Szerző Téma: Borotvák a filmvásznon  (Megtekintve 149251 alkalommal)

Nem elérhető mry314

  • Moderátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2691
    • Borotváim fényképei
Re:Borotvák a filmvásznon
« Válasz #30 Dátum: 2010. Április 18. - 21:12:42 »
"modern 10 pengés reluxák"... ;D ;D ;D

Na, ezt megjegyzem magamnak!
Vérem, bőröm, bánatom és  bajom!
Nem nyúzom tovább magamat agyon!
Nem pattan az arcom, nem lesz beteg bőröm!
Nem kell szitkozódnom miért van nekem szőröm.
Léber Kálmán

Nem elérhető Pietro

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 159
Re:Borotvák a filmvásznon
« Válasz #31 Dátum: 2010. Május 15. - 22:47:56 »
Na még egy! (bár Eddel beszélgettünk erről a borotvatalin, mert mindketten láttuk moziban, a 80-as évek elején, azért beposztolom)

Kumokiri Nizaemon (1978)  ;D  azaz magyarul a "Szamurájok és banditák" néven futott a mozikban. http://www.imdb.com/title/tt0164707/

az én verziómban 00:29:52-nél kezdődik. Japán borotvakéssel borotválják a bandavezért. Hab nélkül  :)

Bandits.vs.Samurai.Squadron.1978.DVDRip.XViD-CroakerBC.avi  magyar felirat kumokiri.nizaemon.(1978).hun.1cd.(3102128).zip

Ed említette, hogy neki megvan DVD-n, valami hypermarket ömlesztett-kosár részlegében akadt rá  :D
Thiers-Issard "Le Petit Français" 4/8 | Thiers-Issard "Fox and Rooster" Silverwing Sheffield 5/8  | Dovo "Black Star" 5/8 | Sigmund Hollinger Sheffield 5/8 | Wacker "Jahresmesser 2009" 6/8 | Seizomoto Kinsei Kamisori | Merkur 34C (HD) | Merkur 37C (slant)

Nem elérhető morphin

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 428
Re:Borotvák a filmvásznon
« Válasz #32 Dátum: 2010. Május 15. - 23:29:09 »
Én ma kezdtem bele a 7 részes 'Rémálom az Elm utcában'-ba...első rész elején mutatják,hogy csinálja a Freddy a karmait. Nyeles borotvákat alakít át.  :o ;D 8) Elég laza...

Nem elérhető morphin

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 428
Re:Borotvák a filmvásznon
« Válasz #33 Dátum: 2010. Május 17. - 22:24:28 »
Egy újabb film...illetve sorozat.Nem tudom ki nézi a Helyszínelők sorozatot...bár van már sokféle,én csak a legelsőt szeretem...CSI:Las Vegas.
Most elkezdtem nézni dvd-n a 7. évadot és a 17. rész végén késsel (talán frameback,nem láttam pontosan) kezdi borotválni Grissom-ot Sara.  :crazy: tudom,így kb senkinek nem rémlik,de hátha látta más is.

Nem elérhető cotag

  • Moderátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1138
Re:Borotvák a filmvásznon
« Válasz #34 Dátum: 2010. Május 18. - 07:59:33 »
En a Heroes-ban haromszor vettem eszre keses borotvalkozast, egyszer DE-t es volt egyszer kes fenes kovon is.

http://www.youtube.com/watch?v=vBo1IsCNaMM

Nem elérhető toxin

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 407
Re:Borotvák a filmvásznon
« Válasz #35 Dátum: 2010. Május 18. - 08:42:14 »
A Vasember (Iron man) című filmben a professzor borotválkozik DE-vel. Az én verziómban 0:16:38-kor (A.Vasember.2008.HUN.DVDRip.Xvid-Running.avi) ;)
"Buy the ticket, take the ride..." /Hunter S. Thompson/

Nem elérhető morphin

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 428
Re:Borotvák a filmvásznon
« Válasz #36 Dátum: 2010. Június 01. - 09:09:38 »
Tegnap este néztem az Éli könyve c. filmet...kés szerepelt benne.Az érdekesség csak az benne, hogy egy vak nő borotválta a férfit...késsel.  :crazy: Nem valami hosszú jelenet...amióta hagyományos borotvás vagyok,mindig elkerekedik a szám ha filmben látok ilyen eszközöket...

Nem elérhető Pietro

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 159
Re:Borotvák a filmvásznon
« Válasz #37 Dátum: 2010. Június 01. - 09:32:31 »
Én is tegnap néztem egy klasszikus alkotást "Egy nehéz nap éjszakája" címmel (A Hard Day's Night). Valahogy eddig fel sem tűnt, hogy van benn borotva-jelenet, pedig láttam vagy... soxor, na  :D

Kb. a film egynegyedénél George Harrison a turnémenedzserük tükörképét "borotválja" meg  ;D  Lentről felfelé  :crazy:, konzervhabbal, de DE-vel operál (szerintem Edwin Jagger  ;))
Thiers-Issard "Le Petit Français" 4/8 | Thiers-Issard "Fox and Rooster" Silverwing Sheffield 5/8  | Dovo "Black Star" 5/8 | Sigmund Hollinger Sheffield 5/8 | Wacker "Jahresmesser 2009" 6/8 | Seizomoto Kinsei Kamisori | Merkur 34C (HD) | Merkur 37C (slant)

Nem elérhető vidak

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 910
Re:Borotvák a filmvásznon
« Válasz #38 Dátum: 2010. Június 01. - 09:37:51 »
Lazán kapcsolódik, már többször eszembe jutott:
Az andalúziai kutya eleje a borotvás jelenettel.
http://www.youtube.com/watch?v=HWm7YPYnYR0
(Gyengébb idegzetűek kapcsolják ki 0:40-nél)

Nem elérhető bimbi

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 572
    • kések
Re:Borotvák a filmvásznon
« Válasz #39 Dátum: 2010. Június 01. - 10:14:32 »
Lazán kapcsolódik, már többször eszembe jutott:
Az andalúziai kutya eleje a borotvás jelenettel.
http://www.youtube.com/watch?v=HWm7YPYnYR0
(Gyengébb idegzetűek kapcsolják ki 0:40-nél)
nekem beugrik egy horror jelenet, mikor valakit hátulról mutatnak a fürdőben és
figyelem! csak erős idegzetűeknek! a tükörben látszik és épp a szemgolyóját vágja fel egy pengével hm  ???
erre gondoltam.... :)  csak még nagyon kölök voltam, amikor láttam.... ez a jelenet maradt meg....
"...tegnapelőtt, amikor még holnapután volt..."

Nem elérhető vidak

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 910
Re:Borotvák a filmvásznon
« Válasz #40 Dátum: 2010. Június 01. - 12:24:04 »
erre gondoltam.... :)  csak még nagyon kölök voltam, amikor láttam.... ez a jelenet maradt meg....

nekünk elmagyarázták annak idején mit jelent a film, legalábbis egyes részletei - ez a jelenet pl arra utal, hogy a film "nem a szemnek való", vagyis a sorok között kell olvasni.

Nem elérhető Professzore

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 161
Re:Borotvák a filmvásznon
« Válasz #41 Dátum: 2010. Június 01. - 22:02:23 »
7 év Tibetben, 56. perc. Késes borotvával ad magának az egyik főhős. :-)
Április nyolcadikától... :-) Lord L6, Proraso/Omega pamacs szép tartón, Kappus Aloe Verás krém. Volt/van T&H mintacsomag, mintakészletek (1. és 2.), és június 25-étől van egy Merkur Futur is. :-)

Nem elérhető zolio

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 541
Re:Borotvák a filmvásznon
« Válasz #42 Dátum: 2010. Június 01. - 23:11:20 »
7 év Tibetben, 56. perc. Késes borotvával ad magának az egyik főhős. :-)
Neeee. pont ma néztem és nekem is szemet szúrt. ;)

Nem elérhető thaly3

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 480
Re:Borotvák a filmvásznon
« Válasz #43 Dátum: 2010. Június 23. - 23:49:37 »
Az HBO-n most megy a "Sziklák vére" című grandiózus (-an sz@r) alkotás, az előbb egy kerekfejű 6/8-ossal vágtak fel egy fickót. Viszont a bőrszíj elmaradt előtte... :D és egy timsó tömb is elkelne a csávónak! :D

Nem elérhető morphin

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 428
Re:Borotvák a filmvásznon
« Válasz #44 Dátum: 2010. Június 24. - 07:34:17 »
Én pedig az új 2010-es Farkasember remake-et néztem bátyámmal...ebben Anthony Hopkins vágja el a felesége torkát str8-el...meg azt hiszem a fiának is odadobja valamiért...de annyira nem fogott meg a film.

Olvasatlan hozzászólások megtekintése a legutóbbi látogatásom óta.
Hozzászólásaimra érkezett új válaszok megtekintése.
Összes olvasatlan téma

 

iddaa net geciktirici