Szerző Téma: "Férfias" receptek, szomjoltó italok  (Megtekintve 130537 alkalommal)

Nem elérhető Malac

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 6026
  • wei wuwei
Re:"Férfias" receptek, szomjoltó italok
« Válasz #615 Dátum: 2014. Április 12. - 08:03:08 »
Ha bárkinek kovász kell, szóljon bátran. Asszem idősebb, mint a középső fiam, aki két és fél éves.
Hű Roti, ilyen kincseket rejtegetsz?!
És ennyi gyereked van?!
 :hat:
"Jertek, s hogy sorsotok előre nézzétek,
Vigyázó szemetek Párizsra vessétek!"

                                                            Batsányi János: A franciaországi változásokra

Nem elérhető gregg

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 4042
  • Értelmes hozzászólások: 8
Re:"Férfias" receptek, szomjoltó italok
« Válasz #616 Dátum: 2014. Április 12. - 08:04:10 »
Roti, köszi a bevált receptet! :thumbup:
"a sót utálja az élet a tésztában, ezért nem adom hozzá az elején" - élet = élesztő?
A 250 fokra miért van szükség, alatta gyenge? Gondolom, a légkeverést Te sem ajánlod? A vas lábast hogyan képzeljem el, oldalt is fogja a tésztát? Ez olyan, mint amiben mondjuk a kacsát sütik, belül zománcos, vagy csak öntöttvas?
Az a baj, hogy találtam egy egyszerű receptet, kedvem volt elkészíteni, de egyre bonyolódik a helyzet... :)


"Minden ember akkora, amekkora dolgok feldühítik." - Sir Winston Churchill

Nem elérhető KunEmber

  • Moderátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 3443
  • a babérolaj szerelmese
Re:"Férfias" receptek, szomjoltó italok
« Válasz #617 Dátum: 2014. Április 12. - 08:13:49 »
Ha nincs kenyérsütőgéped, akkor szerintem dagasztás nélküli kenyérrel kezdj, utána léphetsz felfelé/oldalra.  :handshake:

Nem elérhető KunEmber

  • Moderátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 3443
  • a babérolaj szerelmese
Re:"Férfias" receptek, szomjoltó italok
« Válasz #618 Dátum: 2014. Április 12. - 08:16:36 »
Ha nincs kenyérsütőgéped, akkor szerintem dagasztás nélküli kenyérrel kezdj, utána léphetsz felfelé/oldalra.  :handshake:
Illetve természetesen én mindig teszek a tésztába egy kávéskanál olívaolajat/tökmagolajat. (Utóbbitól jó sárga tud lenni a kenyér.  :evil: ) Igazából sem ízében, sem állagában nem fedeztem fel változást olaj nélkül, úgyhogy a babonára fogom.

Nem elérhető gregg

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 4042
  • Értelmes hozzászólások: 8
Re:"Férfias" receptek, szomjoltó italok
« Válasz #619 Dátum: 2014. Április 12. - 08:31:41 »
A kenyérsütőgép számomra kalácsot készít, nem kenyeret. Ha egyre gondolunk. Kemencére viszont fáj a fogam.


"Minden ember akkora, amekkora dolgok feldühítik." - Sir Winston Churchill

Nem elérhető KunEmber

  • Moderátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 3443
  • a babérolaj szerelmese
Re:"Férfias" receptek, szomjoltó italok
« Válasz #620 Dátum: 2014. Április 12. - 08:38:02 »
A kenyérsütőgép számomra kalácsot készít, nem kenyeret. Ha egyre gondolunk. Kemencére viszont fáj a fogam.
Milyen értelemben készít kalácsot? Ezt most annyira nem értem.

Nem elérhető gregg

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 4042
  • Értelmes hozzászólások: 8
Re:"Férfias" receptek, szomjoltó italok
« Válasz #621 Dátum: 2014. Április 12. - 08:58:32 »
Ha a képen szereplő eszközről beszélünk, akkor amit eddig ilyenből ettem, az olyan kalácsszerű kenyér volt. Az ízével nem volt bajom, de nem a klasszikus, ropogós házikenyér került ki belőle. Ízét és állagát tekintve sem.



"Minden ember akkora, amekkora dolgok feldühítik." - Sir Winston Churchill

Nem elérhető KunEmber

  • Moderátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 3443
  • a babérolaj szerelmese
Re:"Férfias" receptek, szomjoltó italok
« Válasz #622 Dátum: 2014. Április 12. - 09:02:21 »
Ahh, értem. Igen, sokkal tömörebb nekünk is. Mondjuk nekem nincs kedvem (lusta vagyok, ez van  :-* ) minden (más)nap kovászos kenyeret sütni. Beleöntöm a hozzávalókat, 3.5 óra múlva kiveszem és még ezzel a módszerrel is mérföldeket verek a bolti kenyérre.
De igen, nem a foszlós, aranybarna, klasszikus házikenyér.

Nem elérhető gregg

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 4042
  • Értelmes hozzászólások: 8
Re:"Férfias" receptek, szomjoltó italok
« Válasz #623 Dátum: 2014. Április 12. - 10:03:43 »
Igen, erre gondoltam.


"Minden ember akkora, amekkora dolgok feldühítik." - Sir Winston Churchill

Nem elérhető Rotbart

  • Moderátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 3762
Re:"Férfias" receptek, szomjoltó italok
« Válasz #624 Dátum: 2014. Április 12. - 22:22:56 »
"a sót utálja az élet a tésztában, ezért nem adom hozzá az elején" - élet = élesztő?
A 250 fokra miért van szükség, alatta gyenge? Gondolom, a légkeverést Te sem ajánlod? A vas lábast hogyan képzeljem el, oldalt is fogja a tésztát? Ez olyan, mint amiben mondjuk a kacsát sütik, belül zománcos, vagy csak öntöttvas?
Az a baj, hogy találtam egy egyszerű receptet, kedvem volt elkészíteni, de egyre bonyolódik a helyzet... :)

Úgy értem, az élőlények utálják benne, ezért kapnak egy kis időt, mielőtt a nyakukba zúdítom a gyilkos sót : )
A klasszikus kemence, amiben a kenyeret sütötték, lehet vagy 3-400 fokos, ezért gondolom, hogy maximumra kell feltolni az otthoni sütőt.
A vaslábos oldalról is fogja, jessz, ezért is írtam, hogy Limara sokkal menőbb, mert az ő jénaija csak hőtartó/gőztartó funkcióval bír, nem tartja a kenyeret. Sima öntöttvas amúgy.

Szerintem ne foglalkozz sokat a receptekkel, csinálj egyet, aztán meglátod, érdekel-e a dolog. Az itteni újaknak sem azt mondjuk, hogy agyaljanak, hanem vegyenek egy Lord/HJM/Figaró kezdőkészletet, aztán tolják neki...

Nem elérhető Rotbart

  • Moderátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 3762
Re:"Férfias" receptek, szomjoltó italok
« Válasz #625 Dátum: 2014. Április 12. - 22:24:30 »
Ha bárkinek kovász kell, szóljon bátran. Asszem idősebb, mint a középső fiam, aki két és fél éves.
Hű Roti, ilyen kincseket rejtegetsz?!
És ennyi gyereked van?!

Ja, kicsit elszaporodtam az utóbbi években... :)

Nem elérhető Világosító

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 762
Re:"Férfias" receptek, szomjoltó italok
« Válasz #626 Dátum: 2014. Április 12. - 22:43:20 »
Én ezzel csinálom:

1kg finom liszt
25g élesztő
2 evőkanál olaj
1-1,5 ek. só
4 deci víz+3deci tej
1 ek. cukor

Élesztőt 2 deci tejben, a cukorral felfuttatom, közben a maradék cuccot összekeverem 8 a vizet, és a tej maradékát nem). Ha az élesztő már jó, akkor bele vele, és a maradék folyadékot óvatosan adagolva elkezdem hólyagosra dagasztani. hagyom kelni 2-3 órát, utána sütő melegítés alatt megint gyúrom, és pihentetem kb 30-45 percet. Sütőt 180-200 fokosra melegítem. Sima tepsibe teszem, és alá 2-3 deci vizet tartalmazó másik tepsit. 45-60 percig sül. 
A tésztát sütés előtt kicsit meg kell nyújtani, és feltekerni, nekem így nem mászik szét a mezei tepsiben.
Lássuk Magyarországot reálisan: jó borok, szép nők, gyenge forint, Erős Pista...

Nem elérhető gregg

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 4042
  • Értelmes hozzászólások: 8
Re:"Férfias" receptek, szomjoltó italok
« Válasz #627 Dátum: 2014. Április 13. - 07:57:46 »
Köszi, Roti a részleteket, minden világos.
Sütöttem már többféle kenyeret(meg pizza-t, meg focaccia-t), más-más recept alapján, de mindig arra jutottam, hogy azért ez nem az igazi. (Kovásszal is készítettem.) Kb. 10 éve voltam erre rákattanva. Aztán arra gondoltam, ha nincs kemencém, akkor úgy sem lesz tökéletes. Mostanában azért kaptam csak fel a fejemet, mert úgy érzékeltem, hogy mégis van remény (meg kikötött valahogy nálunk 5 kg minőségi liszt). :)


"Minden ember akkora, amekkora dolgok feldühítik." - Sir Winston Churchill

Nem elérhető Rotbart

  • Moderátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 3762
Re:"Férfias" receptek, szomjoltó italok
« Válasz #628 Dátum: 2014. Április 13. - 16:31:35 »
Na, ez meglep.

Nekem már a legelső kísérlet is azt mutatta, hogy hazánkban nagyon nagy gáz van pékségügyileg. Soha, sehol nem kapok olyan jó kenyeret, mint amit otthon tudok sütni, szóval épp ellenkezőleg: ez az igazi. Vagyis majdnem. Mert olyan sosem lesz, mint ami rendes kemencében sül, de még mindig sokkal jobban megközelíti, mint bármi, amit pénzért vehetsz.

Nem elérhető gregg

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 4042
  • Értelmes hozzászólások: 8
Re:"Férfias" receptek, szomjoltó italok
« Válasz #629 Dátum: 2014. Április 13. - 17:29:01 »
Mi nem sima fehér kenyeret/péksütit veszünk itthonra, hanem általában valamilyen magost/rozsost/lisztest/olivást/teljes kiörlésűt, vagy ezek kombinációját. Pl.: Lipóti, Jókenyér, Aldi egyes péksütik. Ezek frissen, és még egy napig szuper jók. Mi szeretjük. Ezeket frissen nem érzem, hogy otthoni körülmények között verni tudnám. Aztán lehet, hogy én vagyok ügyetlen.


"Minden ember akkora, amekkora dolgok feldühítik." - Sir Winston Churchill

Olvasatlan hozzászólások megtekintése a legutóbbi látogatásom óta.
Hozzászólásaimra érkezett új válaszok megtekintése.
Összes olvasatlan téma

 

iddaa net geciktirici