Többé-kevésbé OFF > Férfikozmetikumok

Illatok

(1/46) > >>

edrose:
Axe-hatás...   ;D

Szűcs Róbert:

--- Idézetet írta: edrose - 2009. December 16. - 15:34:02 ---Axe-hatás...   ;D

--- Idézet vége ---

Annak van topik a késportálon, nem? (Balták, ...) :D

mry314:
Robi- ;D

Komolyra fordítva:

Kommersz illatokat nem nagyon használok, most a GFT Spanish Leather-jét szoktam (nem vagyok egy nagy parfümfüggő :D). Kellemes friss illat, diszkrét nyáridéző hangulattal. (Sajnos se az orrom, se a fülem nem túl jó, ezért szakmai véleményt nem nagyon tudok mondani :()

edrose:
Én kábé húsz éve nem használok kifejezetten kölniillatot. Egyrészt gyakorlatilag akkor tértem át AS balzsamra, amikor anno megjelent a Nivea, és az nem ma volt, másrészt a kilencvenes évek közepén elkezdtem komolyabban foglalkozni a borokkal, ami egyszerűen azzal járt, hogy nagyon rövid idő alatt irdatlanul erősnek és művinek kezdtem érezni minden ilyen illatot. Elég jó orrom van, így az illatok nemcsak erősebben hatnak rám, de arányában a jelentőségük is nagyobb, mint másoknál.

zolio:
Ami az én parfüm repertoáromban megtalálható: két bruno banani illat, tom tailor és fehér diesel. Mindet nagyon szeretem. Valamint van egy valentino nevezetű, amelyet még nyertem, de ezt nem szeretem és még nem is nagyon volt használva.  Még egy versace blue jeans beszerzését tervezem sógorom használt régen olyat.

Navigáció

[0] Üzenetek főoldala

[#] Következő oldal

Teljes verzió megtekintése