Szerző Téma: Nancy Boy  (Megtekintve 21091 alkalommal)

Nem elérhető edrose

  • Adminisztrátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 3560
    • Pamacs és penge
Nancy Boy
« Dátum: 2011. Augusztus 07. - 13:33:43 »
...

Nem elérhető SicTransit

  • Moderátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 7810
  • lelkes kezdő
Re:Nancy Boy
« Válasz #1 Dátum: 2011. Augusztus 07. - 20:26:18 »
Kétféle termékvonal van, a signature, ami mentás, rozmaringos, levendulás, némi fanyar citrusos vonallal, illetve a repleninshing, ami uborkás. Mindkettőről elmondható, hogy nagyon krémes, könnyű jó sűrű habot készíteni belőle.



Én a signature-t használom annak ellenére, hogy nem igazán bírja a bőröm a mentolt, ebben simán jólesik, pedig igen intenzív mentaillata van. A repleninshing illata kb. olyan, mintha egy frissen kifestett szobában lepucolnál 30 kg uborkát. Mindkettő nagyon jól ápol, a replenishing talán méginkább.
God shave the queen

Penge mintabolt     Eladó kezdőkés

Nem elérhető tritrek

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 854
Re:Nancy Boy
« Válasz #2 Dátum: 2011. Augusztus 07. - 21:13:45 »
Na most sikítok, mint a tinilányok a Justin Bieber koncerten!!!  :crazy:
Uborkás? Kell!!!! Honnan rendelted? Egyenesen a nancyboy.com-ról, vagy esetleg máshonnan? Futok venni krémet és AS-t is!!!!!  :borz2:

Nem elérhető saxon

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 798
Re:Nancy Boy
« Válasz #3 Dátum: 2011. Augusztus 07. - 23:52:56 »
Sajnos én már kutakodtam utána... csak tőlük lehet venni online, és az USA-ban offline is csak San Franciscoban van boltjuk. A szállítás meg igen drága  :-[ Pedig én is szívesen kipróbálnám.

Nem elérhető SicTransit

  • Moderátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 7810
  • lelkes kezdő
Re:Nancy Boy
« Válasz #4 Dátum: 2011. Augusztus 08. - 08:15:35 »
Igen, a .com-ról rendeltem. Ismerős jött haza, és jól kihasználtam. Itt még kerestem is társakat, de nem volt jelentkező.

Na most sikítok, mint a tinilányok a Justin Bieber koncerten!!!  :crazy:
Uborkás? Kell!!!! Honnan rendelted? Egyenesen a nancyboy.com-ról, vagy esetleg máshonnan? Futok venni krémet és AS-t is!!!!!  :borz2:
God shave the queen

Penge mintabolt     Eladó kezdőkés

Nem elérhető saxon

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 798
Re:Nancy Boy
« Válasz #5 Dátum: 2011. Augusztus 08. - 11:33:28 »
Most nézem, bár lehet hogy tévedek, de 35 dolcsi a szállítás. Tehát 4-5 embernél már ebayes szint. Kérdés, hogy a 4-5 krém, +esetleg AS súlya dob-e a tarifán?

Nem elérhető tritrek

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 854
Re:Nancy Boy
« Válasz #6 Dátum: 2011. Augusztus 08. - 13:04:47 »
Most nézem, bár lehet hogy tévedek, de 35 dolcsi a szállítás. Tehát 4-5 embernél már ebayes szint. Kérdés, hogy a 4-5 krém, +esetleg AS súlya dob-e a tarifán?
Ha összejönne egy közös, 1-1 ubis ASB meg krémmel beszállnék  :sör:

Nem elérhető SicTransit

  • Moderátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 7810
  • lelkes kezdő
Re:Nancy Boy
« Válasz #7 Dátum: 2011. Augusztus 08. - 13:22:06 »
Amennyiben át tudjtátok venn ia következő országok valamelyikében, akkor nincs gond:

"Nancy Boy ships to the following countries via USPS International Priority Mail (transit time approximately 6 - 8 days):

Australia
Austria
Belgium
Canada
Denmark
Finland
France
Germany
Ireland
Japan
Netherlands
New Zealand
Norway
Portugal
South Africa
Spain
Sweden
Switzerland
United Kingdom"

Kihazánkba sajnos nem nyert.
Most nézem, bár lehet hogy tévedek, de 35 dolcsi a szállítás. Tehát 4-5 embernél már ebayes szint. Kérdés, hogy a 4-5 krém, +esetleg AS súlya dob-e a tarifán?
God shave the queen

Penge mintabolt     Eladó kezdőkés

Nem elérhető Qka

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2388
Re:Nancy Boy
« Válasz #8 Dátum: 2011. Augusztus 08. - 21:47:23 »
Most nézem, bár lehet hogy tévedek, de 35 dolcsi a szállítás. Tehát 4-5 embernél már ebayes szint. Kérdés, hogy a 4-5 krém, +esetleg AS súlya dob-e a tarifán?

Biztos, hogy dobna az áron, mert a weboldalukon az áll, hogy 1 rendelésnél max. 3 db krémet lehet vásárolni. Pedig engem is érdekelne, csak ne lenne ilyen baromi drága a posta.
Preparation, Preparation, Preparation, Technique, Technique, Technique, No pressure, Let the razor do the work, it is not a race, it is your face.

Nem elérhető bgakos

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 5276
  • 7/8"-os kést keresek
Re:Nancy Boy
« Válasz #9 Dátum: 2011. Augusztus 08. - 21:58:46 »
Egyre én is neveznék  ::)
HW: Razorock Game Changer .084, Ap Shave Co. pamacsok
SW: B&M, Stirling, Tabac

Nem elérhető SicTransit

  • Moderátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 7810
  • lelkes kezdő
Re:Nancy Boy
« Válasz #10 Dátum: 2011. Augusztus 08. - 22:01:35 »
Tetszett volna jelentkezni, amikor kérdezték!  :evil:

Egy mintával kiegyezel? - Úgyis ügyezünk mostanában valamit.

Egyre én is neveznék  ::)
God shave the queen

Penge mintabolt     Eladó kezdőkés

Nem elérhető Salmo

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1123
  • ne fogdosd az élét
Re:Nancy Boy
« Válasz #11 Dátum: 2011. Augusztus 15. - 15:41:07 »

Náncsi fiú esete a reofillal.....  :D

Jómagam egy uborkás krémmel büszkélkedhetek, és a vélemény az, hogy parádés. Az illata olyan, mint amikor egy frissen festett szobában uborka salátát eszel...  ;D
Az állaga érdekes, már-már egy hagyományos krémnél is hígabb állagú, viszont nagyon kevés kell a pamacs hegyére. Kétféle pamaccsal próbáltam, extrém gyorsan ad extrém sok, és kemény habot.

Én bepróbáltam az AS-t a signature illatban. Ettől a feleségem is elájult mert annyira tettszet neki a mentás, citromfüves, rozmaringos, levendulás kombó ( ő kezeli a fűszerkertünket, igy van némi természetes illat aroma gyakorlata....) Az állaga egyébként a skin foodra emlékeztet, viszont nincs utánna az a beszáradós maszk érzés, ami egyébként nálam a skin foodnál akkor jelentkezik, ha megtörölt száraz arcra kenem. A náncsi fiúnál ezt nem tapasztaltam. Az illat visszafogott, nem marad meg sokáig ( nekem sajnos) és kevés kell belőle

Konlklúzió: mindig lessz itthon belőlük....  :borz2:


reofil

u.i.: remélem Cotag is ad valami beszámolót....  :sör:
"Férfiembernek faluhelyen semmi sincs nagyobb mérge mint a beretválkozás, mert ritka a jó beretvakés. Sokkal ritkább, mint a tisztességes fehérnép."

Nem elérhető saxon

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 798
Re:Nancy Boy
« Válasz #12 Dátum: 2011. Augusztus 15. - 19:13:00 »
Írtam nekik a contact rovatukban, hogy esetleg nem szállítanak-e Magyarországra, de mély hallgatás a válasz. :-X Akinek van, hogy jutott hozzá?

Nem elérhető SicTransit

  • Moderátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 7810
  • lelkes kezdő
Re:Nancy Boy
« Válasz #13 Dátum: 2011. Augusztus 15. - 21:52:32 »
Ahogy Orosz Péter is írja cikkében, hazalátogató ismerős hozta. Hozzá megrendeltem, kártyával fizettem, Ő meg hazahozta.

Írtam nekik a contact rovatukban, hogy esetleg nem szállítanak-e Magyarországra, de mély hallgatás a válasz. :-X Akinek van, hogy jutott hozzá?
God shave the queen

Penge mintabolt     Eladó kezdőkés

Nem elérhető cotag

  • Moderátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1138
Re:Nancy Boy
« Válasz #14 Dátum: 2011. Augusztus 18. - 21:32:13 »
No, először is köszönet SicTransit-nak, hogy leügyezte a Nancy Boy krémet, évek óta szemezek vele, csak a problémás szállítás miatt inkább hagytam.

Ami itt még nem hangzott el, hogy ez az eredeti szándék szerint egy brushless krém, azaz kézzel kell felvinni az arcra és mehet a borotválkozás. Hasonlóan a Cremo Creamhez, ami szintén amerikai, szintén brushless, de nem ennyire jó sajnos. Ezzel a brushless dologgal nekem a legnagyobb gondom, hogy minden kör előtt összekened az egész kezedet, majd mielőtt a borovához nyúlsz moshatod le szappannal, így meg valójában gyorsabb és tisztább megoldás a pamacs. Merthogy! A Nancy Boy kiválóan működik pamaccsal is, sőt. Nagyon jó és bőséges habot ad, pofátlanul könnyedén. A Signature verzióm van, nagyon kellemes, természetes illattal, kicsit gyógynövényes beütéssel, talán a rozmaring miatt, semmi az angolokra jellemző piperkőc felhang.

Én valójában azért vettem, ha elutazom vagy nagyon nincs időm vacakolni, akkor legyen valami, ami gyorssegélyt nyújt és erre tökéletes a Nancy Boy. Az már csak plusz, hogy pamacsos krémnek is kiváló, tényleg a legjobbak között van, mondom ezt annak ellenére, hogy azért napi szinten én maradok a szappanoknál.

Olvasatlan hozzászólások megtekintése a legutóbbi látogatásom óta.
Hozzászólásaimra érkezett új válaszok megtekintése.
Összes olvasatlan téma

 

iddaa net geciktirici