Szerző Téma: Bőrök  (Megtekintve 262990 alkalommal)

Nem elérhető ZOZO

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 3317
Re:Bőrök
« Válasz #855 Dátum: 2014. Július 25. - 15:59:24 »
Legújabb szerzeményeim:




Nem elérhető ZOZO

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 3317
Re:Bőrök
« Válasz #856 Dátum: 2014. Július 25. - 16:32:43 »
Jól látom, hogy ezek pasztás bör fenôk?
Hogyan frissíted fel a felületeket?

Vagy az egészet tiszta börre vissza csiszolod?


Még nem tudom, de majd a tapasztaltabb fórumtársak felvilágositanak.  :idea:
Főleg Longball-nak a tapasztalatára számitok  ;)

Nem elérhető ZOZO

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 3317
Re:Bőrök
« Válasz #857 Dátum: 2014. Július 25. - 20:12:07 »
Nekik estem Longball tanácsa szerint, kettővel már egész jól állok, már csak egy kis olaj kell hozzá
 :hurra:

Nem elérhető tothzoltan

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 4326
Re:Bőrök
« Válasz #858 Dátum: 2014. Július 25. - 20:29:39 »
És mi a tanács? Ha nem titok...
"Gól, amit a bíró megad, avagy az minősül OFF-nak, amit a moderátorok annak gondolnak."

Nem elérhető ZOZO

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 3317
Re:Bőrök
« Válasz #859 Dátum: 2014. Július 25. - 21:12:59 »
És mi a tanács? Ha nem titok...

240-es papirtól indulva felfelé 1000-esig szigorúan szárazon csiszolni, közben kefélni.

Nem elérhető bbuffy

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 5187
  • ナイフ少年
Re:Bőrök
« Válasz #860 Dátum: 2014. Július 26. - 05:22:12 »
És mi a tanács? Ha nem titok...

240-es papirtól indulva felfelé 1000-esig szigorúan szárazon csiszolni, közben kefélni.
:fetreng: :fetreng:
Elkēpzeltem, bocs.  :peace:
A plazma csapdába eshet a zárt mágneses hurkokban, így itt sűrűsége megnövekszik. A nyitott hurkok esetén a plazma az erővonalak mentén kiszabadul és eltávolodik a Földtől. A plazmaréteg és a sugárzási öv is a zárt hurkokban található.

Nem elérhető tothzoltan

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 4326
Re:Bőrök
« Válasz #861 Dátum: 2014. Július 26. - 09:10:08 »
:bazzesmiley:
"Gól, amit a bíró megad, avagy az minősül OFF-nak, amit a moderátorok annak gondolnak."

Nem elérhető nagyfehér

  • Tag
  • ***
  • Hozzászólások: 56
Re:Bőrök
« Válasz #862 Dátum: 2014. Augusztus 03. - 09:24:54 »
Igaz kéthetes a történet,de ide való.Munkatársam megtudva legújabb hóbortom,meglepett két db kétágúval!
-1-mindkét ága bőr,egyik ág vékonyabb,durvább,másik ág vastagabb,finomabb,rajta felirat:ALLEGRETTO MFG CO.GENEVA N.Y. U.S.A.
babérkoszorúban 434,szélessége 50,hossza 400 mm.
2-egyik ága vászon,másik finom bőr,felirat:RCA TRADE MARK babérkoszorúban A15,szélessége 65,hossza 400mm.
A szaga elárulja korát,hihető is mert vagy húsz éve lakatlan házból lomolták.
Az itt szerzett ismeretek alapján megpróbálom a lehetetlent,ha igaz most ér haza a boston bőrápoló.Eredményről később infó.


Herr

  • Vendég
Re:Bőrök
« Válasz #863 Dátum: 2014. Augusztus 21. - 18:01:42 »
Megosztanám a tapasztalatom.
Vettem egy új katonai övet ,na azt méh viaszos bőrápolóval jól bekentem többször is,mind a két oldalán.Nagyon jól megpuhult tőle a bőr,ezek után a sima részt gyógyszertári alkohollal átitatott ronggyal jól letakarítottam,látszott is,hogy lehozza a sok zsírt miegymást. Most olyan mint az álom.Kettőt hármat húzok rajta és a hajszálra elég csak rátennem a pengét. Hibátlan bőr lett,cirka 2500 hufnágelből szerelékkel együtt.

Nem elérhető bbuffy

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 5187
  • ナイフ少年
Re:Bőrök
« Válasz #864 Dátum: 2014. Augusztus 21. - 18:56:42 »
Megosztanám a tapasztalatom.
Vettem egy új katonai övet ,na azt méh viaszos bőrápolóval jól bekentem többször is,mind a két oldalán.Nagyon jól megpuhult tőle a bőr,ezek után a sima részt gyógyszertári alkohollal átitatott ronggyal jól letakarítottam,látszott is,hogy lehozza a sok zsírt miegymást. Most olyan mint az álom.Kettőt hármat húzok rajta és a hajszálra elég csak rátennem a pengét. Hibátlan bőr lett,cirka 2500 hufnágelből szerelékkel együtt.
Hol is lehet illent vásárolni?
A plazma csapdába eshet a zárt mágneses hurkokban, így itt sűrűsége megnövekszik. A nyitott hurkok esetén a plazma az erővonalak mentén kiszabadul és eltávolodik a Földtől. A plazmaréteg és a sugárzási öv is a zárt hurkokban található.

Herr

  • Vendég
Re:Bőrök
« Válasz #865 Dátum: 2014. Augusztus 21. - 19:08:50 »
Mármint mit? Bőr övet én egy militari boltban vettem a jászberényi úton. Méhviaszos bőrápolóm meg volt itthon de beütöd a googliba oszt annyi találatot ad ,hogy sose fogy el:)

Nem elérhető bbuffy

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 5187
  • ナイフ少年
Re:Bőrök
« Válasz #866 Dátum: 2014. Augusztus 21. - 19:19:40 »
Mármint mit? Bőr övet én egy militari boltban vettem a jászberényi úton. Méhviaszos bőrápolóm meg volt itthon de beütöd a googliba oszt annyi találatot ad ,hogy sose fogy el:)
Az öv érdekelt köszönöm. Ragasztott nem varrott ugye?
A plazma csapdába eshet a zárt mágneses hurkokban, így itt sűrűsége megnövekszik. A nyitott hurkok esetén a plazma az erővonalak mentén kiszabadul és eltávolodik a Földtől. A plazmaréteg és a sugárzási öv is a zárt hurkokban található.

Herr

  • Vendég
Re:Bőrök
« Válasz #867 Dátum: 2014. Augusztus 21. - 19:30:47 »
Nem nem varrott. Várjál asszem van kép róla   http://xn--borotvafrum-xeb.hu/index.php?topic=36.1245   itt még nem csináltam vele semmit.

Itten van a bolt.  http://legiosmilitary.hu/index.php/elerhetosegek

2000-2500 körűl adják az öveket mérettől függően,de lehet hoz 10 centi széles bőrt a készítőtől.

Nem elérhető Szőrmók

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2684
Re:Bőrök
« Válasz #868 Dátum: 2014. Augusztus 21. - 20:39:23 »
Ez valóban príma öv, én "rendeltetés szerűen" használom már vagy 6 éve és akkor is 2500Ft volt. Bár a Mórahalmi Vásárban vettem.  ;D
Sheffield-England

Herr

  • Vendég
Re:Bőrök
« Válasz #869 Dátum: 2014. Augusztus 23. - 16:49:28 »
Urak. Találtam egy bőr kereskedést  a közelemben,hétfőn elhatolok vételezni alapanyagot. A kérdésem ,hogy milyen minőségű,és méretű bőrt vegyek? Csinálnék még egy akasztósat,meg olyat is ami fára van ragasztva. Kösz a választ.

Most kaptam barátomtól egy rendőr övet ,hibátlan darab.Lecsiszoltam róla a fekete festéket ,holnap teszek rá karikát  meg karabínert oszt kész az új bőr.  Ez minimum 5 centi széles,olyan simára csiszoltam mint a babapopsi. Még a szőrös felét is megdolgoztam az lehet vászon helyett jó is lesz.

Olvasatlan hozzászólások megtekintése a legutóbbi látogatásom óta.
Hozzászólásaimra érkezett új válaszok megtekintése.
Összes olvasatlan téma

 

iddaa net geciktirici