Szerző Téma: gas  (Megtekintve 5929 alkalommal)

Nem elérhető gas

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 149
gas
« Dátum: 2009. November 19. - 20:30:21 »
Nekem 3 DE-m van.Astra 901,Lord LP1822,Gillette Slim Twist.Az Astra most került elő a szekrény mélyéről,de majdnem új.Ezek közül a Lordot szeretem a legjobban.Pengében BIC-et és Lordot használok,hazai viszonylatban szerintem ezek a legjobbak.Pamacs:DM-es,borotvakrém Figaró.Bár tetszik a Futur csak kissé drágának találom.Szóval én az olcsóbb dolgokat használom de ettől függetlenül szerintem jól használhatók.

Nem elérhető edrose

  • Adminisztrátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 3560
    • Pamacs és penge
Re:gas
« Válasz #1 Dátum: 2009. November 19. - 23:45:45 »
Naná, hogy jól használhatók. Bár most meg nem mondom, melyik a te Lordod (én az egyszerűbb nevükön, L5 és L6 „szólítom” őket, előbbi a Tech-fejes, a másik a Merkur-fejes), de mindkettő kiválóan használható, aztán mennyibe kerülnek, s ráadásul csupafémek. Egy bizonyos (nem is magas) szint fölött már nem a jobb borotválási minőséget fizeted meg, hanem a nemes anyagokat, a szolgáltatásokat, a mechanikát...

Nem elérhető gas

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 149
Re:gas
« Válasz #2 Dátum: 2010. Március 12. - 20:54:54 »
Edtől rendeltem Proraso krémet és volt olyan kedves küldött hozzá Lord pengéket.A Super Chrome-t próbáltam most ki,van olyan jó mint a Bic.Tehát ha nem juttok hozzá Bic-hez és olcsó de jó pengét akartok,keressétek ezt.A Proraso is nagyon jó,nem is borotválkozás közben érzem hanem ut,h jobb az arcbőrnek.Köszönjük Ed! ;)

Nem elérhető edrose

  • Adminisztrátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 3560
    • Pamacs és penge
Re:gas
« Válasz #3 Dátum: 2010. Március 15. - 12:06:05 »
gas, köszi! Ne felejtsük azonban el, hogy a borotválkozás területén különösen erősek a szubjektív elemek. Így ez egy vélemény, egy tapasztalat – és ennek megfelelő helyiértéken kell kezelni. Ez pontosabban azt jelenti, hogy gasnak a LORD Super Chrome van olyan jó, mint a BIC, ez azonban nem garancia arra, hogy másnak úgy a BIC, mint a LSC akár együtt, akár külön-külön is jó lenne...  ;D

Nem elérhető gas

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 149
Re:gas
« Válasz #4 Dátum: 2010. Május 30. - 14:27:17 »
Kipróbáltam a Derby Lux borotvakrémet,L6+Zöld Astra kombóval.Nekem elég jónak tűnik,nem ad olyan zsíros érzést mint a Figaró.Bár az cseppnyi mentol is jót tesz neki,mindig kedveltem a mentolos habokat a hűsítő hatásuk miatt.Szóval nekem teccik... 8)

Nem elérhető jenessanyi

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 3491
    • Jenes razors
Re:gas
« Válasz #5 Dátum: 2010. Május 30. - 15:30:36 »
Kipróbáltam a Derby Lux borotvakrémet,L6+Zöld Astra kombóval.Nekem elég jónak tűnik,nem ad olyan zsíros érzést mint a Figaró.Bár az cseppnyi mentol is jót tesz neki,mindig kedveltem a mentolos habokat a hűsítő hatásuk miatt.Szóval nekem teccik... 8)

Ma reggel vettem a zsibin 100 forintért egy ilyen krémet, akkor este ki is próbálom hogy milyen.
"A statisztika egy olyan tudomány, amely matematikai úton bebizonyítja, hogyha 7 napig hasmenésem volt, majd 7 napig szorulásom, akkor az emésztésem egyszerűen tökéletes."

Nem elérhető gas

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 149
Re:gas
« Válasz #6 Dátum: 2010. Június 18. - 20:27:55 »
Megérkezett jenessanyitól vásárolt borotvakés.Az Extrasolt vettem meg,gondoltam kezdetnek egy egyszerűbb is jó lesz.Bár csak a távolabbi terveim között szerepel a késes borotválkozás,remélem nem kap el a gyűjtőszenvedély... :)

Nem elérhető gas

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 149
Re:gas
« Válasz #7 Dátum: 2010. Augusztus 31. - 16:37:19 »
Tegnaptól egy Merkur Progress büszke tulaja lettem ;)Igazán szép állapotú. Qk@ jóvoltából aki volt olyan kedves,h felénk járva el is hozta.Köszönet érte.Ma munkára is fogtam Bic pengével,Proraso krémmel.2-es fokozaton használtam.Ez aztán aprít!Nem kell rányomni,a
saját súlyánál fogva kitűnően visz.Bár még szoknom kell mert 2-ik körben azért lett rajtam jópár pontvérzés.Na de majd kitapasztalom melyik a legjobb beállítás nekem...Már csak Feather penge kell hozzá.Tetszik!

Nem elérhető Qka

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2388
Re:gas
« Válasz #8 Dátum: 2010. Augusztus 31. - 16:55:57 »
Tegnaptól egy Merkur Progress büszke tulaja lettem ;)Igazán szép állapotú. Qk@ jóvoltából aki volt olyan kedves,h felénk járva el is hozta.Köszönet érte.Ma munkára is fogtam Bic pengével,Proraso krémmel.2-es fokozaton használtam.Ez aztán aprít!Nem kell rányomni,a
saját súlyánál fogva kitűnően visz.Bár még szoknom kell mert 2-ik körben azért lett rajtam jópár pontvérzés.Na de majd kitapasztalom melyik a legjobb beállítás nekem...Már csak Feather penge kell hozzá.Tetszik!
Használd egészséggel!  :)
Preparation, Preparation, Preparation, Technique, Technique, Technique, No pressure, Let the razor do the work, it is not a race, it is your face.

Olvasatlan hozzászólások megtekintése a legutóbbi látogatásom óta.
Hozzászólásaimra érkezett új válaszok megtekintése.
Összes olvasatlan téma

 

iddaa net geciktirici