Szerző Téma: "Férfias" receptek, szomjoltó italok  (Megtekintve 130588 alkalommal)

Nem elérhető Salmo

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1123
  • ne fogdosd az élét
Re:"Férfias" receptek, szomjoltó italok
« Válasz #345 Dátum: 2011. December 30. - 23:17:42 »


A holnapi menü egy része:





Konfitált bőrös malackaraj. A kacsazsírban úszik még egy kis császárhús is, egy fej fokhagyma, vöröshagyma, és rozmaring társaságában.
( 8-10 óráig, 80-90°C-on alig gyöngyözve)

A szervírozás előtt, sütőben grill fokozaton rápirítok a bőrös részekre, így belül elképesztően omlós kívül ropogós sültet kapok.


reofil

u.i.: bocs a kép közepén lévő fekete foltért, még tanulom az ubuntu alatt futó képszerkesztőt..... :o :)
"Férfiembernek faluhelyen semmi sincs nagyobb mérge mint a beretválkozás, mert ritka a jó beretvakés. Sokkal ritkább, mint a tisztességes fehérnép."

Nem elérhető Toportyan

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1870
Re:"Férfias" receptek, szomjoltó italok
« Válasz #346 Dátum: 2011. December 31. - 10:14:58 »
Kedves Salmo,

Azt gondoltam az egy nagy borsszem.
Jól látom, hogy ez valamilyen konfitáló készülék?


Kedves Zozo,

Füle-farka volt benne, bőrrel, körömmel.
Azokat kivettem. a kép bal oldalán látható bőrös csumegás cucc a külön kicsontozott lerakott füle-farka-kötme, amit külön is lehet afféle "bőrsajt" gyanánt fogyasztani. Ellenberger szeletelve, a kocsonya kimérésekor a tányér aljára is   le lehet rakni, a színhúsok palettáját gazdagítandó, kinek-kinek kreatív fantáziája szerint.


Üdvözlettel:
Toportyán
"...és jól jegyezd meg fiacskám, az élet, ha kicsit is jól jön ki a lépés, annyira, de annyira gyönyörű."
Hrabal - Őfelsége pincére voltam

Nem elérhető KunEmber

  • Moderátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 3443
  • a babérolaj szerelmese
Re:"Férfias" receptek, szomjoltó italok
« Válasz #347 Dátum: 2011. December 31. - 11:04:03 »

u.i.: bocs a kép közepén lévő fekete foltért, még tanulom az ubuntu alatt futó képszerkesztőt..... :o :)
mit használsz? :)

Nem elérhető Salmo

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1123
  • ne fogdosd az élét
Re:"Férfias" receptek, szomjoltó italok
« Válasz #348 Dátum: 2011. December 31. - 12:13:59 »


Hali Topi !

Ez a készülék hivatalosan egy slow cooker. Potom pénzért vettem, és azóta több dolgot konfitáltam benne ( zúza, kacsacomb)
de töröm a fejem a souis vide megoldásokon is. Eredetileg a sütőben, egész éjszaka sült sólettet akartam vele kiváltani, de azt még pont nem próbáltam.


Kunman: Gimp  :nemtom:   :crazy:




reofil
"Férfiembernek faluhelyen semmi sincs nagyobb mérge mint a beretválkozás, mert ritka a jó beretvakés. Sokkal ritkább, mint a tisztességes fehérnép."

Nem elérhető KunEmber

  • Moderátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 3443
  • a babérolaj szerelmese
Re:"Férfias" receptek, szomjoltó italok
« Válasz #349 Dátum: 2011. December 31. - 16:12:02 »
Jó az, kicsit furcsa. de legalább nem kell letorrentelni megvásárolni  :crazy:

Nem elérhető Salmo

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1123
  • ne fogdosd az élét
Re:"Férfias" receptek, szomjoltó italok
« Válasz #350 Dátum: 2012. Június 09. - 18:38:49 »


Topi, és Tranyó cimbinek, mert hiányolták....

Jelentem, az idei grillkolbász szezont megnyitom:




Sorrendben felülről:
- Merguez ( észak afrikai kolbász féle)
- Bajor grill kolbász
- Citormos kolbász

összesen kb 4 kg hús volt ( több fajta) sertés vékonybélbe töltve

Szerencsére a fűszerkertünk közel 100%-on üzemel, így a szükséges zöld fűszereket frissen
tudtam belerakni

A meg nem sütött felesleg kapott egy kis abálást, majd szikkadás után, ment a mélyhűtőbe



Jó volt ....   :sör: 


reofil


"Férfiembernek faluhelyen semmi sincs nagyobb mérge mint a beretválkozás, mert ritka a jó beretvakés. Sokkal ritkább, mint a tisztességes fehérnép."

Nem elérhető Toportyan

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1870
Re:"Férfias" receptek, szomjoltó italok
« Válasz #351 Dátum: 2012. Június 10. - 14:46:10 »
Kedves Salmo,

Nagyon jól néznek ki.

Csak egyet kérnék: Recepteket, recepteket, recepteket!

Köszönettel:
Toportyán
"...és jól jegyezd meg fiacskám, az élet, ha kicsit is jól jön ki a lépés, annyira, de annyira gyönyörű."
Hrabal - Őfelsége pincére voltam

Nem elérhető Bönek

  • Tag
  • ***
  • Hozzászólások: 51
Re:"Férfias" receptek, szomjoltó italok
« Válasz #352 Dátum: 2012. Június 11. - 05:37:26 »
Úgy látom még nem volt: Boza

Kun (kipcsak) eredetű ital, Magyarországon a kunokkal együtt kihaltnak tekinthető...; de nem, mégse, ahogy a "tatár" fejemet elnézem a tükörben...  ;D

Enyhén szénsavas, jellegzetesen savanykás/kesernyés ízű, alacsony alkoholtartalmú ital (pontosabban: elenyésző alkoholtartalmú). Berúgni ettől szerintem nem nagyon lehet, vagyis nagyon sokat kellene meginni belőle...
Ha van rá módom akkor nyáron ezt iszom, jól behűtve ;) Régen állítólag kölesből készítették, a múlt században azonban inkább kukoricából.

A recept:

BOZA

Hozzávalók:

- 500 gramm kukorica liszt
- 10 liter víz
- 1 tasak szárított élesztő
- ízlés szerint cukor
 
Elkészítés:

A lisztet a vízzel, keverd el jól, és hagyd állni 24 órán keresztül.

A következő napon, tedd fel a keveréket főni. Folyamatosan keverd, amíg forrni kezd, majd alacsony lángon főzd egy órán át időnként megkeverve, nehogy leégjen.

Hagyd lehűlni szobahőmérsékletre, utána adj hozzá élesztőt és keverd jól össze. Hagyd ismét pihenni amíg meg nem erjed.

A kész bozához ízlés szerint adhatsz cukrot, vaníliás cukrot. Keverd össze, amíg az összes cukor megolvad és máris fogyasztható! Tartsd hűtőben, és fogyaszd el mielőbb!


Annyit még a recepthez, hogy ennek a felét szoktam készíteni, azaz 5 litert. Forralás után lassan hűl, így az élesztőt általában másnap rakom bele. (Biztosan megerjedne élesztő nélkül is, de valószínűleg úgy sokáig tartana.)
Ha valaki úgy szereti akkor egy keveset lehet emelni az alkohol-tartalmát úgy, hogy még az erjedés előtt egy-két bögre cukrot hozzáadunk, az erjedés során a cukorból alkohol lesz.

Az erjedési idő hőmérséklet függő, 1-2 nap, néha több. Kóstolgatni szoktam, amikor jó szénsavas és kellemes akkor palackozom és behűtöm. Azt nem tudom, hogy meddig állna el, egy hét alatt el szokott fogyni :)

Úgy tudom, hogy a kunokkal rokon türk népeknél mindenhol ismerik ugyanezen a néven, közöttük a törökök is. Az alapanyag változó, van ahol kölest használnak, van ahol búzaliszt+rizst. A lisztet van ahol enyhén megpirítják (mint a világos rántáshoz) úgy csak terveztem, de még nem készítettem.

Egészségre!  ;)

Nem elérhető KunEmber

  • Moderátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 3443
  • a babérolaj szerelmese
Re:"Férfias" receptek, szomjoltó italok
« Válasz #353 Dátum: 2012. Június 11. - 07:35:53 »
Testvérem!

Nem elérhető edrose

  • Adminisztrátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 3560
    • Pamacs és penge
Re:"Férfias" receptek, szomjoltó italok
« Válasz #354 Dátum: 2012. Június 11. - 08:46:18 »
Salmo fűszerkertjéről jutott eszembe, olyan a mentám, hogy ihaj, akkora levelekkel, mint a fél tenyerem. Ha valaki kér belőle, csak kanyarodjon ide, mert leginkább dísz, nem iszom én annyi mojitót, mert a rumot barnán szeretem és tisztán.  ;)

Nem elérhető SicTransit

  • Moderátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 7810
  • lelkes kezdő
Re:"Férfias" receptek, szomjoltó italok
« Válasz #355 Dátum: 2012. Június 11. - 08:51:52 »
Akkor ezen nem veszünk össze, én szeretem fehéren is, szódával (becenomen est omen ugyebár  :crazy:)

Salmo fűszerkertjéről jutott eszembe, olyan a mentám, hogy ihaj, akkora levelekkel, mint a fél tenyerem. Ha valaki kér belőle, csak kanyarodjon ide, mert leginkább dísz, nem iszom én annyi mojitót, mert a rumot barnán szeretem és tisztán;)
God shave the queen

Penge mintabolt     Eladó kezdőkés

Nem elérhető Toportyan

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1870
Re:"Férfias" receptek, szomjoltó italok
« Válasz #356 Dátum: 2012. Június 11. - 10:30:25 »
Úgy látom még nem volt: Boza


Nagyon tetszik!!! :borz2:
"...és jól jegyezd meg fiacskám, az élet, ha kicsit is jól jön ki a lépés, annyira, de annyira gyönyörű."
Hrabal - Őfelsége pincére voltam

Nem elérhető Malac

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 6026
  • wei wuwei
Re:"Férfias" receptek, szomjoltó italok
« Válasz #357 Dátum: 2012. Június 11. - 10:53:06 »
Reményteljes...

A pirítás a malátázás, ugye?
"Jertek, s hogy sorsotok előre nézzétek,
Vigyázó szemetek Párizsra vessétek!"

                                                            Batsányi János: A franciaországi változásokra

Nem elérhető mry314

  • Moderátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2691
    • Borotváim fényképei
Re:"Férfias" receptek, szomjoltó italok
« Válasz #358 Dátum: 2012. Június 11. - 21:07:51 »
Reményteljes...

A pirítás a malátázás, ugye?

Nem, a malátázás az árpa "csíráztatása"... (Szoktak egyébként pirított malátát is használni, általában barna/fekete erőteljes ízű sörökhöz)
Vérem, bőröm, bánatom és  bajom!
Nem nyúzom tovább magamat agyon!
Nem pattan az arcom, nem lesz beteg bőröm!
Nem kell szitkozódnom miért van nekem szőröm.
Léber Kálmán

Nem elérhető Malac

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 6026
  • wei wuwei
Re:"Férfias" receptek, szomjoltó italok
« Válasz #359 Dátum: 2012. Június 11. - 21:37:24 »
Persze-persze... no, majd azt is kipróbáljuk... persze búzával, mert az van itthon zsákszámra.
"Jertek, s hogy sorsotok előre nézzétek,
Vigyázó szemetek Párizsra vessétek!"

                                                            Batsányi János: A franciaországi változásokra

Olvasatlan hozzászólások megtekintése a legutóbbi látogatásom óta.
Hozzászólásaimra érkezett új válaszok megtekintése.
Összes olvasatlan téma

 

iddaa net geciktirici