Szerző Téma: Illatok  (Megtekintve 122428 alkalommal)

Nem elérhető saxon

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 798
Re:Illatok
« Válasz #210 Dátum: 2018. Május 13. - 18:00:49 »
Múlt héten Firenzében jártam - nagyon limitált csomagmennyiséggel, úgyhogy csak szagolgattam, ill. fényképeztem:

https://photos.app.goo.gl/ZO6KJVfXfGPMLJzv2

 :o

Nem elérhető Jenobence

  • Új tag
  • *
  • Hozzászólások: 9
Re:Illatok
« Válasz #211 Dátum: 2022. Február 09. - 20:56:01 »
Érdekes ez a téma, de sajnos nem túl friss a legutóbbi bejegyzés itt sem.

Nálam az évek előrehaladtával az aktuálisan használt illatok is változnak, de van négy, ami körforgásba került.

Ralph Lauren - Polo Green (Classic)
Lacoste - Booster

valamint
Cartier - Pasha
Yves Saint Laurent - M7

Ezek a felsorolt kombinációban mennek felváltva, nagyjából néhány évig az egyik duó, aztán a másik.
Elképzelhető, hogy jön új kedvenc és beáll a sorba, de a fentiek bérelt helye lassan évtizedekben mérhető.

Nem elérhető bgakos

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 5276
  • 7/8"-os kést keresek
Re:Illatok
« Válasz #212 Dátum: 2022. Február 10. - 21:52:17 »
Nálam az Azzarok uralják a terepet (5-6 félét használok belőlük), mellette néha a Tsar is szerepet kap, illetve még a Cacharel (plusz egy kis Calvin Klein Eternity).
HW: Razorock Game Changer .084, Ap Shave Co. pamacsok
SW: B&M, Stirling, Tabac

Nem elérhető bgakos

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 5276
  • 7/8"-os kést keresek
Re:Illatok
« Válasz #213 Dátum: 2022. Október 20. - 18:40:02 »
Sehol nem találok Tsar EdT-t, van esetleg ötletetek, hogy honnan lehetne beszerezni?
HW: Razorock Game Changer .084, Ap Shave Co. pamacsok
SW: B&M, Stirling, Tabac

Nem elérhető Takuun

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 675
Re:Illatok
« Válasz #214 Dátum: 2022. November 09. - 13:09:56 »
Elég drágák lettek manapság a parfümök, például az Armani Profumo EDP 75ml eddig 18-22 eFt között mozgott, most meg 35-38 között  :censored: Szóval elkezdtem alternatíváknak utána nézni és akkor futottam bele, hogy külföldön egyre több parfüm gyűjtő kezdett el az arab parfümök felé fordulni. Arról nem is beszélve, hogy például a Profumo-nál maradva, a 2020-ban gyártottak még mágneses kupakkal voltak ellátva és sokkal erősebb, tartósabb illatuk volt, mint a későbbi kiadásoknak, ráadásul a 2020 előtti kiadások még brutálisabbak voltak. 

Van valakinek tapasztalata az arab parfümvilággal? Lattafa, Armaf mond valakinek valamit?
Úgy látom kezdenek itthon is elterjedni, ráadásul töredék áron kínálnak brutális tartósságot, hatósugarat. Több esetben neves gyártók termékeit utánozzák le, egészen jó hatásfokkal a leírások alapján.

Lattafa Qaa'ed parfümöt próbálom első körben. Tegnap 16h körül fújtam be magam, 1-1 fújás tarkóra és mellkasra, másnap reggel 6-kor még éreztem magamon (este fürödtem). Unisex illatnak írják, de leszáradás után inkább nőiesnek mondanám, bár hőmérséklettől függően, többször férfi illatként csapja meg az orrom. Sajnos a kovid nagyon szétcseszte az orrom, így az illatról nehezen tudnék nyilatkozni, főleg úgy, hogy este mikor hazamentem asszony teljesen másnak érezte az illatot mint én. Édes, különleges illat, tegnap a céges konyhában 3 kolléga szúrta ki rajtam és kérdezték mi ez a finom illat?

Szerk.: Na megvan! Végre beugrott, hogy mi nem tetszik a Lattafa Qaa'ed leszáradásában. Hát a szantál, ami vaníliával van megerősítve. Nekem kollégám Lidl-is arcszeszét juttatja eszembe, asszem Cien X-Bolt, ami ha jó emlékszem Hugo Boss - Boss Botled utánzat. Hányok tőle 🙁 De úgy látom másoknak nagy kedvence.

Következő illatom a Bade'e Al Oud Oud for Glory lesz, állítólag abból is elég 3 fújás, mely egész napra kitart. 
A reggeli borotválkozás voltaképpen egy próba, mely az ember naprakészségének vizsgája.

Nem elérhető hoper

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 293
Re:Illatok
« Válasz #215 Dátum: 2022. November 09. - 19:49:14 »
Avonos ismerőstől van utánzat, ami hajaz az arab parfümvilágra, nem olyan rossz, viszont nekem már tömény kicsit néha, öcsém szokta mondani hogy mi ez a szörnyen büdös, amit magamra fújtam. Aztán nyílván jobb mondjuk eredeti Black Afgano, egy Shagaf Oud vagy bármilyen Oud, de ezek is agresszív tömény illatok, annyira nem az én világom. Ezekhez kell egy bizonyos személyiség is, akiknek jól áll!
HP

Nem elérhető slmarker

  • Új tag
  • *
  • Hozzászólások: 9
Re:Illatok
« Válasz #216 Dátum: 2022. November 09. - 20:46:16 »
Avon Premiere Luxe Oud for him lehet ez, érdekes, alkalmi illatnak kiváló. Már kivezették, nem kapható.


Nem elérhető hoper

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 293
Re:Illatok
« Válasz #217 Dátum: 2022. November 09. - 20:50:20 »
Az is az volt, illetve az Absolute By Elite és társaiba is csempésztek egy kis Oud vonalat.
HP

Nem elérhető hoper

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 293
Re:Illatok
« Válasz #218 Dátum: 2023. Február 03. - 16:51:34 »
Elhunyt Paco Rabanne 88 éves korában, gondolom ebben a topikban nem kell bemutatni. Most is van egy One Millión utanzatom.
HP

Nem elérhető Takuun

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 675
Re:Illatok
« Válasz #219 Dátum: 2023. Február 17. - 17:40:51 »
Bár csak közvetve kapcsolódik a hagyományos borotválkozáshoz a parfüm használat, ellenben van egy-kettő éltárs akiknél egyszer-egyszer egy SOTD kép erejéig felbukkan egy-egy parfüm is. Nagyon örülnék, ha kommentben töltenétek fel ti is egy-egy képet a kedvencetekről vagy kedvenceitekről és pár sort írnátok is róla.

Srácok, ebben a csoportban szerintem nem kell bemutatnom, hogy mennyire fontosak az illatok. Egy-egy ember kivételével, akik általában érzékenységük miatt választják az illatmentes termékeket, a többiek valószínűleg büszkén illatoznak a szeánsz végére.

Szeretném bemutatni nektek a parfümjeimet, melyeket használok. Mind a négy évszakot lefedik és általában véve pozitív visszajelzéseket kaptam róluk. Nem vagyok egy nagy parfümmániás, de azért arra már középiskolás korom óta törekedtem, hogy legyen legalább kettőféle illatom, melyek külön-külön jók a hideg és a meleg időre. Láthatjátok, hogy ezek nem prémium termékek, mégis mindegyik valahogy öltözteti az embert és tükrözi valahol az érzelmi állapotomat is.

Armaf Sillage EDP
Erős, tartós illat, nagy projekcióval. Ebből a parfümből elég 3 fújás és egész nap illatozik az ember. Igazi tavaszi-nyári illat, friss, fehér, tiszta illat, az ember úgy érzi mintha tényleg egész nap tiszta lenne. Erős tintás, fémes, ózonos illata van, aztán szépen csillapodik és előjönnek a virág illatok, mint a rózsa, az ibolya és a jázmin keveréke, majd szépen csendesedik pézsmás, szantálos alappá. Unisex illat, és tényleg nehéz eldönteni, hogy melyik oldal felé húz jobban. Nők szerint férfias, férfiak szerint nőies. Állítólag a Creed Silver Mountain Water dupe-ja.

Antonio Banderas Blue Seduction EDT
Nagy kedvencem, tizenx éve használom, minden nyáron, a nagybetűs KÉK illat. Kiváló másolata a Versace Man Eau Fraîche-nek, de ez egy kicsivel édesebb. Kifújás után a sárgadinnye, a fekete ribizli, a zöld alma keveredik a kardamonnal és a cappucchino illatával. Sajnos ő nem tartós, pár óránként újra kell fújni, de mint láthatjátok létezik belőle 200ml-es kiszerelés nagyon jó áron, így lehet pocsolni. Amúgy kell is, mert ebből 6-9 fújás csak pár órára elég.

Lattafa Qaa’ed EDP
Új versenyző, őt tavaly ismertem meg. Elsőre nem volt nagy szerelem, ma már addiktív módon használom és pár nap után hiányzik az illata. Igazi kardamon bomba, mely mellett a fahéj illata domináns még, majd leszáradás felé a szantál és a vanília mellett a bőr illata is előkerül. Rendkívül erős és tartós parfüm, mely az első 2 órában hatalmas projekció mellett mindent elnyom maga körül. Három fújás több, mint elég az utána következő 12 órára! Őszi-téli illat, kell neki a hideg. Ha minden igaz ő az Issey Miyake Nuit d’Issey Polaris dupe-ja.

L’Occitane Baux EDT
Másik nagy kedvencem amit szintén tizenx éve használok, minden télen. Ő a nagybetűs KARÁCSONY illat. Tom Ford Tobacco Vanille illatához hasonlítják, mely részben igaz is. A Baux erős fűszeres, tömjénes nyitánnyal kezd, majd átcsap egy kardamonos illatba, végül tonkababos - vaníliás alapban csendesedik. EDT-hez képest elég erős és tartós, ő olyan 4-6 órát bír ki. Meleg lakásban az alap vanília illat felerősödik és még a 8. órában is lehet érezni finoman. Csak az első pár órában projektál, aztán nagyon gyorsan bőr közeli illattá válik.

Armani Acqa di Gió Profumo EDP
Őt nem igazán tudom hova tenni. Tavaszi-nyári illat, de nekem valahogy jobban esett eddig hideg időben használni. Főleg alkalmakra használom, illetve, mikor fekete/fehér inget hordok. Nehezen érzem ki belőle a tengeri jegyet, de a bergamott, a tömjént és a pacsulit igen. Erős és tartós illat, 3 fújás és az illat egész nap elkísér. Projekciója elég nagy és ez elég sokáig tart. Fújás után 4 órával egy irodába beléptem és a sarokban ülő hölgy már szimatolt a levegőbe. Nagyon sok dicséretet kapok, amikor ezt az illatot használom, a nők oda vannak érte.

Armaf Club de Nuit Intense EDT
Ez az üveg egy 2020-as gyártás, szóval az illatok szépen összeértek és eléggé erőssé vált. Nagyon feltűnő illat, melyet a rendkívüli projekciója tesz azzá. Kifújás után citrom és bergamott keveréke a domináns, mely körülbelül 1 órával később átcsap füstös ananász illatba, melyben már felfedezhető rózsa és jázmin, végül pacsulis-vaníliás illat marad vissza. Nem írják, de mintha én bőr illatot is éreznék benne. Háromnál több fújás életveszélyes, így is kiszúrják 30 méterről is. Tartóssága 8-12 óra. Nem tudom mi van benne amitől ennyire megy a hájp körülötte, de tény, hogy férfiak és nők is egyaránt elismerően nyilatkoznak, mikor ezt használom. Ő egyébként egy Creed Avents dupe.


A reggeli borotválkozás voltaképpen egy próba, mely az ember naprakészségének vizsgája.

Nem elérhető viktor.co.jp

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 142
Re:Illatok
« Válasz #220 Dátum: 2023. Február 21. - 19:34:57 »
Paco Rabanne Phantom

Futurisztikus illat, amely kommunikál a telefonjával.
Magabiztos aromás illat erősen citrusos tónusokkal.
A Phantom illat azonnali és közvetlen adag jó érzéssel tölti el. Bevezetésében a krémes levendulás tónusok a legjellegzetesebbek, majd az energiával teli olasz citrusok és a szexi hatású madagaszkári vanília váltják. Az utolsóként érezhető vetiver rajzolja meg a végét. Ezt az illatkompozíciót valóban sokáig élvezheti.

Az illatkompozíció összetételéhez a idegtudomány ismereteit is felhasználták, hogy az illat szexuális vonzóság érzetét keltse, önbizalmat és energiát adjon. A Phantom illat ráadásul vegán és kivételesen tiszta összetevőkből áll. Nem tartalmaz szulfátokat, ftalátokat, ásványi olajokat vagy más hasonló összetevőket.

Dolce & Gabbana K

A modern idők minden férfijában ott rejtőzik a király, és a férfi Dolce & Gabbana K by Dolce & Gabbana Eau de Parfum a kulcs a szívéhez. Ez a mágikus illat azt a férfit testesíti meg, aki önmaga választja meg azt az utat, amelyen elébe megy sorsának. Tökéletesen kiemeli viselője szenvedélyes és magabiztos karakterét.

Érzéki, férfias, fűszeres aláfestésű, fás illat.

A parfüm varázslatos nyitányát a citrusos illatjegyek, csipetnyi borókával, valamint kardamommal fűszerezett pikáns kombinációja adja. Később kibontakozik az üde geránium, a megnyugtató zsálya és az aromás levendula, mindezt pedig a fügetej krémes illata teszi még finomabbá. A cédrusfa, a füstös pacsuli és a cypriol érzéki kombinációja az, ami a hosszú lecsengés során végig Önnel marad.

Carolina Herrera 212 Sexy Men

Erősítse meg környezetében a benyomást, hogy elérhetetlen és egy kissé titokzatos, hogy rendkívül vonzóvá váljon a szemükben! A Carolina Herrera 212 Sexy Men férfi Eau de Toilette fokozza minden férfi önbizalmát, aki elindul a meleg szellő és az elkerülhetetlenül érzéki hangulat uralta, éjszakai nagyvárosba.

Keleties illat, amely csábító és mágnesként vonz.
A férfiak tökéletes kiegészítője esti alkalmakra

Az Eau de Toilette már az első illatoláskor nagy energialöketet ad az édeskésen citrusos bergamottnak és a zamatos mandarinnak köszönhetően. Ezután a kardamomnak és egy csipetnyi fekete borsnak köszönhetően folyamatosan bontakoznak ki a fűszeres jegyek. Az erős férfias jegyekről a melengető szantálfa és a vanília kombinációja gondoskodik az illatban.

Ralph Lauren Polo Red

Tüzes, energiával teli, akárcsak a flakonja. A Ralph Lauren Polo Red Eau de Toilette uraknak fergetegesen energetizáló és frissítő illat. Tele van “piros” illatokkal és garantáltan észreveszik majd ebben az illatban. Fűszeres fás illata tökéletes választás nappali és esti viseletre is.

Főként hidegebb időjáráshoz
Mindennapi viseletre
Aktív férfiaknak
A gondosan összeválogatott illatkompozíció a vörös áfonya és a frissítő citrom illatával indul. A vörös tónusok a szívben is folytatódnak ahol a piros sáfránnyal és a zsályával lep meg az illat. Az energizáló kávé, meleg borostyán és a melengető fás tónusok maradnak meg majd bőrén a legtovább.

Prada Luna Rossa Sport

Koncentrálja minden erejét egyetlen célra, a győzelemre. A férfi Prada Luna Rossa Sport Eau de Toilette olyan férfias esszenciák elegye, melyek az elszántságát támogatják. Legyen legyőzhetetlen, tapasztalja meg a győzelem és a környezete csodálatának édes érzését.

Friss, keleties-fűszeres illat
Célratörő, sportos beállítottságú férfiaknak
Minden egyes napra jó adag magabiztosságot ad

Az energiaáradat a gyömbér csípősségével kísért, aromás borókabogyókkal indul. Ezt követően a férfias levendula kezd egyre inkább előretörni, hogy támogassa a lelkierejét. A tonkabab és a vanília társulása ugyanolyan kitartást és erőteljességet ad az illatnak, mint amivel Ön a saját teljesítményére koncentrál.

Armani Code Profumo

Árasszon magából olyan illatot, amelyet a szmokingok ihlettek! Az Armani Code Profumo Eau de Parfum férfiaknak kényeztető illatával mindig erősnek és vonzónak, igazi úriembernek érezheti magát. Ehhez még ünnepi öltözéket sem kell viselnie. A férfi és nő közötti érzéki szikrák varázslatos esti világába a kardamom fás jegyei, a friss zöld alma és az ámbra repítik el önt.

Fűszeres illat keleties elemekkel
Modern férfiaknak alkották
Inkább estére ajánlott

Az illat szó szerint mágnesként hat, amelyben először a karakteres kardamom, a friss mandarin és a zöld alma jegyei csábítanak. Figyelmét még jobban megragadja az édes narancsvirág, a gyengéd levendula és a szerecsendió, amelyeket röviddel az első illatolás után érezhet. A pillanat vonzása végül tökéletesen csúcsosodik ki az ámbra, bőr és tonkabab alkotta alapillatban.

Jean Paul Gaultier Le Male Le Parfum

Halló, kapitány úr! Én erős kapitányom! Hallja ezt? Ez Önnek szól, mivel a testén kibontakozó Jean Paul Gaultier Le Male Le Parfum Eau de Parfum mindenkinek elárulja, hogy egy igazi tiszt áll előtte! A keleties fás aroma olyan férfias aurával veszi körül, amilyennel csak az erős, egyenruhás tisztek büszkélkedhetnek.

Intenzív keleties, fás illat
A tisztán férfias, ikonikus parfümcsalád új tagja
Üvegcséje tiszti egyenruhára emlékeztet

Az elsőként jelentkező varázslatot a kardamom fűszeres jegyei biztosítják. Kis idő után már az aromás levendulával tökéletes egységet alkotó írisz kissé titokzatos illatával árad szét. Az illat a vanília melengető akkordjaival fokozatosan csendesedik le, és a horizonton túl eltűnő hajóként lassan a távolba vész.

Police To Be

A Police To Be eau de toilette az olyan modern fiatal férfi illata, aki nem hajlandó a névtelen és szürke tömegben elvegyülni. Éppen ellenkezőleg – ő maga akar a stílus meghatározója lenni. Személyiségének, karakterének kifejezésében pedig a To Be illatában tökéletes társra lel.

karizmatikus, fűszeres illat
erős személyiségű férfinak
hétköznapi viseletre
Az illat jellemzői
A fekete bors diktálta jellegzetes fűszeres akkordokat kezdetben a hideg és ragyogó grapefruit frissíti fel. Az ibolya szirmainak üdítő hulláma a Police To Be kollekciójának egyik védjegye. A kompozíció alapját a cédrus és a pacsuli fás jegyei mellett a fehér borostyán visszafogott árnyalata képezi.

Hollister Festival Nite

Kellemes, friss és játékos illatot rejt flakonjában a Hollister Festival Nite Eau de Toilette uraknak. Akárcsak a Hollister márka többi terméke, az illat is tökéletesen megtestesíti a fiatalos szabadságot és a nyári atmoszférát. A Festiva Nite illat tökéletes társ bármilyen nyári kalandhoz.

fõként melegebb időjáráshoz
esti és nappali viseletre
orientális illat
Illat összetétele:
A frissítő alma és a citrusos mandarinfa levél illatával indul a Festival Nite illata. Kellemes, bergamot egészíti ki az üde tónusokat, amelyhez az érdekes gyömbér, ambroxan és az enyhén pikáns fekete bors társul. Legtovább bőrén a csábító pézsma, szantálfa és a különleges tonkabab illata marad meg.

Old Spice Original EDT

Ha a nagyapád nem ezt használta volna, most te sem lennél. Az Old Spice Original a tapasztalt férfiak összetéveszthetetlen illata immáron évtizedek óta. Hogyan legyen finom illatod? Bízz a nagyapád ösztöneiben! Válaszd az Old Spice Eau de Toilette-et! Válaszd a férfiasság illatát!

Jacques Bogart Silver Scent

A Jacques Bogart Silver Scent illat kiemeli az Önben rejlő igaz férfit. Meglepően hatásos kompozíció, melynek sodró intenzitása mindenkit magával ragad. Merüljön el ebben a fergeteges, keleties-fás illatban, melynek köszönhetően az álmok hihetetlenül gyorsan valósággá válhatnak.

igen intenzív, fás-keleties illat
az ellenállhatatlan, hódító férfi illata
számos összetevő elegáns harmóniája
elsősorban téli napokra ajánlott

A Silver Scent legfőbb jellemzője az ellentétek szellemes játéka: friss és mégis meleg, modern és mégis klasszikusan elegáns. A meglepően vibráló fejillat a citrusjegyek élénkségét és a narancsvirág természetes frissességét hordozza magában. A citromjegy inkább a friss gyümölcslé csípős és savanyú aromáját idézi. Miután a citrusfélék kissé elcsendesednek, kesernyés, fűszeres aromák jutnak szóhoz. A zöld muskátli és a sötét levendula, valamint a balzsamos kardamom dobbannak az illat a szívében. Az alapban a tíkfával megerősített vonzó vetiver keveredik a tonkabab intenzív érzékiségével, amely édes és pézsmás, igazán férfias hatást eredményez.

Calvin Klein CK All

Merész, egyedi, modern – ilyen az uniszex Calvin Klein CK All eau de toilette. Emelje ki személyisége vonásait ezzel az üde, zamatos illattal. Követni a kihívásokat, ahogyan érkeznek, oly egyszerű és felszabadító érzés egyben... mottója: egyszerűen csak létezzen!

friss, erőteljes citrusos illat fehér virágok jegyeivel
ideális a modern és individualista nők és férfiak részére
legalkalmasabb nappali viseletre, főleg meleg idő esetén

Az illat tetejét a bergamott és a citrusok zamatos és üde kombinációja adja – mandarinnal, naranccsal és grapefruittal. Kis idő után az illat kibontakozik az érzéki jázmin, a frézia és az elegáns liliom virágos szívéből. A kompozíció a csábító pézsma és a melengető borostyán alapjaira épít, és ezek adják meg az illat mélységét és tartósságát.

Diesel Fuel for Life

Teljes életet él, imádja a mozgást és a szabadság érzését? Úgy a férfi Diesel Fuel for Life Homme Eau de Toilette pont Önnek való. A szenvedélyt, a vágyat és az izgalmat rejti magában, és garantáltan nemcsak a hölgyekre, de a környezetére is hatással van. Bármilyen alkalomra kiváló, függetlenül attól, hogy éppen lezser stílust vagy inget és zakót visel-e.

aromás illat édes és fás illatjegyekkel
olyan modern férfinak való, aki teljességgel éli az életet
nappali és esti viseletre is ideális

Legelőször az ánizst érzi meg. Ezután az illat édes málna jegyekre vált, amit az összetéveszthetetlen levendula egészít ki. A tökéletes érzéki élményről a melengető fás jegyek és a kunkor alkotta alapillat gondoskodik.



"30 degrees, a light touch, let the razor do all the work, gentlemen."

Nem elérhető Takuun

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 675
Re:Illatok
« Válasz #221 Dátum: 2023. Február 22. - 07:11:29 »
Kedves viktor.co.jp, itt azért jó lett volna a reklámszöveg helyett a saját benyomásodat olvasni, mert az többet ér és segít nekünk :peace:
Sajnos a reklámból nem derül ki, milyen illatnak érzi a hús vér ember az adott parfümöt, mennyire erős a projekciója, mennyire tartós, milyen a visszajelzés a környezettől.

Egyébként szép kollekció :sziv:
A reggeli borotválkozás voltaképpen egy próba, mely az ember naprakészségének vizsgája.

Nem elérhető Tanto

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 208
  • Tanto
Re:Illatok
« Válasz #222 Dátum: 2023. Március 03. - 21:53:20 »


Ha  valakinek van  Armani Code  vonalon jóáras  beszerzési frrása  eredetire, ne tartsa  magában.
Parfüm, shampon, duschegel  -  érdekelnek, de  elsősorban a parfüm.

Köszi

Tanto
Tanto

Minden út felett ott a csillag, csak meg kell látni.

Nem elérhető Forri

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2021
Re:Illatok
« Válasz #223 Dátum: 2024. Március 11. - 12:11:39 »
Sziasztok,

Van köztünk esetleg olyan illatguru, aki meg tudná mondani, az Aldi nevetségesen olcsó, de mégse annyira rossz parfümjeit miről másolták?
Kíváncsi lennék...

A Navy Blue az pl nagyon hasonlít a Davidoff Cool Waterre.

https://www.roksh.com/aldi/kinalat/szepseg-egeszseg/parfumok/ferfi-parfum


(szerintem)

Nem elérhető Takuun

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 675
Re:Illatok
« Válasz #224 Dátum: 2024. Március 11. - 15:21:48 »
Navy Blue - Davidoff - Cool Water
Green Sail - Jean Paul Gaultier - Le Male
Gold Touch - Paco Rabanne 1 Million
Dark Velvet - Maison Francis Kurkdjian Baccarat Rouge 540
A reggeli borotválkozás voltaképpen egy próba, mely az ember naprakészségének vizsgája.

Olvasatlan hozzászólások megtekintése a legutóbbi látogatásom óta.
Hozzászólásaimra érkezett új válaszok megtekintése.
Összes olvasatlan téma

 

iddaa net geciktirici