197 Dátum: 2012. Június 26. - 13:15:30 »
Gondoltam, h hamár hazamegyek akkor otthon költöm el a pénzemet..:)
Megnéztem az Edwin Jaggereket, szépek és biztos jók is, de ami ez én árkategóriám az nincs, ami van az meg huszonharmincezer... :(
de benézek személyesen, hátha nem uptodate a webáruházuk..  ;D

Nem elérhető gprinz

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 644
Re:MÜHLE
« Válasz #198 Dátum: 2012. Június 26. - 13:30:03 »
Esetleg telefonon tudnak felvilágosítást adni, hogy mikor lesz megint.
"Iuris praecepta sunt haec: honeste vivere, alterum non laedere, suum cuique tribuere." (Ulpianus)

Nem elérhető Bubu

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1716
Re:MÜHLE
« Válasz #199 Dátum: 2012. Június 26. - 15:42:26 »
Sziasztok,

új vagyok itt, de 1 ideje már olvasgatom a fórumot..
Kb 10 éve használok hagyományos DE borotvát..Apámtól örököltem egy pillangófejes Astra borotvát.. Wilkinson pengét szoktam venni bele, mert fater anno azt mondta, h az jó..neki nagyon sűrű borostája volt és gondoltam, ha az övét leviszi, akkor az enyémet is..ez be is vált.
Most a munkám miatt külföldre kényszerültem, és itt is a DE mellett akartam maradni, az egyetlen lehetőséget a DM-ben találtam egy Wilkinson DE képében, ez is teszi dolgát...de véletlenül beleakadtam a pamacs és pengébe, majd ebbe a fórumba és kinyílt a szemem..  :idea: már tudom, hogy egy Mühle DE KELL nekem...most hétvégén utazom haza és elkezdtem keresgélni, h Magyarországon hol tudok beszerezni egy R89-et..de az extrametálon kívül mást nem találtam...Ti tudtok eseteleg más lehetőséget? Ha nincs az sem baj, de olyan ember vagyok aki szereti megtalálni a legjobb lehetőséget ezért gondoltam bekérdezek..  ;D Előre is köszönöm!

Mühle DE szokott lenni itt is:

http://www.ecsetbolt.hu/
Érdemes előtte felhívni őket.Valamennyivel olcsóbb,mint az Extrametál.
Baa baa black sheep, have you any wool? Yes Sir, yes Sir, three shaves full.

Nem elérhető kisfoldik

  • Új tag
  • *
  • Hozzászólások: 4
Re:MÜHLE
« Válasz #200 Dátum: 2012. Június 26. - 15:44:13 »
Igen, felhívtam neroli-t..1 hónap minimum, mert kifogyott, de még nem adták le a rendelést...
és az Allee Extrametál-t is..nekik van több MÜHLE és Merkur is készleten..szóval marad a német minőség...remélem  :borz1:

Nem elérhető kisfoldik

  • Új tag
  • *
  • Hozzászólások: 4
Re:MÜHLE
« Válasz #201 Dátum: 2012. Június 26. - 15:50:04 »
@Bubu: köszi, felhívtam őket...van nekik R89 és picit olcsóbb is, mint az extrametál...  :sör:

Nem elérhető Bubu

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1716
Re:MÜHLE
« Válasz #202 Dátum: 2012. Június 26. - 15:58:49 »
Szívesen.Örülök,hogy segíthettem. :sör:
Baa baa black sheep, have you any wool? Yes Sir, yes Sir, three shaves full.

Nem elérhető Qka

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2387
Re:MÜHLE
« Válasz #203 Dátum: 2012. Július 24. - 09:12:13 »

Én ezt egy értelmetlen borotvának tartom. A fej alsó (rácsos) részét sem értem, nem tudom, hogy miért van...semmi funkciója nincs, borotválkozás során nem érinti a bőrfelületet. Csak dizájnelem.

Én nem fogalmazok ilyen direkt módon, de egyetértek!  ;D Nemrég én is kipróbáltam, és sajnos meg kellett állapítanom, hogy nem fogjuk egymást szeretni.
Preparation, Preparation, Preparation, Technique, Technique, Technique, No pressure, Let the razor do the work, it is not a race, it is your face.

Nem elérhető Penge

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2700
  • LORD
    • http://www.lordborotva.hu
Re:MÜHLE
« Válasz #204 Dátum: 2012. Augusztus 01. - 00:43:58 »
Peti- Ez nem a marketing. Ez már a politika. Kérdezel egyértelműen valamit, amire nem kapsz egyértelmű igen-nemet...

Ha valaki tud angolul és pontosan értelmezi ezt a lenti Feri által kiemelt szöveget... hehe... Pont azt írja, hogy ugyan mára már elkülönült a gyártás, annak ellenére, hogy együtt tervezték a "DE fejet", Ő EJ designként könyveli el... szóval angolul, pont ugyanaz a kérdőjel marad ebben a mondatban, mint amin vitáztok!  :fetreng: Amit gondol egy cégvezető az ugyebár tótum faktum? kisf...m!  ;D

Egyébként tudja valaki, hogy Edvinnek, Neilnek van-e valami köze Mick-hez, már csak, hogy ehhez az interjúhoz képzeljünk egy érdekes arcot is...  :fetreng:

Nem elérhető Malac

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 6026
  • wei wuwei
Re:MÜHLE
« Válasz #205 Dátum: 2012. Augusztus 01. - 10:45:23 »
Miért nem sorjás, igénytelen kivitelű, mint a több esetben e téren tetten érhető Mühle készülékek.
Eddig ahányat láttam, mind igényes és sorjáktól mentes volt.
Mi ez az előítélet ezen a fórumon, hogy gondolod ezt???  ;)

EJ-nél viszont repedt már nyél itt a fórumon is... ha jól emlékszem.
"Jertek, s hogy sorsotok előre nézzétek,
Vigyázó szemetek Párizsra vessétek!"

                                                            Batsányi János: A franciaországi változásokra

Nem elérhető Qka

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2387
Re:MÜHLE
« Válasz #206 Dátum: 2012. Augusztus 01. - 10:58:09 »
Volt, illetve van Merkur, Mühle és Edwin Jagger hardverem is. Személyes tapasztalatom az, hogy a Mühle és az EJ azonos minőséget képvisel, szemben a Merkurral, ami nem minden esetben van a top-on.
Preparation, Preparation, Preparation, Technique, Technique, Technique, No pressure, Let the razor do the work, it is not a race, it is your face.

Nem elérhető jrabi

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1649
Re:MÜHLE
« Válasz #207 Dátum: 2012. Augusztus 01. - 14:45:01 »
Számomra ebből az a tanulság, hogy nem fogom Feri jelenlétében szidni az EJ-t, Peti jelenlétében pedig a Mühle-t...  :idea:  :D
"A fájdalom elkerülhetetlen. A szenvedés választás dolga."

Nem elérhető bgakos

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 5276
  • 7/8"-os kést keresek
Re:MÜHLE
« Válasz #208 Dátum: 2012. Augusztus 01. - 19:04:46 »
 :fetreng:

Számomra ebből az a tanulság, hogy nem fogom Feri jelenlétében szidni az EJ-t, Peti jelenlétében pedig a Mühle-t...  :idea:  :D
HW: Razorock Game Changer .084, Ap Shave Co. pamacsok
SW: B&M, Stirling, Tabac

Nem elérhető Malac

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 6026
  • wei wuwei
Re:MÜHLE
« Válasz #209 Dátum: 2012. Augusztus 01. - 23:19:00 »
Peti itt a legrugalmasabb!  :sör:
"Jertek, s hogy sorsotok előre nézzétek,
Vigyázó szemetek Párizsra vessétek!"

                                                            Batsányi János: A franciaországi változásokra

Olvasatlan hozzászólások megtekintése a legutóbbi látogatásom óta.
Hozzászólásaimra érkezett új válaszok megtekintése.
Összes olvasatlan téma

 

iddaa net geciktirici