Szerző Téma: Fürdőszobáink  (Megtekintve 88464 alkalommal)

Nem elérhető fonthunter (†2014)

  • Halhatatlan tag
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 4060
    • Fonti galériája
Fürdőszobáink
« Dátum: 2011. Szeptember 14. - 09:41:33 »
..ötlet:
Minden BOJOS fényképeze le a saját fürdőszobáját, és készítsünk fürdőszoba galériát, külön topicban. (A képekből)
Toportyán

Akkor én elkezdem  :crazy:

Na jó, igaza van az Ednek, kivettem azokat a randa túlzsúfolt képeket, aki netán rá akar nézni, az elmehet a ...galériámba.  ;D
Közkívánatra ismét: :-*





« Utoljára szerkesztve: 2011. Szeptember 14. - 21:03:45 írta fonthunter »
H: Flaschner JP: IWASAKI, TOSUKE, Hishakaku Kamisori Sheffield: F. Reynolds, Wade&Butcher "THE CELEBRATED",  Wostenholm pipe, IXL, Bengall, A.J.Jordan Solingen: Dubl Duck, Rob.Klaas, J.A. Henckels, R. Stehlo, Wacker, Bonsa, Revisor, BlackSmith Herder, RedPoint D: Buddel F: Thiers Issard "Le Canadien" SP: Filarmónica 13 USA: HartSteel, Max S

Nem elérhető SicTransit

  • Moderátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 7810
  • lelkes kezdő
Re:Fürdőszobáink
« Válasz #1 Dátum: 2011. Szeptember 14. - 09:46:56 »
Ellenpont:

God shave the queen

Penge mintabolt     Eladó kezdőkés

Nem elérhető bimbi

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 572
    • kések
Re:Fürdőszobáink
« Válasz #2 Dátum: 2011. Szeptember 14. - 12:17:41 »
b#&>@zzzz Fonti....
igaz volt már a kép, de mindig egy szentély v valmi ilyesmi jut az eszembe ilyenkor...... :kalapemel:
"...tegnapelőtt, amikor még holnapután volt..."

Nem elérhető Malac

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 6026
  • wei wuwei
Re:Fürdőszobáink
« Válasz #3 Dátum: 2011. Szeptember 14. - 12:22:13 »
Akkor én elkezdem  :crazy:
...ilyen kis beavatkozáshoz ekkora szerszámkészletet tartani!  ;)
Ez olyan, mintha nekem fésű-gyűjteményem lenne.
"Jertek, s hogy sorsotok előre nézzétek,
Vigyázó szemetek Párizsra vessétek!"

                                                            Batsányi János: A franciaországi változásokra

Nem elérhető edgarm

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 324
Re:Fürdőszobáink
« Válasz #4 Dátum: 2011. Szeptember 14. - 17:09:46 »
Milyen pimasz beszólásokat megengednek maguknak a "fiatalok"...

Egyébként én is nézegetem a piacokon (BOJO, ebay, vatera, webshop, stb.) kapható borotvákat és szívesen kipróbálnék Filat, Mastro-t, Wostit vagy TI-ot, Shavemac pamacsot, GFT szappant, stb. de a jelenlegivel is tökéletesen elégedett vagyok. És nagyapám egy szappan, pamacs, borotva, bőr kombóval élete végéig kihúzta. Jó látni egy-egy szép darabot (gyönyörködteti a szemet), de én inkább a borotva minimalizmusom felé húzok: egy-két jó darab és azzal stabilan vágom a szőrt.

Akkor én elkezdem  :crazy:
...ilyen kis beavatkozáshoz ekkora szerszámkészletet tartani!  ;)
Ez olyan, mintha nekem fésű-gyűjteményem lenne.

Nem elérhető ZOZO

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 3317
Re:Fürdőszobáink
« Válasz #5 Dátum: 2011. Szeptember 14. - 17:34:37 »
Edgram, milyen kést használsz most?
Amúgy én is elvoltam jónéhány évig a Dorko-mal, majd megint jónéhány évig a Zwillings-el. Aztán még jött néhány darab, még ez sem lett volna baj, csak aztán rátaláltam erre az oldalra, amig tudtam ellenálltam a kisértésnek, de Fonti WB Celebrated-jével megadta a lökést ahol már zuhantam a szakadékba és nem volt megállás.
Az eredmény az elad topikban látható.

Nem elérhető fonthunter (†2014)

  • Halhatatlan tag
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 4060
    • Fonti galériája
Re:Fürdőszobáink
« Válasz #6 Dátum: 2011. Szeptember 14. - 17:48:11 »
Uraim, örülök, hogy jól érzik magukat a "Fürdőszobáink"-ban, de lehetőleg próbáljunk ragaszkodni Topi eredeti elképzeléséhez, vagyis, hogy itt valamiféle fürdőszoba galériára koncentráljunk.  ;)
H: Flaschner JP: IWASAKI, TOSUKE, Hishakaku Kamisori Sheffield: F. Reynolds, Wade&Butcher "THE CELEBRATED",  Wostenholm pipe, IXL, Bengall, A.J.Jordan Solingen: Dubl Duck, Rob.Klaas, J.A. Henckels, R. Stehlo, Wacker, Bonsa, Revisor, BlackSmith Herder, RedPoint D: Buddel F: Thiers Issard "Le Canadien" SP: Filarmónica 13 USA: HartSteel, Max S

Nem elérhető edrose

  • Adminisztrátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 3560
    • Pamacs és penge
Re:Fürdőszobáink
« Válasz #7 Dátum: 2011. Szeptember 14. - 17:51:45 »
Azért rendes gyerek ez a fonti, nem ám kivár egy kicsit, adna egy kis előnyt nekünk, mazsoláknak, nem, hanem nyitásnak egyből betolja a saját, építéskor eleve a borotva köré tervezett fürdőszobáját, nehogy sokan merjük betenni azt a kis sarkot, fél polcot, kéttenyérnyi helyet a mosógépen stb., ami a miénk...   :evil:   :evil:   :evil:


:fetreng:

Nem elérhető fonthunter (†2014)

  • Halhatatlan tag
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 4060
    • Fonti galériája
Re:Fürdőszobáink
« Válasz #8 Dátum: 2011. Szeptember 14. - 18:18:58 »
 :sör:  ;D ...vettem.  ;)
H: Flaschner JP: IWASAKI, TOSUKE, Hishakaku Kamisori Sheffield: F. Reynolds, Wade&Butcher "THE CELEBRATED",  Wostenholm pipe, IXL, Bengall, A.J.Jordan Solingen: Dubl Duck, Rob.Klaas, J.A. Henckels, R. Stehlo, Wacker, Bonsa, Revisor, BlackSmith Herder, RedPoint D: Buddel F: Thiers Issard "Le Canadien" SP: Filarmónica 13 USA: HartSteel, Max S

Nem elérhető ghost

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 122
Re:Fürdőszobáink
« Válasz #9 Dátum: 2011. Szeptember 14. - 18:28:59 »

Na jó, igaza van az Ednek, kivettem azokat a randa túlzsúfolt képeket, aki netán rá akar nézni, az elmehet a ...galériámba.  ;D

hm,akkor meg minek ez a topic?tessen visszarakni vagy kérvényezem hogy legyen mindenkinek külön galériája!
olyan nincs hogy van ész oszt adok.az vagy van vagy nincs

Nem elérhető edrose

  • Adminisztrátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 3560
    • Pamacs és penge
Re:Fürdőszobáink
« Válasz #10 Dátum: 2011. Szeptember 14. - 19:33:06 »

Na jó, igaza van az Ednek, kivettem azokat a randa túlzsúfolt képeket, aki netán rá akar nézni, az elmehet a ...galériámba.  ;D

hm,akkor meg minek ez a topic?tessen visszarakni vagy kérvényezem hogy legyen mindenkinek külön galériája!

Igen, én is inkább a magas labdát szerettem volna lecsapni...  :evil:  Vissza, vissza!   :borz2:

Nem elérhető SicTransit

  • Moderátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 7810
  • lelkes kezdő
Re:Fürdőszobáink
« Válasz #11 Dátum: 2011. Szeptember 14. - 19:38:40 »
Illetve hát akkor ez kötelezettség Rád nézve Ed, tessen csak pakolni a sajátot!  :evil:

ÉS igen, össznépileg követeljük vissza Fonti nyitó képeit, annál  is inkább, mert így nem kell szerkesztenem a saját hozzászólásomat!  8)


Na jó, igaza van az Ednek, kivettem azokat a randa túlzsúfolt képeket, aki netán rá akar nézni, az elmehet a ...galériámba.  ;D

hm,akkor meg minek ez a topic?tessen visszarakni vagy kérvényezem hogy legyen mindenkinek külön galériája!

Igen, én is inkább a magas labdát szerettem volna lecsapni...  :evil:  Vissza, vissza!   :borz2:
God shave the queen

Penge mintabolt     Eladó kezdőkés

Nem elérhető fonthunter (†2014)

  • Halhatatlan tag
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 4060
    • Fonti galériája
Re:Fürdőszobáink
« Válasz #12 Dátum: 2011. Szeptember 14. - 21:04:34 »
Engedtem a tömegek nyomásának.
 :sör:
H: Flaschner JP: IWASAKI, TOSUKE, Hishakaku Kamisori Sheffield: F. Reynolds, Wade&Butcher "THE CELEBRATED",  Wostenholm pipe, IXL, Bengall, A.J.Jordan Solingen: Dubl Duck, Rob.Klaas, J.A. Henckels, R. Stehlo, Wacker, Bonsa, Revisor, BlackSmith Herder, RedPoint D: Buddel F: Thiers Issard "Le Canadien" SP: Filarmónica 13 USA: HartSteel, Max S

Nem elérhető bgakos

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 5276
  • 7/8"-os kést keresek
Re:Fürdőszobáink
« Válasz #13 Dátum: 2011. Szeptember 14. - 21:11:52 »
Rájöttem, hogy kispályás vagyok  :fetreng:  :fetreng:

Engedtem a tömegek nyomásának.
 :sör:
HW: Razorock Game Changer .084, Ap Shave Co. pamacsok
SW: B&M, Stirling, Tabac

FBP

  • Vendég
Re:Fürdőszobáink
« Válasz #14 Dátum: 2011. Szeptember 14. - 21:12:56 »
hm...ezt néhány egyház is megirigyelné  :crazy:
ahogy elnézem a pamacsokat, ez itt a politeizmus esete  :crazy: :crazy:

Olvasatlan hozzászólások megtekintése a legutóbbi látogatásom óta.
Hozzászólásaimra érkezett új válaszok megtekintése.
Összes olvasatlan téma

 

iddaa net geciktirici