Szerző Téma: „Elsősegély”: timsók és társaik  (Megtekintve 154641 alkalommal)

Nem elérhető Rotbart

  • Moderátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 3762
Re:„Elsősegély”: timsók és társaik
« Válasz #225 Dátum: 2013. December 02. - 17:19:24 »
A Majomházat viszont ne vedd meg, csalódás : (

Nem elérhető Bloo

  • Tag
  • ***
  • Hozzászólások: 71
Re:„Elsősegély”: timsók és társaik
« Válasz #226 Dátum: 2013. December 02. - 21:13:57 »
2 napja van timsóm. ::) Miben tartsam?

Használat után szárazra törölve (fontos, én letettem a mosdókagylóra vizessen míg AS, pofatörlés fogmosás volt, és kis karimaszerűen már be is "vágta" a víz...  :jajne: ) polcon simán elvan, nem kell elzárni/légmentessen tartani. Vagy igen?  :fejtor:
" 切磋琢磨  - Sessa Takuma - Minél többet tudsz, annál többet érsz! "

Nem elérhető mad.just mad.

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2130
Re:„Elsősegély”: timsók és társaik
« Válasz #227 Dátum: 2013. December 03. - 06:29:15 »
2 napja van timsóm. ::) Miben tartsam?

Használat után szárazra törölve (fontos, én letettem a mosdókagylóra vizessen míg AS, pofatörlés fogmosás volt, és kis karimaszerűen már be is "vágta" a víz...  :jajne: ) polcon simán elvan, nem kell elzárni/légmentessen tartani. Vagy igen?  :fejtor:
Zárja el légmentesen az orosz hadsereg lábszaga... Az enyém (a timsó tömb, még mielőtt valaki...) magától szárad, amikor akar, előtte-közben-utána olvasgathat a polcon. Ha mégis lenne valami baja - amire évek alatt nem volt példa - akkor majd valahogy beruházok egy másikra.
"I am free of all prejudice. I hate everyone equally."

Nem elérhető Miki a mágus

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 152
  • Mr.
Re:„Elsősegély”: timsók és társaik
« Válasz #228 Dátum: 2013. December 04. - 16:47:21 »
 Zárja el légmentesen az orosz hadsereg lábszaga...


 :+1: :fetreng:
Kerüld a részeg embert, hogy téged se molesztáljanak hasonló állapotban. (Rejtő)

Nem elérhető bgakos

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 5276
  • 7/8"-os kést keresek
Re:„Elsősegély”: timsók és társaik
« Válasz #229 Dátum: 2013. December 04. - 19:47:31 »
Én így tartom:

HW: Razorock Game Changer .084, Ap Shave Co. pamacsok
SW: B&M, Stirling, Tabac

Nem elérhető mad.just mad.

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2130
Re:„Elsősegély”: timsók és társaik
« Válasz #230 Dátum: 2013. December 22. - 20:45:08 »
Valsz össze is rántaná egy kicsit a bőrt, így méretben csökkenhet a szerszám.
"I am free of all prejudice. I hate everyone equally."

Nem elérhető Favágó45

  • Tag
  • ***
  • Hozzászólások: 76
Re:„Elsősegély”: timsók és társaik
« Válasz #231 Dátum: 2014. Március 20. - 05:41:14 »
Tegnap kerestem Moszkva környékén timsó tömböt: eredmény lesújtó. Egyedül EM-ban volt, de majdnem 4.000 ft-os áron! Ennyit azért nem szántam rá. Aztán találkoztam malaccal, aki megmutatta a "tutit" Retek - Dékán utca kereszteződésétől kell sétálni pár lépést a Retek utcában, Mammuttól távolodva, és bal oldalon van egy nagyon pici fodrászkellék bolt. 800 ft-ért adják az olasz timsó tömböt. Na erre már azonnal lecsaptam!

Nem elérhető pmol322

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 7041
Re:„Elsősegély”: timsók és társaik
« Válasz #232 Dátum: 2014. Március 20. - 05:52:51 »
Bezony!

S a Jászai téren ua. timsót 630 a 100forintos boltban!
- És ha… fizetést ajánlanék, hogy dolgozzon?
– Engem nem lehet megvesztegetni.

Nem elérhető beldom

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 160
Re:„Elsősegély”: timsók és társaik
« Válasz #233 Dátum: 2014. Június 05. - 09:29:42 »
Jászain nem kaptam de ugyannyiért volt Haász-nál.

Nem elérhető Pjotr

  • Tag
  • ***
  • Hozzászólások: 74
Re:„Elsősegély”: timsók és társaik
« Válasz #234 Dátum: 2014. Október 02. - 23:10:54 »
Néhány borotválkozással ezelőtt véletlenül beleejtettem a timsó tömbömet a mosdókagylóba - nem különösebben magasról esett, mégis több darabba tört. Kérdezném, hogy más is tapasztalt már ilyet, illetve ezek a timsók ennyire sérülékenyek? Egyébként Mühle timsóról van szó, és mondjuk már jó ideje használtam, szóval lehet(?), hogy az is közrejátszhatott a törésben, hogy kicsit már "megkopott", "elvékonyodott" néhány helyen.

Másik kérdésem az lenne a rendszeres timsóhasználókhoz, hogy a Bloc Osma típusú timsóról mi a tapasztalat, használható minden borotválkozás után teljes arcra dörzsölésre? Én ugyanis így szoktam használni a timsót, és olyat keresnék a most rommá tört helyébe, ami szintén tudja ezt (vagyis inkább ez az áttetsző fajta, nem a "topsóként" is nevezett fehér, kifejezetten vérzéscsillapó jellegű). A Bloc Osma azért tűnik szimpatikusnak, mert korábbi bejegyzésekben jókat olvastam róla, árban meg kb fele (vagy még kevesebb) a Mühle-féle timsónak (amivel egyébként maximálisan meg vagyok elégedve, csak hát ha olcsóbban is kihozható a dolog, akkor nyilván inkább azt választanám).

Előre is köszönöm a válaszokat, üdv,

Pjotr

Nem elérhető GianniV

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1984
Re:„Elsősegély”: timsók és társaik
« Válasz #235 Dátum: 2014. Október 02. - 23:52:08 »
Szia!

Pontosan így jártam a több, mint egy évig használt Osma timsómmal. Hiányzik. :) A teljes arcot dörzsöltem vele, és néhány perc után lemostam. Viszont nincs összehasonlítási alapom, csak az Osmát használtam.
Buga Józsi nem szép ember, de gavallér...

Nem elérhető Pjotr

  • Tag
  • ***
  • Hozzászólások: 74
Re:„Elsősegély”: timsók és társaik
« Válasz #236 Dátum: 2014. Október 02. - 23:57:52 »
Szia! Köszönöm, igen, én is így használom a timsót. Akkor lehet, hogy teszek egy próbát az Osma-val.

Nem elérhető Qka

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2388
Re:„Elsősegély”: timsók és társaik
« Válasz #237 Dátum: 2014. Október 03. - 19:14:25 »
Néhány borotválkozással ezelőtt véletlenül beleejtettem a timsó tömbömet a mosdókagylóba - nem különösebben magasról esett, mégis több darabba tört. Kérdezném, hogy más is tapasztalt már ilyet, illetve ezek a timsók ennyire sérülékenyek? Egyébként Mühle timsóról van szó, és mondjuk már jó ideje használtam, szóval lehet(?), hogy az is közrejátszhatott a törésben, hogy kicsit már "megkopott", "elvékonyodott" néhány helyen.

Másik kérdésem az lenne a rendszeres timsóhasználókhoz, hogy a Bloc Osma típusú timsóról mi a tapasztalat, használható minden borotválkozás után teljes arcra dörzsölésre? Én ugyanis így szoktam használni a timsót, és olyat keresnék a most rommá tört helyébe, ami szintén tudja ezt (vagyis inkább ez az áttetsző fajta, nem a "topsóként" is nevezett fehér, kifejezetten vérzéscsillapó jellegű). A Bloc Osma azért tűnik szimpatikusnak, mert korábbi bejegyzésekben jókat olvastam róla, árban meg kb fele (vagy még kevesebb) a Mühle-féle timsónak (amivel egyébként maximálisan meg vagyok elégedve, csak hát ha olcsóbban is kihozható a dolog, akkor nyilván inkább azt választanám).

Előre is köszönöm a válaszokat, üdv,

Pjotr

sajnos ilyen törékenyek. nekem is sikerült már egyszer egy bloc osma-t osztódással szaporítanom. szóval óvatosan vele, nem szereti, ha leejtik.
Preparation, Preparation, Preparation, Technique, Technique, Technique, No pressure, Let the razor do the work, it is not a race, it is your face.

Nem elérhető SicTransit

  • Moderátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 7810
  • lelkes kezdő
Re:„Elsősegély”: timsók és társaik
« Válasz #238 Dátum: 2014. Október 04. - 15:09:39 »
Nekem volt olyan timsóm, ami darabokban érkezett, amikor kibontottam. :(

A fonti féle Osma még eladó ha érdekes:



Néhány borotválkozással ezelőtt véletlenül beleejtettem a timsó tömbömet a mosdókagylóba - nem különösebben magasról esett, mégis több darabba tört. Kérdezném, hogy más is tapasztalt már ilyet, illetve ezek a timsók ennyire sérülékenyek? Egyébként Mühle timsóról van szó, és mondjuk már jó ideje használtam, szóval lehet(?), hogy az is közrejátszhatott a törésben, hogy kicsit már "megkopott", "elvékonyodott" néhány helyen.

Másik kérdésem az lenne a rendszeres timsóhasználókhoz, hogy a Bloc Osma típusú timsóról mi a tapasztalat, használható minden borotválkozás után teljes arcra dörzsölésre? Én ugyanis így szoktam használni a timsót, és olyat keresnék a most rommá tört helyébe, ami szintén tudja ezt (vagyis inkább ez az áttetsző fajta, nem a "topsóként" is nevezett fehér, kifejezetten vérzéscsillapó jellegű). A Bloc Osma azért tűnik szimpatikusnak, mert korábbi bejegyzésekben jókat olvastam róla, árban meg kb fele (vagy még kevesebb) a Mühle-féle timsónak (amivel egyébként maximálisan meg vagyok elégedve, csak hát ha olcsóbban is kihozható a dolog, akkor nyilván inkább azt választanám).

Előre is köszönöm a válaszokat, üdv,

Pjotr
God shave the queen

Penge mintabolt     Eladó kezdőkés

Nem elérhető zsoltex70

  • Új tag
  • *
  • Hozzászólások: 5
Re:„Elsősegély”: timsók és társaik
« Válasz #239 Dátum: 2014. November 05. - 17:53:20 »
Sziasztok!
Gyogyszerésztanonc ismerősömtől kaptam timsó granulátumot!
Lehet valahogy tömbösíteni? :)
Köszönöm :)

Olvasatlan hozzászólások megtekintése a legutóbbi látogatásom óta.
Hozzászólásaimra érkezett új válaszok megtekintése.
Összes olvasatlan téma

 

iddaa net geciktirici