Szerző Téma: Bőrök  (Megtekintve 263017 alkalommal)

Nem elérhető bbuffy

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 5187
  • ナイフ少年
Re:Bőrök
« Válasz #1005 Dátum: 2015. Május 20. - 18:29:17 »
sziasztok, most kezdek majd el próbálkozni a késes borotválkozással. Egy ilyen típusú http://badgerandblade.com/vb/showthread.php/28654-Section-8-2-How-to-use-your-hanging-strop "kilincsre akasztható" bőröm van. Olvastam vhol h célszerű a bőrt rátenni vmi stabil, egyenes felületre, mondjuk asztalra mert úgy kisebb a hibázás esélye, nem hullámzik a bőr közben. hogy látjtok?
Az lényeges hogy viszonylag feszes legyen.
A plazma csapdába eshet a zárt mágneses hurkokban, így itt sűrűsége megnövekszik. A nyitott hurkok esetén a plazma az erővonalak mentén kiszabadul és eltávolodik a Földtől. A plazmaréteg és a sugárzási öv is a zárt hurkokban található.

Nem elérhető Kidwick

  • Új tag
  • *
  • Hozzászólások: 5
Re:Bőrök
« Válasz #1006 Dátum: 2015. Május 28. - 22:50:42 »
Sziasztok!
Tudjátok én vagyok a bőrős bácsi akivel olyan kedvesen bánt  néhány aranyplatinagyémántpenge fokozatú nagymester törzstag. Szóval a bőrökről.
 kb 8-10 darabot adtam el belőle állapottól és fajtától függően 2500-4000.- között( a felét legalább az itt fórumozóknak) azaz min 30.000.-res bevétel úgy , hogy egy ládával vettem 300.- ért amiben kb 80 db volt. de megbántam már hogy eladtam őket ugyanis van nyolc db kutyám és abból csinálgatok nekik nyakörvet. Ám az egyik harci egy igazi ördögfajzat és addig ugrál míg havi 1-2 db-ot el nem szaggat.Tehát nagyon fogy, ezért tehát ha van valakinek megunt,nemhasznált,agyonhasznált felesleges bőre az kérem jelezzen. Előre is köszönöm.
További szép estét mindenkinek!

Nem elérhető pmol322

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 7041
Re:Bőrök
« Válasz #1007 Dátum: 2015. Május 28. - 23:05:22 »
Félreértettél minket.

De mindegy!

Örülök a sikerednek!
- És ha… fizetést ajánlanék, hogy dolgozzon?
– Engem nem lehet megvesztegetni.

Nem elérhető bbuffy

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 5187
  • ナイフ少年
Re:Bőrök
« Válasz #1008 Dátum: 2015. Május 29. - 07:32:20 »
Legalább a felét itt adtad el? Kinek? Gondolom azonnal jelentkezik mind a 10-20 delikvensed innen:))
A plazma csapdába eshet a zárt mágneses hurkokban, így itt sűrűsége megnövekszik. A nyitott hurkok esetén a plazma az erővonalak mentén kiszabadul és eltávolodik a Földtől. A plazmaréteg és a sugárzási öv is a zárt hurkokban található.

Nem elérhető pmol322

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 7041
Re:Bőrök
« Válasz #1009 Dátum: 2015. Május 29. - 08:09:32 »
Legalább a felét itt adtad el? Kinek? Gondolom azonnal jelentkezik mind a 10-20 delikvensed innen:))

Legszebb ebben a történetben, kb. 10-20 fő az aktív tagok létszáma .

Lehet, én is vettem? :fejtor:
- És ha… fizetést ajánlanék, hogy dolgozzon?
– Engem nem lehet megvesztegetni.

Nem elérhető Kidwick

  • Új tag
  • *
  • Hozzászólások: 5
Re:Bőrök
« Válasz #1010 Dátum: 2015. Május 29. - 09:19:23 »
Sziasztok!

"kb 8-10 darabot adtam el belőle állapottól és fajtától függően 2500-4000.- között( a felét legalább az itt fórumozóknak) " ezt írtam és ennek a fele szerintem 4-5 db.
nem tudom honnan jött a 10 meg 20.
Más. Kérdésem lenne , hozzájutottam egy 5/8-os késhez aminek a penge vége nem lekerekített hanem olyan homorú a nyél irányába. Watzke Ede Budapest van az egyik oldalán, a másikon pedig 801 5/8 meg valami furcsa jel ami úgy néz ki mint két nyomtatott A betű össze kötve egy vonallal a csúcsuknál és rajta egy kis ő ,meg egy nagy O betűféle. A névnek utánanéztem, annyi kiderült ,hogy késműves volt. Ti tudtok esetleg valamit és hova tegyek képet ha esetleg vetnétek rá egy-két pillantást?
Előre is köszönöm.

Nem elérhető ZOZO

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 3317
Re:Bőrök
« Válasz #1011 Dátum: 2015. Május 29. - 10:05:41 »
A képet a borotváról töltsd fel egy képtároló oldalra, a hozzászólásban beklikkeled a kép ikont(Mona Lisa) és oda bemásolod a kép url-jét(Bővebben leirás itt: Minden ami off-képfeltöltés, gyakoróltér)
A borotvakéses képet ide tedd fel: Borotvakés, késes borotválkozás - Régi borotvák

Nem elérhető Kidwick

  • Új tag
  • *
  • Hozzászólások: 5
Re:Bőrök
« Válasz #1012 Dátum: 2015. Május 29. - 11:39:48 »
Köszönöm a gyors választ.

Nem elérhető Bowapex

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2055
    • Mood for Dance zenekar
Re:Bőrök
« Válasz #1013 Dátum: 2015. Július 24. - 23:05:23 »
Varga Zoli barátom legújabb munkája:
https://app.box.com/s/65qdwd0k5qpplpeebv5bmiljaf407sov
Nagy az öröm :)
Soha ne vitatkozz hülyékkel, mert lehúznak a szintjükre és legyőznek a rutinjukkal!

Nem elérhető bbuffy

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 5187
  • ナイフ少年
Re:Bőrök
« Válasz #1014 Dátum: 2015. Július 25. - 08:44:49 »
Szėp darab. :thumbup:
A plazma csapdába eshet a zárt mágneses hurkokban, így itt sűrűsége megnövekszik. A nyitott hurkok esetén a plazma az erővonalak mentén kiszabadul és eltávolodik a Földtől. A plazmaréteg és a sugárzási öv is a zárt hurkokban található.

Nem elérhető Black

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1613
Re:Bőrök
« Válasz #1015 Dátum: 2015. Július 25. - 09:23:21 »
Nagyon szép!  :hat:
Lajong és bolotvál! ;-)

Nem elérhető gregg

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 4042
  • Értelmes hozzászólások: 8
Re:Bőrök
« Válasz #1016 Dátum: 2015. Július 25. - 11:28:29 »
Nekem is tetszik. :thumbup: Ilyesmin gondolkodtam én is anno.


"Minden ember akkora, amekkora dolgok feldühítik." - Sir Winston Churchill

Nem elérhető bbuffy

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 5187
  • ナイフ少年
Re:Bőrök
« Válasz #1017 Dátum: 2015. Július 25. - 15:08:07 »
Ilyenből kéne egy kicsit nagyobb. Mondjuk húsz fakkos. ;D
A plazma csapdába eshet a zárt mágneses hurkokban, így itt sűrűsége megnövekszik. A nyitott hurkok esetén a plazma az erővonalak mentén kiszabadul és eltávolodik a Földtől. A plazmaréteg és a sugárzási öv is a zárt hurkokban található.

Nem elérhető Bowapex

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2055
    • Mood for Dance zenekar
Re:Bőrök
« Válasz #1018 Dátum: 2015. Július 25. - 15:25:28 »
Az nagyon nagy lenne szerintem. Ez így nagyon jó méret. Vastagabb bőr is kellene hozzá mert nem lenne tartása. Ebből kettő?
Soha ne vitatkozz hülyékkel, mert lehúznak a szintjükre és legyőznek a rutinjukkal!

Nem elérhető orultspanyol

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 368
Re:Bőrök
« Válasz #1019 Dátum: 2015. Július 26. - 12:30:29 »
Ahogy visszaolvasgattam a bőr nem igazán szereti ha a fürdőszobában van tárolva. Akkor ezek fényében ha simán csak a nappaliban berakom egy szekrénybe az már jó neki?
I will be the change I'm seeking, manifest the words I'm speaking. ||| shallam.hu

Olvasatlan hozzászólások megtekintése a legutóbbi látogatásom óta.
Hozzászólásaimra érkezett új válaszok megtekintése.
Összes olvasatlan téma

 

iddaa net geciktirici