Szerző Téma: Gillette - Sensor (Excel)  (Megtekintve 29246 alkalommal)

Nem elérhető Somogyvári Tibor

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 193
    • Késportál
Re:Gillette - Sensor (Excel)
« Válasz #15 Dátum: 2011. December 03. - 15:43:12 »
Persze a hét penge csak poén volt, de már a két pengénél is beindult az emberek fantáziája, és viccelődtek a sokkal több pengével. Aztán jött a három, majd négy és most az öt penge. Alakul. :D


Lehet még kapni, a müllerben még van hozzá patron.

Köszi. :sör:

Nem elérhető Penge

  • Témamoderátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2700
  • LORD
    • http://www.lordborotva.hu
Re:Gillette - Sensor (Excel)
« Válasz #16 Dátum: 2011. December 03. - 16:32:50 »
Viszont 6 pengés már van jónéhány, nehogy vegyetek, humbug az egész... pl. Pace6 vagy ez:
http://www.target.com/OpenZoomLayer?template=scene7-image&image=Target/11078732_is&swCellSpacing=10,10&swHighlightThickness=1&swBorderThickness=0&itemTitle=Titan%206-Blade%20All-in-One%20Razor%203-pk.

Somi- 3 késig geometriailag, illetve funkciójában még értelmes a dolog, fölötte már kezdi értelmét veszíteni. Volt már róla szó előzőleg a miértről. A 6 penge már csak tényleg innováció címszó alatt létezhet csak... és egyszer ezt is meg fogja venni az emberiség 90%-a, mert kíváncsi  ;D


Nem elérhető Malac

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 6026
  • wei wuwei
Re:Gillette - Sensor (Excel)
« Válasz #17 Dátum: 2011. December 03. - 17:15:47 »
Cseles, ha elfogy a hab, kidobod a pengét is.
"Jertek, s hogy sorsotok előre nézzétek,
Vigyázó szemetek Párizsra vessétek!"

                                                            Batsányi János: A franciaországi változásokra

Nem elérhető tothzoltan

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 4326
Re:Gillette - Sensor (Excel)
« Válasz #18 Dátum: 2013. Január 01. - 19:35:48 »
A Rossmannban szaré-hugyé mérik a megmaradt Gillette karacsonyi csomagokat.
Vmi 640 huf-ert vettem Blue3-t egy utazo gellel. Sensor nosztalgianak (meg oda, ahol DE-t nem szeretek hasznalni) eppen megfelelo is.
"Gól, amit a bíró megad, avagy az minősül OFF-nak, amit a moderátorok annak gondolnak."

Nem elérhető Malac

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 6026
  • wei wuwei
Re:Gillette - Sensor (Excel)
« Válasz #19 Dátum: 2013. Január 02. - 21:53:00 »
Zoli, az nincs leértékelve... annyit ér!  ;)
"Jertek, s hogy sorsotok előre nézzétek,
Vigyázó szemetek Párizsra vessétek!"

                                                            Batsányi János: A franciaországi változásokra

Nem elérhető Ibn Rashya

  • Új tag
  • *
  • Hozzászólások: 33
Re:Gillette - Sensor (Excel)
« Válasz #20 Dátum: 2014. Szeptember 22. - 13:52:08 »
Nekem patronos borotvába a sensor excel vált be a legjobban,míg nem el kezdett romlani a minősége.ha jól emlékszem kb a 2000-es évek közepe felé.Mikor bejött simán kibírt nálam 3 hónapot,a legvégén már 1-et sem.Az is érdekes,hogy a 3 pengések is különböznek,nálam pl a mach 3 nem vált be,viszont a sensor 3 pengése jól teljesített.

Nem elérhető Rotbart

  • Moderátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 3762
Re:Gillette - Sensor (Excel)
« Válasz #21 Dátum: 2014. Szeptember 22. - 15:04:01 »
Nekem a kétpengés Excel volt a legkevésbé borzalmas (erre csak sok év hárompengés után jöttem rá). Amikor elfogyott az a pár darab, amit otthon találtam, vettem újat, de addigra már az is 3 pengés lett. Nem volt jó.
Akkor kezdtem el keresgélni a neten, így kerültem ide. A legelső DE-s borotválkozásom is egy reveláció volt a sokpenge után.

Olvasatlan hozzászólások megtekintése a legutóbbi látogatásom óta.
Hozzászólásaimra érkezett új válaszok megtekintése.
Összes olvasatlan téma

 

iddaa net geciktirici