Modern borotválkozás > Készülékek

Gillette - Fusion (Phenom, ProGlide, MVP, és e rendszer variánsai)

<< < (3/12) > >>

MetalWarrior:
Hogy jár a gyerek keze  ;D, mint a motolla  :D. Pont ezért mutattam, hogy ne csináljuk. Ekkora borostát pár agresszívabb borotva (G. new head, R41) egy wtg körrel, 8-10 lehúzással leszed, hasonló végeredménnyel 2 perc alatt.
A fájdalombeli különbségre pedig ki sem térek.

mry314:
Úgy felcsigáztatok, hogy én is megnéztem... :D

Egy dolog biztos: Ő már az a generáció, akit nem tanítottak borotválkozni... (Ahogy elnézem kb. kortársak vagyunk :evil:) És ez tisztán látszik a videón...

Marcselló:
Sziasztok!

A legújabb ketyere Gillettéknél. Ez minket annyira nem érint.. :D Az árára leszek majd kíváncsi...  :crazy:

https://www.youtube.com/watch?v=X6WvdJn9e60


Üdv!

pmol322:
Az igazi parasztvakítás!  :cimbi:

Penge:
Én is nemrég hallottam róla, szerintem nagyszerű ötlet a valós 3D-ben az arckontúr követés. Mindez ennyi pengével ( ill. a tervezetten gyorsan avulós pengékkel ) sajnos továbbra sem lesz kifizetődő nekünk felhasználóknak. Az amúgy régi 3D arckontúr követő ötlet megvalósítása (már ideje volt,hogy a gyakorlatban is megjelenjen) sok embernek fog segíteni abban, hogy még jobban ne tanulja meg a borotválkozás alapszabályait...  csak ennyi a gond, ugyanaz, mint az autóknál.. .automatikus beparkoló program... ugyanmár mennyi hülyét fog még szűlni, akik nem tudnak majd egyáltalán 2 autó közé 2 kézzel és 2 lábbal manuálisan beparkolni... vagy a repülőknél az autópilóta... elromlik, egyből lezuhan a gép a kapkodó pilótákkal együtt...

Navigáció

[0] Üzenetek főoldala

[#] Következő oldal

[*] Előző oldal

Teljes verzió megtekintése