Szerző Téma: Bőrök  (Megtekintve 263038 alkalommal)

Nem elérhető Bowapex

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2055
    • Mood for Dance zenekar
Bőrök
« Válasz #960 Dátum: 2015. Március 18. - 06:59:21 »
Próba megvolt ma reggel. Jelentem nagyon jól szuperált. Kell neki még egy kis idő mert kicsit nyers, de kivárom :) Ennyiért ajándék volt!
Soha ne vitatkozz hülyékkel, mert lehúznak a szintjükre és legyőznek a rutinjukkal!

Nem elérhető Forri

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2021
Re:Bőrök
« Válasz #961 Dátum: 2015. Március 18. - 07:05:12 »
Szép lett!   :sör: Nem kérdezted esetleg a bőrőst, hogy az ápoláshoz mit ajánl?
Milyen bőrből van amúgy?
(szerintem)

Nem elérhető Bowapex

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2055
    • Mood for Dance zenekar
Re:Bőrök
« Válasz #962 Dátum: 2015. Március 18. - 09:33:34 »
Szép lett!   :sör: Nem kérdezted esetleg a bőrőst, hogy az ápoláshoz mit ajánl?
Milyen bőrből van amúgy?
Köszönöm. 4+-os marhabőr. Öveket csinál belőle. nekem is van és ő is ilyet hord 25 éve :) Az ápolásról nem kérdeztem, de írtam neki. Ha válaszol megírom. Én csak a tenyeremmel dörzsölgetem át használat előtt. Úgy tudom ennyi ápolás elég kell legyen :)
Soha ne vitatkozz hülyékkel, mert lehúznak a szintjükre és legyőznek a rutinjukkal!

Nem elérhető bbuffy

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 5187
  • ナイフ少年
Re:Bőrök
« Válasz #963 Dátum: 2015. Március 18. - 10:44:55 »
Szép lett!   :sör: Nem kérdezted esetleg a bőrőst, hogy az ápoláshoz mit ajánl?
Milyen bőrből van amúgy?
Köszönöm. 4+-os marhabőr. Öveket csinál belőle. nekem is van és ő is ilyet hord 25 éve :) Az ápolásról nem kérdeztem, de írtam neki. Ha válaszol megírom. Én csak a tenyeremmel dörzsölgetem át használat előtt. Úgy tudom ennyi ápolás elég kell legyen :)
Igen, a tenyéren lévő zsiradék pont elég hozzá.
A plazma csapdába eshet a zárt mágneses hurkokban, így itt sűrűsége megnövekszik. A nyitott hurkok esetén a plazma az erővonalak mentén kiszabadul és eltávolodik a Földtől. A plazmaréteg és a sugárzási öv is a zárt hurkokban található.

Nem elérhető Black

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1613
Re:Bőrök
« Válasz #964 Dátum: 2015. Március 18. - 11:13:04 »
Herrtől szerezted?  :naughty:
Lajong és bolotvál! ;-)

Nem elérhető Bowapex

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2055
    • Mood for Dance zenekar
Re:Bőrök
« Válasz #965 Dátum: 2015. Március 18. - 11:14:03 »
Soha ne vitatkozz hülyékkel, mert lehúznak a szintjükre és legyőznek a rutinjukkal!

Nem elérhető Bowapex

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2055
    • Mood for Dance zenekar
Re:Bőrök
« Válasz #966 Dátum: 2015. Március 18. - 11:21:17 »
Az a topic szép csendben záródott. Nem onnan van.
Soha ne vitatkozz hülyékkel, mert lehúznak a szintjükre és legyőznek a rutinjukkal!

Nem elérhető bbuffy

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 5187
  • ナイフ少年
Re:Bőrök
« Válasz #967 Dátum: 2015. Március 18. - 12:06:35 »
A plazma csapdába eshet a zárt mágneses hurkokban, így itt sűrűsége megnövekszik. A nyitott hurkok esetén a plazma az erővonalak mentén kiszabadul és eltávolodik a Földtől. A plazmaréteg és a sugárzási öv is a zárt hurkokban található.

Nem elérhető Black

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1613
Re:Bőrök
« Válasz #968 Dátum: 2015. Március 18. - 12:32:17 »
 :whoops:  :thanks:  :bocs:
Lajong és bolotvál! ;-)

Nem elérhető Bowapex

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2055
    • Mood for Dance zenekar
Re:Bőrök
« Válasz #969 Dátum: 2015. Március 19. - 10:38:41 »
Szép lett!   :sör: Nem kérdezted esetleg a bőrőst, hogy az ápoláshoz mit ajánl?
Milyen bőrből van amúgy?

No megkérdeztem, ez a válasz jött:
"Én nem ápolom a bőr dolgaimat, mert ami van az napi használatban van és a kezedtől megfelelő mennyiségű zsír kerül rá. De ha ápolni akarod arra figyelj hogy ne zsírozd túl mert akkor a bőr nagyon felpuhul. Egyébként méhviaszos bőrápolót lehet kapni cipőkellékesnél, vagy lovas boltban nyeregszappant."

Ebből szerintem mindenki leszűrheti ami neki fontos. Ha puha bőrt akarsz akkor zsírozd, de ha nem akkor "csak" használd!  :borz2:
Soha ne vitatkozz hülyékkel, mert lehúznak a szintjükre és legyőznek a rutinjukkal!

Nem elérhető Forri

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2021
Re:Bőrök
« Válasz #970 Dátum: 2015. Március 19. - 10:53:29 »
 :thanks: :hat:
(szerintem)

Nem elérhető csoki46

  • Új tag
  • *
  • Hozzászólások: 40
Re:Bőrök
« Válasz #971 Dátum: 2015. Március 30. - 10:54:20 »
Sziasztok!
Most készülök beszerezni első borotvakésem és bőröm, az alább linkeltebb duóról esetleg tudok valamit? Érdemes megvenni, vagy felejtsem el?
http://www.ebay.com/itm/Gold-Dollar-66-Polished-Straight-Shaving-Razor-Cut-Throat-18-Leather-Strop-/281131748975?pt=LH_DefaultDomain_15&hash=item4174c20e6f

Nem elérhető bbuffy

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 5187
  • ナイフ少年
Re:Bőrök
« Válasz #972 Dátum: 2015. Március 30. - 11:00:05 »
Sziasztok!
Most készülök beszerezni első borotvakésem és bőröm, az alább linkeltebb duóról esetleg tudok valamit? Érdemes megvenni, vagy felejtsem el?
http://www.ebay.com/itm/Gold-Dollar-66-Polished-Straight-Shaving-Razor-Cut-Throat-18-Leather-Strop-/281131748975?pt=LH_DefaultDomain_15&hash=item4174c20e6f
A kés nagy százalékban kuka, a bőr abszolút kuka.
A plazma csapdába eshet a zárt mágneses hurkokban, így itt sűrűsége megnövekszik. A nyitott hurkok esetén a plazma az erővonalak mentén kiszabadul és eltávolodik a Földtől. A plazmaréteg és a sugárzási öv is a zárt hurkokban található.

Nem elérhető csoki46

  • Új tag
  • *
  • Hozzászólások: 40
Re:Bőrök
« Válasz #973 Dátum: 2015. Március 30. - 11:05:21 »
Sziasztok!
Most készülök beszerezni első borotvakésem és bőröm, az alább linkeltebb duóról esetleg tudok valamit? Érdemes megvenni, vagy felejtsem el?
http://www.ebay.com/itm/Gold-Dollar-66-Polished-Straight-Shaving-Razor-Cut-Throat-18-Leather-Strop-/281131748975?pt=LH_DefaultDomain_15&hash=item4174c20e6f
A kés nagy százalékban kuka, a bőr abszolút kuka.
Akkor marad továbbra is az Elad topik böngészése, hátha valami nekem való borotva fölbukkan :) Köszönöm a segítséget. :thanks:

Nem elérhető Horatio Luro

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1612
Re:Bőrök
« Válasz #974 Dátum: 2015. Március 30. - 13:33:45 »
Sziasztok!
Most készülök beszerezni első borotvakésem és bőröm, az alább linkeltebb duóról esetleg tudok valamit? Érdemes megvenni, vagy felejtsem el?
http://www.ebay.com/itm/Gold-Dollar-66-Polished-Straight-Shaving-Razor-Cut-Throat-18-Leather-Strop-/281131748975?pt=LH_DefaultDomain_15&hash=item4174c20e6f
A kés nagy százalékban kuka, a bőr abszolút kuka.

Miért is kuka egy Gold Dollar? Többen kedvelik itt is, és a nagyvilágban is.

Olvasatlan hozzászólások megtekintése a legutóbbi látogatásom óta.
Hozzászólásaimra érkezett új válaszok megtekintése.
Összes olvasatlan téma

 

iddaa net geciktirici