Szerző Téma: Acqua di Parma  (Megtekintve 8787 alkalommal)

Nem elérhető fonthunter (†2014)

  • Halhatatlan tag
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 4060
    • Fonti galériája
Acqua di Parma
« Dátum: 2011. Június 30. - 11:32:28 »
H: Flaschner JP: IWASAKI, TOSUKE, Hishakaku Kamisori Sheffield: F. Reynolds, Wade&Butcher "THE CELEBRATED",  Wostenholm pipe, IXL, Bengall, A.J.Jordan Solingen: Dubl Duck, Rob.Klaas, J.A. Henckels, R. Stehlo, Wacker, Bonsa, Revisor, BlackSmith Herder, RedPoint D: Buddel F: Thiers Issard "Le Canadien" SP: Filarmónica 13 USA: HartSteel, Max S

Nem elérhető fonthunter (†2014)

  • Halhatatlan tag
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 4060
    • Fonti galériája
Re:Acqua di Parma
« Válasz #1 Dátum: 2011. Július 10. - 16:52:29 »
H: Flaschner JP: IWASAKI, TOSUKE, Hishakaku Kamisori Sheffield: F. Reynolds, Wade&Butcher "THE CELEBRATED",  Wostenholm pipe, IXL, Bengall, A.J.Jordan Solingen: Dubl Duck, Rob.Klaas, J.A. Henckels, R. Stehlo, Wacker, Bonsa, Revisor, BlackSmith Herder, RedPoint D: Buddel F: Thiers Issard "Le Canadien" SP: Filarmónica 13 USA: HartSteel, Max S

FBP

  • Vendég
Re:Acqua di Parma
« Válasz #2 Dátum: 2011. Július 11. - 12:57:05 »
Már kezdem megszokni, hogy miközben már jó 20 éve építjük a piacgazdaságot, egyes termékek nem, vagy csak évente 1 db kapható kis hazánkban. Ezt a terméket - ha jó látom - pl. Ukrajnában, a Baltikumban, Horvátországban, Bulgáriában forgalmazzák...nálunk meg senki.
Megmondaná valaki, hogy itthon miből élnek a kereskedők? Mert termékek eladásából biztosan nem  :evil:

Nem elérhető creativehun

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 483
Re:Acqua di Parma
« Válasz #3 Dátum: 2011. Július 11. - 20:44:09 »
Azért van annál közelebb is,ha jól nézem pl. Grazban.
Style: safety razor
Hardware: Gillette Adjustable Safety razor 1-9/slim/ I 3 data code,Mühle super badger silver tip shaving brush
Software: | Trumper Rose Shaving Cream| Trumper Coral Skin Food

FBP

  • Vendég
Re:Acqua di Parma
« Válasz #4 Dátum: 2011. Július 11. - 21:45:17 »
Azért van annál közelebb is,ha jól nézem pl. Grazban.
Félreértesz! Nekem ilyen nem kell...csak fura, hogy ez a márka olyan országokban jelen van, mint Ukrajna, Bulgária (akiknél azért talán valamivel magasabb fokon tartjuk számon Mo-ot) itt meg nuku...és ezzel nem ők vannak egyedül. Vajon miért? Talán nem is vagyunk annyira menők  ???

Nem elérhető Penge

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2700
  • LORD
    • http://www.lordborotva.hu
Re:Acqua di Parma
« Válasz #5 Dátum: 2011. Július 11. - 23:42:25 »
Már kezdem megszokni, hogy miközben már jó 20 éve építjük a piacgazdaságot, egyes termékek nem, vagy csak évente 1 db kapható kis hazánkban.

Erre a válasz az, hogy mert egyes termékekre évente csak 1 db-ra van igény kis hazánkban. Amit írsz az abból a szempontból igaz, hogy 20 éve még bármiből üzletet lehetett csinálni, -értsd bármiből-, míg a mai világban csak a minden aspektusból kiemelkedő termékekkel és azokkal sem könnyen...

FBP

  • Vendég
Re:Acqua di Parma
« Válasz #6 Dátum: 2011. Július 12. - 06:47:07 »
Penge! Ez nem igaz! Lépten-nyomon ilyenekbe ütközök! Legutóbb egy bringáscipőt nézegettem....addig-addig, mígnem megvette más. Szerinted van több az országban? Nincs. Hajlandó behozni a nagyker ilyet Európából? 1 db-ért a kisujját meg nem mozdítaná!
Én nem értek hozzá...de amit nem lát az ember, arra kevés az igénye...tehát nem a kereslet határozza meg a kínálatot, hanem fordítva.
Pár éve a bringások azt sem tudták, hogy mi az a Brooks, 1-2 elvetemültnek volt ilyen már (nekem is :-)) de a kereskedőknek fogalmuk nem volt. Némi nyomásra ma már vehetsz ilyet itthon...de csak azokat a modelleket, amikből épp van, Isten mentsen attól, ha épp más kell  :evil:

Nem elérhető mry314

  • Moderátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2691
    • Borotváim fényképei
Re:Acqua di Parma
« Válasz #7 Dátum: 2011. Július 13. - 06:54:14 »
Offok áttelepítve a kávézóba... ;)
Vérem, bőröm, bánatom és  bajom!
Nem nyúzom tovább magamat agyon!
Nem pattan az arcom, nem lesz beteg bőröm!
Nem kell szitkozódnom miért van nekem szőröm.
Léber Kálmán

Nem elérhető fonthunter (†2014)

  • Halhatatlan tag
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 4060
    • Fonti galériája
Re:Acqua di Parma
« Válasz #8 Dátum: 2011. Július 22. - 11:21:41 »
Na sikerült egyet becserkésznem Barcelonából. ...már úton van!  :borz1:
...sőt, hogy megnyugtassak mindenkit, kis hazánkban is felfedeztem közben egy lelőhelyet az Aqua Di Parma márkára: http://parfum.hu/ Igaz, hogy csak egy tesztert sikerült a kedves tulajdonosnak feltúrnia a készletéből és a nem teszter árban is ott lett volna, mint a barcelonaim.
H: Flaschner JP: IWASAKI, TOSUKE, Hishakaku Kamisori Sheffield: F. Reynolds, Wade&Butcher "THE CELEBRATED",  Wostenholm pipe, IXL, Bengall, A.J.Jordan Solingen: Dubl Duck, Rob.Klaas, J.A. Henckels, R. Stehlo, Wacker, Bonsa, Revisor, BlackSmith Herder, RedPoint D: Buddel F: Thiers Issard "Le Canadien" SP: Filarmónica 13 USA: HartSteel, Max S

Nem elérhető fonthunter (†2014)

  • Halhatatlan tag
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 4060
    • Fonti galériája
Re:Acqua di Parma
« Válasz #9 Dátum: 2011. Október 25. - 13:49:24 »
Az Acqua di Parma Colonia inspirálta Luca Scacchetti designert. A végeredményt ki is bocsátották gyűjtőknek és így néz ki:


Ne kérdezzétek, hogy hol lehet kapni és mennyiért.  ;)
A tervek műalkotások, íme az egyik:


A sorozat többi tagja ITT nézegethető, ha lejjebb görgettek és lapoztok.

H: Flaschner JP: IWASAKI, TOSUKE, Hishakaku Kamisori Sheffield: F. Reynolds, Wade&Butcher "THE CELEBRATED",  Wostenholm pipe, IXL, Bengall, A.J.Jordan Solingen: Dubl Duck, Rob.Klaas, J.A. Henckels, R. Stehlo, Wacker, Bonsa, Revisor, BlackSmith Herder, RedPoint D: Buddel F: Thiers Issard "Le Canadien" SP: Filarmónica 13 USA: HartSteel, Max S

Nem elérhető idevman

  • Új tag
  • *
  • Hozzászólások: 31
Re:Acqua di Parma
« Válasz #10 Dátum: 2012. Január 25. - 13:17:43 »
Kiprobaltam a Collezione Barbiere After Shave Balm-ot.



Pazar.

Mar a csomagolas is bizalomgerjeszto, szokatlan alakja miatt erdekes a kerek doboz. Csak 100 millis az uveg de a nagy kupak es a vastag uvegfal miatt egyesz nagynak tunik. Az uveg nyillasa egesz vekony igy nem borul egybol a tenyerbe a tartalom fele. Sot kifejezetten nehez volt kicsalogatni egy kenetnyi mennyiseget. (Lehet hideg volt meg a balzsam.)
Az illata fantasztikus. Komoly de megis friss, kar hogy nem marad meg tul sokaig.

Balzsam letere csip! Nem is kicsit. Az osszetevok kozott nincs alkohol, csak illatanyag, parfum, gyanitom e miatt csip.
Kis mennyiseget vittem fel szaraz arcra. Orak mulva is ki lehetett tapintani, mintaha kremeztem volna a borom, de egyatalan nem nehez, vagy zsiros erzet, nagyon kellemes.

Az elmult husz evben nem hasznaltam AS-t, csak most a hagyomanyos borotvalkozashoz megterve szerezem be. Talan ezert is alakul ki nagyon konnyen irritacio a nyakamon, borotvalkozas utan fel nappal is erzekeny a borom. Ez a balzsam varazslatos modon aznnal megszntette az ego erzest! A Skin Food nem tudta ezt.

A csipes miatt "csak" 95%-ra ertekelnem, de az illat nelkul megint csak nem lehetne 100-as.

Nem elérhető fonthunter (†2014)

  • Halhatatlan tag
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 4060
    • Fonti galériája
Re:Acqua di Parma
« Válasz #11 Dátum: 2012. Január 25. - 13:29:08 »
A Collezione borotvakrémjét sem fogod megbánni, ha legközelebb beruháznál. Nekem a Colonia Intensa-val nagyon bejött ez a hármas. Az utóbbi illata a feleségem kedvence!  ;)
H: Flaschner JP: IWASAKI, TOSUKE, Hishakaku Kamisori Sheffield: F. Reynolds, Wade&Butcher "THE CELEBRATED",  Wostenholm pipe, IXL, Bengall, A.J.Jordan Solingen: Dubl Duck, Rob.Klaas, J.A. Henckels, R. Stehlo, Wacker, Bonsa, Revisor, BlackSmith Herder, RedPoint D: Buddel F: Thiers Issard "Le Canadien" SP: Filarmónica 13 USA: HartSteel, Max S

Nem elérhető idevman

  • Új tag
  • *
  • Hozzászólások: 31
Re:Acqua di Parma
« Válasz #12 Dátum: 2012. Január 25. - 13:54:47 »
Ha jol ertelmezem a ceg honlapjat, a Colonia egyreszt egy negy illatbol allo termekvonal neve, masreszt a negy illat egyike.
A Colleczione Barbiere termekekrol azt allitjak, hogy az a Colonia illatat hordozzak.
A krem gondolom ugyan azt az illatot arasztja mint a balzsamom. Az Intensa pedig eltero de rokon illat.
Jol gondolom?

Nem elérhető fonthunter (†2014)

  • Halhatatlan tag
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 4060
    • Fonti galériája
Re:Acqua di Parma
« Válasz #13 Dátum: 2012. Január 25. - 14:17:08 »
Igen, jól gondolod és nagyon harmonizálnak egymással.
H: Flaschner JP: IWASAKI, TOSUKE, Hishakaku Kamisori Sheffield: F. Reynolds, Wade&Butcher "THE CELEBRATED",  Wostenholm pipe, IXL, Bengall, A.J.Jordan Solingen: Dubl Duck, Rob.Klaas, J.A. Henckels, R. Stehlo, Wacker, Bonsa, Revisor, BlackSmith Herder, RedPoint D: Buddel F: Thiers Issard "Le Canadien" SP: Filarmónica 13 USA: HartSteel, Max S

Nem elérhető gregg

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 4042
  • Értelmes hozzászólások: 8
Re:Acqua di Parma
« Válasz #14 Dátum: 2012. Június 16. - 17:07:53 »
Na és, ha nem írtak legalább 120 napja, épp' itt az ideje. :)

Most találtam, nem próbáltam, de érdekes lehet: http://www.illatgardrob.shp.hu/hpc/web.php?a=illatgardrob&o=acqua_di_parma_parfum_parfumrendeles


"Minden ember akkora, amekkora dolgok feldühítik." - Sir Winston Churchill

Olvasatlan hozzászólások megtekintése a legutóbbi látogatásom óta.
Hozzászólásaimra érkezett új válaszok megtekintése.
Összes olvasatlan téma

 

iddaa net geciktirici