Szerző Téma: Fürdőszobáink  (Megtekintve 90847 alkalommal)

Nem elérhető Forri

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2021
Re:Fürdőszobáink
« Válasz #210 Dátum: 2017. Május 23. - 18:14:50 »
Hol lehet kapni és mire hasonlít?
Nekem amúgy a Paco Rabanne Paco tűnt fel. ;)
(szerintem)

Nem elérhető kleithos

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 474
Re:Fürdőszobáink
« Válasz #211 Dátum: 2017. Május 23. - 18:36:20 »
Hol lehet kapni és mire hasonlít?
Nekem amúgy a Paco Rabanne Paco tűnt fel. ;)
Szia. Utoljára az iparfümérián ( most notino.hu ) vettem jó áron. Valójában azt mondanám, hogy kizárólag önmagára hasonlít. Fűszeres, igazi férfias illat. A régi Paco a másik kedvenc. A 80 as években minden magára adó talján latin lover ilyet használt :-) Csodás emlékek egy eltűnt világból. Akkor még a férfiaknak férfi illatuk volt, a nőknek pedig női illatuk. Nem pedig metro busz villamos szexuális illatuk, nem tudva melyik melyik nemhez tartozik. A kettő szerintem hasonló karakter. Egyikkel sem lő mellé az emberfia.

Nem elérhető kleithos

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 474
Re:Fürdőszobáink
« Válasz #212 Dátum: 2017. Május 23. - 18:38:25 »
Hol lehet kapni és mire hasonlít?
Nekem amúgy a Paco Rabanne Paco tűnt fel. ;)
Szia. Utoljára az iparfümérián ( most notino.hu ) vettem jó áron. Valójában azt mondanám, hogy kizárólag önmagára hasonlít. Fűszeres, igazi férfias illat. A régi Paco a másik kedvenc. A 80 as években minden magára adó talján latin lover ilyet használt :-) Csodás emlékek egy eltűnt világból. Akkor még a férfiaknak férfi illatuk volt, a nőknek pedig női illatuk. Nem pedig metro busz villamos szexuális illatuk, nem tudva melyik melyik nemhez tartozik. A kettő szerintem hasonló karakter. Egyikkel sem lő mellé az emberfia.
A Tsar :

Összetétel

Fej

levandula, rozmaring, bergamott

Szív

fahéj, kömény, jázmin

Alap

tölgy, szantálfa, pacsuli

A Van Cleef & Arpels Tsar for Men egy jellegzetes férfi illat az igazi gentlemaneknek. A fás tónusai citrusos bergamottal vannak kiegészítve, levendulával finomítva és gyógynövényekkel, valamint fűszerekkel fűszerezve. Így együtt egy nagyon férfias illatot alkotnak, mely a klasszikus és a modern parfüm között van valahol. Ezt bizonyítja az is, hogy a Tsar a Van Cleef & Arpels márka állandó terméke - először 1989-ben került piacra. Majd 2007-ben egy új elegáns üvegcsébe csomagolták, mely art deco stílusban készült, tiszta vonalakkal. Az üveg sima és fényes felülete smaragdzöld színben a drágakövet juttatja eszünkbe, melynek illata megtestesül a Van Cleef & Arpels Tsar parfümben, elvarázsolva minden hölgyet.

Remélem egy kicsit tudtam segíteni.

Nem elérhető bgakos

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 5276
  • 7/8"-os kést keresek
Re:Fürdőszobáink
« Válasz #213 Dátum: 2017. Május 23. - 21:08:35 »
Legutóbb Parndorfban vettem, ha jól emlékszem 55 euró (100 ml) volt, utána láttam a német Amazonon 36 €-ért  :jajne:

Hol lehet kapni és mire hasonlít?
Nekem amúgy a Paco Rabanne Paco tűnt fel. ;)
HW: Razorock Game Changer .084, Ap Shave Co. pamacsok
SW: B&M, Stirling, Tabac

Nem elérhető bgakos

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 5276
  • 7/8"-os kést keresek
Re:Fürdőszobáink
« Válasz #214 Dátum: 2017. Május 23. - 21:11:47 »
Boldog 80-as, 90-es évek másik kedvenc illata a Cacharel volt, nemrég vettem újra és igen, igen, igen, ezt kerestem, hiányzott  :2thumbup:
Azzarot is nagyon szeretem, abból egy limited-et csíptem meg jó áron, szinten nagy kedvenc volt régen  :)

Szia. Utoljára az iparfümérián ( most notino.hu ) vettem jó áron. Valójában azt mondanám, hogy kizárólag önmagára hasonlít. Fűszeres, igazi férfias illat. A régi Paco a másik kedvenc. A 80 as években minden magára adó talján latin lover ilyet használt :-) Csodás emlékek egy eltűnt világból. Akkor még a férfiaknak férfi illatuk volt, a nőknek pedig női illatuk. Nem pedig metro busz villamos szexuális illatuk, nem tudva melyik melyik nemhez tartozik. A kettő szerintem hasonló karakter. Egyikkel sem lő mellé az emberfia.
HW: Razorock Game Changer .084, Ap Shave Co. pamacsok
SW: B&M, Stirling, Tabac

Nem elérhető kleithos

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 474
Re:Fürdőszobáink
« Válasz #215 Dátum: 2017. Május 23. - 21:12:14 »
Legutóbb Parndorfban vettem, ha jól emlékszem 55 euró volt, utána láttam a német Amazonon 36 €-ért  :jajne:

Hol lehet kapni és mire hasonlít?
Nekem amúgy a Paco Rabanne Paco tűnt fel. ;)
https://www.notino.hu/van-cleef-arpels/tsar-eau-de-toilette-ferfiaknak/

Szerintem elég baráti ár.

Nem elérhető bgakos

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 5276
  • 7/8"-os kést keresek
Re:Fürdőszobáink
« Válasz #216 Dátum: 2017. Május 23. - 21:44:08 »
Hát lényegesen barátibb, mint amennyiért én vettem  ;D
Eredeti parfümöket forgalmaznak?
HW: Razorock Game Changer .084, Ap Shave Co. pamacsok
SW: B&M, Stirling, Tabac

Nem elérhető kleithos

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 474
Re:Fürdőszobáink
« Válasz #217 Dátum: 2017. Május 23. - 21:47:10 »
Hát lényegesen barátibb, mint amennyiért én vettem  ;D
Eredeti parfümöket forgalmaznak?
Igen, kizárólag eredetieket. Tudod az utóbbi években azért ment le a felére az ára, mert ezek a klasszikusok manapság nem menő illatok a metro szexuális állítólagos hímneműeknek :-) Ez a mi szerencsénk :-)

Nem elérhető bgakos

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 5276
  • 7/8"-os kést keresek
Re:Fürdőszobáink
« Válasz #218 Dátum: 2017. Május 23. - 21:47:35 »
Mivel parfümös topicot csináltunk a fürdőszobásból  ;D, így bátran felteszem a kérdést, szóval Alt-Innsbruck Eau de Cologne-t keresek jó áron, Amazonon 25 €, van olcsóbb tippetek rá?

HW: Razorock Game Changer .084, Ap Shave Co. pamacsok
SW: B&M, Stirling, Tabac

Nem elérhető Forri

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2021
Re:Fürdőszobáink
« Válasz #219 Dátum: 2017. Május 24. - 09:51:30 »
Azzarot is nagyon szeretem,
:+1:
A narancssárga Pour Homme a legjobb, szerintem az egy időtlen klasszikus, nem "papás", és tartós is. :)
(szerintem)

Nem elérhető bgakos

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 5276
  • 7/8"-os kést keresek
Re:Fürdőszobáink
« Válasz #220 Dátum: 2017. Május 24. - 11:08:09 »
Azt is használom, tényleg 1. class, de ez a limitált jobb  ;D
Nagyon jó tőlük még a Chrome United is.

A narancssárga Pour Homme a legjobb, szerintem az egy időtlen klasszikus, nem "papás", és tartós is. :)
HW: Razorock Game Changer .084, Ap Shave Co. pamacsok
SW: B&M, Stirling, Tabac

Nem elérhető gprinz

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 644
Re:Fürdőszobáink
« Válasz #221 Dátum: 2017. Május 24. - 11:12:05 »
Azzarot is nagyon szeretem,
:+1:
A narancssárga Pour Homme a legjobb, szerintem az egy időtlen klasszikus, nem "papás", és tartós is. :)
:+1: Nálam ezek mellett szokott még szerepelni az Aramis (az eredeti, toldatok nélküli változat) és Guerlain Vetiver. Fahrenheit-et szeretnék még venni, meg, Givenchy Pour Monsieur-t...
"Iuris praecepta sunt haec: honeste vivere, alterum non laedere, suum cuique tribuere." (Ulpianus)

Nem elérhető Forri

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2021
Re:Fürdőszobáink
« Válasz #222 Dátum: 2017. Május 24. - 15:40:38 »
Ezt az Aramist nem ismeri/használja esetleg valaki?
(tényleg offolunk)

https://www.fragrantica.com/perfume/Aramis/Tuscany-Per-Uomo-123.html
(szerintem)

Nem elérhető Detre

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 632
Re:Fürdőszobáink
« Válasz #223 Dátum: 2017. Május 24. - 15:53:19 »
Van belőle egy mintám. Az orrom viszont nem túl képzett. A levendula nálam erőteljesebb, mint a fragranticán hangsúlyozott citrusos, citromos jegyek. A fűszeres, zöldfűszeres jegyek is megvannak és valóban van benne némi bazsalikom is, úgy érzem. A fahéj idővel erős lesz (nekem egy picit túlzottan is az).

Kellemes, nem tolakodó, de határozott, nem túl nehéz vagy tömény illat. Elég jó (ezzel gondolom, nagyon megmondtam a tutit!).

Nem elérhető Narakh

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1139
Re:Fürdőszobáink
« Válasz #224 Dátum: 2017. Május 24. - 18:11:02 »
 :offtopik:

Akkor még a férfiaknak férfi illatuk volt, a nőknek pedig női illatuk. Nem pedig metro busz villamos szexuális illatuk, nem tudva melyik melyik nemhez tartozik.
mert ezek a klasszikusok manapság nem menő illatok a metro szexuális állítólagos hímneműeknek :-) Ez a mi szerencsénk :-)

Nem azért, hogy bántsalak, de a második ilyen hozzászólás után már igazán nem állom meg: tényleg ilyen simán ledegradálsz mindenkit, akinek nem a tiédhez hasonló az ízlése? Ennek a fórumnak (tulajdonképpen semmilyen fórumnak) szerintem tényleg nem erről kéne szólnia.
"This was I, a sparrow. I did my best; farewell."

Olvasatlan hozzászólások megtekintése a legutóbbi látogatásom óta.
Hozzászólásaimra érkezett új válaszok megtekintése.
Összes olvasatlan téma

 

iddaa net geciktirici