Szerző Téma: Piacos élmények  (Megtekintve 122879 alkalommal)

Nem elérhető romsitsa

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1027
Re:Piacos élmények
« Válasz #660 Dátum: 2017. Augusztus 21. - 21:20:27 »
Kínálat van (csak az nincs, ami éppen kell), itt nagy a csend május óta. De az egyéb beszerzési források után sem kapkodnak mostanság, úgy látom.

Üdv

Á

Nem elérhető bbuffy

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 5187
  • ナイフ少年
Re:Piacos élmények
« Válasz #661 Dátum: 2017. Augusztus 21. - 21:34:42 »
Nyáron a hobbik pihennek, meg aztan ha ugy hozza a sors tovabb is.  Nekem sikerult 100 ala leszoritanom a keszletet. Igy is van mivel bohockodni. Kest egy eve nem hasznaltam megis van tiz uj amit szivesen kiprobalnek, de vhogy mindig a DE akad a kezembe, es a gyerekkel toltom el a fentmarado tiz percet.
Majd egyszer, talan:)

A plazma csapdába eshet a zárt mágneses hurkokban, így itt sűrűsége megnövekszik. A nyitott hurkok esetén a plazma az erővonalak mentén kiszabadul és eltávolodik a Földtől. A plazmaréteg és a sugárzási öv is a zárt hurkokban található.

Nem elérhető romsitsa

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1027
Re:Piacos élmények
« Válasz #662 Dátum: 2017. Augusztus 21. - 23:19:16 »
Jut eszembe, hogy áll a Slim twist kép projekt?

Üdv

Á

Nem elérhető bbuffy

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 5187
  • ナイフ少年
Re:Piacos élmények
« Válasz #663 Dátum: 2017. Augusztus 22. - 07:57:31 »
Telre eltoltam. Zero ido semmire kb.
De fejben mar reg kesz.
A plazma csapdába eshet a zárt mágneses hurkokban, így itt sűrűsége megnövekszik. A nyitott hurkok esetén a plazma az erővonalak mentén kiszabadul és eltávolodik a Földtől. A plazmaréteg és a sugárzási öv is a zárt hurkokban található.

Nem elérhető Qttyyy

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 955
Re:Piacos élmények
« Válasz #664 Dátum: 2017. Augusztus 27. - 17:03:11 »
A mai termés a bolháról 1 db NOS GEM Junior, még a bolt matricája is rajta van, ahol valaha eladták. Mivel vizes alapú ragacs, gondolom, a használat során leázott volna.
Ezen kívül láttam egy eléggé leharcolt Rotbart Mond Specialt (vagy valami hasonló, nem volt nálam szemüveg...), meg pár Solunát.
Ja, meg egy eladó kínált egy Gillette Pocket Edition dobozban egy szokásosan vatzak, repedt nyelű OC-t, "mindössze" 25.000 Ft-ért.
Penge egy szál se.
"Nem is normális az, ha valaki egy kicsit nem bolond!" VP

Nem elérhető zolzozo

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 153
Re:Piacos élmények
« Válasz #665 Dátum: 2017. Augusztus 27. - 23:12:14 »
Csak nem a budaörsi bolhán jártál?

Nem elérhető Qttyyy

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 955
Re:Piacos élmények
« Válasz #666 Dátum: 2017. Augusztus 28. - 07:59:34 »
Igen, ott. Viszonylag közel is van hozzánk, meg egyéb dolgokat is be lehet szerezni. Régebben be-bejártam a Bakancsosra, de az eléggé messze van, meg (akkoriban) kicsi is volt. Most meg teljesen ellustultam. Néha-néha  bemegyek a Klauzál vásárcsarnokba, de ott nem sok mit találtam (egyszer-kétszer találkoztam ott Világosítóval). Valaki tud a PeCsa-ról valamit?
"Nem is normális az, ha valaki egy kicsit nem bolond!" VP

Nem elérhető zolzozo

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 153
Re:Piacos élmények
« Válasz #667 Dátum: 2017. Augusztus 28. - 08:41:39 »
A PECSA teljesen megszűnt Zuglóban, kiköltöztek Lőrincre: http://www.bolhapiac.com/. Most először voltunk a budaörsi piacon, és én is láttam a 25000-es Gillettet. Én a Bosnyákon szoktam járni, mert megvesszük az élelmiszereket, én meg körbeszaladom a roncsosokat. Nem sokminden szokott lenni.

Nem elérhető pazzo

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 410
Re:Piacos élmények
« Válasz #668 Dátum: 2017. Augusztus 28. - 13:45:53 »
 :offtopik:

Épp szerettem volna kérdezni a T. Társaságot, hogy mostanában a fővárosban, hol érdemes piacolni?
Mint tősgyökeres pesti, nekem mindig a Pecsa volt A Bolha, és a bezárása miatt sem a képregénygyűjteményem, sem a régi Nintendo cuccaim gyűjteménye nem tud bővülni, és még a gyereket sem tudom kivinni Lego-t turkálni. Ráadásul ezek a helyek nagyon messze vannak nekünk Óbudától.
A Lőrinci piacról olvastam. Kollégám ott lakik a közelében, de nem volt róla nagy véleménnyel. Másik kollégám a budaörsire ment ki, szintén lesújtó kritikával illette a helyet.
Pár éve volt az Erzsébet téren egy bolhapiac kezdeményezés. Egész jó cuccokat lehetett találni, kicsit magasabb áron mint a Pecsában. Az vajon él-e, vagy akkor, ott hamvába holt?
Modern barlangrajzoló, és webcsavargó

Nem elérhető Gab

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 252
Re:Piacos élmények
« Válasz #669 Dátum: 2017. Augusztus 28. - 13:55:21 »
Kb. idén tavasszal voltam a Lőrincin. Az ég világon semmi (borotva)… Ráadásul mindezért a nagy semmiért jó messzire kellett menni. Beszélgetek az egyik eladóval, mondom: „kaparó, régi borotva?”, aszondja, „jössz errefelé jövő héten? Mert ha igen akkor kihozom”. Ja...

Nem elérhető Qttyyy

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 955
Re:Piacos élmények
« Válasz #670 Dátum: 2017. Augusztus 28. - 14:05:29 »
Pazzo! Neked (vagy a gyereknek) jó hír, hogy a budaörsi piacon rengeteg LEGO szokott lenni, darabra, kilóra, összeépítve stb. Képregényt is elég sokat láttam, de hogy mifélék, azt nem tudom (nem tartozik az érdeklődési körömbe). Parkolni viszont halál odabenn, kinn meg ha későn érkezik valaki, hát eléggé bonyolult.
"Nem is normális az, ha valaki egy kicsit nem bolond!" VP

Nem elérhető Hasutas

  • Új tag
  • *
  • Hozzászólások: 34
Re:Piacos élmények
« Válasz #671 Dátum: 2017. Augusztus 28. - 16:20:09 »
http://www.oldmotors.hu/pestlorinciveteranvasar.htm

Ekkor lehet találni néha jó dolgokat a piacon.

Nem elérhető romsitsa

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1027
Re:Piacos élmények
« Válasz #672 Dátum: 2017. Augusztus 28. - 17:23:14 »
A Pecsás társaság egy (jó) része, köztük a lego is, a budaörsi piacra költözött. A többiek vándorolnak a többi piac között.

Érdemesnek mindegyikre érdemes, csak gyakran kell menni. Az Erzsébet téri piac nem volt fix, legutóbb talán a Klauzál téri piacon voltak.

Üdv

Á

Nem elérhető pazzo

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 410
Re:Piacos élmények
« Válasz #673 Dátum: 2017. Augusztus 29. - 08:00:37 »
Köszönöm szépen az ötleteket!
A Pecsa központi helyen volt. Ahhoz képest Budaörs már egy külön túra lenne. De egyszer mindenképpen megnézzük.
Viszont a Veteránvásár megér egy misét. Már csak a régi autók miatt is átbumlizunk a városon. De "hétköznapi" bolházáshoz az is messze van.

Az újpesti Piac-Placc-ot ismeri esetleg valaki? http://www.ujpest.hu/piacplacc
Modern barlangrajzoló, és webcsavargó

Nem elérhető astra501

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1238
Re:Piacos élmények
« Válasz #674 Dátum: 2017. Augusztus 29. - 08:08:02 »
Épp most akadtam egy hirdetésre a helyi szórólapban, hogy Szigetszentmiklós-Gyártelepen minden szombaton bolhapiac van. Ha nem jön közbe semmi, akkor kinézek most szombaton :)

A ráckevei hévvel egyébként könnyen megközelíthető Pestről is. ;)

Olvasatlan hozzászólások megtekintése a legutóbbi látogatásom óta.
Hozzászólásaimra érkezett új válaszok megtekintése.
Összes olvasatlan téma

 

iddaa net geciktirici