Minden, ami hagyományos borotválkozás > Borotvakés, késes borotválkozás

Módszerek, technika

<< < (2/100) > >>

Penge:
Ez speckó Londonban van, de az sincs messze.
A masszázst mondjuk nem a két borostás fickóval képzelem, de így kezdeni egy napot szerintem nagy élvezet lenne. Kár, hogy nálunk nincs már hasonló sem... 

zolio:
Na én szerencsére a szemem alatt nem nagyon rendelkezem szőrzettel. Az nem tiszta nekem h először miért égeti le majd miért cérnázza, azt gondolnám ha egyszer már leégette a szőrt akkor nincs mit onnan eltávolítani. Arcmasszáshoz nekem akkoriban volt szerencsém mikor még pattanásos arcbőrrel a kozmetikus jól szétnyomkodta az arcomat, aztán valami elektromos bigyóval végigment rajta. Naná, hogy az egész kezelés legkellemesebb része a masszázs volt. ;)

Penge:
A hő hatására a szőrök végei becsomósodnak és így a cérna be tudja fogni és kirántani a szőrt és nem csúszik ki a fogásból.
Mondjuk ez a módszer számomra inkább egzotikus, mint értelmes, ha ezen a területen kevés szőr van, szerintem egy csipesszel jobban jár az ember, ha meg sok, akkor inkább (ahogy edrose) mondja a borotva...   

edrose:
Igen, ezt én is inkább afféle „túlélő” hagyománynak, szokásnak gondolom, mint hatékony módszernek. De nem baj, ettől is érdekes az egész...

zolio:
Így most már tiszta. Az viszont biztos, hogy nem kellemes a csávónak a cérnás rész.:D

Navigáció

[0] Üzenetek főoldala

[#] Következő oldal

[*] Előző oldal

Teljes verzió megtekintése