Szerző Téma: longball  (Megtekintve 4942 alkalommal)

Nem elérhető longball

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 723
longball
« Dátum: 2009. November 21. - 13:45:12 »
Üdvözlök mindenkit, legfőképpen az oldal megalkotóit, és legfőképpen  a bloginditó előfutárt, Orosz Pétert!

Ha bemutatkozás, hát legyen az: 56 éves vagyok (ez állapot) és kevés évtől eltekintve mindig gyalultam az arcomat. Volt az életemben nem tul régen néhány év, amikor megpróbálkoztam a szakáll hordásával.  Mentségemre szolgáljon, hogy nagyon sokan megtesszük, pillanatnyi megtévedésből, egyebekből kifolyólag. Jelen állapotomban viszont megtértem és csatlakoztam a sima arcbőrt kedvelőkhöz. Általában borotvaszappant használok (tégelyest...v.korong, kinek hogy tetszik) pamaccsal puhitva, előtte izlés szerint Pre shave krém(saját kisérletezés) utána az eszköz double edge razor, ujabban borotvakés ujfent. A de razor vagy Wilkinson butterlfly (régi) vagy Merkur open comb. Kb két hete rávettem magam, hogy csak és kizárólag borotvakést használjak! Régebben -kb 10-11 éve- már betanultam, de az idő telt, a kéz bizonytalanodott, de nem adtam fel...a dolog működik, élvezettel csinálom, mindenkit csak biztatni tudok ez irányban. (legfőképpen a 24 és 18 éves fiaimat!) Ők már be vannak oltva, DE borotva , pamacs, szappan, timsó használatában...:D

Üdvözlettel: longball

Nem elérhető fonthunter (†2014)

  • Halhatatlan tag
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 4060
    • Fonti galériája
Re:longball
« Válasz #1 Dátum: 2009. November 21. - 14:03:55 »
...megpróbálkoztam a szakáll hordásával.  Mentségemre szolgáljon, hogy nagyon sokan megtesszük, pillanatnyi megtévedésből, egyebekből kifolyólag.

Nálam fordítva volt. A 34 éves fiam kért meg nemrég, hogy vágjam le a szakállam, mert szeretné látni, hogy öregkorára hogy fog kinézni!  ;D ...na két hétig bírtam teljesen csupaszon!  ;)
H: Flaschner JP: IWASAKI, TOSUKE, Hishakaku Kamisori Sheffield: F. Reynolds, Wade&Butcher "THE CELEBRATED",  Wostenholm pipe, IXL, Bengall, A.J.Jordan Solingen: Dubl Duck, Rob.Klaas, J.A. Henckels, R. Stehlo, Wacker, Bonsa, Revisor, BlackSmith Herder, RedPoint D: Buddel F: Thiers Issard "Le Canadien" SP: Filarmónica 13 USA: HartSteel, Max S

Nem elérhető edrose

  • Adminisztrátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 3560
    • Pamacs és penge
Re:longball
« Válasz #2 Dátum: 2009. November 23. - 21:02:40 »
longball receptjét áthelyeztem a Kiegészítők alatt nyitott Egyéni receptekbe! ;)

Olvasatlan hozzászólások megtekintése a legutóbbi látogatásom óta.
Hozzászólásaimra érkezett új válaszok megtekintése.
Összes olvasatlan téma

 

iddaa net geciktirici