Szerző Téma: Bőrök  (Megtekintve 297849 alkalommal)

Nem elérhető mry314

  • Moderátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2691
    • Borotváim fényképei
Re:Bőrök
« Válasz #150 Dátum: 2010. Július 23. - 12:51:17 »
E-bayen láttam egy nagyon finom és ritka Yeti-bőr fenőszíjjat. Nem olcsó, de persze, hogy nem az...csak pár db. készült belőle! :crazy:

Ha már az egzotikumnál tartunk, régóta keresek tevemellbimbóbőrt, ha esetleg valaki tud ilyet, ne habozzon szólni! ;D :crazy: ;D
Vérem, bőröm, bánatom és  bajom!
Nem nyúzom tovább magamat agyon!
Nem pattan az arcom, nem lesz beteg bőröm!
Nem kell szitkozódnom miért van nekem szőröm.
Léber Kálmán

Nem elérhető Salmo

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1123
  • ne fogdosd az élét
Re:Bőrök
« Válasz #151 Dátum: 2010. Július 23. - 15:58:01 »


 Szerintem itt próbáld meg : http://www.zoobudapest.com/   hétközben menj iskola szezonban. Egy kis leleményesség, gyorsaság, és szerencse kell hozzá,

 no meg egy jó kés, amivel leszúrod és megnyúzod a tevét



Reofil
"Férfiembernek faluhelyen semmi sincs nagyobb mérge mint a beretválkozás, mert ritka a jó beretvakés. Sokkal ritkább, mint a tisztességes fehérnép."

Nem elérhető vidak

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 910
Re:Bőrök
« Válasz #152 Dátum: 2010. Július 23. - 16:20:14 »


 Szerintem itt próbáld meg : http://www.zoobudapest.com/   hétközben menj iskola szezonban. Egy kis leleményesség, gyorsaság, és szerencse kell hozzá,

 no meg egy jó kés, amivel leszúrod és megnyúzod a tevét



Reofil

Arra ügyelj, hogy csak teliholdnál szabad tevemellbimbót beszerezni!

Nem elérhető Szám Bácsi

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 198
Re:Bőrök
« Válasz #153 Dátum: 2010. Július 23. - 17:45:03 »
ROTFL

Nem elérhető VSZF

  • Új tag
  • *
  • Hozzászólások: 20
Re:Bőrök
« Válasz #154 Dátum: 2010. Július 23. - 21:58:23 »
Thaly...a Váli utcában(Móricz) kapsz egészen P3000-ig vízpapírt.Hétfőn lehet elugrom én is oda,nekem most sima csisz papír kéne fához...meg a köszörűshöz is mennem kéne már végre.Erről jut eszembe még tényleg nem raktál képet a GOTTA-ról,pedig várjuk ám.A rozsdafoltok azon vannak v másik késen??

Szia!

A héten voltam a Váli utcában. Sajnos 600-as volt a legfinomabb, és főleg 240 alattiak voltak. Azt mondták, hogy nem keresik a finomabbakat.

Ferenc

Nem elérhető longball

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 723
Re:Bőrök
« Válasz #155 Dátum: 2010. Július 23. - 22:16:24 »
Höhö...amikor véső vagy késnyelet csiszolok, fényezek, akkor 600-assal kezdem...onnan min 2000-ig... ;D

Nem elérhető longball

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 723
Re:Bőrök
« Válasz #156 Dátum: 2010. Július 23. - 22:25:20 »

Nem elérhető vidak

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 910
Re:Bőrök
« Válasz #157 Dátum: 2010. Július 24. - 12:38:30 »
Thaly...a Váli utcában(Móricz) kapsz egészen P3000-ig vízpapírt.Hétfőn lehet elugrom én is oda,nekem most sima csisz papír kéne fához...meg a köszörűshöz is mennem kéne már végre.Erről jut eszembe még tényleg nem raktál képet a GOTTA-ról,pedig várjuk ám.A rozsdafoltok azon vannak v másik késen??

Szia!

A héten voltam a Váli utcában. Sajnos 600-as volt a legfinomabb, és főleg 240 alattiak voltak. Azt mondták, hogy nem keresik a finomabbakat.

Ferenc

De hát nekem is onnan van :( mindkét boltban megnézted?

Nem elérhető fonthunter (†2014)

  • Halhatatlan tag
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 4060
    • Fonti galériája
Re:Bőrök
« Válasz #158 Dátum: 2010. Július 24. - 12:47:38 »
Én is a mellette lévő másik boltban kaptam a finomabbakat...  ;)
H: Flaschner JP: IWASAKI, TOSUKE, Hishakaku Kamisori Sheffield: F. Reynolds, Wade&Butcher "THE CELEBRATED",  Wostenholm pipe, IXL, Bengall, A.J.Jordan Solingen: Dubl Duck, Rob.Klaas, J.A. Henckels, R. Stehlo, Wacker, Bonsa, Revisor, BlackSmith Herder, RedPoint D: Buddel F: Thiers Issard "Le Canadien" SP: Filarmónica 13 USA: HartSteel, Max S

Nem elérhető VSZF

  • Új tag
  • *
  • Hozzászólások: 20
Re:Bőrök
« Válasz #159 Dátum: 2010. Július 24. - 15:26:53 »
Nem, csak a barkács-faáruban néztem, a zár-csavarboltban nem.  :) Mindig tanul valamit az ember.

Nem elérhető morphin

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 428
Re:Bőrök
« Válasz #160 Dátum: 2010. Július 24. - 18:32:57 »
A bal szélső festékes boltba kell menni... a csavarboltban ilyesmit nem árulnak.

Nem elérhető vidak

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 910
Re:Bőrök
« Válasz #161 Dátum: 2010. Július 24. - 18:44:12 »
A bal szélső festékes boltba kell menni... a csavarboltban ilyesmit nem árulnak.

először én is ott néztem - persze nem mondták volna maguktól azok se hogy nézzem meg a szomszédban :S

Nem elérhető morphin

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 428
Re:Bőrök
« Válasz #162 Dátum: 2010. Július 24. - 20:16:00 »
A bal szélső festékes boltba kell menni... a csavarboltban ilyesmit nem árulnak.

először én is ott néztem - persze nem mondták volna maguktól azok se hogy nézzem meg a szomszédban :S
A 3 bolt tulajdonképpen ugyanazon tulajdonosé...(azt hiszem) Én jobbról kezdve bementem mindegyikbe...mindig tovább küldtek.Ezért tudom,hogy a bal szélsőben KELL lennie.Lemegy az ember...balra a pulttól kb. 2 méterre ott a fiókos polc...tele vannak a fakkok különböző szemcseméretű víz és sima csisz papírokkal.Én ott vettem egészen 400tól 3000ig...szval 1000% hogy ott lehet venni.Ha elfogyott nekik és nem rendelnek akkor máshol kell szétnézni...autósboltok esetleg.

Nem elérhető KunEmber

  • Moderátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 3443
  • a babérolaj szerelmese
Re:Bőrök
« Válasz #163 Dátum: 2010. Július 24. - 20:45:03 »
off: hogyé vannak ezek a papírkák?

on

Nem elérhető morphin

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 428
Re:Bőrök
« Válasz #164 Dátum: 2010. Július 24. - 20:48:19 »
vettem kb 10 darabot és 6-700 Ft-ot fizettem...

Olvasatlan hozzászólások megtekintése a legutóbbi látogatásom óta.
Hozzászólásaimra érkezett új válaszok megtekintése.
Összes olvasatlan téma

 

iddaa net geciktirici