Szerző Téma: Nancy Boy  (Megtekintve 20829 alkalommal)

FBP

  • Vendég
Re:Nancy Boy
« Válasz #30 Dátum: 2011. Október 27. - 15:48:57 »
fbp:
ha esetleg senkinek nem kell majd a nancyboyod, akkor meg kompenzalhatsz es megveszed Penge paludáriumát 8-)))))

meggondolom...begyűjtöm a szükséges kellékeket...de akkor kell valami karrier lehetőség is, monnyuk pl. minyimum egy színházigazgatói állás (bár én ehhez nem értek, de ez másokat sem szokott zavarni)  :evil:

Nem elérhető Penge

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2700
  • LORD
    • http://www.lordborotva.hu
Re:Nancy Boy
« Válasz #31 Dátum: 2011. Október 27. - 17:40:09 »
fbp- most, hogy megszabadultál a fehér S8-től ( tükörfólia üvegezéssel)  :crazy:  igazán rátehetnéd a kezed a paludáriumra. Ez esetben a színházigazgatói állást simán elintézem Neked. Egyébként úgy nyomod itt a fórumon, hogy szerintem tök jól járnának Veled!  ;D

FBP

  • Vendég
Re:Nancy Boy
« Válasz #32 Dátum: 2011. Október 27. - 22:51:21 »
fbp- most, hogy megszabadultál a fehér S8-től ( tükörfólia üvegezéssel)  :crazy:  igazán rátehetnéd a kezed a paludáriumra. Ez esetben a színházigazgatói állást simán elintézem Neked. Egyébként úgy nyomod itt a fórumon, hogy szerintem tök jól járnának Veled!  ;D
én fizetnék?  :crazy: :fetreng:

Nem elérhető cotag

  • Moderátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1138
Re:Nancy Boy
« Válasz #33 Dátum: 2011. Október 27. - 23:04:04 »
Egyetlen dolog, ami nem tetszik az egészben, az a neve. Árad belőle a melegség  :evil:

Igen, nem véletlen a névválasztás. (http://www.shavemyface.com/forum/viewtopic.php?t=17099) Amúgy pár hete csak ezt használom, mit mondjak nagyon elégedett vagyok vele. Pamaccsal természetesen.

Nem elérhető tritrek

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 854
Re:Nancy Boy
« Válasz #34 Dátum: 2011. Október 28. - 08:36:58 »
Egyetlen dolog, ami nem tetszik az egészben, az a neve. Árad belőle a melegség  :evil:

Igen, nem véletlen a névválasztás. (http://www.shavemyface.com/forum/viewtopic.php?t=17099) Amúgy pár hete csak ezt használom, mit mondjak nagyon elégedett vagyok vele. Pamaccsal természetesen.

Aki nem tud angolul, vagy nincs kedve sokat olvasni segítek: buzik a tulajok. A beosztottak meg így tisztelegnek nekik. (Bocs, nem szeretem a meleg kifelyezést, mert ugye mindenki meleg, aki még nem halt meg...)

FBP

  • Vendég
Re:Nancy Boy
« Válasz #35 Dátum: 2011. Október 28. - 08:40:50 »
Nahát  :o
Na mindegy...egyszer el kell indulni ebbe az irányba is (első lépés a nensziboly  :crazy:)...végülis, honnan tudjam, hogy nem jó, ha még soha nem próbáltam ???  :crazy: :crazy: :crazy: :fetreng: :fetreng: :fetreng:

Nem elérhető Malac

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 6026
  • wei wuwei
Re:Nancy Boy
« Válasz #36 Dátum: 2011. Október 28. - 08:43:23 »
...és mi közöm nekem ahhoz, hogy egy buzeráns keveri a krémet a gyárban?!?
Szégyelljem magam, mert nekem nincsenek még csak ilyen beteg gondolataim sem?
Ezek csak költői kérdések, tudom mire megy ki ez a népnevelő játék...
"Jertek, s hogy sorsotok előre nézzétek,
Vigyázó szemetek Párizsra vessétek!"

                                                            Batsányi János: A franciaországi változásokra

Nem elérhető tritrek

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 854
Re:Nancy Boy
« Válasz #37 Dátum: 2011. Október 28. - 08:46:09 »
...és mi közöm nekem ahhoz, hogy egy buzeráns keveri a krémet a gyárban?!?
Szégyelljem magam, mert nekem nincsenek még csak ilyen beteg gondolataim sem?
Ezek csak költői kérdések, tudom mire megy ki ez a népnevelő játék...
Semmi, valójában csak rákérdeztek, ők meg válaszoltak. Ez még azon területek egyike, ahol nem nyomják a pofánkba, hogy együk meg ezt is, mert ez a normális és követnivaló.

Más lenne a helyzet, ha a Nancyboy logója egy stilizált vazelines segglyuk lenne, akkor már én is megálljt parancsolnék  :fetreng:

Nem elérhető Malac

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 6026
  • wei wuwei
Re:Nancy Boy
« Válasz #38 Dátum: 2011. Október 28. - 08:47:09 »
 :fetreng:
"Jertek, s hogy sorsotok előre nézzétek,
Vigyázó szemetek Párizsra vessétek!"

                                                            Batsányi János: A franciaországi változásokra

FBP

  • Vendég
Re:Nancy Boy
« Válasz #39 Dátum: 2011. Október 28. - 09:08:45 »
Na, mielőtt még eldurvulnának itt a dolgok: tudomásul vesszük (legalábbis én) a dolgot...és kijelentjük, hogy ezt a terméket nem ezért szeretjük, nem ezért vásároltuk, de ha már egy szer így van...akkor így van. Nekik is meg kell élniük valamiből, és még mindig a jobbik módját választották, azaz termelnek (vagyis új értéket hoznak létre).

Nem elérhető tritrek

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 854
Re:Nancy Boy
« Válasz #40 Dátum: 2011. Október 28. - 09:14:48 »
Na, mielőtt még eldurvulnának itt a dolgok: tudomásul vesszük (legalábbis én) a dolgot...és kijelentjük, hogy ezt a terméket nem ezért szeretjük, nem ezért vásároltuk, de ha már egy szer így van...akkor így van. Nekik is meg kell élniük valamiből, és még mindig a jobbik módját választották, azaz termelnek (vagyis új értéket hoznak létre).
Félreértés elkerülése miatt: nekem semmi bajom sem a buzikkal, sem a termékkel (rendeltem is, ugye), csak viccelődünk, zsoviáliskodunk, móka, kacagás, rátonyiróbertkedés...

Nem elérhető Malac

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 6026
  • wei wuwei
Re:Nancy Boy
« Válasz #41 Dátum: 2011. Október 28. - 09:16:13 »
...rátonyiróbertkedés...
Ez az! Ezt a kifejezést kerestem!  ;D
"Jertek, s hogy sorsotok előre nézzétek,
Vigyázó szemetek Párizsra vessétek!"

                                                            Batsányi János: A franciaországi változásokra

Nem elérhető tothzoltan

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 4326
Re:Nancy Boy
« Válasz #42 Dátum: 2011. Október 28. - 09:42:58 »
ON:

Reggel adtam meg egy eselyt a Nancy Boynak (Signature).
Probaltam brushless... na ugy nekem nem jo.
Masodik korhoz Tubby2-vel. Ugy mar volt hab rendesen, de nem konnyeztem meg, hogy elfogyott a mintam.


Nem rossz, nem rossz, de nem csokiztam ossze a bokamat.
"Gól, amit a bíró megad, avagy az minősül OFF-nak, amit a moderátorok annak gondolnak."

FBP

  • Vendég
Re:Nancy Boy
« Válasz #43 Dátum: 2011. Október 28. - 09:44:22 »
Nem rossz, nem rossz, de nem csokiztam ossze a bokamat.
Ezt hagyjuk csak meg a gyártóknak  :fetreng:

Nem elérhető bgakos

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 5276
  • 7/8"-os kést keresek
Re:Nancy Boy
« Válasz #44 Dátum: 2011. Október 28. - 17:45:19 »
Nancy Boy krém illata nekem tetszik, jó habot ad pamaccsal, de ennyiért már elvárom, hogy paraben mentes legyen.
HW: Razorock Game Changer .084, Ap Shave Co. pamacsok
SW: B&M, Stirling, Tabac

Olvasatlan hozzászólások megtekintése a legutóbbi látogatásom óta.
Hozzászólásaimra érkezett új válaszok megtekintése.
Összes olvasatlan téma

 

iddaa net geciktirici