Szerző Téma: Movember akció  (Megtekintve 43321 alkalommal)

Nem elérhető moe

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 201
Re:Movember akció
« Válasz #15 Dátum: 2011. November 17. - 18:41:00 »
 :fetreng:

Nem elérhető Penge

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2700
  • LORD
    • http://www.lordborotva.hu
Re:Movember akció
« Válasz #16 Dátum: 2011. November 18. - 00:43:41 »
 ;D
fbp- mesteri az okfejtésed!

A megközelítést azonban tovább lehetne fokozni A balesetek 23%-át okozták ugyebár az ittas vezetők, 37%-át viszont azok a szörpivók, akik egy joint elszívása előtt még be is nyaltak egy nagy adag kokót. 21%-át jogsival és kokóval nem rendelkező 12 év alatti diszkólátogatók és a maradék 19% pedig az autóval nem rendelkező, de azzal valamilyen úton,módon kapcsolatot létesíteni akaró személyek. :crazy:

Nem elérhető jenessanyi

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 3491
    • Jenes razors
Re:Movember akció
« Válasz #17 Dátum: 2011. November 18. - 18:38:20 »
Mondom megelőzhető, vagy gyógyítható. A majdnem 100% az tényleg hülyeség, nem tudom miért írtam, de jóval nagyobb része mint a jelenlegi. Jóval többen halnak meg mindkét betegségben mint kellene sajnos. Ezen szűrővizsgálatokkal sokat lehetne javítani, csak sokan nem járnak el. Méhnyakrákban továbbra is sok nő hal meg, a leírtak ellenére is. Onkológiából sok érdekes dolgot tanítottak ilyen téren, csak kár hogy nem optimálisan működik az egészségügyünk :)
"A statisztika egy olyan tudomány, amely matematikai úton bebizonyítja, hogyha 7 napig hasmenésem volt, majd 7 napig szorulásom, akkor az emésztésem egyszerűen tökéletes."

Nem elérhető Rotbart

  • Moderátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 3762
Re:Movember akció
« Válasz #18 Dátum: 2011. November 20. - 15:22:56 »
Nekem legutóbb - vagy 4 éve - aszonta a doki, maga mindjárt 40, félévente találkozunk! De AKKORA ujja volt, hogy azóta sem voltam nála, mert megszüntették a Sportkórházat... mindenesetre az RDV valami fertelmesen ocsmány egy érzés, pfuj (főleg, ha körbe is tekergeti az ujját, hogy mintát kényszerítsen ki, uhh.).

Nem is értem, az análszexet hogy lehet kibírni, brrr :-X

Nem elérhető tothzoltan

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 4326
Re:Movember akció
« Válasz #19 Dátum: 2011. November 21. - 07:27:26 »
Hidd el tudjak meg fokozni (cystoscopia pl.).  Utana a RDV mar konnyed nyaresti mulatsagkent ertekeled...
"Gól, amit a bíró megad, avagy az minősül OFF-nak, amit a moderátorok annak gondolnak."

Nem elérhető Rotbart

  • Moderátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 3762
Re:Movember akció
« Válasz #20 Dátum: 2011. November 21. - 11:40:58 »
Rákerestem mi ez... rettenetes. :o

Nem elérhető SicTransit

  • Moderátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 7810
  • lelkes kezdő
Re:Movember akció
« Válasz #21 Dátum: 2013. November 01. - 20:48:56 »
 :hat:

Borosta le, bajusz fönn, az idei movembert megnyitom! :handshake:
God shave the queen

Penge mintabolt     Eladó kezdőkés

Nem elérhető snake

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1570
Re:Movember akció
« Válasz #22 Dátum: 2013. November 01. - 22:23:55 »
Idén tavasszal voltam szűrésen, nagylabor meg 2 hete volt, úgyhogy én inkább borotválkozom továbbra is.  :D
De mindenki másnak jó viszketést kívánok. :)
Rájöttem, hogy uralkodni nem is nehéz, csak trónhoz jusson az ember ebbe a tolongásba. (Rejtő J.)

Nem elérhető Miki a mágus

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 152
  • Mr.
Re:Movember akció
« Válasz #23 Dátum: 2013. November 06. - 21:00:01 »
Uraim! Hát mi ez a sok "mai borotválkozásom" hozzászólás novemberben?!  :fetreng:
NO SHAVE NOVEMBER van... sőt MOVEMBER is - kizárólag  bajusznövesztés. Egy nagyobb akció (nem első alkalom), hogy felhívják ezzel  a figyelmet a "férfiakat érintő megbetegedésekre". 
Én is csak a napokban kaptam egy ilyen facebook event meghívót, nem tudtam róla eddig  :crazy: Viszont a közjó érdekében (és mert régóta ki akartam próbálni a bajuszt  ;D ) ennyit megteszek  ;D
Kerüld a részeg embert, hogy téged se molesztáljanak hasonló állapotban. (Rejtő)

Nem elérhető Miki a mágus

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 152
  • Mr.
Re:Movember akció
« Válasz #24 Dátum: 2013. November 06. - 21:49:54 »
Ez jogos, sőt hererákom is lehet ez mellé. De nekem ez a bajusz/szakállnövesztős akció tetszik.  :sör:
Kerüld a részeg embert, hogy téged se molesztáljanak hasonló állapotban. (Rejtő)

Nem elérhető Miki a mágus

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 152
  • Mr.
Re:Movember akció
« Válasz #25 Dátum: 2013. November 06. - 22:13:09 »
Személy szerint csak a PR-hoz fogok hozzácsapni eggyel több bajuszt  ;D Adakozni máshol. :)
Kerüld a részeg embert, hogy téged se molesztáljanak hasonló állapotban. (Rejtő)

Nem elérhető Miki a mágus

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 152
  • Mr.
Re:Movember akció
« Válasz #26 Dátum: 2013. November 06. - 22:31:33 »
Személy szerint csak a PR-hoz fogok hozzácsapni eggyel több bajuszt  ;D Adakozni máshol. :)

Ez így nem sokat - mondhatni lóf...t sem - ér  :-\

Neked természetesen nem  :)
Kerüld a részeg embert, hogy téged se molesztáljanak hasonló állapotban. (Rejtő)

Nem elérhető Miki a mágus

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 152
  • Mr.
Re:Movember akció
« Válasz #27 Dátum: 2013. November 07. - 07:56:35 »
Személy szerint csak a PR-hoz fogok hozzácsapni eggyel több bajuszt  ;D Adakozni máshol. :)

Ez így nem sokat - mondhatni lóf...t sem - ér  :-\

Neked természetesen nem  :)

Nem rólam van szó, és nem is rólad - illetve még nem, de később se legyen. A kampány lényege az, hogy egy kicsivel több pénz legyen a szűrővizsgálatokra, illetve a "javító eszközökre". Azzal, hogy itt most ország-világ előtt közlöd, hogy te is csatlakozol, és bajuszt növesztesz...hát...inkább ne tetted volna. Vagy ha már ez van, legalább egy jelképes összeget dobjál oda.
Ez kb. olyan, mint amikor Besenyő Pista bácsi meg a Boborján találtak egy fényképezőgépet a strandon. Persze meg sem fordult a fejükben, hogy visszaadják a tulajdonosnak, de saját magukat becsületes megtalálóként azonosították  :crazy:

Jó.  ;D A hasonlat tetszett. Úgy lesz.  :crazy:
Kerüld a részeg embert, hogy téged se molesztáljanak hasonló állapotban. (Rejtő)

Nem elérhető worm

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 622
Re:Movember akció
« Válasz #28 Dátum: 2013. November 07. - 09:07:10 »
Személy szerint csak a PR-hoz fogok hozzácsapni eggyel több bajuszt  ;D Adakozni máshol. :)

Ez így nem sokat - mondhatni lóf...t sem - ér  :-\

Neked természetesen nem  :)

Nem rólam van szó, és nem is rólad - illetve még nem, de később se legyen. A kampány lényege az, hogy egy kicsivel több pénz legyen a szűrővizsgálatokra, illetve a "javító eszközökre". Azzal, hogy itt most ország-világ előtt közlöd, hogy te is csatlakozol, és bajuszt növesztesz...hát...inkább ne tetted volna. Vagy ha már ez van, legalább egy jelképes összeget dobjál oda.
Ez kb. olyan, mint amikor Besenyő Pista bácsi meg a Boborján találtak egy fényképezőgépet a strandon. Persze meg sem fordult a fejükben, hogy visszaadják a tulajdonosnak, de saját magukat becsületes megtalálóként azonosították  :crazy:


A kampány lényege (idézet a magyar FB oldalukról): "Minden év novemberében bajuszt növesztünk, hogy felhívjuk a figyelmet a prosztatarákra. A tudás hatalom, A bajusz király"

Tehát teljesen jó a megközelítés, hogy valaki "csak" növeszti a szőrzetet az arcán. Szerintem :hat:
Szavakon lovagolni? Az értelmes ember konvenciókban gondolkozik, nem konkrétan szavakban! 
http://szucsjanos.hu/philosophy/thispage.html

Nem elérhető worm

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 622
Re:Movember akció
« Válasz #29 Dátum: 2013. November 07. - 09:24:23 »
Akkor segítek: a lényege, hogy felhívják a férfiak figyelmét, h elmenjenek a szűrésre. Ami szerintem itthon ingyenes, bár ebben a mai viszonyok között nem vagyok teljesen biztos.
Tehát növeszted a szőrt és elmész a szűrésre (én inkább ezzel kötném össze a dolgot mint a pénzzel). És amikor a kollégák ismerősök megkérdezik miért vagy szőrmók elmondod nekik és hátha ők is elmennek a szűrésre.

Ennyi  :hat:
Szavakon lovagolni? Az értelmes ember konvenciókban gondolkozik, nem konkrétan szavakban! 
http://szucsjanos.hu/philosophy/thispage.html

Olvasatlan hozzászólások megtekintése a legutóbbi látogatásom óta.
Hozzászólásaimra érkezett új válaszok megtekintése.
Összes olvasatlan téma

 

iddaa net geciktirici