Szerző Téma: Szappan, krém  (Megtekintve 500027 alkalommal)

Nem elérhető Freddy

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 487
Re:Szappan, krém
« Válasz #2100 Dátum: 2013. December 30. - 22:28:19 »
Ez a Mitchell's Wool Fat vmi csodálatos produktum. Elején kekeckedett egy kicsit velem, sztem túl vizes lehetett a pamacs, kevés szappant vett fel, illetve hiába borz a pamacsom (eBayről rendelt 'best badger', márkajelzés nélküli, nem tudom, h ez tényleg az-e) úgy szúrta a pórusaim, h ihaj meg csuhaj, nem tudtam arcon habosítani. Most a kezemen habosítom, pompázatos habot ad, öröm felapplikálni.
Melyik háziállatnak van nyomása, ellenállása és fázisszöge is? A csirkének, mert az Bar-Ohm-Phi!

Nem elérhető magyar

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 955
Re:Szappan, krém
« Válasz #2101 Dátum: 2013. December 30. - 23:07:56 »
Családtag rendelt mindenféle szappanokat a Mannától. Kérdezte hogy nem akarok-e a borotválkozószappanjukból. Mondtam hogy nem, egyrészt van itthon egy csomó más termék ami még kis sincs bontva, másrészt a "kézműves" vonalra első reakcióm hogy visítva elszaladok, de azért kíváncsiságból megkérdezem: próbálta már vki?
használhatatlan, zuhanyozni használtam el

Nem elérhető edrose

  • Adminisztrátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 3560
    • Pamacs és penge
Re:Szappan, krém
« Válasz #2102 Dátum: 2013. December 30. - 23:22:31 »
Családtag rendelt mindenféle szappanokat a Mannától. Kérdezte hogy nem akarok-e a borotválkozószappanjukból. Mondtam hogy nem, egyrészt van itthon egy csomó más termék ami még kis sincs bontva, másrészt a "kézműves" vonalra első reakcióm hogy visítva elszaladok, de azért kíváncsiságból megkérdezem: próbálta már vki?
használhatatlan, zuhanyozni használtam el

Nem jó ezt hallani, egyrészt, mert ez a Mannaszappan újabban igen nagy nevet vívott ki magának (föl nem foghatom, honnan van 420 000 követője a Facebookon, tudjátok, mit jelent az a Mo.-i piacon?), másrészt ahhoz képest marhára nem olcsó, harmadrészt pedig ezek szerint évek óta semmi nem változik a honi kézműves borotvaszappanok terén.
Rá is kérdezek annál a lánynál, aki nyáron küldött mintát, amely végre működött, hogy hogy áll.   :naughty:

Nem elérhető wasytsur

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1123
Re:Szappan, krém
« Válasz #2103 Dátum: 2013. December 30. - 23:23:40 »
Ha lenne használható és jó kézműves magyar borotvaszappan, akkor azt már felfedezte volna magának a borotvás fórum tagsága. 

Nomeg 1000-1500.-Ft közötti 90 grammos fürdőszappanok számomra a vicc kategória.
A szivarozásra szánt időt nem érdemes másra vesztegetni.

Nem elérhető rozsdás bökő

  • Tag
  • ***
  • Hozzászólások: 62
Re:Szappan, krém
« Válasz #2104 Dátum: 2013. December 30. - 23:45:48 »
Vettem egy darab Törökországot a fürdőbe Arko rúdszappan formájában. Tetszik az illata, jól működik, de hogyan kellene használni? A papír tasakban hagyni, vagy keressek valami tégelyt és formázzam bele? (Biztosan van erre is jó receptetek.)

Nem elérhető wasytsur

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1123
Re:Szappan, krém
« Válasz #2105 Dátum: 2013. December 30. - 23:55:18 »
Mivel nekem nem jöttek be rúd formában a szappanok arcon habosítás módszerével (arko, palmolive, la toja),  így lereszeltem és edénybe (alu borotvaszappan tégely) nyomkodtam. Viszont így már tökéletes. Arko-t is így használom. Ez egy lehetőség.
A szivarozásra szánt időt nem érdemes másra vesztegetni.

Nem elérhető Bubu

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1716
Re:Szappan, krém
« Válasz #2106 Dátum: 2013. December 31. - 00:05:05 »
Ha lenne használható és jó kézműves magyar borotvaszappan, akkor azt már felfedezte volna magának a borotvás fórum tagsága. 

Nomeg 1000-1500.-Ft közötti 90 grammos fürdőszappanok számomra a vicc kategória.

Ráadásul se a borotva,se a fürdőszappanjukban nincs faggyú(se).
Baa baa black sheep, have you any wool? Yes Sir, yes Sir, three shaves full.

Nem elérhető wasytsur

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1123
Re:Szappan, krém
« Válasz #2107 Dátum: 2013. December 31. - 00:19:41 »
Nem is tudom mitől különleges (és főleg ilyen drága) néhány szokványos elszappanosított olaj-, zsíradék, illóolaj, esetenként egy-két további hozzáférhető összetevővel készített szappan.  Őszintén szólva nem kaptam kedvet ezekhez a szappanokhoz.
Ahhoz inkább, hogy csináljak magamnak.
A szivarozásra szánt időt nem érdemes másra vesztegetni.

Nem elérhető bbuffy

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 5187
  • ナイフ少年
Re:Szappan, krém
« Válasz #2108 Dátum: 2013. December 31. - 04:25:15 »
Családtag rendelt mindenféle szappanokat a Mannától. Kérdezte hogy nem akarok-e a borotválkozószappanjukból. Mondtam hogy nem, egyrészt van itthon egy csomó más termék ami még kis sincs bontva, másrészt a "kézműves" vonalra első reakcióm hogy visítva elszaladok, de azért kíváncsiságból megkérdezem: próbálta már vki?
használhatatlan, zuhanyozni használtam el

Nem jó ezt hallani, egyrészt, mert ez a Mannaszappan újabban igen nagy nevet vívott ki magának (föl nem foghatom, honnan van 420 000 követője a Facebookon, tudjátok, mit jelent az a Mo.-i piacon?), másrészt ahhoz képest marhára nem olcsó, harmadrészt pedig ezek szerint évek óta semmi nem változik a honi kézműves borotvaszappanok terén.
Rá is kérdezek annál a lánynál, aki nyáron küldött mintát, amely végre működött, hogy hogy áll.   :naughty:
Vannak nem túl vegytiszta módszerek a Facebook népszerűséghez...sokan alkalmazzák. Csak úgy általánosságban mondom.
A plazma csapdába eshet a zárt mágneses hurkokban, így itt sűrűsége megnövekszik. A nyitott hurkok esetén a plazma az erővonalak mentén kiszabadul és eltávolodik a Földtől. A plazmaréteg és a sugárzási öv is a zárt hurkokban található.

Nem elérhető Malac

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 6026
  • wei wuwei
Re:Szappan, krém
« Válasz #2109 Dátum: 2013. December 31. - 09:56:36 »
Mesélj bbuffy!
"Jertek, s hogy sorsotok előre nézzétek,
Vigyázó szemetek Párizsra vessétek!"

                                                            Batsányi János: A franciaországi változásokra

Nem elérhető kezdőmókus

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2041
Re:Szappan, krém
« Válasz #2110 Dátum: 2013. December 31. - 10:19:53 »
Családtag rendelt mindenféle szappanokat a Mannától. Kérdezte hogy nem akarok-e a borotválkozószappanjukból. Mondtam hogy nem, egyrészt van itthon egy csomó más termék ami még kis sincs bontva, másrészt a "kézműves" vonalra első reakcióm hogy visítva elszaladok, de azért kíváncsiságból megkérdezem: próbálta már vki?
használhatatlan, zuhanyozni használtam el

Nem jó ezt hallani, egyrészt, mert ez a Mannaszappan újabban igen nagy nevet vívott ki magának (föl nem foghatom, honnan van 420 000 követője a Facebookon, tudjátok, mit jelent az a Mo.-i piacon?), másrészt ahhoz képest marhára nem olcsó, harmadrészt pedig ezek szerint évek óta semmi nem változik a honi kézműves borotvaszappanok terén.
Rá is kérdezek annál a lánynál, aki nyáron küldött mintát, amely végre működött, hogy hogy áll.   :naughty:
Ezzel én együtt tudok élni, amíg van ezer más szappan/krém és nem kell ezeket használnom. Nagy a világ, elférnek a vacak dolgok benne, amíg más veszi meg az az ő baja. Csak kíváncsiskodtam.

Nem elérhető bbuffy

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 5187
  • ナイフ少年
Re:Szappan, krém
« Válasz #2111 Dátum: 2013. December 31. - 13:06:18 »
Mesélj bbuffy!
Pl. Likevásárlás. Nagy divatja van, nagyüzemben készül.
A plazma csapdába eshet a zárt mágneses hurkokban, így itt sűrűsége megnövekszik. A nyitott hurkok esetén a plazma az erővonalak mentén kiszabadul és eltávolodik a Földtől. A plazmaréteg és a sugárzási öv is a zárt hurkokban található.

Nem elérhető Lord Ickenham

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 806
Re:Szappan, krém
« Válasz #2112 Dátum: 2013. December 31. - 14:44:33 »
Ha csak azt nézem nekem hány ismerősöm likeolja a mannaszappant, akkor szerintem nincs szükség likebusinessre...

Nem elérhető mad.just mad.

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2130
Re:Szappan, krém
« Válasz #2113 Dátum: 2013. December 31. - 14:51:05 »
Nagy divat lett a Manna is, a Lush is. Vannak nagyon jó termékeik, ez tény, de a "hype", illetve az aktuálisan mi a "menő" - na, ezek sokat dobnak rajtuk. Na meg egy kis adag sznobéria, amit ismerősök körében is érzékelek néha.
"I am free of all prejudice. I hate everyone equally."

Nem elérhető edrose

  • Adminisztrátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 3560
    • Pamacs és penge
Re:Szappan, krém
« Válasz #2114 Dátum: 2013. December 31. - 15:17:00 »
Divat meg trendi, persze, plusz az ilyen divatot meg trendiséget könnyebb lájkolni, mint tényleg követni (meg megfizetni  :naughty:).
Na de könyörgöm, négyszázhúszezer követő? A tízmilliós Magyarországon? Hát szerintem itthon kábé ennyi FB-regisztrált, ha van, összesen. De lehet, hogy nincs is ennyi. Még nem tettem meg, de kiváncsiságból majd meg fogom nézni, hogy irdatlan nagy márkáknak vagy népszerű oldalaknak, személyeknek hány követője van, úgy magyar, mint nemzetközi viszonylatban.

Olvasatlan hozzászólások megtekintése a legutóbbi látogatásom óta.
Hozzászólásaimra érkezett új válaszok megtekintése.
Összes olvasatlan téma

 

iddaa net geciktirici