Szerző Téma: Bőrök  (Megtekintve 298483 alkalommal)

Nem elérhető Toportyan

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1870
Re:Bőrök
« Válasz #225 Dátum: 2010. December 14. - 12:53:54 »
Sziasztok,
Most értesültem, hogy az Extrametálnál lehet feszítős, hazai gyártmányú fenőszíjat vásárolni 3000 ft körüli áron.

Hátha érdekel valakit.
Rajtam kívül.
Mért én megyek és megnézem magamnak!
"...és jól jegyezd meg fiacskám, az élet, ha kicsit is jól jön ki a lépés, annyira, de annyira gyönyörű."
Hrabal - Őfelsége pincére voltam

Nem elérhető mry314

  • Moderátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2691
    • Borotváim fényképei
Re:Bőrök
« Válasz #226 Dátum: 2010. December 14. - 12:55:09 »
Sziasztok,
Most értesültem, hogy az Extrametálnál lehet feszítős, hazai gyártmányú fenőszíjat vásárolni 3000 ft körüli áron.

Hátha érdekel valakit.
Rajtam kívül.
Mért én megyek és megnézem magamnak!
???

Képet, ha tudsz légyszi csinálj róla! thx :borz2:
Vérem, bőröm, bánatom és  bajom!
Nem nyúzom tovább magamat agyon!
Nem pattan az arcom, nem lesz beteg bőröm!
Nem kell szitkozódnom miért van nekem szőröm.
Léber Kálmán

Nem elérhető Toportyan

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1870
Re:Bőrök
« Válasz #227 Dátum: 2010. December 14. - 12:56:08 »
Rendben
"...és jól jegyezd meg fiacskám, az élet, ha kicsit is jól jön ki a lépés, annyira, de annyira gyönyörű."
Hrabal - Őfelsége pincére voltam

Nem elérhető gret

  • Új tag
  • *
  • Hozzászólások: 44
Re:Bőrök
« Válasz #228 Dátum: 2011. Január 09. - 13:47:31 »
http://extrametal.hu/professzionalis-akasztos-fenoszij-p-1976.html?cPath=116_120  Webshopukban ez van, az a hazai gyártású engem is érdekelne, ugyanis holnap/holnap után megyek a borotvakésemért. Picit be vagyok már sózva ;D
"...Ha egy ifjút megtanítasz a beretválkozásra és arra, hogy beretvaszerszámát jó rendben tartsa, ezzel jobban előmozdítod élete boldogságát, mintha ezer aranyat adnál neki." Franklin

Nem elérhető jenessanyi

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 3491
    • Jenes razors
Re:Bőrök
« Válasz #229 Dátum: 2011. Január 09. - 14:48:11 »
http://extrametal.hu/professzionalis-akasztos-fenoszij-p-1976.html?cPath=116_120  Webshopukban ez van, az a hazai gyártású engem is érdekelne, ugyanis holnap/holnap után megyek a borotvakésemért. Picit be vagyok már sózva ;D

Remélem nem élezni volt leadva a kés, hanem most akarod megvenni. Ha most veszed meg, akkor milyet fogsz? Kíváncsi vagyok :)

Ha élezni volt, akkor imádkozz hogy ne legyen tönkretéve, ha már egyszer nem lesz shave-ready. 2 borotvát láttam eddig amit extrametálban éleztek... Izomból neki a polírkorongnak, aztán kész.
"A statisztika egy olyan tudomány, amely matematikai úton bebizonyítja, hogyha 7 napig hasmenésem volt, majd 7 napig szorulásom, akkor az emésztésem egyszerűen tökéletes."

Nem elérhető gret

  • Új tag
  • *
  • Hozzászólások: 44
Re:Bőrök
« Válasz #230 Dátum: 2011. Január 09. - 15:10:22 »
egy Sly által árult sheffieldi penge, és elfelejtettem megkérdezni, de tuti jó lesz^^  Szóval épp fenőszíjat kell vennem, meg pamacsot meg szappant, meg ugy mindent:D
"...Ha egy ifjút megtanítasz a beretválkozásra és arra, hogy beretvaszerszámát jó rendben tartsa, ezzel jobban előmozdítod élete boldogságát, mintha ezer aranyat adnál neki." Franklin

Nem elérhető jenessanyi

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 3491
    • Jenes razors
Re:Bőrök
« Válasz #231 Dátum: 2011. Január 09. - 15:54:09 »
Minden esetre vagy 100-200 kört adj neki a bőrön, hátha tényleg tud élezni az illető eladó :)
"A statisztika egy olyan tudomány, amely matematikai úton bebizonyítja, hogyha 7 napig hasmenésem volt, majd 7 napig szorulásom, akkor az emésztésem egyszerűen tökéletes."

Nem elérhető Toportyan

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1870
Re:Bőrök
« Válasz #232 Dátum: 2011. Január 09. - 21:08:21 »
Gret!

Ez a linkben nem az a fenőszíj, amiről én írtam.
Javaslom menj az extrametál központjába, mert ott minden van. Ha boltba mész, lehet ott éppen kifogyott az, ami érdekel.
"...és jól jegyezd meg fiacskám, az élet, ha kicsit is jól jön ki a lépés, annyira, de annyira gyönyörű."
Hrabal - Őfelsége pincére voltam

Nem elérhető Salmo

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1123
  • ne fogdosd az élét
Re:Bőrök
« Válasz #233 Dátum: 2011. Január 09. - 21:40:12 »


Nem tudom mennyire tudtok/akartok külföldről rendelni, de én akkor már inkább ezt venném meg az extrametálos helyett

http://www.sharpeningsupplies.com/Illinois-206-Leather-Razor-Strop-P246C11.aspx


Salmo
"Férfiembernek faluhelyen semmi sincs nagyobb mérge mint a beretválkozás, mert ritka a jó beretvakés. Sokkal ritkább, mint a tisztességes fehérnép."

Nem elérhető SicTransit

  • Moderátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 7810
  • lelkes kezdő
Re:Bőrök
« Válasz #234 Dátum: 2011. Január 09. - 21:42:31 »
Hamegmár, akkormár ezt:

http://www.sharpeningsupplies.com/Illinois-827-Russian-Leather-Razor-Strop-P245C11.aspx?UserID=13304332&SessionID=C4yEEt3V6Ljg9mtz9AnO

De miért neme lehet nagyítani?

SicTransit



Nem tudom mennyire tudtok/akartok külföldről rendelni, de én akkor már inkább ezt venném meg az extrametálos helyett

http://www.sharpeningsupplies.com/Illinois-206-Leather-Razor-Strop-P246C11.aspx


Salmo
God shave the queen

Penge mintabolt     Eladó kezdőkés

Nem elérhető Toportyan

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1870
Re:Bőrök
« Válasz #235 Dátum: 2011. Január 09. - 21:46:36 »
Ja, kár, hogy nem lehet az egész szíjat látni a képen :-\.
"...és jól jegyezd meg fiacskám, az élet, ha kicsit is jól jön ki a lépés, annyira, de annyira gyönyörű."
Hrabal - Őfelsége pincére voltam

Nem elérhető gret

  • Új tag
  • *
  • Hozzászólások: 44
Re:Bőrök
« Válasz #236 Dátum: 2011. Január 09. - 22:07:30 »
Gret!

Ez a linkben nem az a fenőszíj, amiről én írtam.
Javaslom menj az extrametál központjába, mert ott minden van. Ha boltba mész, lehet ott éppen kifogyott az, ami érdekel.

a bécsi úti üzletükre gondolsz?lehet elnézek valamelyik nap, mielőtt borotválkozom ezzel úgyis meg meg kell legalább bőrözni, eflelejtettem megkérdezni shave ready-e ::)
"...Ha egy ifjút megtanítasz a beretválkozásra és arra, hogy beretvaszerszámát jó rendben tartsa, ezzel jobban előmozdítod élete boldogságát, mintha ezer aranyat adnál neki." Franklin

Nem elérhető Toportyan

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1870
Re:Bőrök
« Válasz #237 Dátum: 2011. Január 10. - 09:03:46 »
Gret!

Nem az üzletre, a központra gondolok.

Kétpéter Extrametál Kft.

1034 Budapest, Bécsi út 100.
LHT irodaház, II. emelet, Extrametál kereskedelmi központ

Hétfőtől - csütörtökig: 8:30 - 16:30
Pénteken: 8:30 - 15:30

Tel.:061-4390515
Fax: 061-4390516

"...és jól jegyezd meg fiacskám, az élet, ha kicsit is jól jön ki a lépés, annyira, de annyira gyönyörű."
Hrabal - Őfelsége pincére voltam

Nem elérhető Tivadar

  • Új tag
  • *
  • Hozzászólások: 17
Re:Bőrök
« Válasz #238 Dátum: 2011. Január 10. - 11:17:14 »
Sziasztok,
Most értesültem, hogy az Extrametálnál lehet feszítős, hazai gyártmányú fenőszíjat vásárolni 3000 ft körüli áron.

Hátha érdekel valakit.
Rajtam kívül.
Mért én megyek és megnézem magamnak!

Ha jól emlékszem még karácsony előtt láttam egy ilyet a Budaörsi Auchanban levő boltban..
Az ár nagyságrendileg stimmelt, de a márkát nem tudom.

Nem elérhető gret

  • Új tag
  • *
  • Hozzászólások: 44
Re:Bőrök
« Válasz #239 Dátum: 2011. Január 10. - 13:46:48 »
én azt tudom, hogy már csak ez hiányzik, ma meglett borotva, vettem pamacsot es szappant is ;D
"...Ha egy ifjút megtanítasz a beretválkozásra és arra, hogy beretvaszerszámát jó rendben tartsa, ezzel jobban előmozdítod élete boldogságát, mintha ezer aranyat adnál neki." Franklin

Olvasatlan hozzászólások megtekintése a legutóbbi látogatásom óta.
Hozzászólásaimra érkezett új válaszok megtekintése.
Összes olvasatlan téma

 

iddaa net geciktirici