Minden, ami hagyományos borotválkozás > Pamacsok márkák szerint

FS pamacsok

<< < (2/3) > >>

greenmen:
Szereztem egy képet a szóban forgó pamacsról
nem saját kép

annyival egészíteném még ki azóta eltelt időben egy szál sem hullott el a pamacsból

Narakh:

--- Idézetet írta: greenmen - 2016. December 17. - 21:58:20 ---Szereztem egy képet a szóban forgó pamacsról

--- Idézet vége ---

Marha jól néz ki a cucc!

greenmen:
Egy kis helyzet jelentés :eltel másfél év mióta ezt a pamacsot használom kizárólagosan mivel másikat nem vettem,(pedig volt tervben) az ok egyszerű zseniális ez a pamacs messze megérte az árát ami bizony nem kevés. Néha egy egy szálat vesztett hetente a kis bundájából,de egy jó ideje ez is kb 2 havonta egy egyre redukálódott. Sokan panaszkodtak hogy a borz bök, valóban az elején volt egy kis szúrásos jellege de ez mára teljesen megszűnt. Jelen állapotában olyan pihe puhává járatódott be hogy semmi pénzért nem válnék meg tőle. Két krém volt ami "kifogott" rajta az egyik a TF levendulása, És a mundial bergamont ,,,,egyszerűen felszívódtak :( ha figyelembe vesszük hogy mekkora mennyiséget próbáltam ki szappanok és krémek terén akkor ez elenyésző. Összegzésképpen továbbra meleg szívvel merem ajánlani ezt a kicsi drága jószágot.Kíváncsian várom meddig lesz hű társam.

Qka:

--- Idézetet írta: greenmen - 2016. December 17. - 21:58:20 ---Szereztem egy képet a szóban forgó pamacsról
nem saját kép

annyival egészíteném még ki azóta eltelt időben egy szál sem hullott el a pamacsból

--- Idézet vége ---

ilyet (is) használok pár hete. teljesen rendben van, jó kis tömött pamacs. egyedül a nyele lehetne picit magasabb, vagy hosszabb, ha úgy tetszik.

greenmen:

--- Idézetet írta: Qka - 2017. November 26. - 16:41:21 ---
--- Idézetet írta: greenmen - 2016. December 17. - 21:58:20 ---Szereztem egy képet a szóban forgó pamacsról
nem saját kép

annyival egészíteném még ki azóta eltelt időben egy szál sem hullott el a pamacsból

--- Idézet vége ---

ilyet (is) használok pár hete. teljesen rendben van, jó kis tömött pamacs. egyedül a nyele lehetne picit magasabb, vagy hosszabb, ha úgy tetszik.

--- Idézet vége ---
Üdv a sorban :)
Merem állítani hogy minél többet használod annál jobban megszereted.Nagyon jól beidomul.

Navigáció

[0] Üzenetek főoldala

[#] Következő oldal

[*] Előző oldal

Teljes verzió megtekintése