Szerző Téma: Egyéni receptek  (Megtekintve 172581 alkalommal)

Nem elérhető gprinz

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 644
Re:Egyéni receptek
« Válasz #300 Dátum: 2012. Január 19. - 09:48:45 »
Fighters Club?
"Iuris praecepta sunt haec: honeste vivere, alterum non laedere, suum cuique tribuere." (Ulpianus)

Nem elérhető edgarm

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 324
Re:Egyéni receptek
« Válasz #301 Dátum: 2012. Január 19. - 10:05:28 »
Fighters Club?
Olyan csak filmen van  :fetreng:
Egy vicces asszociáció jutott eszembe az előttem szóló avatarja és a szappan alapanyaga közöt, de annak sincs köze a filmhez.

Nem elérhető Malac

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 6026
  • wei wuwei
Re:Egyéni receptek
« Válasz #302 Dátum: 2012. Január 19. - 10:07:49 »
...a film nekem jobban tetszik...  ::)
"Jertek, s hogy sorsotok előre nézzétek,
Vigyázó szemetek Párizsra vessétek!"

                                                            Batsányi János: A franciaországi változásokra

Nem elérhető longball

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 723
Re:Egyéni receptek
« Válasz #303 Dátum: 2012. Január 21. - 13:23:32 »
Azért nem kell lenézni azt a román könyvet. Négyötöd részben a magyar vegyireceptek betűhű másolata, és a maradék kiegészités sem rossz. Az írója ráadásul pofátlan módon ez előszóban arra hivatkozik, hogy nagymamája kedvéért "irja" magyar nyelven....  :evil:

Üdv: longball

Nem elérhető Malac

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 6026
  • wei wuwei
Re:Egyéni receptek
« Válasz #304 Dátum: 2012. Január 21. - 13:28:30 »
Azért nem kell lenézni azt a román könyvet.
...úgy értem, jobban tetszik, ha a szappan nem malaczsírból készül... hanem a plasztikai beavatkozások melléktermékeiből.  :D
"Jertek, s hogy sorsotok előre nézzétek,
Vigyázó szemetek Párizsra vessétek!"

                                                            Batsányi János: A franciaországi változásokra

Nem elérhető edgarm

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 324
Re:Egyéni receptek
« Válasz #305 Dátum: 2012. Január 21. - 20:27:36 »
Elnézést, ha nagyképűség lett volna a hozzászólásomban. Inkább arra céloztam, hogy a kísérletező kedvedhez hozzájárulok egy kis házi szappannal. A malac kedvéért:
http://www.flickr.com/photos/kandras79/5260570626/

Nem elérhető Gesa

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 703
  • Proraso über alles!
Re:Egyéni receptek
« Válasz #306 Dátum: 2012. Január 21. - 21:27:04 »
Orosházi háziszappant fel tudok ajánlani én is....
"Csak verem, verem, verem, majd beleszakadok, nem bántok én senkit, csak verem a habot...."

Nem elérhető Malac

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 6026
  • wei wuwei
Re:Egyéni receptek
« Válasz #307 Dátum: 2012. Január 21. - 21:40:47 »
Az tyúkból van?
"Jertek, s hogy sorsotok előre nézzétek,
Vigyázó szemetek Párizsra vessétek!"

                                                            Batsányi János: A franciaországi változásokra

Nem elérhető Gesa

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 703
  • Proraso über alles!
Re:Egyéni receptek
« Válasz #308 Dátum: 2012. Január 21. - 22:45:36 »
háperszehogynem:)
"Csak verem, verem, verem, majd beleszakadok, nem bántok én senkit, csak verem a habot...."

Nem elérhető Szőrmók

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2684
Re:Egyéni receptek
« Válasz #309 Dátum: 2012. Január 26. - 18:54:29 »
Van egy borotválkozás utáni krémem, amit az asszonyka kotyvasztott magának eredendően az arcára(nem borotválkozás utánra :borosta:), s egy alkalommal rákente a képemre. Azóta nem pattog ki a nyakam másnapra, ha nem sikerül jól a vagdalódzás. Egyszerű gyógyszertári kenőcs az alap, Ung. hydrophil. nonionic.. bármely gyógyszertárban lehet kérni. Ebbe jön "ízlés" szerint pár, vagy jó pár csepp teafa olaj, ami fertőtlenít, gyulladáscsökkentő a hatása, meg hasonlók. Ezt a krémet vizes arcra is lehet kenni, sőt úgy jobban felszívódik, mert valójában fürdő kenőcs, vagy mi, asszem babáknak is javasolják, de ettől el tekinthetünk.

Mindenesetre tök jó az illata, a teafa olaj miatt és az anyagköltsége is igen kedvező!

Ha tesztek egy próbát vele, a tapasztalatokat kérlek osszátok meg velem!

Üdv,

Szőrmók
Sheffield-England

Nem elérhető edgarm

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 324
Re:Egyéni receptek
« Válasz #310 Dátum: 2012. Január 27. - 07:48:38 »
Igen, a legjobb fürdőkenőcs a babának :-) De van ugyan ilyen egyszerű gyógyszertári popsikrém a babáknak (ung. cholesterol (3%) comp - talán így írják), ami viszont jó zsíros és nagyon jól ápolja a bőrt. Természetesen azt is lehet "ízesíteni". Bár ez utóbbi inkább a bringázástól/sízéstől/stb. kiszáradt arcodat ápolja  ;D

Viszont arra figyelni kell, hogy nem minden gyógyszertár készíti el ezeket a termékeket, mert ugye olcsók...

Nem elérhető Salmo

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1123
  • ne fogdosd az élét
Re:Egyéni receptek
« Válasz #311 Dátum: 2012. Január 27. - 07:57:06 »


Szőrmók !  Többen is használjuk ezeket a krémeket, általános megelégedettséggel. Jómagam
a cremour aquaosus-t, ami összehasonlítva a U.H.N-el kevésbé zsíros, kézről, eszközről könnyebben
lemosható. Ja, igen én kizárólag preshave-ként használom, és én is "ízesítem" mindennel.
"Férfiembernek faluhelyen semmi sincs nagyobb mérge mint a beretválkozás, mert ritka a jó beretvakés. Sokkal ritkább, mint a tisztességes fehérnép."

Nem elérhető Szőrmók

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2684
Re:Egyéni receptek
« Válasz #312 Dátum: 2012. Január 27. - 07:59:13 »
Igen, a legjobb fürdőkenőcs a babának :-) De van ugyan ilyen egyszerű gyógyszertári popsikrém a babáknak (ung. cholesterol (3%) comp - talán így írják), ami viszont jó zsíros és nagyon jól ápolja a bőrt. Természetesen azt is lehet "ízesíteni". Bár ez utóbbi inkább a bringázástól/sízéstől/stb. kiszáradt arcodat ápolja  ;D

Viszont arra figyelni kell, hogy nem minden gyógyszertár készíti el ezeket a termékeket, mert ugye olcsók...

...hát hogy olcsók, igen, én úgymond vidéki gyógyszertárakról beszéltem, erre felé kapható. A popsi kenőcsöt meg fogom kérdezni.
Sheffield-England

Nem elérhető Szőrmók

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2684
Re:Egyéni receptek
« Válasz #313 Dátum: 2012. Január 27. - 08:01:40 »

Szőrmók !  Többen is használjuk ezeket a krémeket, általános megelégedettséggel. Jómagam
a cremour aquaosus-t, ami összehasonlítva a U.H.N-el kevésbé zsíros, kézről, eszközről könnyebben
lemosható. Ja, igen én kizárólag preshave-ként használom, és én is "ízesítem" mindennel.

Nem olvastam végig a hozzászólásokat, elnézést, ha ismételtem.
Sheffield-England

Nem elérhető SicTransit

  • Moderátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 7810
  • lelkes kezdő
Re:Egyéni receptek
« Válasz #314 Dátum: 2012. Január 27. - 08:12:22 »
De kötelező nekik, ha kéred, csak ugye a lustasággal védekeznek.

Sőt az egyik gyökér patikus nekiállt engem ócsárolni, hogy a Naturland tubusos, tehát nem általuk kikevert cucc sokkal higiénikusabb, hogy lehetek ilyen szörnyű balkáni állat, hogy a tégelyessel kenem a kölköket fürdésnél. - Rezzenéstelen arccal bemutatkoztam (Csókolom, én vagyok a vevő, az ajándék zacskót és a jótanácsot nem kérem), és fizettem.

Igen, a legjobb fürdőkenőcs a babának :-) De van ugyan ilyen egyszerű gyógyszertári popsikrém a babáknak (ung. cholesterol (3%) comp - talán így írják), ami viszont jó zsíros és nagyon jól ápolja a bőrt. Természetesen azt is lehet "ízesíteni". Bár ez utóbbi inkább a bringázástól/sízéstől/stb. kiszáradt arcodat ápolja  ;D

Viszont arra figyelni kell, hogy nem minden gyógyszertár készíti el ezeket a termékeket, mert ugye olcsók...
God shave the queen

Penge mintabolt     Eladó kezdőkés

Olvasatlan hozzászólások megtekintése a legutóbbi látogatásom óta.
Hozzászólásaimra érkezett új válaszok megtekintése.
Összes olvasatlan téma

 

iddaa net geciktirici