Minden, ami hagyományos borotválkozás > Biztonsági (DE) borotva

Egyéb márkák

<< < (2/422) > >>

fonthunter (†2014):
Helyes, a nő kimaradt!  ;D

Penge:
Nagyon együtt gondoltunk rá, közben megírtam... :-)

Valentin:
Köszönöm szépen a tanácsokat, rajtaleszek h beszerezzek egy lord borotvát.Szivesen vennék én egy jobb minőségi borotvát is, csakhát ilyenekre nincs keretem. Egyébként hol lehet ilyen borotvát venni? Mert én még nemláttam sehol.

cotag:

--- Idézetet írta: Valentin - 2009. December 05. - 14:29:01 ---Egyébként hol lehet ilyen borotvát venni? Mert én még nemláttam sehol.

--- Idézet vége ---

A linkgyujtemenyben talalsz sok boltot:

http://borotvaforum.hu/index.php?topic=45.0

Ha meg is akarod fogdozni hasznalat elott, akkor itthon legegyszerubben az extrametal uzleteiben teheted ezt meg (Merkur borotvakat arulnak). Esetleg vehetsz hasznaltan itt valamely forumtarstol, vagy vateran.

Penge:

--- Idézetet írta: Valentin - 2009. December 05. - 14:29:01 ---Köszönöm szépen a tanácsokat, rajtaleszek h beszerezzek egy lord borotvát.Szivesen vennék én egy jobb minőségi borotvát is, csakhát ilyenekre nincs keretem. Egyébként hol lehet ilyen borotvát venni? Mert én még nemláttam sehol.

--- Idézet vége ---

Valentin-
Nagyon szívesen hozzájuttatlak olcsón egy LORD1822M metál készülékhez, mivel ezt a típust Mo-n nem lehet boltban megvásárolni. Írj egy privit és ledumáljuk.

Navigáció

[0] Üzenetek főoldala

[#] Következő oldal

[*] Előző oldal

Teljes verzió megtekintése