Minden, ami hagyományos borotválkozás > Kozmetikumok, kiegészítők

Borotválkozás előtti szerek

<< < (2/83) > >>

zolio:
Valaki mondjon már nekem Magyarországon könnyen elérhető és olcsó preshavet. Mint preshaveben abszolút tudatlan kérdem, hogy lemossátok borotválkozás előtt, vagy megy a preshaves arcra a borotvahab (esetleg mindenki másképp)?

mry314:
Én részemről a saját "pre-shaveemet" használom (olívaolaj+illóolajok), amiből egy pár cseppet viszek fel a nedves bőrre, majd kis masszírozás után leöblítem forróvízzel. (ha rajtahagyom, a kés összegyűjti az összetapadt szőrszálakat, ami nem tesz jót a késnek, meg csúnya is...)

zolio:
Elsősorban valami könnyen hozzáférhető termék érdekelne, mondjuk 100forintos boltokban kapható krémeknek, szappanoknak a preshave terméke (már ha van ilyen).

zolio:
Találtam neten barbonnak van pre shaveje. Valakinek van tapasztalata vele? Tudja valaki merre tudok hozzájutni (dm, rossmann, 100forintos boltok)?

bimbi:

--- Idézetet írta: zolio - 2010. Február 09. - 11:24:42 ---Találtam neten barbonnak van pre shaveje. Valakinek van tapasztalata vele? Tudja valaki merre tudok hozzájutni (dm, rossmann, 100forintos boltok)?

--- Idézet vége ---
én is láttam már (müller, rossmann) de az van ráírva, h villanyborotvához  ???

Navigáció

[0] Üzenetek főoldala

[#] Következő oldal

[*] Előző oldal

Teljes verzió megtekintése