Szerző Téma: "Férfias" receptek, szomjoltó italok  (Megtekintve 130531 alkalommal)

Nem elérhető mry314

  • Moderátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2691
    • Borotváim fényképei
Re:"Férfias" receptek, szomjoltó italok
« Válasz #225 Dátum: 2011. Október 21. - 08:23:14 »
...A füstölés: a parázs tartóba tüzet rakok,(bükk fa!)...

Fbp, igaz nem vagyok Tibi, de a megfejtés ott van a hsz-ben... :evil:
Vérem, bőröm, bánatom és  bajom!
Nem nyúzom tovább magamat agyon!
Nem pattan az arcom, nem lesz beteg bőröm!
Nem kell szitkozódnom miért van nekem szőröm.
Léber Kálmán

FBP

  • Vendég
Re:"Férfias" receptek, szomjoltó italok
« Válasz #226 Dátum: 2011. Október 21. - 08:30:24 »
...A füstölés: a parázs tartóba tüzet rakok,(bükk fa!)...

Fbp, igaz nem vagyok Tibi, de a megfejtés ott van a hsz-ben... :evil:
mry, ezt én is olvastam. Meg ezt is: "Ebbe is keményfa fűrészpor kerül..."
Meg azt is, hogy volt egy módszer régen, meg van egy manapság.
Én arra lettem volna kíváncsi, hogy eddig milyen fákat próbált, és azokkal mik a tapasztalatai.
Továbbra is erre vagyok kíváncsi  :evil:

Nem elérhető gprinz

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 644
Re:"Férfias" receptek, szomjoltó italok
« Válasz #227 Dátum: 2011. Október 21. - 09:37:52 »
Az áramláskedvelőt fel fogom jelenteni izgatás miatt... :-)
"Iuris praecepta sunt haec: honeste vivere, alterum non laedere, suum cuique tribuere." (Ulpianus)

Nem elérhető Salmo

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1123
  • ne fogdosd az élét
Re:"Férfias" receptek, szomjoltó italok
« Válasz #228 Dátum: 2011. Október 21. - 12:41:35 »
Én arra lettem volna kíváncsi, hogy eddig milyen fákat próbált, és azokkal mik a tapasztalatai.
Továbbra is erre vagyok kíváncsi  :evil:

Az fűrészporok dolgárú'

Ha lehet bükk fával füstölök/füstöltem, de pl a Behr füstölőben próbáltam már akácot is. Egy rutinos halfüstölő
imerősöm a Behr gyári fűszeres fűrészporára esküszik ( a fűrészporhoz + fűszeres adalék). Nem olcsó -mint fűrészpor, de miután nem kell sok belőle,
így az egy füstölésre vetített fajlagos költsége elenyésző...

Jómagam inkább híve vagyok a borókabogyó adagolásnak, de a már említett ismerős, szárított citrom füvet, szárított
kakukkfüvet, meg egyéb fűszereket is ad a fűrészporhoz

A fűrészporral szemben nyilván alap elvárás, hogy ne motoros láncfűrésztől származzon........  :crazy:


azáramláskedvelő
"Férfiembernek faluhelyen semmi sincs nagyobb mérge mint a beretválkozás, mert ritka a jó beretvakés. Sokkal ritkább, mint a tisztességes fehérnép."

Nem elérhető Penge

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2700
  • LORD
    • http://www.lordborotva.hu
Re:"Férfias" receptek, szomjoltó italok
« Válasz #229 Dátum: 2011. Október 21. - 14:47:02 »
Tibi- tűlevelűekkel vagy egyéb örökzöldekkel lehet pl. füstölni? Csak úgy kiváncsiságból, mert pl. a fenyőmag ugye egy fincsi fűszermag. Azonban nemrég a leylandi ciprusaimat vágtam le, majd dobtam a tűzre (úgy jó zölden) és valami olyan isteni fűszeres füstje volt, hogy majdnem összegyűjtöttem és bevittem a lakásba... Na most ilyen füstölés ügyekben nem vagyok szakértő ( max piros Marlbi  ;D ). de ez érdekelne, hogy pl. ilyen variációt próbáltál e már.... Mindenesetre ezt a halfüstölést olyan szakácskönyvben is megirigyelhető, nyálcsorgatóan írtad le, hogy rögtön rendeltem 3 kiló füstölt lazacot írországi horgász cimborámtól! (a pisztráng ez esetben csak ezüstérmes a sírásban.., az igazi hiszti a füstölt lazacnál kezdődik) :D

Nem elérhető Malac

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 6026
  • wei wuwei
Re:"Férfias" receptek, szomjoltó italok
« Válasz #230 Dátum: 2011. Október 21. - 21:27:36 »
Hagymás, ecetes-uborkás majonézzel, friss bagettel, és valami jó féle rozéval fogyasztva sírás közeli állapotot okoz.....
...most jöttem a Mongol-ból, úgyhogy hidegen hagynak a szavaid...  :P
Tibi- tűlevelűekkel vagy egyéb örökzöldekkel lehet pl. füstölni?
Tiszafa?
"Jertek, s hogy sorsotok előre nézzétek,
Vigyázó szemetek Párizsra vessétek!"

                                                            Batsányi János: A franciaországi változásokra

Nem elérhető Salmo

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1123
  • ne fogdosd az élét
Re:"Férfias" receptek, szomjoltó italok
« Válasz #231 Dátum: 2011. Október 21. - 21:47:24 »
Tibi- tűlevelűekkel vagy egyéb örökzöldekkel lehet pl. füstölni? .

Füstölési alapvetés ( nem én találtam ki) hogy csak kemény fával füstölünk !  Az ok prózai, bár az illata
valóban jónak tűnik, de a gyanta az égéskor egy kátrányos (keserű) formában rakódik le a füstölni kivánt
húsunk felületén....



 Mindenesetre ezt a halfüstölést olyan szakácskönyvben is megirigyelhető, nyálcsorgatóan írtad le, hogy rögtön rendeltem 3 kiló füstölt lazacot írországi horgász cimborámtól! (a pisztráng ez esetben csak ezüstérmes a sírásban.., az igazi hiszti a füstölt lazacnál kezdődik) :D

Jó a lazac, nem mondom hogy nem, de nekem túl sós, túl füstölt, túl hal ízű, túmacs.
Így a lazac nálam nincs a top tízben ( buzi-e vagyok???) megelőzi a házi szalámink, a liba
máj és még egy tucat dolog.....amiről majd írok

azáramláskedvelő
"Férfiembernek faluhelyen semmi sincs nagyobb mérge mint a beretválkozás, mert ritka a jó beretvakés. Sokkal ritkább, mint a tisztességes fehérnép."

Nem elérhető Penge

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2700
  • LORD
    • http://www.lordborotva.hu
Re:"Férfias" receptek, szomjoltó italok
« Válasz #232 Dátum: 2011. Október 21. - 21:58:55 »
Köszi, gondoltam, hogy a zöld cucc nem lesz jó...

Ami a pisztráng vs. lazacot érinti, (ezt meg nem csak én találtam ki) a pisztráng nem egy kaliber a lazaccal, a lazacnak nincs túl halize!, mondjuk ne a lengyel mesterséges neveldékből származót vegyük alapul... A vadon élő, friss és mondjuk Norvég vagy ír/skót lazacnak nincs párja (az alaszkai is jó, de nem annyira), mindenképpen top tizes a libamáj, a homár, a languszta, a chateaux briand és a scampi vagy friss 100féle rák után, mondjuk a pisztráng is belefér még én is szeretem, de nem füstölve, úgy a lazac sokkal jobb.   

Nem elérhető Malac

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 6026
  • wei wuwei
Re:"Férfias" receptek, szomjoltó italok
« Válasz #233 Dátum: 2011. Október 22. - 14:41:20 »
A fűrészporral szemben nyilván alap elvárás, hogy ne motoros láncfűrésztől származzon...
Nincs azzal semmi gond, csak a lánckenéshez extra szűz olíva olajat kell használni...  ;)
"Jertek, s hogy sorsotok előre nézzétek,
Vigyázó szemetek Párizsra vessétek!"

                                                            Batsányi János: A franciaországi változásokra

Nem elérhető VerPatak

  • Tag
  • ***
  • Hozzászólások: 68
Re:"Férfias" receptek, szomjoltó italok
« Válasz #234 Dátum: 2011. Október 22. - 18:15:31 »
Salmo! A Buffalo csirkeszárnyad valami isteni finom, a vendégeink még a lábujjukat is lenyalogatták!

A mai ebéd:
Mázas cserépedényben főtt káposztás csülök

A cserépedény alját kibéleltem füstölt szalonnával.
Megpároltam 3 nagy fej hagymát, fél fej fokhagymát, 1,5 kg kimosott savanyúkáposztát, egész köménnyel, borssal, pirospaprikával ízesítettem. A káposztával kb 10-12 percig pároltam. A káposzta egy harmadát ráraktam a szalonnára.
Erre került egy szál karikára vágott füstölt kolbász, majd egy kis káposzta.
Jött az előre félig megfőtt, befűszerezett, felszeletelt csülök. (kömény, sertéssült fűszersó, só, bors, fél fej fokhagyma).
Beborítottam a csülköt bacon-szalonnával, majd nyakon öntöttem 2 dl tejföllel. Lezártam a maradék káposztával.
2 húsleveskockát feloldottam, és felöntöttem annyira, hogy kb. 1 ujjnyira ellepje az egészet.
Beraktam a sütőbe, és 1,5 óra múlva kész is lett.

Egy baja lett, kissé sok lett a leve, még új a recept meg az edény is, a következő alkalommal kipróbálom úgy, hogy egy marék rizset is rakok bele, a levéből biztos sokat felszív majd. Bár így is pukkadásig jól lakott az egész család belőle.

 

Nem elérhető Salmo

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1123
  • ne fogdosd az élét
Re:"Férfias" receptek, szomjoltó italok
« Válasz #235 Dátum: 2011. Október 23. - 19:39:05 »

HÚÚÚ HÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚ Vérpatak pajtás !

Valóban jön a savanyított káposzta szezon  :sör:

Jól hangzik ez a mázas cserépedényes recept, de ehhez nekem még hiányzik egy kemence...  ;)  sajnos  :(

No és akkor egy káposztás recept: Székely káposzta ( itt ugye nagy Sz-el, mert személynév  ;D)

1, A savanyú káposztát sima vízben puhára főzöm
2, Sertés lapockából ( mondom sertés lapockából ! a buzi buta szójások, és csirkemell rajongók inkább bele se kezdjenek)
    jófajta pörköltet rettyintek, sűrű szafttal.
3, Puhára főzöm a kisebb darabokra vágott füstölt oldalast ( a megabrutál erre a célra a porcos borda vég  :borz2: )
4, A leszűrt káposztát hozzá adom a pörkölthöz, illetve elkeverem benne a megfőtt füstölt húst is, majd
   a maradék levek adagolásával beállítom az ízét ( így nem lesz se túl sós, se túl savanyú, se túl leveses  ;) ) Majd 
   5-10 perc összefőzöm.

Tejföllel, friss kenyérrel tálalom


az áramláskedvelő
"Férfiembernek faluhelyen semmi sincs nagyobb mérge mint a beretválkozás, mert ritka a jó beretvakés. Sokkal ritkább, mint a tisztességes fehérnép."

Nem elérhető ZOZO

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 3317
Re:"Férfias" receptek, szomjoltó italok
« Válasz #236 Dátum: 2011. Október 23. - 20:52:06 »
csoroganyálamikon

Nem elérhető Toportyan

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1870
Re:"Férfias" receptek, szomjoltó italok
« Válasz #237 Dátum: 2011. Október 24. - 12:24:04 »


Kicsit nem figyelek, és mindjárt elmaradnak a beígért pisztrángos receptek....

 Hagymás, ecetes-uborkás majonézzel, friss bagettel, és valami jó féle rozéval fogyasztva sírás közeli állapotot okoz.....

az áramláskedvelő

Ki vagy te nagy fehér kulináris isten???
"...és jól jegyezd meg fiacskám, az élet, ha kicsit is jól jön ki a lépés, annyira, de annyira gyönyörű."
Hrabal - Őfelsége pincére voltam

Nem elérhető KunEmber

  • Moderátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 3443
  • a babérolaj szerelmese
Re:"Férfias" receptek, szomjoltó italok
« Válasz #238 Dátum: 2011. Október 24. - 16:19:18 »
Most ettem egy kis bruschetta-t. Igaz bolti, de nagyon finom. Ha elfogy, bízisten csinálok magamnak. Szigorúan reszelt sajt és egy kis bor jár hozzá.

Nem elérhető Penge

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2700
  • LORD
    • http://www.lordborotva.hu
Re:"Férfias" receptek, szomjoltó italok
« Válasz #239 Dátum: 2011. Október 24. - 17:31:57 »
Ki vagy te nagy fehér kulináris isten???

Szerintem Tibi simán pályát tévesztett...
Vannak ilyen emberek... sikeres lehetne még vagy 30 szakmában!  :borz2:

Olvasatlan hozzászólások megtekintése a legutóbbi látogatásom óta.
Hozzászólásaimra érkezett új válaszok megtekintése.
Összes olvasatlan téma

 

iddaa net geciktirici