Szerző Téma: Nullásgép , borotva.  (Megtekintve 53230 alkalommal)

Nem elérhető kezdőmókus

• Törzstag
Re:Nullásgép , borotva.
« Válasz #135 Dátum: 2018. Június 12. - 09:25:46 »
Technikai kérdések:

1. Egyelőre nem tudom eldönteni, hogy váltsak-e kezet fejborotválásnál. Jobbkezes vagyok, de azzal a bal oldalon nem mindent tudok kényelmesen elérni. Viszont bal kézben szokatlan a borotva. Ki hogy csinálja?

2. Kísérletezek napi fejborotválással, 1 kör minden reggel és kész, egyelőre bejön csak kicsit irritált a fejbőröm utána. Számítsak arra hogy ezt ugyanúgy meg fogja szokni mint az arcom, vagy ez már sok?

Nem elérhető Rotbart

• Moderátor
  • Törzstag
Nullásgép , borotva.
« Válasz #136 Dátum: 2018. Június 12. - 09:39:22 »
Napi használatra én ilyet javasolnék: https: ebay.co.uk/itm/HeadBlade-Razor-ATX-All-Terrain-Razor-Head-Shave-Razor-Blade-Kit-2015-Special/202318844242

Vannak korábbi változatai is, azokat olcsóbban is meg lehetve találni valahol.

Nem elérhető kezdőmókus

• Törzstag
« Válasz #137 Dátum: 2018. Június 12. - 16:10:09 »
Nagyon cukin néz ki, de szerintem maradok a DE-nél ;) sokpengés izékkel már nem tudom elképzelni az életemet, nem akarok újabb tárgyat vásárolni, másrészt pedig praktikusan azt hiszem hogy hamar eltömítené a pengeközöket a finom borosta (DE-t simán át tudom öblíteni).

Másrészt kb 8 perc alatt lekapom a fejemről, csak dolgozni kell a bal oldal technikáján.

Nem elérhető csikó

• Új tag
  • *
« Válasz #138 Dátum: Ma - 11:11:23 »
Technikai kérdések:

1. Egyelőre nem tudom eldönteni, hogy váltsak-e kezet fejborotválásnál. Jobbkezes vagyok, de azzal a bal oldalon nem mindent tudok kényelmesen elérni. Viszont bal kézben szokatlan a borotva. Ki hogy csinálja?

2. Kísérletezek napi fejborotválással, 1 kör minden reggel és kész, egyelőre bejön csak kicsit irritált a fejbőröm utána. Számítsak arra hogy ezt ugyanúgy meg fogja szokni mint az arcom, vagy ez már sok?
Technikai kérdések:

Nem elérhető csikó

• Új tag
  • *
« Válasz #139 Dátum: Ma - 13:09:04 »
A fejborotválásnál használhatod mind kettő kezedet, akkor a fejednek a bal jobb oldalát kényelmesen leborotválhatod.
A fejborotválást 2 naponként ráérsz elvégezni. Zuhanyzás közben végezd el a fejborotválást még pedig úgy, hogy legalább öt-tíz percig áztatod a fejeden lévő hajat, hogy jól megpuhuljon a bőrrel együtt, így sokkal jobb lesz a művelet.
A borotválás után a fejbőrödet kend be NIVEA MEN SENSITIVE krémmel, akkor elkerülhető a bőr irritáció.

Olvasatlan hozzászólások megtekintése a legutóbbi látogatásom óta.
Hozzászólásaimra érkezett új válaszok megtekintése.
Összes olvasatlan téma

iddaa net geciktirici