Szerző Téma: Illatok  (Megtekintve 122358 alkalommal)

Nem elérhető fonthunter (†2014)

  • Halhatatlan tag
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 4060
    • Fonti galériája
Re:Illatok
« Válasz #75 Dátum: 2011. Február 21. - 18:36:06 »
Igen a Maison du Barbier nagyon jó, ezt én is megerősítem. L'Occitane dolgokat forintért itt találhatsz:
http://www.loccitane.hu/f%C3%A9rfi,16,2,4675,0.htm
H: Flaschner JP: IWASAKI, TOSUKE, Hishakaku Kamisori Sheffield: F. Reynolds, Wade&Butcher "THE CELEBRATED",  Wostenholm pipe, IXL, Bengall, A.J.Jordan Solingen: Dubl Duck, Rob.Klaas, J.A. Henckels, R. Stehlo, Wacker, Bonsa, Revisor, BlackSmith Herder, RedPoint D: Buddel F: Thiers Issard "Le Canadien" SP: Filarmónica 13 USA: HartSteel, Max S

Nem elérhető Gesa

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 703
  • Proraso über alles!
Re:Illatok
« Válasz #76 Dátum: 2011. Február 21. - 18:40:37 »
Novemberben szemeztem a Maison du barbier-el, mire átértem Hollandiába autóval már bántam, hogy otthagytam így vettem egy holland szappant ízíbe :)
"Csak verem, verem, verem, majd beleszakadok, nem bántok én senkit, csak verem a habot...."

Nem elérhető Rutgerhajjer

  • Új tag
  • *
  • Hozzászólások: 18
Re:Illatok
« Válasz #77 Dátum: 2011. Február 21. - 20:46:12 »
Sziasztok,

Musgo Real kölni ügyben érdeklődnék. Sajnos Neroli-nál csak a No.1 kapható, azt megszaglásztam, de túlzottan nem fogott meg. Valaki próbálta már a No.2 és/vagy No.3 verziókat? Az édes, édeskés illat nagyon nem jön be, ezért gyanítom, hogy a másik kettő közelebb állna az ízlésemhez.

Nem elérhető Rutgerhajjer

  • Új tag
  • *
  • Hozzászólások: 18
Re:Illatok
« Válasz #78 Dátum: 2011. Február 21. - 21:56:26 »
Én a Musgo Real 3-ast (spiced citrus) használom és annak nagyon kellemesesen citrusos fanyar-nagyon enyhén édeskés illata van. Nagyon nehéz meghatározni, mivel eddig 'divat' kölniket/parfümöket használtam, de nekem bejött.
Talán  az illat tartóssága hagy némi kívánnivalót maga után, de nem is kerül 38e-be, mint egy 100 ml-s Boss.

Nem elérhető Karim

  • Új tag
  • *
  • Hozzászólások: 2
Re:Illatok
« Válasz #79 Dátum: 2011. Április 28. - 21:39:13 »
Sziasztok!

Én nemrég kaptam a páromtól ajándékba egy Paco Rabanne - 1 million parfümöt. Egyszerűen tökéletes. Nem olyan erőteljes,"csípős" illata van,de még este is érezhető az illata. Nekem az bevált,azóta csak azt használom, természetesen nem veszem meg súlyos tízezrekért. Ismerősöm 6 ezerért tudja beszerezni,ami nekem tökéletes. Ajánlom mindenkinek.  :)
"Ne hagyd, hogy elvegyék az álmaidat, csak hogy a középszerűségnél maradj."

Nem elérhető tritrek

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 854
Re:Illatok
« Válasz #80 Dátum: 2011. Április 29. - 07:56:57 »
Na ja a 1million jó illat ;) Bár nekem eddig még a JP Gaultier La Male-nál jobbat senki sem mutatott  :borz2:

zsolabácsi

  • Vendég
Re:Illatok
« Válasz #81 Dátum: 2011. Április 30. - 08:06:53 »
Lagerfeld zöld Photo. Nekem ez az etalon  ;)

Nem elérhető Bubu

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1716
Re:Illatok
« Válasz #82 Dátum: 2011. Augusztus 07. - 20:21:49 »
Sziasztok,

Azoknak ajánlom figyelmébe ezt az parfümöt,akik szeretik a zöldes,visszafogott,lágy illatot:
http://www.walthampharmacy.com/shop/Bronnley-English-Fern-Eau-de-Toilette.html
Baa baa black sheep, have you any wool? Yes Sir, yes Sir, three shaves full.

Nem elérhető tritrek

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 854
Re:Illatok
« Válasz #83 Dátum: 2011. Augusztus 07. - 21:17:11 »
A múltkor becsattogtam a zokszitán bótba és szörnyűlködve tapasztaltam (a tompa elárusítólányokon kívül), hogy a Vetyver nincs, csak ó dö toalettben, nincs AS???

Nem elérhető fonthunter (†2014)

  • Halhatatlan tag
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 4060
    • Fonti galériája
Re:Illatok
« Válasz #84 Dátum: 2011. Augusztus 07. - 21:46:21 »
Nincs, nekik úgy tudom, én is az EDT-t használom AS-ként, ha így a nyári melegben a balzsamjuk túl zsíros...
H: Flaschner JP: IWASAKI, TOSUKE, Hishakaku Kamisori Sheffield: F. Reynolds, Wade&Butcher "THE CELEBRATED",  Wostenholm pipe, IXL, Bengall, A.J.Jordan Solingen: Dubl Duck, Rob.Klaas, J.A. Henckels, R. Stehlo, Wacker, Bonsa, Revisor, BlackSmith Herder, RedPoint D: Buddel F: Thiers Issard "Le Canadien" SP: Filarmónica 13 USA: HartSteel, Max S

Nem elérhető tritrek

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 854
Re:Illatok
« Válasz #85 Dátum: 2011. Augusztus 07. - 21:52:11 »
Nincs, nekik úgy tudom, én is az EDT-t használom AS-ként, ha így a nyári melegben a balzsamjuk túl zsíros...
:-[ :-\ :'( De az meg elég drága  ::) De ha egyszer muszáj, hát megveszem :D

Nem elérhető snake

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1570
Re:Illatok
« Válasz #86 Dátum: 2011. December 24. - 22:45:17 »
Ha már illatok, bár nem borotválkozás:

fiamnak Gucci, nekem meg Hilfiger parfümöt hozott Jézuska. Jó illatú mindkettő.
Rájöttem, hogy uralkodni nem is nehéz, csak trónhoz jusson az ember ebbe a tolongásba. (Rejtő J.)

Nem elérhető tritrek

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 854
Re:Illatok
« Válasz #87 Dátum: 2012. Február 15. - 15:04:49 »
Asszonypajtás egy Cerruti 1881-el lepett meg Bálint napra. Milyen jó ötlet :)

Nem elérhető tritrek

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 854
Re:Illatok
« Válasz #88 Dátum: 2012. Február 15. - 16:01:31 »
Te Bálint vagy!?  :fetreng: :fetreng: :fetreng:
:uncsi: Nem. És nem is a Valentin őrület miatt, ez ilyen privát évforduló nálunk  :buek:

Nem elérhető Penge

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2700
  • LORD
    • http://www.lordborotva.hu
Re:Illatok
« Válasz #89 Dátum: 2012. Június 29. - 02:45:20 »
Peti- http://www.parfum.hu/illatcsaladok.php

Fej tor potroh van a parfümöknél is, mint az ízeltlábúaknál... Hogy nálad a potroh miért "büdös", az nyilván jórészt anatómiai kérdés is...  ;D

Peti a kérdésedből kiderül, hogy csak egyfajta alapillatú parfümöt sikerült eddig magadra spriccelned amelyek mind hasonlóak voltak. Ez itt a retrós cuccoknál és a mai mainstream trendnél tényleg így van, majdnem egy kaptafa. Fás, ámbrás, pézsma.. régebbről azonban én emlékszem olyan parfümökre, amelyek ma már nem trendik pl. régi New West amelynek az alapillata a szúrós dinnyét hozta, édeskés beütés nélkül, vagy olyan citrus alapillatúra is emlékszem, ami egyáltalán nem volt édeskés (ezt hiányoltuk a T&H West Indian Limes-nál), ma ilyenek tényleg nincsenek, kimentek a divatból.. Legalább is itt a számunkra elérhetőeknél.

Nemrég kaptam egy illatkollekciót Törökországból, egy kozmetikai termék gyártótól. Sajátmárkás cuccokhoz lehet választani illatot. Hát mit mondjak az ottani trendről... nem hasonlít az ittenihez kicsit sem. Annak ellenére, hogy úgy itéltük meg, hogy az illatkompozíciók minőségiek, itteni orral szagolva, túl orientális... ( Ezek mondjuk inkább csak fejillatok voltak) 
Szóval ahány ház, annyi illat, keresgélned kell még tovább.

Olvasatlan hozzászólások megtekintése a legutóbbi látogatásom óta.
Hozzászólásaimra érkezett új válaszok megtekintése.
Összes olvasatlan téma

 

iddaa net geciktirici