Szerző Téma: Illatok  (Megtekintve 130175 alkalommal)

Nem elérhető eireann

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 273
Re:Illatok
« Válasz #105 Dátum: 2014. Február 27. - 14:42:56 »
Harrisem van, működésre és illatra is  :2thumbup:

Nem elérhető KunEmber

  • Moderátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 3443
  • a babérolaj szerelmese
Re:Illatok
« Válasz #106 Dátum: 2014. Április 19. - 08:06:07 »
Skacok, Ti hogy oldjátok meg a parfümnél a testszagmentességet? Mert ha dezodorálom magam, akkor annak érzem az illatát, így nem szeretem. Viszont egy nagy DMben egyetlenegy illatmentes dezodort találtam, (azt is a női részen), tehát úgy látom, ennek nincs nagy keletje.

Nem elérhető pmol322

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 7041
Re:Illatok
« Válasz #107 Dátum: 2014. Április 19. - 08:09:47 »
Skacok, Ti hogy oldjátok meg a parfümnél a testszagmentességet? Mert ha dezodorálom magam, akkor annak érzem az illatát, így nem szeretem. Viszont egy nagy DMben egyetlenegy illatmentes dezodort találtam, (azt is a női részen), tehát úgy látom, ennek nincs nagy keletje.

Nyáron, csak a borotvált hónaljamat, timsóval kenem, utánna  púder.

A timsó antibakterialis, elpusztítja azokat a bacikat ami az izzarságból táplálkozik, s a testszag java részéért felelnek.
- És ha… fizetést ajánlanék, hogy dolgozzon?
– Engem nem lehet megvesztegetni.

Nem elérhető KunEmber

  • Moderátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 3443
  • a babérolaj szerelmese
Re:Illatok
« Válasz #108 Dátum: 2014. Április 19. - 08:12:37 »
Az nekem nem vált be, kevés volt.

Nem elérhető bbuffy

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 5187
  • ナイフ少年
Re:Illatok
« Válasz #109 Dátum: 2014. Április 19. - 08:17:10 »
A testszagnál igen sok múlik a táplálkozási szokásokon. Ott is lehet korrigálni.
A plazma csapdába eshet a zárt mágneses hurkokban, így itt sűrűsége megnövekszik. A nyitott hurkok esetén a plazma az erővonalak mentén kiszabadul és eltávolodik a Földtől. A plazmaréteg és a sugárzási öv is a zárt hurkokban található.

Nem elérhető tothzoltan

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 4326
Re:Illatok
« Válasz #110 Dátum: 2014. Április 19. - 09:41:32 »
Kevesebb bab, kevesebb puki, jobb illat. :crazy:
"Gól, amit a bíró megad, avagy az minősül OFF-nak, amit a moderátorok annak gondolnak."

Nem elérhető bbuffy

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 5187
  • ナイフ少年
Re:Illatok
« Válasz #111 Dátum: 2014. Április 21. - 16:51:30 »
Valaki használ Montale Black Aoud ot? V tapasztalat, vélemény róla? Tudom hogy szubjektív lehet csak, de mégis.
A plazma csapdába eshet a zárt mágneses hurkokban, így itt sűrűsége megnövekszik. A nyitott hurkok esetén a plazma az erővonalak mentén kiszabadul és eltávolodik a Földtől. A plazmaréteg és a sugárzási öv is a zárt hurkokban található.

Nem elérhető Dedi

  • Tag
  • ***
  • Hozzászólások: 50
Re:Illatok
« Válasz #112 Dátum: 2014. Április 21. - 18:38:27 »
Helo bbuffy

Szaglásztam, ha fizetnének sem tenném fel magamra,  tudom elég népszerűek a különböző Aoud illatok
szvsz  nagyon tömények, émelyítők és  hivalkodók, szóval nem az én világom.

Nem elérhető bbuffy

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 5187
  • ナイフ少年
Re:Illatok
« Válasz #113 Dátum: 2014. Április 21. - 18:58:04 »
Pont ezért érdekel mivel nem szeretem a szokványos könnyű vonalat. Spanish Leather után szabadon.:)
Próbáltad is magadon v csak szagoltad?
A plazma csapdába eshet a zárt mágneses hurkokban, így itt sűrűsége megnövekszik. A nyitott hurkok esetén a plazma az erővonalak mentén kiszabadul és eltávolodik a Földtől. A plazmaréteg és a sugárzási öv is a zárt hurkokban található.

Nem elérhető Dedi

  • Tag
  • ***
  • Hozzászólások: 50
Re:Illatok
« Válasz #114 Dátum: 2014. Április 21. - 19:13:01 »
Nem volt rajtam

Nem elérhető jrabi

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1649
Re:Illatok
« Válasz #115 Dátum: 2014. Április 21. - 19:50:12 »
Pont ezért érdekel mivel nem szeretem a szokványos könnyű vonalat. Spanish Leather után szabadon.:)
Akkor ezzel nem csak én vagyok egyedül  ;)  :sör: . Bár az Aramis Pour már engem is elgondolkodtatott...  ::)
Ami engem még mozgat (szintén fűszeresebb vonal, bár kissé édeskés) a L'Occitane Baux...
"A fájdalom elkerülhetetlen. A szenvedés választás dolga."

Nem elérhető shaman

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 154
  • Talowship
Re:Illatok
« Válasz #116 Dátum: 2014. Április 22. - 01:24:18 »
Montale Black Aoud  teszteret (is) nyustolom mar ugy egy honapja.
Meglehetosen olajos, tartos illat, nagyon konnyu tuladagolni, erre figyelmeztetnek is.
A teszter fogyasi sebesseget figyelembe veszem valoszinu, hogy meg a kisebb uveg is ramavasodna :) 
Nalam versenyben volt a Red vetyver-el, (az asszony orra mindkettot jovahagyta  ;) ) viszont nekem a Black Aoud volt a viselhetobb. Eleg jo esely van ra hogy a kozeljovoben a parfumospolcomon fog kikotni. :) Neroli ha jol tudom 700 ert arulja a teszteret annyit boven meger.

Nem elérhető bbuffy

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 5187
  • ナイフ少年
Re:Illatok
« Válasz #117 Dátum: 2014. Április 22. - 05:22:40 »
Montale Black Aoud  teszteret (is) nyustolom mar ugy egy honapja.
Meglehetosen olajos, tartos illat, nagyon konnyu tuladagolni, erre figyelmeztetnek is.
A teszter fogyasi sebesseget figyelembe veszem valoszinu, hogy meg a kisebb uveg is ramavasodna :) 
Nalam versenyben volt a Red vetyver-el, (az asszony orra mindkettot jovahagyta  ;) ) viszont nekem a Black Aoud volt a viselhetobb. Eleg jo esely van ra hogy a kozeljovoben a parfumospolcomon fog kikotni. :) Neroli ha jol tudom 700 ert arulja a teszteret annyit boven meger.
Köszi.
Megyek ma, van négy jelöltem a Montale háztól, mintát tuti hozok. Az emlitetteken kivül az Aoud lime és a tengeri fuzsér ami érdekel. Persze asszonynak is vmi de az nem ide tartozik.:)
A plazma csapdába eshet a zárt mágneses hurkokban, így itt sűrűsége megnövekszik. A nyitott hurkok esetén a plazma az erővonalak mentén kiszabadul és eltávolodik a Földtől. A plazmaréteg és a sugárzási öv is a zárt hurkokban található.

Nem elérhető bbuffy

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 5187
  • ナイフ少年
Re:Illatok
« Válasz #118 Dátum: 2014. Április 23. - 09:26:13 »
Nos megvolt az első kör.
Amit hoztam mintát mind Montale, nem keverem a házakat egyszerre. Aoud Lime, ez is elég vad és orient vonal, de sztem ez nálam befutó. A másik a Fougeres Marine, ez inkább nyári illat ennek megfelelően nem is tömény annyira, de nagyon jó. Hibátlan illatok persze kb. nulla szintetikus összetevővel.
Ki fogom próbálni a Black Aoudot és az Aoud Leathert is mielőtt választok, bár ezek már vadabb illatok némileg. Mindenesetre Más világ a designer parfümöknél a niche vonal.

A hölgyillatok meg valami fantasztikusak ebből a házból. Legalábbis nekem. Érdemes vinni haza mintát, a hatás garantált:))
A plazma csapdába eshet a zárt mágneses hurkokban, így itt sűrűsége megnövekszik. A nyitott hurkok esetén a plazma az erővonalak mentén kiszabadul és eltávolodik a Földtől. A plazmaréteg és a sugárzási öv is a zárt hurkokban található.

Nem elérhető gprinz

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 644
Re:Illatok
« Válasz #119 Dátum: 2014. Április 23. - 11:06:49 »
A részemről nagyon szeretem a Black Oud-ot, bár én is csak mintaként szereztem be -  még így is jó pár alkalmat adott ki. Egy dologra érdemes figyelni: nagyon nem tűnik nappali, irodai illatnak...
"Iuris praecepta sunt haec: honeste vivere, alterum non laedere, suum cuique tribuere." (Ulpianus)

Olvasatlan hozzászólások megtekintése a legutóbbi látogatásom óta.
Hozzászólásaimra érkezett új válaszok megtekintése.
Összes olvasatlan téma

 

iddaa net geciktirici